Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
tutvuda soovijate poolt 05. märts 2015, kl 00.49
Teate küll seda laulu - moi adres ne dom, ne ulitsa, moi adres Sovetski Sojus. TEIEGA on täpselt sama seis - käputäis selle foorumi püsielanikke, kes te olete alati kohal, võtate alati sõna ja alati olete kõigele vastu. Alati on kõik teised peale teie nii nõmedad, mõttetud, vanad, koledad ja mida kõike veel ehk et kui see oleks teie teha, oleksite neile ammu hauaplatsi valmis vaadanud ja mulla peale kraapinud. Väikeses doosis oleks see ehk isegi naljakas ja mõistetav, kuid kui sama anekdooti üritatakse serveerida juba 101. korda, siis on see tülgastav.
Tõesti tahaksin teada, mis on teil selle vastu, kui inimesed siin tutvuda üritavad. Mis teil sellest on, kui äkki keegi leiabki siit oma Elu Armastuse. Mõistan, et olete kibestunud ja kadedad, kuid paraku tutvuvad inimesed teie käes selleks luba küsimata, elu kulgeb omasoodu niikuinii. Seda naeruväärsemalt mõjub see teie vastuvõttu ujuda üritamine.
Arvestan täielikult, et mõistlikku vastust oma küsimusele ma siit ei saa. Seda oskaks seletada vast ehk ainult teie psühhiaater, keda te ilmselgelt pole ammu külastanud.
P.S. Mina küll tahan tutvuda.
 
psühhiaater 05. märts 2015, kl 00.55
Raske juhus, pean konsulteerima oma kolleegidega.
Miks korjab patsient siit endasse vaid negatiivsuse, jättes märkamata positiivsuse?
Kahjuks ma head kulgu patsiendile ei prognoosi.
 
kolleeg 05. märts 2015, kl 01.09
täiskuu on õnneks mööduv nähtus, paranoia aga igavene.
 
tom mis sa 05. märts 2015, kl 03.21
 
teemaalgatajale 05. märts 2015, kl 06.47
psühhiaater Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raske juhus, pean konsulteerima oma kolleegidega.
>
> Miks korjab patsient siit endasse vaid negatiiv
> suse, jättes märkamata positiivsuse?
> Kahjuks ma
> head kulgu patsiendile ei prognoosi.

saidki tavapärase vastuse püsikõntsa poolt, selle aseme et endasse vaadata ja veidigi häbi tunda, hakatakse sind ründama ja süüdistama. seekord siis "positiivsuse puudumises". järgmine lahmimisobjekt olen mina, sest julgesin samal arvamusel olla, nüüd olen ma nende meelest veel hullem püsikas või misiganes.
 
ossassa 05. märts 2015, kl 07.13
Ära muretse, siin ju tutvutakse ka....lihtsalt need, kes on tutvunud, ei tule siia üksipulgi lahkama oma eraelu (mõni siiski lahkab, aga siis on loomulikult eeldus arvata, et ta valetab).
Naiivne oleks arvata, et õige leidmine kohe pärast esimest kuulutust aset leiab, aga see leidmine võtab ju igal pool aega. Pead olema aktiivne siin ja mujal saitidel ja kahtlemata ka reaalis.
 
Sid 05. märts 2015, kl 07.22
tutvuda soovijate poolt Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> P.S. Mina küll tahan tutvuda.


Aga kes keelab? Vanus, sugu, meiliaadress kirja ja teata, keda soovid leida. Keegi ju ei keela. Igas asjas ainult negatiivset nägev inimene aga kahjuks ei suuda seda teha, sest äkki soovib mõni ebasobiv (püsikas) ka tutvuda! :)
Samas ei saa ma aru inimesest, kes siin kümme aastat käinud ja pidevalt ainult vinguvad, et neil tutvuda ei lasta. Kas tõesti ei leidu selles pasameres ühtegi lillekest? :D

* Teemaalgatajale, võta teemaalgatajaga ühendust, te tundute ideaalselt sobivat, miks mitte tutvuda?
 
autor, 05. märts 2015, kl 07.45
raffasuus on antud laul ristitud alimentide eest põgenejate hümniks! kas ka sina,brutus!
 
VM 05. märts 2015, kl 08.54
Teemaalgataja pole ise ju põrmugi parem neist, keda ta siin halvustab, nimetades foorumikülastajaid kibestunud ja kadedateks psühhiaatri abi vajavateks inimesteks.
 
targutav punapea 05. märts 2015, kl 09.01
kvartalis korra tuleb ikka mõni idioot sellise teemaga välja... nii naljakas on vaadata saamatuid ja aabituid tutvujaid:DDD
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 10.10
tutvuda soovijate poolt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> P.S. Mina
> küll tahan tutvuda.

kogu selle vinguva epistli peale viiksatad vaikselt, et tahad tutvuda? huvitav tutvumiskuulutuse vorm igatahes, loomulikult ilma kontaktandmeteta ja elementaarse isikukirjelduseta. isegi sugu pole mainitud. või pole see ka oluline? nii suur tutvumisenälg, et krabaksid ükskõik millise tondi kaenlasse?
saladuskatte all annan hea nipi: rega end ära, näiteks "meeleheitel tutvuja" nime all ja küll mõni hingesugulane sulle ikka postkasti läkituse saadab.
*isegi mina olen sel lihtlabasel moel juba mitme foorumlasega tutvunud, kuigi pisut okkalisema nime all.....
 
gurmaan 05. märts 2015, kl 10.25
Silme ette tuleb tugevalt kriipsuks pigistatud huultega igavene mutt, kelle kaunis hing on vangistatud pahade töökaaslaste, endiste sõbrannade, pahasoovlike naabrite, tigedate kassapidajate ja poekülastajate ja muidugi jubedamast jubedamate foorumlaste poolt. Äkki prooviks kordki elus ebasobivast mööda vaadata ja keskenduda sobivale?
 
priscilla 05. märts 2015, kl 10.27
ma ka imestan, et nn püsikirjutajad on süüdi, et keegi ei leia endale SIIT meest/naist???

ehk katsetaks siis otsinguid jooksurajal, poes järjekorras seistes või mõnel kolmadal moel? huvitav, kas siis tekib ka tunne, et teised jooksjad segavad tutvumist, kuna nende tempo on liiga kiire või teised ostjad on ostnud liiga palju asju?
 
imestap 05. märts 2015, kl 10.42
nihujaasibeeeee, kadakatupp on end sisse kirjutanud???????? tea, mis see võiks tähendada? tutvuda ta ju ei taha, mees garaažis olemas.
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 11.05
ei tahagi mingite nihujaadega tutvuda.
*mees garaazhis pole vangivalvur, seega huvitavate inimestega suhtlemist ei sega.
 
imestap 05. märts 2015, kl 11.09
eakene küll, aga sissekirjutus? niisama mögiseda võib ju ilma kah.
 
tutvuja mees 05. märts 2015, kl 11.11
kas teema autor on mees või naine?
 
johhaidiii 05. märts 2015, kl 11.14
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ka imestan, et nn püsikirjutajad on süüdi, et k
> eegi ei leia endale SIIT meest/naist???
>
> ehk
> katsetaks siis otsinguid jooksurajal, poes järjek
> orras seistes või mõnel kolmadal moel? huvitav, ka
> s siis tekib ka tunne, et teised jooksjad segavad
> tutvumist, kuna nende tempo on liiga kiire või tei
> sed ostjad on ostnud liiga palju asju?

ja hüppasidki need kohalikud mulamölakad karvupidi kallale.

hea küll, vaatame natuke allapoole teemasid.
Naine mustas tutvub - juba pikkteema, püsikasutajate ilkumist ja mula täis.
M tutvuvks Naisega - värske teema ja kuigi teemaalgataja palus meilile kirjutada, hakkas teemas juba ilkumine peale.
Lihtne soov - kohe esimene vastus tuli püsikasutajate teemana, soovitus Sidi ja tema kaaslasega kolmikut teha. Edasi on tühi inin.
Mehele - kohe esimene postitus on ilkuvalt kommenteeriv
Tutvun naiega kellel KMI 19-25 - läks kohe rappa
jnejnejne

Ja siis kui selle läbustamise vastu hakata, on kamp kirjupersega püsikaid kohe endid kaitsmas, seekord eesotsas pricillaga. vabandusi tuua ja demagoogiat ajada oskabki vaid keskmine kohalikk püsikas.
jobud olete.
 
gurmaan 05. märts 2015, kl 11.25
Ma ei saa aru, kuidas see siiski tutvumist segab?

M tutvuks naisega ja Mehele...kontakt ju kenasti kohe antud ja kui nad surnud pole, siis kindlasti tutvuvad rõõmsalt privaatselt siiani.
Mis need püsikad siia puutuvad? Või arvate, et foorum on mingi kuulutuste tulp, kus üks teema ja üks kommentaar tohib vaid olla.
Või unistate, et teete tutvumisteema ja sinna koguneb ainult 101 unistuste printsi või printsessi teema algatajale tormi jooksma?

Lihtne soov....see pole tutvumisteema, vaid tädi lihtsalt unistab kõvasti. Kui oma kontakte ei anna, siis võiks parem päevikut pidada (blogi).
Lakoonilisi kuulutusi tehke mujal foorumil on teine otstarve.
Vähem vingumist!!!
 
imestap 05. märts 2015, kl 11.31
kus on gurmaani blogi?
 
gurmaan 05. märts 2015, kl 11.37
Siin, sest mina ei vingu, et tutvuda ei lasta.
 
Keegi naine 05. märts 2015, kl 11.38
Mind see üldse ei häirinud, mingi aja siin olnuna muidugi teadsin ette mis toimuma hakkab, püsikatel on anne viia see sinnani, et teemaks tuleb alates shrecki kaalu viginast, Sidist ja tema proua hallidest juustest ja lõppeb kasvõi sooviga auto velgi müüa:) Ongi värvikam:) Aga see kindlasti ehmatab ära mõne uustulnuka. Ja need kes otsivad uusi tutvusi või suhtluskaaslasi soovitus aadress kirja esimeses postituses.
 
Sid 05. märts 2015, kl 11.52
johhaidiii Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Naine mustas tutvub - juba pikkteema, püsikasutajate
> ilkumist ja mula täis.

Nagu siinsesgi teemas, ei ole selles mammutteemas mitte ühtegi kontakt-aadressi. Seega ei saa neid teemasid võtta kui tutvumisteemasid, vaid kui "tutvumis" teemasid, st. tutvutakse teise inimese vaadetega, mitte teise inimesega. Vingumise asemel võiks tegeleda tutvumisega. ;)
 
priscilla 05. märts 2015, kl 11.53
johhaidii, kle???
mina pole mingi püsikirjutaja ju?!
kui inimesel ei kasva paks nahk selga teiste arvamuste tõttu, on ausalt soovitatav igasugustest jutukatest eemale hoida.
 
imestap 05. märts 2015, kl 12.00
gurmaan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin, sest mina ei vingu, et tutvuda ei lasta.

jaa, väga huvitav ja sisukas blogi, peaks mainima. jätka samas vaimus ja ma hakkan su fänniks.
 
mhmm 05. märts 2015, kl 12.03
johhaidii pani mööda ju, sid s'ttuja pani ennem oma pasa kirja.
 
Sid 05. märts 2015, kl 12.05
mhmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> johhaidii pani mööda ju, sid s'ttuja pani ennem om
> a pasa kirja.


:)), sina vä?
 
mhmm 05. märts 2015, kl 12.07
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmm Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > johhaidii pani mööda
> ju, sid s'ttuja pani ennem om
> > a pasa kirja.

> >
>
> :)), sina vä?

mhm, mis siis:)
 
Andrei 05. märts 2015, kl 12.31
Inimesed siin pläravadki vaid ja elavad teiste peal end välja.
Kui tutvuda soovid, siis selleks vastavad portaalid. See siin Seevaldi meelelahutus.
 
psühhiaater 05. märts 2015, kl 13.06
just, sellepärast andrei-sugused hullud siin inisevadki.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!