Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?
 
Peeter 21. veebruar 2015, kl 20.30
Akna taga juba linnukesed siristavad ja purikad tilguvad.
Mis sa Kadriorus käsikäes kõndimisest ja pärast kaminatule paistel rummi limpsimisest arvad, Triin? :)
 
Triin 21. veebruar 2015, kl 20.45
Just, linnud täna nii valjult akna taga siristasid, et ma ei saanudki lõunauinakut teha;)
Peeter, siin nii mitmeid aadresse, et ei mina tea, missugune see "õige" peaks olema;)


* ootab ikka oma "nohikult" kirja, hakkab lauluvõistluse finaaliks valmistuma ja ööseks tuleb kah kell panna, et Mandariinidele kaasa elada
 
Triin 22. veebruar 2015, kl 10.09
Tere, Peeter. Magasin öösel viletsalt ja nägin unes must-valgelt, et ma lähen Sinuga kohtuma. Aga kahjuks siis helises telefon ja unenägu katkes ja ma ärkasin. Kuhu ma võin Sulle kirjutada ja võtame ikka suhet asjalikult. Ootan vastust. Triin.
 
piripiiiga 22. veebruar 2015, kl 13.03
Peeter, mul on kahju, et sinu arvates kõik need, kes ennast reganud pole on laisad ja arad ;). vaata ikka maailma vähe avatumalt ja ära jää oma mättale :D.
 
Peeter 22. veebruar 2015, kl 16.00
Selle Peetri mailiaadress, kes käesoleva teema esimesel leheküljel kirjutas, on teema neljanda lehekülje viimases postituses.
Muid mailiaadresse ei oska mina kommenteerida. Kui kloonid ärkavad, eks nad siis ise kommenteerivad :D

Piripiiga - ilusat pühapäeva sullegi.
 
Täitsa Blond 22. veebruar 2015, kl 16.26
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.23.
 
Peeter 22. veebruar 2015, kl 18.51
Kas nüüd nimetad mind juba nohikuks, Triin? Tegin ju meiliaadressi spetsiaalselt Sinu jaoks.

Aga kuidas selle ööseksiga asjad kujunesid? -ja ööseks tuleb kah kell panna-
Kas kellad pandi taha või ette?

Regamine on algajatele. Mina saan naiste murdmisega niisamagi hakkama.
 
Triin 24. veebruar 2015, kl 09.40
Peeter, miks sa kallike kirjutad selliseid nilbusi? Me oleme ainult paar päeva tuttavad aga juba pasundad siin ette ja tahapanekust. Mõtle ikka ennem kui midagi kirjutad.Kohtume varsti. Kallistan Sind Pets.
 
Peeter 24. veebruar 2015, kl 10.04
Mina ei pasunda vaid arendan tutvumiskultuuri, millest mõned kloonid ei taha aru saada.

Tahapanekut pole kordagi maininud. Kellade keeramisest oli jutt, aga saan ka tahapanekuga hakkama.
Kui on korralik tihke kannikas, kuhu vahele panna.

Triin, ootan endiselt su kevadehõngulisi kirjakesi.
 
Lugeja 24. veebruar 2015, kl 14.40
Jeerum kui lame kirjastiil, olgugi, et komad õiges kohas on....
Jah, jääb tõdeda fakti, et küll see Issanda Loomaaed on ikka otsatu........
 
Lugeja 24. veebruar 2015, kl 14.41
* viimane oli sellele Peetrile, kes naisi niisamagi murrab, peaasi, et tihke kannikas ja muu seesugune olemas on.
 
Peeter 24. veebruar 2015, kl 16.41
Lugeja, sinuga tegelen kunagi hiljem. Nüüd ei jõua puht füüsiliselt, sest Triin ootab kohtumist ja veel lisaks oma naine ka.
 
Lugeja 25. veebruar 2015, kl 17.39
Kes teeb, see jõuab......palju teha.
 
Peeter 25. veebruar 2015, kl 17.55
Täitsa Blond - ma ei pea oma digitaalset jalajälge delfi naisteka foorumis niivõrd oluliseks, et selle kindlaks identifitseerimiseks ennast ära registreerida. Elus on olulisemaidki asju, kui foorum.
Pealegi, kes tahab, suudab ilmselt ka postituste sisu järgi vahet teha erinevatel autoritel.

Aga ärme vast enam sega siin klooni(de) rabelemisele vahele.:)
Mulle jäi küll mulje, et üks ja sama isik libab vestluse mõlemaid pooli ja on oma ülimast vaimukusest väga sissevõetud. Kui see kellelegi hea enesetunde annab, siis miks seda temalt ikka röövida :)
 
Triin 25. veebruar 2015, kl 18.02
Pets, postituste sisu järgi pole küll vahet. Tunnista üles, et joogise peaga ise rääkisid siin oma salasoovid välja.
 
Triin 26. veebruar 2015, kl 21.38
Kuidas siis kloonidel läheb siin? Kas kirjad juba kirjutatud ja mõistus peast läinud?;)
 
Peeter 26. veebruar 2015, kl 21.42
Triin, ega sa ju päris tegelikult ei arva, et sellisel tegelasel, kes anonüümses foorumiski ei julge oma nime alt kirjutada, vaid kasutab teiste omasid, oleks julgust mõni e-mail kirjutada :D
 
Triin 26. veebruar 2015, kl 21.46
Ega kunagi ei tea, kust pauk või kiri võib tulla:)
 
Peeter 26. veebruar 2015, kl 23.29
Selles, kuskohast võib tulla, ei saa muidugi kindel olla ;)
Selle, kuskohast ei tule, võib siiski praeguses situatsioonis üsna kindel olla :D
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 23.42
petsi pehkinud luuavarrest pole ilmselt pauku oodata- relvarahu määramata ajaks.
 
Peeter 27. veebruar 2015, kl 00.12
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> petsi pehkinud luuavarrest pole ilmselt pauku ooda
> ta- relvarahu määramata ajaks.
Just!
Kinganumbriga võrreldava IQ'ga naistega olen sõlminud ühepoolse mittekallaletungilepingu :)
Edu jahil!
 
kadakatupp 27. veebruar 2015, kl 00.51
huvitav, miks nimetissõrmega võrreldava peenisega ja keedumuna karismaatilisusega mehed näivad paaniliselt kartvat ründavaid naistehorde? samas järjekindlalt pihku poleerides.
 
Prioriteedid Paigas 27. veebruar 2015, kl 09.07
__huvitav, miks nimetissõrmega võrreldava peenisega ja keedumuna karismaatilisusega..__
Vaat siin on nüüd küll tõsine paradoks, ülaltoodud väidet saaks esitada ainult siis,kui on olemas iskiklik vaatlustulemus erinevalt IQ'st mis paistab teemapüstitustest ja väljendusviisist.
Ausalt ja see isend süüdistab siin teisi üldistamises,lahmimises ja sajas muus surmapatus,aga enda fantaasia piirdub lontis peeniste, treenitud tuppede ja onanismiga ahjaa ja vahel teeb ka rätsepatööd...
 
Triin 27. veebruar 2015, kl 09.30
Ma sain juba ise ka aru, et Peeter ei ole prioriteet. Lahmib siin kui kõva mees aga kui asi konkreetsemaks kisub, siis on tilk püksis ja eetrist kadunud.
 
Kloonide sõda 27. veebruar 2015, kl 10.56
Hakkas taas pihta. Ei tea, kus siis eile õhtul olid? Polnudki siin kommimas.
 
Peeter 27. veebruar 2015, kl 11.46
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, miks nimetissõrmega võrreldava peenisega
> ja keedumuna karismaatilisusega mehed näivad paani
> liselt kartvat ründavaid naistehorde? samas järjek
> indlalt pihku poleerides.

Sellele on väga lihtsad seletused:

Mehed, kellel tundub olema keedumuna karismaatilisus, lihtsalt ei näe sind piisavalt ahvatleva isendina, kellega flirtida. No anna meestele andeks, aga iga jumala kähmakaga jah flirtida ei jaksa.

Kui sa näed nende meeste peenist ja see on nimetissõrme suurune, siis keskmine lõdva peenise mõõt ongi ca 9 cm - neil lihtsalt ei lähe sinu peale kõvaks. Näitlik situatsioon oleks selline, kus spordisaali meeste riietusruumi astub naissoost koristajamutt. No kas peaks siis selle muti peale kõvaks minema või mis?

Kui need mehed veel sinu nähes ka onaneerivad, siis oled ilmselt nende jaoks nagu mööbel - väärid null tähelepanu.

Ja kui siis ennast naisterahvaks pidav mööbel üritab seksuaalselt läheneda, siis loomulikult ehmatab asjade selline käik mehed ära.
Kui sina oled harjunud situatsiooniga, et mööbel sulle seksuaalselt läheneb, siis on see sinu kogemus, mida ei pea ilmtingimata teistele laiendama.
:)
 
Triin 27. veebruar 2015, kl 12.51
Üks Peeter igatahes täna kirja sai, kes on kes- siis kloon vaata sina ka oma meiliaadressid kõik kenasti üle- järsku potsatas hoopis sinu kirjakasti :)
Ega valimised ees ja kunagi ei tea, mis kiri taas postkastis soovitusega- et vali mind:)
 
kadakatupp 27. veebruar 2015, kl 14.16
pets, ühelgi töökorras vändaga isendil pole erekahäireid esinenud, vähemalt minu seltskonnas. kodus näeb ka enamasti seda 18-sendist juurikat ja mitte onaneerimas.......
selles suhtes võid siis muretsemise lõpetada.

aga mees, keda vaimusilmas ründavad kiimas tuppede hordid, kes kõik talle läheneda üritavad, kannatab reeglina potentsiprobleemide all. vahekorrani on tal hirm jõuda, sest kardab häbisse jääda.
reaalis on sellised tüübid tüütud, kuna näevad igas pilgus või süütus naljas seksuaalset lähenemiskatset. tihti nimetavad naisi l.tsideks või.....mööbliks. et enda pandavust ja üleolekut iseendale tõestada.
netis kolavad tutvumisfoorumites, kus kujutlevad samuti, et kõik naised just spetsiaalselt neid seal jahivadki. isegi parajasti kellegi terava keele objektiks olles, peavad end tohututeks hurmuriteks.
no nagu sina, pets, on ju nii?
 
priscilla 27. veebruar 2015, kl 14.27
kadakas
sa oled igas teema kadunuke ja igas teemas pruut?
 
kadakatupp 27. veebruar 2015, kl 14.37
priscilla, soovid jälle kadakat püksi? tundub, et kerge torkimine tupepiirkonnas hakkas meeldima...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!