Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
to sid 05. märts 2015, kl 18.53
kui sa nii oled naiivne, siis võta IP-d appi.
 
musirull 05. märts 2015, kl 19.00
Aaa...alles siis, kui kohus nõuab....muidu ei iialgi!
 
Sid 05. märts 2015, kl 19.00
to sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui sa nii oled naiivne, siis võta IP-d appi.


Miks naiivne? Miks peaks Agnes mind siin sõimama? Tal on ju mu meiliaadressid olemas ja ta saab soovi korral mind sõimata palju jaksab. Kuna ma pole viimase 10 aasta jooksul oma telefoni numbrit vahetanud, siis ilmselt teab ta ka mu telefoni numbrit ja saab ka reaalis omi emotsioone näidata. :)
Ma saaks aru, kui tal oleks mingi soov mulle kätte maksta ja ta segaks mul siin tutvumast, aga seda ju ei ole. Mina siin ei tutvu, samuti tema ja seega me üksteist ei sega.
Ussitab ikka see, kel seks põhjus on ja põhjus on vaid nimetul ussitajal. ;)
 
Sid 05. märts 2015, kl 19.02
musirull Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aaa...alles siis, kui kohus nõuab....muidu ei iial
> gi!


Otsi mulle see solvamise koht üles ja ma vaatan üle. Kui põhjust vabandamiseks on, siis vabandan. :)
 
mis mees on see 05. märts 2015, kl 19.02
Kes kasutab naiselikke väljendeid nagu ussitama? Kas usute ka, et iga mehenime taga võib olla mees. Kahtlen, need on pettunud naised.
 
vaskuss 05. märts 2015, kl 19.03
Nüüd on siis uus sõimusõna...nimetu!
 
agnesega nõus 05. märts 2015, kl 19.05
sa oled naiivsem kui arvata võis. väärid tõesti eide nime.
 
Sid 05. märts 2015, kl 19.06
mis mees on see Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes kasutab naiselikke väljendeid nagu ussitama? K
> as usute ka, et iga mehenime taga võib olla mees.
> Kahtlen, need on pettunud naised.


Ussitamine on puhtalt naiselik tegevus ja seepärast defineerin ma selle kaudu ka selle tegevuse sooritaja soo. Kas ta on tilliga või tillita vihmauss, see ei oma enam tähtsust. :D
 
Sid 05. märts 2015, kl 19.08
agnesega nõus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa oled naiivsem kui arvata võis. väärid tõesti ei
> de nime.

Tere Pert! :D

Ei usu, et Agnes kellegi teisega omi muljeid ja kogemusi jagab. ;)

*Aga miks nimetu ussitajana, vihmauss?
 
MOTT 05. märts 2015, kl 19.14
Sid ussitab siib...järelikult naine...või naiselik mees.
 
kullipilguga 05. märts 2015, kl 19.18
Teiste pinnukesed pees ja silmas paistavad püsikatele ikka ära, aga oma palgikoormad muudetakse virtuoosselt sõrmenipsuga olematuks. Komejandid.
 
mis teha 05. märts 2015, kl 19.25
Nad arvavad, et see on nende kodu ja ainult nemad otsustavad, kes sobib ja kes mitte.
 
to sid 05. märts 2015, kl 19.46
kahju, et sa nii rumal oled ja aru ei saa, kes su troll on. soovitan itimees palgata, kui terve mõistus puudub.
 
ohoh 05. märts 2015, kl 21.26
nii vihast Sidi pole minu silmad näinud. Kle mille peale? Sa peaks vana karastunud teras olema juba, tunduvalt hullemini su kallal võetud ennemalt.
 
kuhu kati aru sai 05. märts 2015, kl 21.37
Nii armas ja südamlik peretüli jälle. Aga teate mis, leppimine pidavat see köikse magusam osa olema. Niiet, tom ja agnes...aeg oleks sõda ehk juba lõpetada ja...:-)
 
just 05. märts 2015, kl 21.52
alu, tom, pert vere ja agnes, tehke parem üks grupikas.
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 22.21
just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, tom, pert vere ja agnes, tehke parem üks grup
> ikas.

A mis sul sest oleks? Pärast ei saa aasta aega rahu ja uurid siin, et kus, kuidas ja millal. Masturbeerid, aga see ka ei aita.
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 22.23
Kadakaga tutvumisest huvitet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle kadakatü
> drukuga võiks tutvuda küll. Ma nüüd päris hästi ei
> saanud aru - et sulle kirja saata, siis peab olem
> a siia registreeritud või? Praegu mul küll sinu me
> iliaadressi ei näita, isegi siis kui su nimele vaj
> utan.

regamine võtab aega 2 minutit, nii et ei tohiks ületamatuks takistuseks aamorposti saatmisel olla.
vähemalt on teised kadakafetishistid selle katsumusega toime tulnud.
 
irw 05. märts 2015, kl 23.04
ta niigi masturbeerib nii et põlvini märg, aga näe ikka ei aita.
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 23.43
irw kuidas sa nii täpselt teadsid nagu oleks ise minu kõrval onanud?
vahel on komandeeringud liiga pikad...
 
ja 05. märts 2015, kl 23.50
miniviinerid liiga lühikesed!
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 23.53
väga õige tähelepanek. sellepärast pistagi nüüd ilusti oma mikromakaron püksi tagasi ja mine proteese loputama.
 
Sid 06. märts 2015, kl 08.09
ohoh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nii vihast Sidi pole minu silmad näinud. Kle mille
> peale? Sa peaks vana karastunud teras olema juba,
> tunduvalt hullemini su kallal võetud ennemalt.

Vihane? Mitte mingil juhul, mulle teeb siin sõdimine nalja lihtsalt. Eriti suure mõnuga solvan ma nimetuid trollijaid, nende vastu puudub igasugune sümpaatia, nimega tegelased on siiski vähemal või rohkemal määral "omad inimesed" :)



kuhu kati aru sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii armas ja südamlik peretüli jälle. Aga teate mi
> s, leppimine pidavat see köikse magusam osa olema.
> Niiet, tom ja agnes...aeg oleks sõda ehk juba lõp
> etada ja...:-)


Pole midagi lõpetada, Agnes küll vahest on solvunud, aga see on pigem tema keevalisest iseloomust tingitud probleem. Minu suhtumine temasse pole muutunud ja oma leebel moel tolereerin ma kõiki ta veidrusi. :) Sõda pole ma taga aga kunagi pidanud.
 
lugeja 06. märts 2015, kl 09.06
Ei viitsinud kõiki kommentaare läbi lugeda, aga ütleks, et pigem on siin probleem selles, et siinset foorumit külastab liiga vähe uusi inimesi ja siis võib tutvujal tekkida mulje, nagu vanad olijad üritaks kommenteerimisega uued ära ehmatada või siis läheb mõne tutvumiskuulutuse all püsikate omavaheliseks aasimiseks ja ärapanemiseks.
 
kokkuvõte 06. märts 2015, kl 13.34
See, kes solvab siin, solvab ka igal pool mujal...iseasi, kas ta seda tunnistab.
See, kes on siin normaalne, on ka reaalis normaalne.
 
viimasele 06. märts 2015, kl 14.37
mida sa ajad? ah? täiesti mööda paned.
 
naine to kokkuvõte 06. märts 2015, kl 15.00
100 % sinuga nõus, see mees,kes igal pool sõimamas käib naisi, sõimab ka oma naist või õigemini sõimas ja nii ta naist ei leiagi. Või arvab mõni mees, kui ütleb inkognitona naistele halvasti, et siis keegi temaga ka tutvuda soovib, kaugel sellest. Kõik need püsisõltlastest netis istujad-tutvujad mehed solvavad naisi ja eks see panebki neid kibestunult aina otsima ja igas tutvuskuulutuses tolknema, et äkki veab. Leiab mõne jalamatist naise - objekti keda solmava hakata.
 
no mida imet, tutvuda? 06. märts 2015, kl 15.08
no siist nende kolme vana mehe hulgast pole ju küll kellegai tutvuda.
ammu parim enne möödas, nii välimuselt, kui iseloomult kui majanduslikult.
Milleks naised, teile järjekordset õnnetust ise kaela vaja kutsuda on.
 
kuhu kati karu sai 06. märts 2015, kl 15.10
Millega siis sõimatud ja solvatud on? Viskad siia teema paksudest tagumikest, tünnmagudest, põrsanägudest, pakkjalgadest, täiesti anonüümselt ja kellegi pihta sihtimata ning kohe on kõik siresääred, supremodellid, lamekõhud südameni solvatud või? Halloo, minge kaaluabisse või kuhugi, kus päike ei paista ja peegleid pole. Ehk seal on või saadetakse peagi need mehed, kes iga naisega rahul on, ei kritiseeri, ei oota ega taha midagi, peaasi, et mingi emis olemas on:-)
 
kuhu shreku tra sai 06. märts 2015, kl 15.46
shrekk,

naiste anonüümselt emisteks sõimamine annab sinust tahes tahtmata ettekujutuse kui ruigavast vanast kohiorikast, kellel enam ei tõuse. ära nüüd solvu, ruikam :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!