Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun lahutatud mehega, kes tunneb end üksildasena.
 
mägnes 13. november 2015, kl 18.50
no agnese jaoks on ta välimus ülitähtis, sest keegi paks olla talt mingi mehe üle löönud.vaeseke vaevleb nüüd alaväärsuskompleksi käes ja sõimab siin endast lopsakamaid daame.irw.
 
taimetoitlase rõõmud 13. november 2015, kl 19.08
eks agnese pidev muru närimine st taimetoitlane olla ja talvel heinu süüa võtab mõistuse küll.
 
See võib 13. november 2015, kl 21.19
täitsa olla, et agnese väljanägemine sidi suguseid endale ligi ei lase, muidu oleks vana tohlakas ju keppi saanud:D
 
Sid. 14. november 2015, kl 08.29
Kas sinu meelest on ainuke võimalik viis tutvuda keppi teha? Või oled sa krooniliselt alakepitud ja seepärast muust mõelda ei suuda?

Minu pärast ei maksa sul aga muretseda, oma särasilma jaoks olen ma maailma kõige ilusam sinisilmne blondiin ja temaga koos olles ma kepisaamise kohapealt küll muret ei pea tundma. Pigem vastupidi, ma lihtsalt ei viitsi nii palju, kui tema tahaks.
 
PAKSULE VAHUTAVALE ALMA PYTSILE 14. november 2015, kl 09.57
Kuule Liisukene, vaata miisukene
pilu pisukene, raha raasukene
kui ei mahu taha, ei ma maksa raha
eks me saame näha, heida sina maha
lase upakile, neljakäpakile
siis küljekile, pärast seljakile
mina ise ajan neljatöllakile
võtan püksist, ajan taha oma vile
 
irw 15. november 2015, kl 19.07
Sidi jutust jääb mulje nagu vaevleks ta särasilm kadakatupega samade komplekside küüsis.
 
Hr. Huhuu 15. november 2015, kl 19.44
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sidi jutust jääb mulje nagu vaevleks ta särasilm k
> adakatupega samade komplekside küüsis.

Mulje nagu särasilm oleks samasugune seksisõltlane nagu kadakatupp? Ehk ongi, aga mis see sinu paksu keret loksutab?
 
No vanal sidil 15. november 2015, kl 20.01
ongi ära vaja tõestada, et nagu kõva mees ja endaga rahul. Jobu kompleksid.
 
köhatus 15. november 2015, kl 20.03
alkohoolikust naine pole just suur unistus pehmelt öeldes...
 
Hr.Juhuu 15. november 2015, kl 21.09
Hr. Huhuu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > Sidi jutust jääb mulje
> nagu vaevleks ta särasilm k
> > adakatupega sama
> de komplekside küüsis.
>
> Mulje nagu särasilm
> oleks samasugune seksisõltlane nagu kadakatupp? Eh
> k ongi, aga mis see sinu paksu keret loksutab?

Aga mis see sinu vormitut keret loksutab, mis minu keret loksutab?
 
Sid. 15. november 2015, kl 21.19
No vanal sidil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ongi ära vaja tõestada, et nagu kõva mees ja endag
> a rahul. Jobu kompleksid.

Millega sa rahul ei ole? Pole keppi pikalt saanud? (Eks)ämm mõnitab? Raha enne pinispäeva otsas? Või on muidu raske elu?

Mina ei pea siin midagi tõestama, ma olen oma eluga rahul ja seepärast saan ma ka siinsete õnnetute muredesse leebelt suhtuda. Õnnelik olemiseks ei ole palju vaja - on vaja vaid endaga rahul olla ja kõik. :)
 
No vanal sidil 15. november 2015, kl 21.38
aitab rahu olla, kui on naistekas ja agnese palja kanni pilt, täiesti piisav.
 
tähelepanek 15. november 2015, kl 21.53
Sidi hõbetutiga austajanna lausa elab vist siin foorumis. Vaadake ise, tavaliselt kulub paar minutit, maksimaalselt 10 min peale Sidi postitust, et hõbetutiga mammi prääksuma pistaks nagu oleks oma paksu peega nõgesepõõsasse kukkunud.
 
tähele ja komale panek 16. november 2015, kl 01.03
ja mis sul sest, eelmine haritlane, sid on meil ju truu ja tema sängi ei saa peale tolmulestade keegi. paranda aga edasi kirjavigu ja pane tähele, elu on ilus.
 
sid ise teeb tähelepanekuid või? 16. november 2015, kl 03.51
hõbetuttide tõttu on sid tähelepanekuid hakanud tegema. et kas on naturaalne hall või disaineri igakuuselt värvitud must... ikkagi eluline küsimus ju.

igakuine nagu kuupuhastus.
 
Sid. 16. november 2015, kl 09.19
sid ise teeb tähelepanekuid või? Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> igakuine nagu kuupuhastus.


Kas sa veel mäletad sellist asja? Kaua sul menopaus muidu kestnud juba on?
Ma olen tähele pannud, et peale menopausi muutuvad naised üsna ruttu vanaks, väsinuks ja kibestunuks. Ilmselt oleks sa lisaks AD-dele ka veel hormoone pidanud manustama, oleks natukenegi vitaalsust alles ja ehk oleks sa mõnele toredale vanahärrale veel seltsigi suutnud pakkuda. :)
 
sidi ainuke naine 16. november 2015, kl 17.35
Sid kirjutab: Ma olen tähele pannud, et peale menopausi muutuvad naised üsna ruttu vanaks, väsinuks ja kibestunuks. Ilmselt oleks sa lisaks AD-dele ka veel hormoone pidanud manustama, oleks natukenegi vitaalsust alles ja ehk oleks sa mõnele toredale vanahärrale veel seltsigi suutnud pakkuda. :)
-----------
kahju jah, et sul enda vanast emast halvad mälestused on jäänud.
 
mnjaa 16. november 2015, kl 17.38
kahju jah, et sidi austaja on vanem kui sidi ema. oleks noorem, oleks ehk sidil korra kõvakski ajanud, pimedas toas ja kott peas. nüüd on jama, peab ööpäev läbi sidi p.rsse taga passima foorumis. muidu poleks elul üldse mõtet nagu vist?
 
milla sina olid? 16. november 2015, kl 18.04
mnjaa 16. november 2015, kl 17.38
kahju jah, et sidi austaja on vanem kui sidi ema. oleks noorem, oleks ehk sidil korra kõvakski ajanud, pimedas toas ja kott peas. nüüd on jama, peab ööpäev läbi sidi p.rsse taga passima foorumis. muidu poleks elul üldse mõtet nagu vist?
--------
kas see läheb rubriiki mälestusi emast?
 
mnjaa ülestunnistus 16. november 2015, kl 18.06
mnjaa 16. november 2015, kl 17.38
kahju jah, et sidi austaja on vanem kui sidi ema. oleks noorem, oleks ehk sidil korra kõvakski ajanud, pimedas toas ja kott peas. nüüd on jama, peab ööpäev läbi sidi p.rsse taga passima foorumis. muidu poleks elul üldse mõtet nagu vist?
---------
eelistused ongi erinevad, ka meeste välimuse ja vanuse suhtes. kahju siis jah, et sulk niimoodi läks.
 
Prunt 16. november 2015, kl 19.15
mnjaa ülestunnistus
16. november 2015, kl 18.06
---------
eelistused ongi erinevad, ka meeste välimuse ja vanuse suhtes. kahju siis jah, et sulk niimoodi läks.

kahju jah, et sidil su peale ei tuksatanud. ega sa saa sellest oma igava elu lõpuni vist üle? sid eelistab saledamaid ja nooremaid kui sina. ei saa talle seda pahaks panna, muti
 
mis sul sellest 16. november 2015, kl 23.43
aga mis sul sellest, prunt? kas pärakast visati välja vä?
ja miks sul kahju on, kuidas Sidil läheb?
ja millest sa üle ei saa elu lõpuni? Sid on ju pisike mees, astu üle.
sid eelistab ju endast vanemaid st 60-seid ja peale selle.
ja mida sa talle siis mutina pahaks paned?
 
mis sul sellest 16. november 2015, kl 23.51
mul lõi praegu prundi eest ära.
miks Sidil minu peale ei tõusnud?
on homo vää? õigel mehele tõuseb igaühe peale, kes soe ja liigub.
õige mees mõnekümnest ülekilost numbrit ei tee.
karistuseks Sidile jälitan teda igavesti, aamen ja puuks selle peale.
 
icc 01. detsember 2015, kl 13.25
Sid on jätkuvalt populaarne? :D
 
Supertroll 01. detsember 2015, kl 13.31
Kunagi oli üks usin pruut, keda jään alatiseks meenutama hea sõnaga, tema kahe kuldaväärt omaduse pärast (kokku oli tal 3 head omadust aga ühte neist ma väga usinalt ei pruukind, see jäi rohkem mu hea sõbra eksperimentaalseksi valdkonda):

Nimelt, minu meeleheaks oli preilil äärmiselt sügav kurk, no tõesti nagu põhjatu kaev lausa, ning lisaks eelmainitule ka tohutu kirg ja seesmine põlemine anaali osas. Sügava kurguga sain tuttavaks kohe esimese vahekorra ajal, kus mu till suure lurina ja matsutamise saatel omale täies pikkuses alla kugistati, aga pe.r.sseaugu võlusid oli mul au preilile tutvustada ja üllatuslikult läks ta kohe esimesel korral nii põlema, et pärast suurt enam sinna suurde auku ei lastki omale summida.

Pe.r.s.s.e on elu jooksul ikka teistele preilidele ka usinasti raiutud aga just selle pruudi "kingituseks" on ka elu jubedaim anaalikogemus... Jumal teab mis heinu ja rokka ta omale oli suust sisse ajanud, igal juhul, kui lõtvuva "boa" persest tõmbasin olid seal peal mingid heledad seemned mitmes reas nagu maasikmarjal... Sees hakkas keerama, jooksin vannituppa t.ü.r.a küürima - pärast oli jupp aega veel kõva tõrge anaali osas. Eks sealt algaski ilmselt me k.e.p.p.i.misele põhineva romansi allakäik... õnneks korjas mingi joobar ta peagi üles ja varsti olid neil vahvad pojad ja rutiinne pereelu..
 
haigutab 01. detsember 2015, kl 16.54
ei midagi vaimukat. õudsalt mage.
 
tuzzike 01. detsember 2015, kl 17.10
ära solva Supertrolli õrnu anaalseid tundeid! peeruaugufantaasiad on selle vaesekese jaoks elu tippsaavutus.
 
Sid. 01. detsember 2015, kl 17.49
icc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid on jätkuvalt populaarne? :D


Ei tea jah, miks mind nii väga armastatakse. :D Siin tuletatakse hea sõnaga meelde, tänaval ja kohvikus vahitakse järgi - ole nagu mingi telestaar juba. :D

*Telekat muidu ise ei vaata, seepärast ei oska ka öelda, kes need tänapäeva telestaarid on. :)
 
Kuulsus 01. detsember 2015, kl 18.07
eks nad su pärakut piiluvad, kui järele vaatavad. muidu vaataks nagu ette ju.
 
ja jah, need HIV eelistused 01. detsember 2015, kl 19.41
no tom sid on ise ka rääkinud enda eelistusest. HIV on ka ju saadaval. ja päraku sulgurlihase võib torutangidega läbi lõigata, siis on kohe lahedam liikumine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!