Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun lahutatud mehega, kes tunneb end üksildasena.
 
peeglike peeglike ... 11. november 2015, kl 19.29
ma ise pole 10 aastat julgenud peeglisse vaadata, viimane kord vaatas selline krõnks sealt vastu. nädal aega nägin õudusunenägusid. Sid võiks hõbetuti välja visata ja haletsusest minu kosida. sel mehel ju naise välimus pole tähtis.
 
katkine peegel 11. november 2015, kl 19.56
Sidaga on see probleem, et ta elab koos umbkeelse slaavitariga ja seetõttu on ta tiblastunud. Temale on vaja läheneda samuti nagu Lasnamäe või Narva venelastele ja ega ta tegelikult nagunii millestki aru ei saa. Ise ta peab nagu slaavlastele kohane enast kõige targemaks ja paremaks.
Laske tal siin heietada ja ennast imetleda, sest tal pole enam muid eestikeelseid väljundeid.
 
sid ongi blondiin ju 11. november 2015, kl 23.50
et tal tillike ka on kunagi olemas olnud, polegi teadnud.
 
kuulge 11. november 2015, kl 23.59
aru siis pole veel saanud, et sidil on agnes ja mitte mingi norra venelane. Irw. Mees loeb seda jura siin ja naerab agnesega koos kõht kõveraks:D
 
kuhu venelane sai? 12. november 2015, kl 00.05
no kuhu see venelane siis sai? ja sid- blondiin pole taimetoitlane,ses mõttes ei lähe see suhe mitte.
Agnes püüdis küll läpaka remondiga küljealla ja voodisse ujuda, aga vanal mehel olid pahad päevad. jäi ära.
 
kuulge 12. november 2015, kl 00.08
agnes on lihasööja lilleke ja mitte mingi kilpkonn:)
 
alles ta ise kilkas 12. november 2015, kl 00.17
alles agnes ise kilkas, et muru on igati odavam närida.
 
Mis iganes 12. november 2015, kl 00.34
Sidil pole mingit särasilma, see vaid hämamiseks:-P
 
iganes mis 12. november 2015, kl 09.28
kuulge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aru siis pole veel saanud, et sidil on agnes ja mi
> tte mingi norra venelane. Irw. Mees loeb seda jura
> siin ja naerab agnesega koos kõht kõveraks:D

Sid kilkas juba paar aastat tagasi Agnese kannikatest mis tal meelest ei lähevat, seega nende suhe peaks olema juba aastatetagune värk.
see et ta varsti vene vanamoorilt ka kinga saab peaks olema üsna loomulik.
 
iganes mis 12. november 2015, kl 09.29
aga paar kuud tagasi liiberdasid kahekesi kohvitamisest ka, eks muidugi vana (p)arm ei roosteta.
 
uskumatu 12. november 2015, kl 09.36
et mõnel vanamooril keerleb peas siiani, mida sid või keegi muu asjapulk mitme aasta eest ütles või mitu korda vetsus vett tõmbas!!! oma elu kohe üldse pole????
 
Sidile 12. november 2015, kl 10.05
uskumatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et mõnel vanamooril keerleb peas siiani, mida sid
> või keegi muu asjapulk mitme aasta eest ütles või
> mitu korda vetsus vett tõmbas!!! oma elu kohe ülds
> e pole????
sa tolvan ju ise kuulutasid seda nii unistavalt ja uhkelt.
 
eelmisele krokodillile 12. november 2015, kl 10.57
osta omale elu, muti. kas Sid on süüdi, et sinu kortsus kannikatest keegi ei unista?
 
kuulge 12. november 2015, kl 10.57
sidi meil on avalik, eks uurige, kas tal on arvutis pilt agnese paljastest kannikatest ja kas neid on lehvitatud. mis särasilmast sel juhul saab jutt olla, normaalne naine end sellise pajatsi kõrvale ei tunnistaks. sid kasvatab üksi last ja seegi on agnese oma:D
 
Sid. 12. november 2015, kl 12.14
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> sa tolvan ju ise kuulutasid seda ni
> i unistavalt ja uhkelt.


Ohjummel, kuidas see delfi võib mõnele pähe lüüa. :D
Jäta omale meelde - pärast omanimelise konto saamist käin ma siin vaid registreerituna! Ei ole vaja mind otsida nimetute tagant, reeglina on need nimetud lihtsalt tavalised normaalsed inimesed, kellele su haigus nalja teeb, mina haigete inimeste üle ei naera. Kui vaja, siis sõiman, aga seda vaid enda nime alt, selleks pole vaja põõsasse pugeda ja sealt sülitada, ma võin ka otse molli anda, kui vaja. :)

*Ma olen küll teemaalgataja sihtgrupist, elik lahutet meeste hulgas, sellegipoolest ei oma huvi siin tutvuda.
 
reeglina 12. november 2015, kl 14.15
oled sa nende tavaliste nimetute inimeste taga ise, sid, keegi ei viitsi sinu kaitseks siin sõnagi öelda. Kah superstaar enda arust
 
Sid. 12. november 2015, kl 15.09
reeglina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oled sa nende tavaliste nimetute inimeste taga ise
> , sid, keegi ei viitsi sinu kaitseks siin sõnagi ö
> elda. Kah superstaar enda arust


Kas just superstaar, aga erinevalt sinust on minus niipalju edevust küll, et esineda vaid enda nime alt. Sinusuguse äbariku erinimelised kommentaarid aga viskavad paljudele siinsetele üle. Ära unusta, et üsna paljud inimesed siit tunnevad mind isiklikult ja ilmselt käib neile ka see nimetu vingumine närvidele.
Mind aga see äbarike hädaldamine eriti ei sega, pigem on see naljakas, kui palju inimesed siin endile probleeme välja mõtlevad. ;)
 
Teddy luupainaja 12. november 2015, kl 16.15
reeglina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oled sa nende tavaliste nimetute inimeste taga ise
> , sid, keegi ei viitsi sinu kaitseks siin sõnagi ö
> elda. Kah superstaar enda arust

igaüks on siin superstaar, aga mitte sinusugune vana rott, kes üritab võõraste inimeste suvalisest sõimamisest enda kaduvat eluenergiat turgutada. vana inimene, häbi võiks olla.
ilmselt ongi häbi, sellepärast iga kord eri nime alt kaagutadki.
 
just, sid-blond 12. november 2015, kl 17.34
no sid ajab ju sellist vanakas saanud blondi juttu, et selle äratundmine nüüd küll raskusi ei tekita, ka teiste nimede alt.
selline vana tohlakas on ju kordumatu ja läheb delfi ajalukku. irw.
 
mis isiklikult 12. november 2015, kl 17.38
isiklikult tunneb sind see väljamõeldud mägnes.
 
määmääämääää 12. november 2015, kl 21.54
mina olen sid ja kirjutan ainult enda sarvede vahelt
 
Sid. 13. november 2015, kl 09.49
just, sid-blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no sid ajab ju sellist vanakas saanud blondi juttu
> , et selle äratundmine nüüd küll raskusi ei tekita
> , ka teiste nimede alt.
> selline vana tohlakas o
> n ju kordumatu ja läheb delfi ajalukku. irw.


see vana tohlakst hõbetutike arvab, et kui ta iga kord erineva nimega kirjutab, sisi ei arva mitte keegi ära, kes ta selline on. oh seda vana inimese lihtsameelsust ikka küll.

* Mis aga ajalukku minemist puutub, siis ära muretse, ma juba olen seal. ;) Sa võta omale ka mingi nimi, jääd ka ajalukku. :)
 
Holmes 13. november 2015, kl 10.55
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> just, sid-blond Kirjutas:
> ---------------------
> ----------------------------------
> > no sid aja
> b ju sellist vanakas saanud blondi juttu
> > , et
> selle äratundmine nüüd küll raskusi ei tekita
>
> > , ka teiste nimede alt.
> > selline vana tohlak
> as o
> > n ju kordumatu ja läheb delfi ajalukku.
> irw.
>
>
> see vana tohlakst hõbetutike arvab
> , et kui ta iga kord erineva nimega kirjutab, sisi
> ei arva mitte keegi ära, kes ta selline on. oh se
> da vana inimese lihtsameelsust ikka küll.
>
> *
> Mis aga ajalukku minemist puutub, siis ära murets
> e, ma juba olen seal. ;) Sa võta omale ka mingi ni
> mi, jääd ka ajalukku. :)

Kindla nime all kirjutamine eeldaks mõninga julguse olemasolu. Inetud ja labased naised eelistavad varju hoida, kartes põhjendatult ära põlatud saada. Sidi austajanna läheb ajalukku tohlaka hõbetuti nime all, isegi kui julgeks kaks päeva järjest sama nimega räusata. See on garanteeritud.
 
Tutikas tohlakas 13. november 2015, kl 14.19
Sid ära muretse, su saatja juba on ajaloos, sinu omas kindlasti. Nii koomilist ajuvaba jura pole siin keegi veel suutnud esitada, sind parodeerida. Loodan, et ta fantaasia ei rauge ja sinusuguseid superstaare ikka ülal hoiab.
 
sid blond 13. november 2015, kl 16.15
need hõbetutid ajavad ikkka täiesti pöördesse.

Pidevalt.ma oma vanale venelasele kah juba ütlesin, et naturaalne hõbe on ülekõige ja ärgu raha seal disainerijuures igakuuselt.
 
Sid. 13. november 2015, kl 16.47
Üks märkus vaid, see vana venelane on sinust märgatavalt noorem. ;)

Aa, ja teine asi veel - kuidas sa suudad kella neljani pärastlõunal magada? Mul küll vahet pole, mis kell magama lähen, hommikul kella kuuest olen ikka üleval, aga terve valge aeg lihtsalt maha magada on mu meelest ka suhteliselt mõttetu tegevus. :D
 
magamised 13. november 2015, kl 18.05
kas teiste magamiseajad mõjutavad kuidagi vana venelase tutikarvade värvi?

muud huvi ei näe nagu piisavaks põhjuseks kuna ma vanainistega tõesti ei maga, ses suhtes peaks sul Sid, hallikarvaline blond, suva ju olema.
ja sa ei saa vanuse tõttu, eriti ajudes, ka konkursil osaleda.

Miks sa üldse arvad, et sinu mõttetud ja mõttega tegevused huvi pakuvad?

ses mõttes su pingutatud huvi on kohatu.
 
Sid. 13. november 2015, kl 18.26
magamised Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas teiste magamiseajad mõjutavad kuidagi vana ven
> elase tutikarvade värvi?


Ma täitsa imetlen su Catolikku kommet oma tutifetiš igasse teemasse toppida. :)

Aga selle unega on nii, et lõpeta nende AD-de söömine ja hakka ennast liigutama, siis saad ka normaalsel ajal magama. Kui jalad juba põdurad, võid omale käimiskepid osta, nendega on hea julge ringi tatsata. Ma olen isegi mõnda sinust vanemat (nii umbes 85 aastast) mutikest nendega liikumas näinud ja täitsa liikusid iseseisvalt, pold vaja noori sugulasi ratastooliga lükkama.
 
Mis.selle 13. november 2015, kl 18.31
vara ärkamise jutu point nagu oli sidil? Et tõused üles, oled reibas pensokas ja peale kusel käimist kordad siin mõnda enda napakavõitu kommentaari ala naise juures vālimus polegi esmatähtis...parem lohuta oma agnest sellega
 
Sid. 13. november 2015, kl 18.47
Sinu hoolitsus teiste tutivärvi ja välimuse suhtes on nii liigutav. :) Aga ole mureta, Agnes näeb endiselt väga hea välja ja muretsemiseks põhjust pole.

Selle unega on aga nii, et iga inimene vajab päikesevalgust ja ilma selleta muutub loiuks ja depressiivseks. Seepärast ongi väljas liikuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!