Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
pühale püssile 07. märts 2015, kl 16.53
No aga tõesta seda. Kui ta väidab, et on kena, sale, pikk ja sportlik, siis ei jää sul muud üle kui seda nii võttagi.
 
eelmisele 07. märts 2015, kl 16.59
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 17.00
Mina olen kogu enda ilus teile nüüd paljastanud. Aga kus nende aukuvpaukuv kaunitaride pilte näha saaks. Olete Fibitil kõik väga höivatud vöi?:-)
 
irw 07. märts 2015, kl 17.03
arvaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küss Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > ka naine Kirjutas:
>
> > ----------------------------
> > -------------
> --------------
> > > Olen siit käinud
> > kohta
> mas kolme mehega, sorry aga
> > > nii koleda(
>
> > minu jaoks) välimusega 50+ mehed võiva
> > >
> dki o
> > lla vaid siin,kus pole vaja konto juurd
> e enne
> > >
> > tutvumist oma fotot panna. Ko
> hutavad olid.
> >
>
> > >
> > alu, sid ja p
> ervertvere?
>
> Sid pole 50+, jääb kummitus.

ka pert ei ole 50+
äkki käis aluga kaks korda kohtamas?
 
kadakatupp 07. märts 2015, kl 17.07
shreku oled oma arust mingi meesmodell või, et kiimled mingite fibiti tibinate järele? või erutab sind "kaunitari ja koletise" efekt?
*penskarite sooja pesu äkki kõlbaksidki demonstreerima kui soki püksi topid.
 
eelmisele 07. märts 2015, kl 17.11
Muidugi on ta midaiganes. Aga keskendume nüüd sinule parem, vana libu. Millal sa oma mordat näitad, pole huvitav su kortsuline raam ja sääred punasega kaetuna..
 
suure 07. märts 2015, kl 17.16
Milline väljendusviis: libu, morda, kortsuline raam!
Kõlab nii tuttavalt, kas oled nime vahetanud!
 
kadakatupp 07. märts 2015, kl 17.17
shreku varja erutust, muidu võib tilk püksi tulla.
vaata parem, milliseid naisi kuumad latiinomehed eelistavad.
jajah, paneksid isegi seda beibet punases......kui krimpsus karale mingi imenipiga elu suudaksid sisse puhuda.

https://www.youtube.com/watch?v=8PJ7q167G1c...
 
eelmisele psaikole 07. märts 2015, kl 17.19
kuule, sa oled täitsa haige inimene..
 
targutav punapea 07. märts 2015, kl 17.24
vot siin on küll sõnad kohased - kui ikka l.. tuleb hüppama siis lühikesejutumehed teevad liulitaki, ja vaikus majas. naisi nemad ei löö:DD
pole üldse imelik kui kasutatakse sõnu õiges kohas, olgu nad siis ropud või inetud...
 
Punapeale 07. märts 2015, kl 17.28
Just just...nagu peredes, kus mehed peksavad...kuluski ära ja sai paugu õige asja eest.
Tubli, punapea, sa oled õigel teel.
 
targutav punapea 07. märts 2015, kl 17.31
ärgem rebigem konteksti pooleks. jutt käib ainult hüppavatest l.. kes peadpidi iga mehe püksis...
 
to tpp 07. märts 2015, kl 17.44
oled kadakatupe jalgu käinud hoidmas, et tead tema meeste arvu ja litsistaatust?
 
targutav punapea 07. märts 2015, kl 17.49
ei, ta on ise endast siin kirjutanud.
ja kujuta nüüd ette, kui sinu dildokujuline kuldne orden hakkaks ükspäev rääkima, et izzand milline ämber või et kes siin enne mind käinud on, õudne, või et jube kui koledad su suguelundid on...
 
ka naine 07. märts 2015, kl 17.53
Kaks meest olid nii kõhnad nagu mingi haiguse all kannatajad, üks köhis kogu aeg , väga lühikest kasvu, ühel oli kiilakas pea ja ajutiselt töötu ning kidura jutuga, närvitses, niheles paigalolles, vanad riided seljas. teine oli pnaste lühikeste juustega, kippus koju aina viis jutu sellel, et läheks ja vaataks ,kuidas elad, ise ka sooniline ja väga koleda näoga, kolmas kandis mingit vana-vana bussijuhi mütsi, mis oli määrdunud, kasvult ka alla 170-e, ise oli hästi tüse ja paksu näoga suure peaga ja lühikeste kõverate jalgadega. Vana teksatagi seljas ja räpased küüned, tundus nagu oleks otse mingilt msutalt maatöölt linna sõitnud, jutt oli kuidagi imal ja hääl kähisev. Kui ma loen seda siin ,siis tundub et tegemist oleks mansion ghosti või selle tüübiga, kes otsib kodu, kes kirjutab alla et kõik õigused hammastega...Oeh õudne. Aga neid kõhnasid lühikesi neid nimesid ma enam ei mäleta, nad vahetasid kohe nime ka kui kohtumiselt tulles siia vaatasin.Aga tom-nimelisega käis sõbranna( 46a) kohtamas, ei midagi paremat, mees oli vintis olnud ja otsis ka kelle juurde oma seljakoti maha poetada.
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 17.55
ka naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaks meest olid nii kõhnad nagu mingi haiguse all
> kannatajad, üks köhis kogu aeg , väga lühikest kas
> vu, ühel oli kiilakas pea ja ajutiselt töötu ning
> kidura jutuga, närvitses, niheles paigalolles, van
> ad riided seljas. teine oli pnaste lühikeste juus
> tega, kippus koju aina viis jutu sellel, et läheks
> ja vaataks ,kuidas elad, ise ka sooniline ja väga
> koleda näoga, kolmas kandis mingit vana-vana buss
> ijuhi mütsi, mis oli määrdunud, kasvult ka alla 17
> 0-e, ise oli hästi tüse ja paksu näoga suure peaga
> ja lühikeste kõverate jalgadega. Vana teksatagi s
> eljas ja räpased küüned, tundus nagu oleks otse mi
> ngilt msutalt maatöölt linna sõitnud, jutt oli kui
> dagi imal ja hääl kähisev. Kui ma loen seda siin ,
> siis tundub et tegemist oleks mansion ghosti või s
> elle tüübiga, kes otsib kodu, kes kirjutab alla et
> kõik õigused hammastega...Oeh õudne. Aga neid kõh
> nasid lühikesi neid nimesid ma enam ei mäleta, nad
> vahetasid kohe nime ka kui kohtumiselt tulles sii
> a vaatasin.Aga tom-nimelisega käis sõbranna( 46a)
> kohtamas, ei midagi paremat, mees oli vintis olnud
> ja otsis ka kelle juurde oma seljakoti maha poeta
> da.

Noh aga..eks sa selliseid siis vääridki. Käid siis kohtamas taolistega, lollakas oled natuke või?
 
aaaaaa 07. märts 2015, kl 17.58
see kiilaka pea ja kulunud riietega oli alu?
 
eelmisele 07. märts 2015, kl 18.03
kaks korda oli alu, vahet pole, oluline on, milline SINA oled. Davai pilti!
 
ka naine 07. märts 2015, kl 18.12
alu oli siin ja seal üldse mitmel pool mu arust üldse mode, nagu keegi rääkis, tema ei olnud kohtamisteks, tema ainult vedas teemasid.

Igaüks tahab kena ja tööka mehega suhelda ning kohtubki parimaga, kes end ilusasti lootustandvaks kirjutab ja kõike positiivset edasi annab. Paraku valetavad,metsikult valetavad...Enam ei ole usutav, et mees, kes on stabiilselt jõukas, teeb palju tööd,kel aega on vähe, ise hea välimusega, töökas ja kes käib seltskonnas, oma sõpradega lävib ja kes ei pea end varjama, oma tegelikku head olukorda ei häbene, et see mees istuks siin ja kulutaks oma kallist aega otsides naist. Reaalses elus on nii palju naisi et selline mees saaks iga naksu peale tutvutud ja leiaks elukaaslase. Siin käivadki need näljas kehvikud, haiged ja puudega (vabandan) ja katuse otsijad ,kes arvuti ligi pääsevad ja kes ajavad seda ilusat juttu, et leida valetades ja vassides mingi naise, kes neid elus edasi aitab, söödab, joodab ja aset pakub.kelle sööilauas end hästi tunda. See foorum on aegunud ja ei toimi enam ammu sellisena nagu loodi.Tutvusteks, see on hoopis juhuseostijatele.
 
Ka naisele 07. märts 2015, kl 18.16
kuule, oled sa napakas oma pika jutuga või? Mis iga naine ja töökas mees, näita välja, milline sa ise kõigepealt välja näed! lihtne peaks olema seda teha nii tegijal ja kohtajal naisel, eimidagi keerulist.
 
Sid 07. märts 2015, kl 18.26
ka naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aga tom-nimelisega käis sõbranna( 46a)
> kohtamas, ei midagi paremat, mees oli vintis olnud
> ja otsis ka kelle juurde oma seljakoti maha poeta
> da.

Õnneks on neid tome siin läbi ajaloo palju olnud, sest mul just vastupidine probleem - kinnisvargast hõbetutikene muudkui tahab mu kinnisvara endale saada. :D
 
vot nüüd 07. märts 2015, kl 18.28
on mökmök. ei pilti, kippu ega kõppu. tutvu siis taolistega, olete tõesti väärt neid jubedaid pässe, keda siin keegi juba kirjeldas..
 
mökmökile 07. märts 2015, kl 18.38
Eks tee siis algust, küll teised jätkavad!
 
vot nüüd 07. märts 2015, kl 18.41
mökmökile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks tee siis algust, küll teised jätkavad!

Mis teised? Kes või mis takistab sul algust teha, ilus inimene? Milleks poed teiste selja taha?
 
mökmökile 07. märts 2015, kl 18.44
Sa oled nagu algklassilaps!
 
vot nüüd 07. märts 2015, kl 18.52
midaiganes olen, näita oma pilt ette palun, OLEJA!
 
Sid 07. märts 2015, kl 18.58
vot nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> midaiganes olen, näita oma pilt ette palun, OLEJA!

Enne oma pildi naitamist ei ole sul mingit õigustust seda teistelt nõuda!
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 19.27
Sid, mis ütleja sina ses osas oled?? Ise oled siin kah kimpus mingi perzeussiga ja nüüd asud selliste poolele või?
 
Sid 07. märts 2015, kl 19.34
Ei ole ma kellegagi nõus, lihtsalt normaalne viisakus on see, et kui sa tahad teise inimese nimekaarti saada, siis pead enne omajagu pakkuma.

*Oma pildi aga riputasin selleks siia, et võtta maha kõik anonüümsed rünnakud ja ilged kirjeldused. Kõik kes mind näha on tahtnud, said seda teha ja oma arvamuse ise kujundada, ilma et mõni "teadja" selle siia ladus.
 
viimasele 07. märts 2015, kl 19.37
tundsid ennast puudutatuna kuidagi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!