Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 10.24
Tegid torke herilase pessa. Oota, varsti sa saad ...
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 10.27
herilased on alles külmunud...;)
 
kes aitaks ehitada 22. märts 2015, kl 10.29
Elu viib edasi rahulolematus. Muidu oleksime ikka veel koopas.
 
eilne libaja 22. märts 2015, kl 10.32
paljukirutud alu tegi sulle eile harivaid märkuseid, aga sa, autor, lased oma rumalat jura ikka edasi.
mehed ei ole lollid, ja kõige suurem õnnetus mehe jaoks on loll naine.
sa võid ju lolli otsida, aga tee seda nii, et see kohe välja ei paistaks.
tee uus teema kavalamalt.
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 10.40
Ja hea süda on sul ka, libaja ...
 
alu 22. märts 2015, kl 13.41
Paistab, et sama teema tegi naine, kes siin natuke enne soovis tartu minna jalutama ja kevadet koos kuuga vaatama. Ka tal oli maja ja korter. Nüüd siis tuleb välja, et maja asemel on pigem varemed:-) kus tahetakse hakata väärikalt vananema, seejärel, kui keegi on sealt välja söödud. Näiteks tema, kes selle üles ehitas.
 
libaja 22. märts 2015, kl 13.48
on jah sama. kirjutasin temaga ja tean peensusi. ausalt, ma ütlen välja - nii vastikut lähenemist pole ma veel kohanud.
 
alu 22. märts 2015, kl 14.02
Nohjah...arvatavasti on siis ka taolised need, kes siin pidevalt südamele panevad, et noored naised ei taha mehi muu, kui raha pärast:DD
 
libaja 22. märts 2015, kl 14.13
noneh. räägin teile loo...
tutvusin(mitte siin)endast 20a noorema neiuga, olin siis ise 39...plika käis ülikoolis ja ei olnud loll. aga ära armus nii, et...ma pole nii armunud olnudki, et hakkas mind endale koju kutsuma. seletasin küll, et su isa on minu vanune ja ema ka, aga temal oli ükskõik-tule, tutvustan jne. veel peaksite teadma, et tegemist ei onud kehvikute perega ja tütar ei ajanud taga raha.
ma ei tahtnud suhet lõpetada, aga pidin seda siiski tegema, asi oli liiga kaugele läinud. ma ei tahtnud seda teha stiilis, et aitab, ma ei taha, mul on naine ja lapsed jne...see oleks olnud talle kohutav löök. lahendus oli selline ja minu arvates isegi geniaalne - hakkasin telefonis kasutama ebaviisakaid väljendeid(mitte tüdruku kohta, aga muu teema sees) ja sellest oligi abi, ta nägi, et ma polegi ideaalmees vaid tavaline tropp(kelleks ma ise end vormistasin).
kes kuidas nüüd asjast aru sai, vast nii ja naa...
 
huvitet 22. märts 2015, kl 14.37
Kas oled ka praegu sama atraktiivne, libaja, kui tol ajal? Ja sama võimekas?
 
libaja 22. märts 2015, kl 14.43
ei tea, mul ei ole praegul 20a nooremat(25a)naist. on 32-ne, tema ei nurise eriti...st. nuriseb, et ma harva käin. ta ei eruta mind eriti, kasutan hädapärast, aga alla 2x ma teda kohtumisel rahuldamata ei jäta.
keemilist reaktsiooni on vaja...kes veel ei tea ja arvavad, et piisab lihtsalt ilust.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 14.57
Siis otsid siit keemilise reaktsiooni tekitajat? Sedasama, keda me kõik siit otsime, tahtmata kehvema variandiga leppida. Paljud on loobunud, skeptilised ja seetõttu kibestunud, isegi okkalised.
 
alu 22. märts 2015, kl 14.59
Õige jutt, et keemilist reaktsiooni on vaja. On vaja tunnet, et kõik säriseb teise juures ja ununeb kõik muu, millelgi polegi enam tähtsust peale tema suu ja silmade.
Ja mõni siin üritab selle asemele pakkuda kamina ehitamist. Et küll särin siis ka tuleb. Tuleb ta jee.

Sellest ei saa ma muidugi aru, et miks oli siis vaja tudengineiuga romanss ära solkida. Ons neid paljutõotavaid algusi jalaga segada või?
 
teadagi 22. märts 2015, kl 15.07
Mõned mehed kardavad naise armastust hullemini kui tuld.
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.08
lihtne vastus oleks, et jah. aga tegelikult teen siin siiski rohkem nalja(omaarust) ja ega siin see õige tutvumispaik ei olegi, see ongi rohkem naljategemise koht.
kuigi, kõik tõsiselt tutvujad, ärge laske end minu jutust häirida, tutvuge. vahele topitud nali ei ole kunagi midagi ära rikkunud, andke minna.

targa ja kena naisega, kes teab mismoodi suhe toimib, kuidas see luua(see ei tule taevast)tutvun ma meeleldi. senine kogemus siin näitab, et peale esimest kirja saan ma naiselt kuhja rumalaid küsimusi..miks, kas, mida...asjad nii ei käi - naine peab olema oma kirjas huvitav. küsimused ei ole reeglina huvitavad. koostöö ja potentsiaalse tulevasega arvestamine peab alguse saama esimest hetkest.
kui see nüüd liiga keeruline oli, siis tea, et sina pole see õige...minu jaoks.
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.11
ei tahtnud ma rikkuda tudengineiu elu - ta oli küll tark, aga mitte nii tark. mina pidin see tugevam-targem olema. minule oli see ju seiklus, temale elu...ma ei saanud oma seikluse pärast rikkuda tema elu.
 
to libaja 22. märts 2015, kl 15.11
...et siis kõik need alastuses kirjad lõpuks teistele ilkumiseks siia üle panna, kui lõpuks selgub, et siiski ei sobi?
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.19
ei.
aga väga madalalubaline lähenemine, enese kiitmine, ülistamine ja kirjasaatja alahindamine ning lolliks pidamine olgu väärt häbiposti ja hoiatuseks teistele.
see on erandjuhtum ning auga välja teenitud käitumine.
ja mitte lõpuks, vaid kohe - ülbus karjubs näkku.
 
alu 22. märts 2015, kl 15.25
libaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei tahtnud ma rikkuda tudengineiu elu - ta oli kül
> l tark, aga mitte nii tark. mina pidin see tugevam
> -targem olema. minule oli see ju seiklus, temale e
> lu...ma ei saanud oma seikluse pärast rikkuda tema
> elu.

Mulje jääb küll, et pigem oli ta liiga tark. Ja hakkaja elu looma. Ise lõid aga põnnama, loovutasid võimaluse seikluse nimekirja ja nüüd pead teda mitte liiga targaks. Ühine luuakse ühiselt ja mitte ainult kellegi tarkusest või varandusest:-)
 
blondi sõber 22. märts 2015, kl 15.28
täitsa blond kasutas sama taktikat kui libaja.tegi end labaseks ja kasutas roppusi, et keegi ta vastu huvi ei tunneks,sest siin tutvumine võrdub enesetapuga.
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.32
võib ka nii asjale läheneda, alu.

mina arvan siiski, et ta oli lihtsalt ülemäära armunud ja armumine hakkab ühel päeval pisemaks minema, tuleb argipäev.
ma ei löönud põnnama, mul oli siis ka teisi kohustusi mida tüdruk ei teadnud. seega oli meie suhe rajatud minu poolsele valele.
ma arvan, et mina olin tark ja tegin targa otsuse.

mis teised arvavad?
 
alu 22. märts 2015, kl 15.34
blondi sõber Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond kasutas sama taktikat kui libaja.tegi
> end labaseks ja kasutas roppusi, et keegi ta vast
> u huvi ei tunneks,sest siin tutvumine võrdub enese
> tapuga.

Vaene täitsablond. Milline taktika, milline peen enesekaitse tohutu huviliste koorma all.
Ilmselt on nüüdseks issand kohale jõudnud vöi vastupidi:-)
 
piripiiiga 22. märts 2015, kl 15.35
mina arvan, et kui sul praegu ei ole tütarlapsele mõeldes tunnet, et aga mis siis oleks olnud kui... siis polnud sinu jaoks tõesti suurt muud, kui seiklus.
 
alu 22. märts 2015, kl 15.37
Respect, kui tunnistad, et asi oli rajatud su valele ja mitte ei läinud nahka tänu tema vähesele tarkusele!
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.40
jah, just nii piiga. ma tundsin pidevalt tunnet - ma valetan, ma kasutan ära, ma petan kedagi.
kuigi mehed on sead, olin ma siis paras põrsas, õnneks.
 
to alu 22. märts 2015, kl 15.41
sina vaevalt kursis oled kui suur ta huviliste koorem oli.
 
alu 22. märts 2015, kl 15.43
to alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sina vaevalt kursis oled kui suur ta huviliste koo
> rem oli.

Oligi veel suurem kui suur või?:-)
 
libaja 22. märts 2015, kl 15.50
kõik kes te siin alule ära panna tahate, teadke, see nipsakas tuleb teile tagasi, sest te ei küüni.
on mis on, aga loll ta ei ole.
arvestage enne kui nokkima hakkate....naised.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.03
libajale: olles samuti siin mõne mehega kirju vahetanud, siis need on pigem mehed, kes soovivad konkreetseid vastuseid konkreetsetele küsimustele ja et mitte paljasõnaline olla, siis põhiline küsimus on küsimus kaalust, isegi mitte foto pole esmane. Minu arvamus on selline, et kui ei ole tegemist anorektikuga või teise äärmusega, siis sinna vahele mahub ju kenasid naisi küll. Etteruttavalt - Alu, mul pole paksu p...d!
 
alu 22. märts 2015, kl 16.08
huvitet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> libajale: olles samuti siin mõne mehega kirju vahe
> tanud, siis need on pigem mehed, kes soovivad konk
> reetseid vastuseid konkreetsetele küsimustele ja e
> t mitte paljasõnaline olla, siis põhiline küsimus
> on küsimus kaalust, isegi mitte foto pole esmane.
> Minu arvamus on selline, et kui ei ole tegemist an
> orektikuga või teise äärmusega, siis sinna vahele
> mahub ju kenasid naisi küll. Etteruttavalt - Alu,
> mul pole paksu p...d!

Väga hea siis, kui pole:-) aga mis mehel üle jääb, kui mitte konkreetselt küsida mingi segase, mesimagusa jutu peale, a'la liivakell, vooljas, naiselikult kumer jne. Häma ju. Ja sõltuvuses alates kompleksidest kuni päevatuju vöi seksinäljani:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!