Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun lahutatud mehega, kes tunneb end üksildasena.
 
Uuele algusele 02. november 2015, kl 21.25
Alusta enne endast ning enda harimisest, küll tuleb siis ka väärt kaaslane sinu ellu. Pole sina siin õige inimene ütlema, kes on pastor ja kes mitte. Kui sinul hingedepäeval suu s...tta täis on siis pöördu tõesti mõne õpetaja poole!
Häbi võiks olla!
 
Uus algus 02. november 2015, kl 21.32
To välipreester. No rahune maha, sind pole ju keegi kutsunud siia mängu. Kui ise pressisid end siia, siis sama hästi mine oma musi kaissu ja unusta see portaal. Ära erutu siin, ela oma elu ja ära sekku teiste eludesse ja sul läheb hästi, usu.
 
viimasele 02. november 2015, kl 21.47
ooja, sinul ju inimestest puudus alati või ei saa grupika jaoks rahvast kokku?
 
Uus algus 02. november 2015, kl 21.51
To Uuele algusele. Mille pärast peaksin häbenema? Miks sina siin võbeled, miks sa ei naudi pere keskel küünlavalgust, tähesära, viirukisuitsu, suhtlusnaudingut oma mehe seltsis? Miks sa vingud siin, kas sul pole kedagi, kellele teha kaunis õhtusöök, romantika?
 
M42 02. november 2015, kl 21.53
Mis aadressil see homofirma tegutseb, läheks ka kohale? Klubi nagu kajab mõne mehe seksiseiklustest? Ei uskunudki, et naised nii targad on? Appi!
 
zzz 02. november 2015, kl 21.55
Eelmine: Mine küsi, linnas teab juba iga teine seda!
 
M42 02. november 2015, kl 22.01
Tahaks seda ütlejat näha, kellelt pean luba küsima. Millal keegi tohib siin lugeda ja millal mitte?
 
tere tere 02. november 2015, kl 22.06
oot oot. nii, kirjutan seda mida ütlen. ma tahan öelda, et oled nõid raa
 
tere tere 02. november 2015, kl 22.07
ei tegelt, pole nõid siis hea.
 
Triinu 02. november 2015, kl 22.22
Miks ometi siin materdatakse naisi, kui tulevad kaaslast otsima? Sama võiks öelda meeste kohta, et miks nad ei leia seda Õiget erilist naist reaalsuses, kus me igapäevaselt ringi kõnnime.
Julge mees ikka teeb algust reaalis.
 
välipreester 02. november 2015, kl 22.24
Oi-oi-oi, teemaalgatajast õhkub nii suurt rahuldamatust, et lõhnab poltergeisti järele. Seda on enne ka juhtunud, et kammitsetud energia toas asju liikuma paneb.

Ei mis musi kaissu, ma olen üksik ja üsna teravate väljaütlemistega.
Korraks jäi silm teemal peatuma, aga oh õudu mis siin toimub. Ürita natuke sallivam olla, küll siis keegi kirjutab ja mängib.
 
välipreester 02. november 2015, kl 22.34
Triinu, reaalis pole asjal sellepärast erilist mõtet, et see võtab määratu aja. Aga aeg on selline asi, mida ei saa juurde osta.
Kunagi ma käisin 28 naisega kohtamas, see võttis kokku ca viis kuud ehk terve suve ja mitte midagi. No aga siin on lihtne: paar provokatiivset lauset ja kohe näha kuidas keegi kriisiolukorras käitub.
Head nägu teha, ümber Russalka jalutada ja teed lürpida oskab igaüks, aga mis siis saab kui...
mansion ghost 02. november 2015, kl 22.36
Täitsa põnev kakelus jälle käima lükatud ;)
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 22.53
wow, välipreester. üritasid isiklikku rekordit ilmajäämises püstitada? huvitav, miks kõik 28 naist peale teejoomist jooksu panid. vähene sarm, olematu galantsus või miski muu kohutav puudujääk?

hmm, mansionit käivitavad ainult kaklused? et kust seda adrekat ikka saab onju...
 
vanasõna 02. november 2015, kl 22.55
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See kõlab nagu, et mul on hing haige ja kui sul ka
> , siis suhtleme. Kas kahel nuuksujal on tulevikku?
>
>
> Minu arust kõige hullem valik üldse on mit
> te väga ammu suhte lõpetanud inimene. Eriti, kui s
> ee on mees. Sest nemad saavad asjadest üle ikka vä
> ga kaua. Hing haige, motiivid valed, eksi vari saa
> dab igal sammul ja uus on lohutus ning abikäsi ter
> veks saamisel, lootuses, et nii saab kiiremini unu
> stada olnu..

Sorry otse ütlemast, aga oled ikka loll kui lauajalg, et nii üldistad.
mansion ghost 02. november 2015, kl 23.03
Kas käivitab ja mis adrenaliin? Nagu varemgi istun tiigikaldal ja jälgin mängu. Puhtalt edevusest annan teada oma olemasolust ja viskan kivikesi tiigimutta.
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 23.09
mansion, kakluse adrekas ikka, you know.
mulle meenutad sa küll pigem vana suurte vuntsidega säga, kes mudasel tiigipõhjal lösutades elupäevi veeretab. et aeg-ajalt koon veest välja pista...veendumaks, et ega mõni patune tsunami rahulikku olesklemist ohusta.
mansion ghost 02. november 2015, kl 23.18
Seljuhul tead sägadest üsna vähe ;)

Kannatlikult tiigikaldal istudes võib mudas pladidstavate kokrede vahelt kuldkalakesegi leida. Vat see on "tsunami"
 
välipreester 02. november 2015, kl 23.27
Noh,kadakatupp, pigem polnud ma ise eriti koostööaldis.Kui varastada, siis miljon... Kes tuli hommikul otse peolt ja värises üle kere (kanepisõbra tunnen ma rahvamurrus kaugelt ära); kes tahtis kohe voodisse karata nagu sa isegi soovitad; kes oli lihtsalt hüsteerik nagu meie teemaalgataja, kellel säras silmis selline bioloogiline kell, et mul hakkas toit suus ringi käima.

Kui ilma siis ilma, ma sellepärast ei põe. Siingi foorumis - genofond on ikka päris hull. Tuleks ometi juba kord need pagulased. Vaatasin ükspäev Soomes sellise pilguga ringi ja päris ilusaid segaverelisi trehvab. Oma 20 aastat tagasi tundus soome naine kull kõige jubedam olevus, aga nüüd pole vigagi. Võimalik muidugi, et olen lati ise madalamale lasknud kuid delfi naisteka tase on veel madalam. Surm ei võta ka sealt kus pole.
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 23.34
sägade nukralt mudase maailmaga pole tõesti erilisi kokkupuuteid olnud. lainetes võrgutavalt vonklevad sireenid...vot see on hoopis teine teema.
mida sa selle hüpoteetilise kuldkalakesega siis ette võtaksid kui saaksidki taolise imekombel kätte? pistaksid musta riidega kaetud akvaariumisse, et ta sädelevad soomused kelleski silmahimu ei saaks äratada.....on nii?
 
Moor 02. november 2015, kl 23.44
Jumal hoia, millise pasarahe võib vallandada süütu lause "kui kuulud sihtgruppi, siis kirjuta meilile"! Ei taha isegi ette kujutada, mis juhtuks siis, kui teemaalgataja kasvõi poole sõnaga oma ootustest partnerile märku annaks:(
mansion ghost 02. november 2015, kl 23.46
See on kuldkalakese otsustada, kas tahab olla sillerdavas päikesesäras või varjulisemas tiigisopis. Tahab ta olla kuldne kalake või tavaline koger? Selles on küsimus.
 
kadakatupp 02. november 2015, kl 23.50
et enda piprapeenisena esitlemine aitab (kastani)munad tulest välja tuua? ehk tõesti.
aga ilmselgelt põed sa negatiivsuse sündroomi.
no see väriseja värises äkki suurest erutusest, mida sinu nägemine tekitas? ja miks mitte kohe voodis sobivust testida...oleks ju aus mäng. hüsteeria muide tekib tihti rahuldamatusest...keskajal ravisid psühhiaatrid hüsteerilisi naisi orgasmidega! ja säde silmis võis olla hoopis armumisesäde....sina jaurad kohe bioloogilisest kellast.
pisut paranoiline, või mis.

loota võib, et pagulastest saabki genofondi ja kuivalistuvate kodanike päästerõngas, enne vältimatut uppumist.
seni võib muidugi naistekat ja kogu eesti rahvast maha teha. unustades omaenda rahvuse, vist?
kui päris aus olla, siis Kesk-Ameerika rabas ka kaunite inimeste rohkusega. lihtne oli 5 korda päevas ära armuda. äkki on asi lihtsalt eksootikas? meie plontid ajavad ju ka suvalisest riigist pärist tõmmuma isase pea ühe ripsmeplaksatusega sassi- ei saa seda eitada.



välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noh,kadakatupp, pigem polnud ma ise eriti koostööa
> ldis.Kui varastada, siis miljon... Kes tuli hommik
> ul otse peolt ja värises üle kere (kanepisõbra tun
> nen ma rahvamurrus kaugelt ära); kes tahtis kohe v
> oodisse karata nagu sa isegi soovitad; kes oli lih
> tsalt hüsteerik nagu meie teemaalgataja, kellel sä
> ras silmis selline bioloogiline kell, et mul hakka
> s toit suus ringi käima.
>
> Kui ilma siis ilm
> a, ma sellepärast ei põe. Siingi foorumis - genofo
> nd on ikka päris hull. Tuleks ometi juba kord need
> pagulased. Vaatasin ükspäev Soomes sellise pilgug
> a ringi ja päris ilusaid segaverelisi trehvab. Oma
> 20 aastat tagasi tundus soome naine kull kõige ju
> bedam olevus, aga nüüd pole vigagi. Võimalik muidu
> gi, et olen lati ise madalamale lasknud kuid delfi
> naisteka tase on veel madalam. Surm ei võta ka se
> alt kus pole.
 
välipreester 03. november 2015, kl 00.35
Parandamatu romantik oled, kadakatupp. Hüsteeria kohta on mul teine teooria.
Ükspäev läksin baari, vaatasin, et inimesed joovad värvilisi kokteilikesi, kudrutavad, tutvuvad omavahel. Tellisin demonstratiivselt kaks viina.
Pärast kurdeti, et koos minu tulekuga hakkas muidu hubase baari seintest õhkuma hauarõskust.
Piisavalt hulle pole või on kõik juba hõivatud. Voodissekargamised jms on selle kõrval puhttehnilised pisiasjad.
 
Agnes 03. november 2015, kl 00.44
"Sorry otse ütlemast, aga oled ikka loll kui lauajalg, et nii üldistad"

Pole vaja vabandada. On ka kolmas sort, kes hüppavad suhtest suhtesse ja käivad käest kätte või on mitmetes kätes korraga, enda omad lisaks.
 
Kehva madratsi hõige 03. november 2015, kl 01.27
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to Agnes,
>
> Sul on õigus! Eriti veel, kui mee
> s on aastaid olnud ja endist naist taga igatsenud.
> Näinudki ühte sellist..kena, edukas, auto vägev,
> maja ilus..aga ükski naine pole selline nagu see,
> kes läks ta juurest 10 aastat tagasi.

Kibe lugu, kui eksid üle on ega jaole saa:D
 
Uus algus 03. november 2015, kl 20.48
Ja millal mõtled elama hakata muidu?
 
Uus algus 03. november 2015, kl 20.55
No nii, ilkujad on saanud oma mahlad välja lasta. Tubli on. Nüüd asja juurde, kas on keegi liinil, kes julgeks täna õhtul välja minna elu nautima?
 
Mustamäe 03. november 2015, kl 21.12
Naiseni on veel pikk tee aga elu nautima välja? Sorry, külmaks jätab selliste kommetega naine versus mees.
 
Uus algus 03. november 2015, kl 21.37
To Mustamäe. Aga huvitav on see, et miks sa kiibitsed siin üldse? Miks sa arvad, et ma just sind kutsun elu nautima? Miks sa arvad, et sinu arvamus on mulle tähtis, sina ei ole ju sihtgrupp, mine kullake oma naise juurde tuttu ja jäta see portaal rahule. Tee endale see teene, on tervislikum.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!