Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
alu papi hädakisa 06. märts 2015, kl 15.49
no selline alu pai sugune vana mees, kes ammu välja praagitud, kisendab siisn ju meeleheitest.
vaatame ja näeme appigüüdu selles meeleheidet täis tekstis ja postituses.

ja kui ei seisa, pole ju ammu seisnud, isegis eal metroos mitte, siis polegi midagi teha. gravitatsioon ju.
 
prostid metroos 06. märts 2015, kl 16.00
no seal rootsi metroos siis proste polnud vä? nii õel sest kepinäljast?
 
mõttlik 06. märts 2015, kl 16.06
Alu on alati kõigi nimede alt ühte sama kirjutanud. Teised kiidavad ja kaitsevad ühe nime alt 40+ naisi, teise nime alt tümitavad. Alu tundub ausam.
 
pett-lik 06. märts 2015, kl 16.16
vaata et sul suurest mõttlikkusest ajud kärssama ei lähe!
 
kuhu kati kombed said 06. märts 2015, kl 16.59
kuhu shreku tra sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> shrekk,
>
> naiste anonüümselt emisteks sõimami
> ne annab sinust tahes tahtmata ettekujutuse kui ru
> igavast vanast kohiorikast, kellel enam ei tõuse.
> ära nüüd solvu, ruikam :D

Mind võid söimata kuidas ja kuipalju tahes-ei solvu. Et aga endas emise algeid märkasid ära tundvat..kahju muidugi. Naise ja põrsa ristsugutis:-)
 
isegi meestel tissid ripuvad 06. märts 2015, kl 17.03
no vanadel meestel tissid ripuvad ju. testostesroon kerest välja voolanud, siis hakkavad ilmnema vana nise keg´ha tunnused: töllakil mikad ja rippuvad tissid. Jube. tuleks kuskile paranduslaagrisse saata sellised ebaesteetiles välimusega vanad mehed. et pläkutada ei saks, tuleks eemaldada ka allesjäänud hambatüükad.
 
kuhu shreki munad said 06. märts 2015, kl 17.05
miks peakski orikas solvuma kui teda orikaks kutsutakse. aga kui mainida impotentset viinerit, läheb kohe nutt ja solvumine lahti.
ok, ei diskrimineeri imposid, las mölisevad. aga naiste teemal võiks oma hambutud mulgud küll koomal hoida.
nagu kurdaks kiilakas pidevalt kammide kvaliteedi üle :DD
 
eeskujuks 06. märts 2015, kl 17.07
sa alu võta mõni vana ärarööbatud venelene. ikkagi mokkadega, olgu millised tahes.tom ei kurda ju üldse.
 
impotentsuse mõju mokkadele 06. märts 2015, kl 17.10
huvitav jah, et impotentsus lisab ilmselge lisandi ka püstikusejate näkku.
 
kuhu kati kmi sai 06. märts 2015, kl 17.12
eeskujuks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa alu võta mõni vana ärarööbatud venelene. ikkagi
> mokkadega, olgu millised tahes.tom ei kurda ju ül
> dse.

Et kui mulle kuidagi ära panna ei saa, siis vötate tom'i ette, et kuidagigi omi põrsanägusid õigustada? Irw
 
kas kati karu kastreeris shreki ilma narkoosita? 06. märts 2015, kl 17.18
shreki-orikas otsib omasuguseid põrsaid, aga pole neid siit viimase viieteistkümne aastaga leidnud? ei tea, miks küll.
isegi põrsad tahavad tugevat tala, mitte haisvat kortsus tilli, shreku :DD
 
eelmisele 06. märts 2015, kl 17.21
jajah, saam aru küll, et oled rahuldamata tupevares n46:DD
 
eelmisele shrekule 17.21 06. märts 2015, kl 17.25
jajah, saam aru küll, et oled impotent shrekivares oma mõmmibeebiga;DD
 
n55 06. märts 2015, kl 18.16
ma ei tea, kas teema oli mh minule suunatud, aga mulle väga meeldiks, kui siin keegi kellegagi tutvuks ja koos õnnelikuks saaksid.
Muidugi, valik kipub olema a la vasaku jala kõpskingad ning parema jala vildid. Nii eelistavadki paljud jätkuvalt paljajalu paterdada.
 
teadmiseks 06. märts 2015, kl 18.25
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei tea, kas teema oli mh minule suunatud, aga m
> ulle väga meeldiks, kui siin keegi kellegagi tutvu
> ks ja koos õnnelikuks saaksid.

on ka neid
 
pergale 06. märts 2015, kl 18.30
see teema on mul vabsee kahe silma vahele jäänud.
 
HaukuvPeni 06. märts 2015, kl 20.22
Ma olen tähele pannud, et püsikad üldiselt enam ei tutvu. Kergelt loobumisvõit antud. Nii mõnedki on omavahel tuttavad endistest aegadest. Keskmine registreeritud püsikas on tükk maad viisakam kui nii mõnigi anonüümne kibestunud sitaga loopiv isend. Vahet pole kas mees või naine. Uusi nägusi oleks vaja siia meile kõigile aga normaalne "uustulnuk" ehmatab siin endal kõhu lahti kui kommentaare loeb ja kaob kiirelt.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
tean 06. märts 2015, kl 20.39
siin on vaid kaks põhilist trolli, kes teaks tegelikult veetma oma elu hullumajas.
 
viimasele 06. märts 2015, kl 21.20
räägi välja.
 
võll 06. märts 2015, kl 23.36
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Keskmine re
> gistreeritud püsikas on tükk maad viisakam kui nii
> mõnigi anonüümne kibestunud sitaga loopiv isend.

Jaa, õigust räägid, aga seda ainult seni, kuni regatud nimega sees ollakse. Siis on aa ja oo, aga kui vaja kellelegi ära panna, siis kõlbavad kõik muud nimed kah. On muidugi ka erandeid, aga need on juba erijuhtumid ja vajaksid meditsiinilist lähenemist.:)
 
tõesti 06. märts 2015, kl 23.41
mis nimeline püsikas ei julgeks oma regat nime alt öelda seda mida öelda tahaks? ma küll ei tea.
 
võll 06. märts 2015, kl 23.48
Ma ka ei tea ja ega ei tahagi teada, aga fakt on, et nii tehakse ja sellel on põhjus kah. Ja see on küllaltki lihtne põhjus. Nimelt inimene võtab oma regatud nime omaks. Ta ongi selles keskonnas just see, kellena ta end siia regas. Küsiks, et miks üleüldse peaks mingit foorumi nime kasutama? Vastus lihtne- anonüümsus. Kuna pika peale tekib inimeses väärarusaam, et ta on ka selle regatud nime järgi ära tuntav, siis välditakse ka selle nime alt räigemaid sõnavõtte. Jälle anonüümsus.
 
kuhu kati karu sai 06. märts 2015, kl 23.58
võll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ka ei tea ja ega ei tahagi teada, aga fakt on,
> et nii tehakse ja sellel on põhjus kah. Ja see on
> küllaltki lihtne põhjus. Nimelt inimene võtab oma
> regatud nime omaks. Ta ongi selles keskonnas just
> see, kellena ta end siia regas. Küsiks, et miks ül
> eüldse peaks mingit foorumi nime kasutama? Vastus
> lihtne- anonüümsus. Kuna pika peale tekib inimeses
> väärarusaam, et ta on ka selle regatud nime järgi
> ära tuntav, siis välditakse ka selle nime alt räi
> gemaid sõnavõtte. Jälle anonüümsus.

On sul aga teooria:-) kas see mitte lihtsam pole ja nii, et inimene mötleb, et saab originaalne olla ja et teised järgi ei saaks teha? Samas originaalsuse alt mingit läbu jälle ajada ei saa, oleks ebaoriginaalne ja nii ta lähebki:-)
 
targutav punapea 06. märts 2015, kl 23.59
mina arvan, et terve mõistusega inimene suudab ka ühe nimega kõik olulise ära öelda. kui tal aga psüühika longab, siis muidugi - ilulemiseks regatud nimi, kraaksumiseks mingi suvanimi. tutvuge, inimesed, tutvuge!:DD
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 00.05
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina arvan, et terve mõistusega inimene suudab ka
> ühe nimega kõik olulise ära öelda. kui tal aga psü
> ühika longab, siis muidugi - ilulemiseks regatud n
> imi, kraaksumiseks mingi suvanimi. tutvuge, inimes
> ed, tutvuge!:DD

olulise küll jah, aga ebaolulise?
 
võll 07. märts 2015, kl 00.06
Võta kinni, kus see tõde on.:) Siin mõni lehekülg tagasi keegi väitis teadvat, et need , kes siin sõimavad, no jah, kui seda siinset sõimuks pidada, siis on tegu ikka väga õrnhingega, aga see selleks. Et siis väitis, nagu oleksid need tegelased päris elus ka sellised. No ei pruugi olla. Mõni ehk ongi, aga mitte enamus. Pigem vastupidi, et tullakse siia lihtsalt kõvatama, kuna jälle- anonüümsus. Me ju ei tea, kes seal teispool ekraani tegelikult on, aga üks on kindel, mida kõvemat häält sa teed, seda hirmuäratavam sa näid. Eriti, kui sind veel näha ka pole.
 
kuhu shreki munad said 07. märts 2015, kl 00.14
sa shrekikati pole küll ühegi nimevahetusega originaalsemaks läinud. ikka toodad sama jura nagu pasanteeria käes kannataksid.
 
eelmisele 07. märts 2015, kl 00.18
Kuidas sa küll aru ei saa-vaata kui hästi see sulle mõjunud on!!
 
targutav punapea 07. märts 2015, kl 00.27
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> targutav punapea Kirjutas:
> --------------------
> -----------------------------------
> > mina arva
> n, et terve mõistusega inimene suudab ka
> > ühe
> nimega kõik olulise ära öelda. kui tal aga psü
>
> > ühika longab, siis muidugi - ilulemiseks regatu
> d n
> > imi, kraaksumiseks mingi suvanimi. tutvug
> e, inimes
> > ed, tutvuge!:DD
>
> olulise küll
> jah, aga ebaolulise?
------------------------

selle võib vabalt prügikasti visata - milleks prahti koguda:D
 
kuhu kati karu sai 07. märts 2015, kl 00.30
Mulle aga paistab, et mõni on hoopis oma ilulejaks nime prügikasti saatnud vöi pole tal lihtsalt mahti sisse logida:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!