Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
arvan alule 22. märts 2015, kl 16.12
blond pole nii loll, et iga naisi alandava jorsiga tutvuda tahaks. vähegi mõtlev naine ei tutvu siit mitte ühegi mehega, kelle jaoks on esmatähtis vaid naise kaal ja vabameelsus,
 
alu 22. märts 2015, kl 16.16
Saan aru, et mees saab sellise küsimuse peale mingigi ülevaate naisest, et kas tegemist on kaire vilgats või eda ines tüüpi naisega. Millise ülevaate aga saab naine mehest, kui uurib ja puurib, et miks mees naistekas on? Umbes et miks ta meest koguaeg naistekas näeb...mulle jätab see küsimus naisest lollaka mulje, sry.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.16
Loomulikult võib kaalu küsida, Alu, aga mu komm oli mõeldud libajale selle kohta, et tema nägemuses on pigem naised need, kes mehe küsimustelaviiniga üle puistavad.
 
libaja 22. märts 2015, kl 16.18
olukord, et mees siit naise kaalu ja pikkust teada ei saa, ning peab selleks kirja kirjutama, ei ole normaalne. sellise olukorra olete teie naised siin loonud, milleks teil seda tarvis on?

naine, kel kaal korras, ise puhas ja hoolitsetud, ei pea peitust mängima.
mina olen 85, 185. naine võiks olla kuni 175 pikk ja 70kg. kui oled 165 pikk, ole kuni 65kg.
kuidas mahute?
 
alu 22. märts 2015, kl 16.20
arvan alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond pole nii loll, et iga naisi alandava jorsiga
> tutvuda tahaks. vähegi mõtlev naine ei tutvu siit
> mitte ühegi mehega, kelle jaoks on esmatähtis vai
> d naise kaal ja vabameelsus,

Kuule, mul on siiralt kama sest blondist tutvumise tasandil. Ja minupoolest mõtle, kratsi, kiida või laida, pista kasvõi näpp omale suhu, tee mis tahad, peaasi, et ise rahul oleksid:-)
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.23
Ei kaalu ega pikkuse küsimine, isegi mitte foto pole see, mis annab õige pildi inimesest. Pigem on esmane valikukriteerium kiri (kirjad), mis mehelt saad. Eneseväljendus on esimene valikukriteerium, see annab aimu, kas on üldse õhkõrn võimalus keemia tekkeks, muidugi juhul, kui just pandavat liha ei valita!
 
libaja 22. märts 2015, kl 16.24
huvitet Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loomulikult võib kaalu küsida, Alu, aga mu komm ol
> i mõeldud libajale selle kohta, et tema nägemuses
> on pigem naised need, kes mehe küsimustelaviiniga
> üle puistavad.

sul on kõik sassis, võta uuesti ette ja loe üle.
 
Alu 22. märts 2015, kl 16.26
Vat see jääb minu jaoks müstikaks, et kirja peale saab aru, kas tekib keemia või ei. Keemia võib tekkida ka kirjaoskamatu naisega. Loomulikult teen sellepeale kõik, et tast ka kirjaoskaja saaks. Mees ja naine peaksid täiendama teineteist, mitte hävitama.
 
libajale 22. märts 2015, kl 16.28
naisi ei huvita mehe pikkus ega kaal vaid tema edukus ja majanduslik seis.
 
piripiiiga 22. märts 2015, kl 16.31
alu - kas see pole mitte põhiline asjade lagunemise põhjus, et teisest hakatakse voolima midagi endale meelepärast? ära unusta temakese käest enne küsida, kas ta ikka tahab kirjaoskajaks saada.

aga see viimane lause oli ilus lugeda. nii on.
 
just 22. märts 2015, kl 16.32
libaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik kes te siin alule ära panna tahate, teadke, s
> ee nipsakas tuleb teile tagasi, sest te ei küüni.
>
> on mis on, aga loll ta ei ole.
> arvestage en
> ne kui nokkima hakkate....naised.

aluloog on rääkinud!!! lisan juurde, et hullude kohta kehtivad teised reeglid.
 
libaja 22. märts 2015, kl 16.32
huvitet ei vea välja jah, pudrutab siin igasugust soga kokku...

mehe edukus ja maj.seis? :D
mis virisete siis, et mees on jupats, suure kõhuga jne. nautige oma jeepi ja sportlikku 185/85 armuksest jeebi tagaistmel.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.33
libajale: sinu sõnad olid /...peale esimest kirja saan naiselt kuhja rumalaid küsimusi, miks...kas...mida.../
Alu, mitte sõnakasutus ei tekita keemiat, vaid annab aimu, kas on üldse mõtet edasi suhelda ja sealt keemiat otsida. Ma pole nii võimekas, et labase sõnakasutusega primitiivset meest kasvatama hakata!
 
libaja 22. märts 2015, kl 16.37
huvitet, sinu postidest jooksevad läbi primitiivsed sõnad...filtreerid mehi siis lase oma tekst ka samast filtrist läbi.
;)
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.38
Libaja, see, et arvad mind pudrutavat, ei solva mind. Siit nähtub vaid, et mehed ja naised on lihtsalt erineva mõtteviisiga, m.o.t.t.
 
alu 22. märts 2015, kl 16.38
Piripiiga,

Loomulikult ei hakkaks mina seda tegema nii, nagu arvasid naisi midagi mehe heaks tegevat. Kõike tegemine ei tähenda sellist armast ultimaatumit:-)
Ilmselge, et kui naisel polegi huvi kirjaoskajaks saada, siis minu armastus tema vastu ei muutuks sellest. Naistel kipub aga armastuse väärtus kohe vabakursile, kui meest voolida ei õnnestu.
 
libaja 22. märts 2015, kl 16.40
olgu, olge tublid ja ärge tülli pöörake.
 
alu 22. märts 2015, kl 16.43
Huvitet, ma olen nüüd kah huvitet. Et jätame kõrvale labaste sõnade kasutajad. Aga keskendume sõnakasutusele ja sellest aimule, et kas on keemiale võimalus või pole. Mis imemoodi sa sest aimu saad, et valikut teha?
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.44
ja nii nad välja suridki...aga me kõik oleme unustanud teema - ehitus, kui looming ja eneseväljendus
 
alu 22. märts 2015, kl 16.50
Ehitus kui looming. Ehitaja otsimisega siin juba tegeleti. Möistlikum oleks olnud eneseväljendus sel teemal end robustsemalt ja valjemalt väljendada, samal ajal põlvedest allapoole ja puusadest ettepoole nõksutades.
 
piripiiiga 22. märts 2015, kl 16.51
kindlasti on olemas mingisugune meestele omistatav käitumismuster ja ka naistele. kõik eksemplarid õnneks ei allu sellele satiirilisele nägemusele oma soolisest kuuluvusest.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 16.51
Alu, ma pole öelnudki, et sõnakasutuse järgi võimalikku keemia olemasolu otsin või loodan leida! Sõnakasutuse järgi saab lihtsalt esmase signaali, kas on lootust leida mõttekaaslane. Sealt edasi ja alles kohtumine näitab tegelikku tõde. Ajasid mind tupikusse tõesti, tunnistan seda! Aga kuidas siis siit kaaslast üldse leida? Kas ainult kaalu põhjal?
 
alu 22. märts 2015, kl 16.55
Milleks sa kaaslast otsid, piripiiga? Ehituseks, looduses kondamiseks, teki alla üllatusi tegema? Prioriteedid paika ja pole probleem, arvan.
 
alu 22. märts 2015, kl 16.57
Sry, kaaslast otsis siiski huvitet ja mitte piripiiga;)
 
kadakajupp 22. märts 2015, kl 17.01
piripiiga vast otsib ka kaaslast?

minult küll ei küsitud, aga see pole mind kunagi vastamast takistanud - kaaslast otsitakse enamasti ikka kõigeks, nii teki alla, metsa kondama kui ka vajadusel ehitama.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 17.02
.../põlvedest allapoole ja puusadest ettepoole/, kas ürgne ettevalmistus paaritumiseks?
 
piripiiiga 22. märts 2015, kl 17.03
mitte millegi jaoks ei otsi mitte kedagi. suhtlen siin niisama aegajalt, aga ei väida ka, et ei soovi kellegagi tutvuda. õiged asjad lihtsalt juhtuvad. siis, kui on aeg.
 
huvitet 22. märts 2015, kl 17.03
Jupike jõudis must ette
 
alu 22. märts 2015, kl 18.02
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> piripiiga vast otsib ka kaaslast?
>
> minult k
> üll ei küsitud, aga see pole mind kunagi vastamast
> takistanud - kaaslast otsitakse enamasti ikka kõi
> geks, nii teki alla, metsa kondama kui ka vajaduse
> l ehitama.

Jah, jupike, sinult ei küsitud seekord. Aga ühes teises kohas küsiti ja uuriti mitmeid kümneid lehekülgi. Ning jääkuninganna seisukoht sai selgeks kõigile:-)

Iseenesest see otsimine, leidmine ja keemia teke..on vist paljudel mõtetes ja unistustes. Käes on aga nutitelefon ja pilk ees on umbes selline, et kohe esitatakse süüdistus ja mitte kutse tutvuda:-)
 
libaja 22. märts 2015, kl 18.31
kuulge rahvas, kas tutvumiseni asi läheb? või nokite niisama?

mina tutvun AINULT TÄNA kuni 21.00ni

kõik(N-44) kes minuga soovivad tutvuda, jätku siia aadress ja ma kirjutan VIIVITAMATULT. kasuta ainulaadset võimalust, kiirusta, riputa oma aadress nüüd ja kohe.
ära maga oma võimalust maha!
tõtake tutvujad naised!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!