Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 19.47
Kallis, Peeter, Sa pakud mulle huvi. Paistab, et pööning on sule enam vähem korras ja sellest annab tunnustust sinu õigekiri aga ära nii pikalt enam kirjuta, sest keegi ei viitsi seda jama lugeda.Päikest Sulle, Peeter. Seda soovib sulle Triin.
 
Triin /esialgne/ 18. veebruar 2015, kl 20.22
Oi kui tore, et teine Triin minu eest kirjutab. Ma just mõtlesin Peetrile öelda, et õnne Sulle eluteel:)
Kahjuks mina sattusin täna siia pikemalt kirjutama selleks, et tööd eriti täna polnud ja siis tuli meelde see, et minu "nohik" pole mulle juba mitu päeva kirjutanud ja olen mures.
Tahtsin mõtted mujale viia...ja nii ma siia sattusin.
 
Naine kõrvalt 18. veebruar 2015, kl 22.45
Absoluutselt on suhtesse vaja kirge ning kui seda üldse ei ole, siis varsti ka laiali minnakse, üldjuhul. Paraku. Eriti siis, kui midagi muud siduvat ka pole.
Seetõttu eelistan minagi kirglikku meest :)
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 08.43
Kindel see, et kirge on vaja suhtesse. Praeguses käsitluses on pigem huvitav küsimus, kuidas tagada seda, et kõikides positiivsetes situatsioonides on tegemist kirgliku mehega, kes juba õnnestunud silmameigi peale naist kirglikult taevani kiidab ja voodisse veab, aga ülesoolatud söögi või kolleegi tehtud komplimendi korral väga tolerantne on, ning ei kipu vastu kõrvu andma :)

Mingi isiksuse kahestumise erijuht tuleks vist kasuks :)
 
kadakatupp 19. veebruar 2015, kl 09.50
imelik, et mõni kolmejalgne isend seostab kirglikkust kohe vastu kõrvu andmisega. ise ei tuleks selle pealegi. mingid slaavi kultuuri mõjud?
 
piripiiiga 19. veebruar 2015, kl 10.46
ma muidugi ei saa teid kuidagi keelata vaidlemast kire üle. siiski tahaks meenutada, et ühel isiksuseomadusel on harva enamuse inimeste jaoks sama tähendus. see, kes mõne jaoks on ülima kire etalon, mõjub teisele nagu psaiko.

ps, Peeter! küsi nüüd ometi Triinult meiliaadressi või paku talle enda oma! huvi on käegakatsutav...
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 10.55
Tere ka minu poolt Triin Sulle. Anna palun mulle oma meiliaadress, sest ka mina olen huvitatud meie edasisest käegakatsutavast tulevikust. Anna ikka oma aadress, sest minuga on siin paar korda nii juhtunud, et naised annavad oma sõbranna aadressi ja mina olen kohe sõbrannadele teinud ettepanekuid.
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 11.10
Paistab, et minu kloon on ka Triinuga tutvumisest huvitatud. Mis siis ikka, edu :)
Aga usu, et Triin kui mõistlik naine valib suurema vändaga ja pringimate munadega mehe ehk siis minu. Kirge jagub piisavalt, kõigi aukude tarvis. Naise välimusele erilisi nõudmisi ei esita, aga E korv ja raseerimata häbe oleks elementaarne.
 
Triin 19. veebruar 2015, kl 11.14
Oi ku tore ,Pets.Viimases lauses esitatud tingimused on kõik täidetud aga mis puutub sinu seda piirkonda, kus keha ja jalad kokku saavad, siis vastus on, et oma silm on kuningas.Muidugi olen mõistlik naisterahvas, sest ega ma iga mehega ka liini ei aja.Päikest Pets.
 
vana sõbranna femmidest 19. veebruar 2015, kl 11.22
agnes end jälle täis kaaninud ja libab. ta ei kannata kui keegi teine peale tema tutvub ja õnnelikuks saab. eriti prinkis rindade ja pepuga Triin;)
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 11.30
Lahe! Kloonide sõda! :)

Kindlasti on ka kirglikkus selline isikuomadus, mis ei ole adekvaatselt kirjeldatav ainult tasemetega on/ei ole.

Kuna päris elus ja päris suhetes tuleb lisaks kõigele positiivsele ette ka lahkarvamusi, siis kuidas teie kogemuse järgi kirglikud inimesed oma lahkarvamusi siis lahendavad?

Slaavi kultuuri mõjudega ei ole kursis, eks räägivad need, kes on. Küll oli ühel mu naissoost sugulasel aastaid tagasi ilus tõmmu itaallasest poiss-sõber. Tagantjärele selgus, et temal oli kalduvus lahkarvamuste korral ka käsi kasutada...
 
Triin 19. veebruar 2015, kl 11.38
Kas sa tutvud või ainult räägid tutvumisest? see on juba piisav põhjus, et naised su vastu huvi kaotavad. kiirelt tegutsejad meeldivad naistele.
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 11.50
Triin,
Sulle meeldiks kui kiirelt käsi seeliku alla ja sõrmed mokkade vahele, vänt hooga tagantjärele?

Seda annab korraldada, aga kõigepealt pead mul korralikult kõvaks imema. Suurema vändaga on see häda, et töökorda saab alles pooletunnise jõulise imemisega. Vahel läheb ka tund, aga tähtis on tulemus :)
 
ma ei või 19. veebruar 2015, kl 11.57
pange agnes ükskord ketti, et enam lahti ei saaks. kõik teemad solgib see vanaeit ära.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 11.59
ma ei või Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pange agnes ükskord ketti, et enam lahti ei saaks.
> kõik teemad solgib see vanaeit ära.

Sinu kettipanemiel ei ole mõtet, suurema kasu saaks, kui sul internetti pääs ära keelata. Saaks sellest anonüümsest virisejast ükskord lahti
 
pikapatsiline 19. veebruar 2015, kl 12.05
sinu musirull agnes ongi see, kes sind ja kõiki libab ja rõvetseb.
 
pikaputsiline 19. veebruar 2015, kl 12.09
kole kiilakas murdis agnesele vist jälle mõne prinktissiga truudust. ega pole kondikubudelgi kerge.
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 12.09
Eks ma ikka tutvun kah, aga siin on juba kloonide sõjaks läinud ja tutvumise produktiivsus ning päris Triinu tabamine juba veidi kahtlane, seega siia ei hakka mingeid aadresse lahmima.

Kindlasti ei ole ma mingite meeleheitlike tutvujate seltskonnas, kes peavad kohe ja kõigiga tuttavaks saama. Küllap tuleb uusi teemasid, kus saab suhelda.
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 12.15
Küllap tuleb ka suuremate udaratega Triinusid, kellel paljalt jutu peale märjaks läheb. Kes eelmänguga ikka viitsib vaeva näha, see rohkem meeleheitlike väikse riistaga meeste mängumaa.

Aga normaalsete saiade ja naturaalse tussipõõsaga kirglised naised, meiliaadresse võite ikka jätta :)
 
ohhh 19. veebruar 2015, kl 12.29
Saaks anonüümsetest peeter ja vaal pensionäridest vabaks, oleks täiesti tore tutvuda.
 
allikas 19. veebruar 2015, kl 12.29
alati abivalmis delfi allika andmeil on Agnesel korraga kaks meest imeda. perverti talinnas ja shrecki Stockholmis. peaasi et nad ise rahul on.
 
hallikas varjund 19. veebruar 2015, kl 12.43
shreku viskas juba ammu agnese voodist välja. kaua sa ikka vastu konte end nühid, sinikad tekivad ju.
 
teadja 19. veebruar 2015, kl 12.59
seda räägivad nad siin aga tegelikult kohtuvad stocholmis. mina küll usun seda.miks ta muidu blondi peale vihane on. see ju flirtis aluga.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 13.30
Teema oli minuarust siin see, kuidas leida endale sobivate isikuomadustega mees/naine. Millegipärast on aga needsamad tüübid, kes kurdavad, et tutvuda ei lasta, kogu teema jälle püsikate pereelu kommenteerimiseks võtnud. Kuradi silmakirjalikud eided. :D
 
Sidile eidelt 19. veebruar 2015, kl 13.35
Ja missuguse ropu hüüdnimega sind kutsuda võiks?
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 13.37
Eit ei ole ropp sõna, see on üldistav nimetus külaeidelikule käitumisele, soost sõltumata.
Kui tundsid, et pihta said, siis oledki eit. ;)
 
Sidile eidelt 19. veebruar 2015, kl 13.41
Kas võin sind pässiks kutsuda?
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 13.43
Jumalarahus. Seda on siin ennegi tehtud, kuigi mul selle pässieani veel nõksa jagu maad. :)
 
Sidile eidelt 19. veebruar 2015, kl 13.47
Aga kui see oleks üldistav nimetus pässilikule käitumisele, mitte vanusele vihjates?
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 13.51
OK, kui arvad, et mu käitumine on pässilik, siis lase käia, mind see absoluutselt ei sega.

*Tegelikult on mul klassivend, kelle hüüdnimi oli juba kooli tulles Päss. Seega ei ole see tõesti vanusega seotud. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!