Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas ikkagi leida kaaslast/sõpra?
 
viimasele 14. märts 2016, kl 11.19
Vot ei kirjuta, Ega ma eba ei ole, et kirjutan sulle endast.
 
tõsi 14. märts 2016, kl 11.25
ega siinsele meeskontingendile ei tohigi midagi endast kirjutada, varsti on nad siin laksutamas üksikasju, mis peaks jääma vaid postkasti. milleks siis üldse meiliaadressi küsida ja anda, kui niikuinii siin pärast kõik avalikustatakse? tõesti, nagu keegi mainis, rämps!
 
Paadimees 40+ 14. märts 2016, kl 11.30
On siis asi tõesti siin nii hull? Kui asju avalikustatakse teiste kohta siis olen tõsiga nõus, et rämps;)
Vaat ei oska ise öelda, kuna pole siin saritutvuja ( pole ka mujal seda )
 
küsimus 14. märts 2016, kl 11.35
tõsi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega siinsele meeskontingendile ei tohigi midagi en
> dast kirjutada, varsti on nad siin laksutamas üksi
> kasju, mis peaks jääma vaid postkasti. milleks sii
> s üldse meiliaadressi küsida ja anda, kui niikuini
> i siin pärast kõik avalikustatakse? tõesti, nagu k
> eegi mainis, rämps!

aga mida sa siin passid kui siinsed mehed nii hullud on? oled masohhist?
 
tõsi 14. märts 2016, kl 11.37
ega enne keegi ei usu kui omad vitsad käes. oma valida, kas usud hoiatusi või tahad ise kogemust saada.
 
:) 14. märts 2016, kl 11.38
lillekestele meeldib rämpsu sees sirguda:)
 
irw 14. märts 2016, kl 11.44
rämps tahaks teistele ettekirjutusi teha, kes siin käia võivad ja kui hoiatajaid ei ole, saaks mõne siia kogemata eksinud uue haneks vedada.
 
küsimus 14. märts 2016, kl 11.47
mille poolest on siin püsinaised paremad püsimeestest. nagu lugeda võib, on paljud siin omavahel suhtes olnud ja materdavad teineteist aastate viisi.
 
Anja-Nanja 14. märts 2016, kl 11.58
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 11.23.
 
pajad ja katlad 14. märts 2016, kl 12.00
selles ongi asi, et igaüks peab ennast teisest paremaks ja mingi rahulik lahendus või kokkulepe ei tule kõne alla. ja sõda jätkub...
 
küsimus 14. märts 2016, kl 12.08
Anja jutt, et kõik teised on porised ja tema prillikivi, sobib savisaarelikku huumorirubriiki
 
Anja-Nanja 14. märts 2016, kl 12.17
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 11.24.
 
Paadimees 40+ 14. märts 2016, kl 13.24
Kõik ilus rikutakse ära;)Samas positiivne on see, et masendunud inimesed saavad siin ennast ju välja elada... ainult teema võiks olla teine - a-la: Masendunud tuvujad;))
 
Anja v.tt kui vihmavari 14. märts 2016, kl 21.04
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anja jutt, et kõik teised on porised ja tema prill
> ikivi, sobib savisaarelikku huumorirubriiki

eks iga reptiil kiida oma venind pragu. aga ei aidand seegi, kui Kurjamile siin üritas sõrga püksi ajada :D:P
 
on sul.... 15. märts 2016, kl 01.06
....ju, Senjoriita, lahendused oma käes. Tuleb ainult asi käsile võtta ja probleem lahendada! Pakkujaid ju on.
Tahtsid kogemusi lugeda.
Mina ei otsinud. Mind leiti. Autoteenindusest. Lisaks niipalju, et kümme ja pool aastat tagasi ma väsisin sellest paigaltammumisest elus ära ja keerasin uue puhta lehekülje. Võtsin oma kompsu ja vähese raha, mis suurest elupõletamisest järele oli jäänud kaasa, jätsin sõpradega hüvasti ja läksin.
Autoteeninduses olin viimasel novembrikuul talvekumme tellimas, kui suured uksed tehti lahti ja üks noor naine sõitis oma mikrobussiga uste vahelt sisse. Ma parasjagu uurisin kataloogist kumme, kui naine tuli minu juurde remondimeest otsima. Hüüdsin remondimehe kohale ja osutasin naisele, et võta ta minu ette, mul neid kummide pilte aega vaadata küll. Naine siis seletas talle oma mure ära. Ma sain om asjadega ühelepoole, kutsusin remondimehe ja vormistasin tellimuse. Äraminnes ütlesin kenasti nägemist ja läksin minema. Noor naine ütles ka nägemist. Remondimees viipas ainult käega.
Veebruari keskpaiku olin kohalikus marketis toidupoolist ostmas, kui riiulite vahelt tuhises minust mööda naine, vaatas hetkeks tagasi ja kihutas minema. Jõudsin ainult peaga noogutada tervituseks. Jätkasin oma roaotsinguid ja valisin õunaleti ääres ostetavat, kui sama tuulispask peatus mu kõrval ja hakkas ka usinasti endale õunu valima. ~utles mulle tere ja vaatas mind terava pilguga. Tere-tere.Saite oma bussi valmis? Jah,muidugi. Kõnelesime paar minutit igapäevaasjust.Kas kohvi joote, küsisin. Jah, aga mitte poe kohvikus. Ma lähen tankla kohvikusse, ütlesin, kas võtan pizzad ka? Võtame kahepeale ühe suure. Läksin tanklasse ootama ja kui naine sinna saabus oli pizzagi valmis. Pizzat süües ütles naine, et ta mäletab mind sellest ajast, kui ma tema koolil katust ehitasin ja ta oli mind tüdrukutega vaadanud ja tüdrukud olid teda veel sellepärast narrinud, et meie ... on armunud. Olid ka või? Ei tea.
Praegu mul poissi pole, teatas ta. Noh, sinu vanuses peaks ikka nagu meeste järele vaatama, ütlesin. Tegelikult küll, oli ta nõus. Kas sa veel katuseid ehitad või remondid? Kui mõnel häda käes, siis ikka. Mul on, ütles ta. Kas sul
majas ühtegi meesterahvast siis pole? Ei.
Ta andis telfoni numbri ja ütles, et alati võin talle helistada. Rääkisime vähekese veel ja läksime lahku.
Pikad pühad on tulemas. Reedel näen teda ja ta ootab mind.
Tean, sest ta helistas mulle.
Senjoriita! Üks kogemus jälle juures. Head pealehakkamist! Edu sulle!
 
Oll 15. märts 2016, kl 08.22
On ikka romaanikirjanikke siin! Mis siis kohe ei alustanud kirjutamisega, oleks juba ei tea mitmes peatük?
 
düsgraafik 15. märts 2016, kl 08.38
grafomaani heietuste lugemine pole kohustuslik
 
Senjoora 15. märts 2016, kl 20.41
Õhtul vahest üsna tühi nagu sidrun jõuaks veel tassi teed ja dušš ja kindlasti vist palju palutud- üks hea massaaž. Unistada ju võib:)
 
to senjoora 15. märts 2016, kl 20.45
eks me kord kõik jõuame pensioniikka...
 
oh-oh -:) 15. märts 2016, kl 21.26
Senjoora tahtis algul kogemusi, nüüd juba massaaži.
Kas professionaalset või...?
 
.Kurjam 17. märts 2016, kl 20.59
nuhkijanna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sidil tundub koguaeg suu pisut moosine olevat, Alu
> tassib oma meepotti kindlalt endaga kaasas, Kurja
> m üritab võõrast moosipurgist ampsu saada. Liivaka
> stimängud


Moosipurgid on siin juba ammu hapuks läinud, pigem passin, kui ampsu soovin.. mul omad ampsud....
 
a 17. märts 2016, kl 22.49
Kes sind siia kutsus üldse?
 
.Kurjam 18. märts 2016, kl 20.23
a Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes sind siia kutsus üldse?


Hmm mis see küll sinu asi on....?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!