Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
psühhiaater (esimene) 05. märts 2015, kl 14.22
psühhiaater Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> just, sellepärast andrei-sugused hullud siin inise
> vadki.

Tore, kolleeg kinnitas minu diagnoosi:)
 
kuhu kati eluarmastus sai 05. märts 2015, kl 15.44
Oleks ju nagu vahe, et kas eluarmastus on lehma või lamba kaalus? Seega pole kindlasti paha, kui otsitav või otsija võetakse pisut ette ja pannakse ta igas mõttes kaalule. Muidu võiks lihtsalt järjekortanumbrite alusel, mehed, naised, tuped või jupid välja jagada ja kogu komlentaariumi üldse nt reklaamipinnaks teha.
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 16.32
Piripiiga ütles kah väga tabavalt, et seni siin tutvud inimestega, kuni löpuks enam tutvuda ei tahagi. Ja jääbki vaid nn pullitegemine, isegi ilma igasuguse lootuseta, et siin võiks tutvust luua:-)
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 16.34
shrekk nii lootusetu ilusal kevadpäeval? kas sellepärast, et karuga kati käest suure ümmarguse korvi said?
 
eeeh 05. märts 2015, kl 16.49
ei käi delfis käivad mujal, kasvõi kaubanduskeskuse pelleris kellegiga k*ppimas. Päris tõsiselt. Väljundid on inimestel erinevad aga kõigil on need olemas.
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 16.50
mees, mis on sinu õigustuseks, et siin niisama mullikesi ajad ja juba tuhatnelja tutvumas pole?? hüpetega nüüd, muidu jääd tutvumisrongist maha!
 
oleneb 05. märts 2015, kl 16.54
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Piripiiga ütles kah väga tabavalt, et seni siin tu
> tvud inimestega, kuni löpuks enam tutvuda ei tahag
> i. Ja jääbki vaid nn pullitegemine, isegi ilma iga
> suguse lootuseta, et siin võiks tutvust luua:-)


Ma küll tahaksin. Näiteks vabalt võib Blondiga, tupega, jupiga, Mansioniga, Sidiga. krt ma olen korra seletanud sellest, kes ei oska peent välja lugeda, oma viga. Ainuke kes küsitavust siin tekitaks oledki sina, ühe ainsa teemaga suutsid oma maine siin nii alla tõmmata, sinnani polnud sul väga vigagi.
 
mees 05. märts 2015, kl 16.54
to: eeh

Väljundid on jah erinevad, aga võib kindel olla, et kõik need kes delfis ei käi, ei ole ka kaubanduskeskustes keppijad.
Kuskil peaks mingi piir jooksma, aga see on siin foorumis päris kindlast ületatud. Näidiseks võib tuua kohe siin eelmise niinimetatud kadakatupe lahmimist minu tutvumise või õigustuse kohta.
Mul polegi õigustust, ma tulen ja lähen ja tutvun kui tahan. Teiesugustega ei taha. Siin foorumis, mitte iialgi.
olge te kes tahes.
 
kadakajupp 05. märts 2015, kl 16.58
siin on vist sedasi, et kes tahab, see lahmib, kes tahab, see õigustab. kes tahab, ei käi siin üldse - mille üle siin üldse vaielda on?
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 17.01
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väljundid on jah erinevad, aga võib
> kindel olla, et kõik need kes delfis ei käi, ei o
> le ka kaubanduskeskustes keppijad.

järeldus: sina käid delfis, järelikult kepid kaubanduskeskustes? kuigi kaheldav, et mõni tupp sellise iriseva demagoogi peale üldse niiskuks.....

aga kui sa siin foorumis tutvuda ega ka suhelda ei soovi nagu väidad, mis niuksud siin üldse? turbo sisse ja hüpetega iha.ee-sse, kus on sinusuguste pihkurite koht.
 
Sid 05. märts 2015, kl 17.02
Mingid johhaidiid arvavad, et kui ta iga päev uue nimega on, siis ta pole püsikas ja võib teisi sõimata/laimata palju tahab. Ses suhtes on püsinimelised KÕIK palju normaalsemad, et nad julgevad ka oma sõnade eest vastutada, vaid igasugused johhaidiid käivad siin salaja õelutsemas. :)
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 17.15
oleneb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuhu kati karu sai Kirjutas:
> ------------------
> -------------------------------------
> > Piripii
> ga ütles kah väga tabavalt, et seni siin tu
> > t
> vud inimestega, kuni löpuks enam tutvuda ei tahag
>
> > i. Ja jääbki vaid nn pullitegemine, isegi ilm
> a iga
> > suguse lootuseta, et siin võiks tutvust
> luua:-)
>
>
> Ma küll tahaksin. Näiteks vaba
> lt võib Blondiga, tupega, jupiga, Mansioniga, Sidi
> ga. krt ma olen korra seletanud sellest, kes ei os
> ka peent välja lugeda, oma viga. Ainuke kes küsita
> vust siin tekitaks oledki sina, ühe ainsa teemaga
> suutsid oma maine siin nii alla tõmmata, sinnani p
> olnud sul väga vigagi.

Ja mis takistab siia tutvumist nendega? Minu imidz või? Irw. Pole sust ei tutvujat ega üldse midagi, otsid pöhjusi ilmast, valitsusest või ükskkõik kust peale enda. Tühikargaja.

Aga hea küll. Las olla püsikad süüdi, et mõni häda, tupe või viinerivares pole saand tutvuda. Püsikad on teada ja ka neist erinevaid fakte, seega võib öelda, et neil on nimi ja nägu.
Need ülejäänud aga-ärapeletatud mehed, ärahirmutatud ja hurjutavad naised-milline on teie nägu, vanus, kaal, jne? Kirjeldage ennast, kirjeldagu, milline on või näeb välja nt üks siit ärapeletatud mees/naine. Millega ta tegeleb, mis ametit peab, milline välja näeb, kus elab. Ei imesta, kui välja tuleb, et tegemist on mingi sossepaga, kes loeb naiste lemmikut öhtuöehte ja on internis suutnud sölmida möne püsimakse korralduse. Ja arvab, et armastus käib kõhu kaudu või on liblikad ja päikseloojang. Taolistele võiks foorumid ära keelata, kui mõistust kahjustava.
 
Mina küsiks 05. märts 2015, kl 17.32
Miks on tahtmine siin üldse tutvuda? Anonüümses foorumis? Kui ikka tahetakse ja otsitakse kaaslast,miks te ei tee seda mujal, kus on ankeedid, inf inimese kohta näha?
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 17.56
Aga siin tutvumine võib ilus olla. Kui ikka oled selline..kardinatagune ja poolsada aastat vana nõid ning usud suurde armastusse, siin, unenägudes ja pimedas, siis pole ikka mujal mõtet tutvuda küll. Kus naerdakse lihtsalt välja vöi vaadatakse kaastundlikult otsa. Aga siit võlud oma võluri mesijuttudega välja ja pärast käid ilmajääjaid igasugu nimede alt parastamas. Isegi siis käid, kui tegelikult pole kedagi või lasi võlur kohe jalga:-)
 
sulavesi 05. märts 2015, kl 17.56
sest vahelduseks on huvitav tutvuda kõigepealt inimese mõttemaailmaga ja alles seejärel tema välimusega. erinevus rikastab. ;)
 
Kadakaga tutvumisest huvitet 05. märts 2015, kl 18.01
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> *mees g
> araazhis pole vangivalvur, seega huvitavate inimes
> tega suhtlemist ei sega.

Selle kadakatüdrukuga võiks tutvuda küll. Ma nüüd päris hästi ei saanud aru - et sulle kirja saata, siis peab olema siia registreeritud või? Praegu mul küll sinu meiliaadressi ei näita, isegi siis kui su nimele vajutan.
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 18.03
sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sest vahelduseks on huvitav tutvuda kõigepealt ini
> mese mõttemaailmaga ja alles seejärel tema välimus
> ega. erinevus rikastab. ;)

Eks seda piripiiga mõtleski. Kui ikka oled juba piisavalt hea tuttab siseiludega, ei täha välist enam ei näha ega kohata:-)
 
ahahaa 05. märts 2015, kl 18.03
Kadakaga tutvumisest huvitet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > *mees g
> > ar
> aazhis pole vangivalvur, seega huvitavate inimes

> > > tega suhtlemist ei sega.
>
> Selle kadakatü
> drukuga võiks tutvuda küll. Ma nüüd päris hästi ei
> saanud aru - et sulle kirja saata, siis peab olem
> a siia registreeritud või? Praegu mul küll sinu me
> iliaadressi ei näita, isegi siis kui su nimele vaj
> utan.

KabanossiJupp ei vaja suhtlemist. :D
 
sulavesi 05. märts 2015, kl 18.13
mul kogemus vastupidine. tutvumislehel oleks peale ankeedi vaatamist ümberpöörd olnud, aga siin... suhtlemine viib imedemaale. ;)


kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sulavesi Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > sest vahelduseks
> on huvitav tutvuda kõigepealt ini
> > mese mõttem
> aailmaga ja alles seejärel tema välimus
> > ega.
> erinevus rikastab. ;)
>
> Eks seda piripiiga mõ
> tleski. Kui ikka oled juba piisavalt hea tuttab s
> iseiludega, ei täha välist enam ei näha ega kohata
> :-)
 
huvitav? 05. märts 2015, kl 18.17
Kas siis püsikatel ja nendel, kes "julgevad" sama nime alt mitu kommentaari kirjutada, on mingi eelisõigus teistele halvasti öelda ja kritiseerida.
Mis vahet seal on, kas ma kirjutan erinevate nimede alt või panen sama nime....foorum on ju ikka samasugune meie kõigi jaoks...anonüümne siis.
Või ehk mõni mees arvab, et kui tänaval tuleb talle vastu inimene, kes siin nimetab end iga päev TB=ķs, siis tunneb ta selle naisterahva mingi erilise aura pärast ära. Tuhkagi!
 
Ohh 05. märts 2015, kl 18.25
Sid on jälle omas elemendis.
 
Sid 05. märts 2015, kl 18.27
Ohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid on jälle omas elemendis.


Sina samuti. ;)

*Kannata veel pool tundi ära, siis ma tänaseks kaon. :)
 
kuhu kati karu sai 05. märts 2015, kl 18.28
Mõni vist nagu kadestab, et kuidas saada end niikaugele, kui mittemingi sõim, alandamine ja manipuleerimine enam ei mõju.
Saab, aga kaua tuleb klouni mängida:-)
 
ehh 05. märts 2015, kl 18.31
huvitav?
sa loe oma teksti ja mõtle.
 
wtf 05. märts 2015, kl 18.39
Jälle see teema, mis ilmselt teatud intervallide tagant üles kerkinud on selle foorumi algusest saadik ja kerkib edasi kuni selle lõpuni:)
Siin ON võimalik tutvuda, kas konkreetselt kuulutuse kaudu või siis kuskil teemas kellegagi meiliaadresse vahetades.
Ja ma ei usu, et need halvasti ütlejad/sõimlejad vaid püsikad on, igasugu trolle on siin ilma püsikatetagi terve plejaad.
 
just just 05. märts 2015, kl 18.41
Väga õige, wtf, ainult et mõni püsikas arvab, et temal on ainuõigus seda teha.
 
sidile 05. märts 2015, kl 18.44
mingit IP-d pole sul vaja välja nõuda, sest ainuke, kes sinu ja blondi kallal närib, on su kallis agnes.
antud hetkel siis johhaidii nime all.
 
musirull 05. märts 2015, kl 18.48
Mina lähen siis Sidi vastu kohtusse, tema solvas ka ükskord mind.
 
Sid 05. märts 2015, kl 18.51
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingit IP-d pole sul vaja välja nõuda, sest ainuke
> , kes sinu ja blondi kallal närib, on su kallis ag
> nes.
> antud hetkel siis johhaidii nime all.


Omateada pole mul Agnesega mingeid kanu kitkuda, seepärast ei näe ma ka su teoorial mingit pointi. :)
Küll on aga see nimetu perzeuss :)) siin viimasel ajal eriliselt aktiivne olnud.
 
Sid 05. märts 2015, kl 18.53
musirull Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina lähen siis Sidi vastu kohtusse, tema solvas
> ka ükskord mind.

Aga palun. Kui kohus nõuab, olen ma alati nõus vabandama. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!