Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes allkirjastab?
 
täna olen ise 29. detsember 2013, kl 22.28
ARMUKESE PIDAMISE LEPING


__________________________ (edaspidi armukese pidaja) isikukood: ______________, elukoht ______________

_______________________________________________ ja _____________________________ (edaspidi armuke)

isikukood _____________________, elukoht ________________________________________________________

1. Lepingu objekt: pooltevaheline koostöö, mille eesmärgiks on teineteisele füüsiliste ja emotsionaal-vaimsete elamuste ja harmoonia pakkumine põhimõttel - keelatud vili on magus.

2. Poolte kohustused
2.1. Armuke
2.1.1. Tagama lepingu objektiks oleva saavutamiseks alljärgneva ürituste programmi:

- romantilise sisuga õhtusöögid ( _____ korda kuus);

- vajan Sind stiilis kiirlõunad ( _____ korda kuus);

- ööklubide, pubide külastus ( _____ korda kuus);

- jalutuskäigus ja poodides kolamine ( _____ korda kuus);

- seksuaalne lähedus ( _____ korda kuus);

- muud üritused ja ootamatud üllatused-ettevõtmised ( _____ korda kuus);

- kindlustama käesolevas p. nimetatud ettevõtmiste eduka finantseerimise;

- üllatuskingitused _____ tk kuus;

- ________________________________________________________.
2.2. Armukese pidaja
2.2.1. Võimaldama armukesel lepingu p. 2.1. nimetatud ettevõtmisi läbi viia vastavalt lepingus sätestatule;
2.2.2. ilmutama vahel ka ise initsiatiivi lepingus sätestatud ürituste läbiviimiseks;
2.2.3. andma endast igas valdkonnas parima.

3. Pooled deklareerivad, et juhinduvad lepingu täitmisel üldtunnustatud suhtlustavadest, finantseerimisnõuetest, aga ka seksikusest.

4. Pooltel on keelatud ilma teise poole kirjaliku nõusolekuta sõlmida analoogse sisu ja mõttega lepinguid, samuti arendada lepinguväliseid suhteid juhul kui nad ei soovi teisiti.

5. Käesolev leping on sõlmitud tähtajatult. Lepingu lõpetamist taotlev pool peab sellest ette teatama vähemalt _____ kalendripäeva, võttes tarvitusele abinõud emotsionaalsete pingete maandamiseks.

6. Leping on konfidentsiaalne ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele.

7. Käesolev leping ei allu moraalinõuete regulatsioonile. “_____”_____________ 2002.a.

Lepingu pooled: /allkirjastatud digitaalselt/
 
fantastiline 29. detsember 2013, kl 22.39
Väga hästi ette valmistatud.

Mul tekkisid lepingu kohta mõned küsimused. Kui inimene on armukese rollis (tänapäevases tähenduses, mitte Tammsaare aegne), siis väljaskäimised? Armukeseks olek peaks olema ju salajane värk.

:D:D:D:D:D
 
täna olen ise 29. detsember 2013, kl 22.46
Tammsaare aegadel oli armukeseks olemine võib-olla midagi salajast. tänapäeval, XXI sajandil on see täiesti legaalne , avalik ja lepinguga reguleeritud tegevusharu.:)
 
Mina 29. detsember 2013, kl 22.49
allkirjastan, kui lepingu pakkuja on sobilik. Täna kindlasti, homme enam ei oska öelda.
 
minale 29. detsember 2013, kl 22.50
Mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> allkirjastan, kui lepingu pakkuja on sobilik. Täna
> kindlasti, homme enam ei oska öelda.


homme tuleb oma naine koju?:P
 
fantastiline 29. detsember 2013, kl 22.51
Hm kus küll mina elanud olen? Peab natuke maaseest välja tulema.
 
heh 29. detsember 2013, kl 22.55
lugesite ka või? armuke peab kõik tegevused välja mõtlema ja kinni maksma. armukese pidaja aint tarbib. halloo?
 
Hülgehall kuub 29. detsember 2013, kl 22.57
Vastastikusel kokkuleppel on kõik võimalik, ka tasuline armastus, mina eelistaksin siiski elukutselist lähenemist
 
kirju siidkleit 29. detsember 2013, kl 23.01
elukutseline lähenemine= prostid?
 
Hülgehall kuub 29. detsember 2013, kl 23.13
võib ka nii öelda, kuigi oleksin sildistamisega vaoshoitum, ka nemad teevad oma tööd kes hästi, kes halvasti, hindan lihtsalt seda, kui ollakse ausad ja räägitakse läbi, mida tahetakse ja mida vastu pakutakse, ei ole mingeid eeldusi ega lootusi ja valesti mõistmisi,
 
Hulgus 29. detsember 2013, kl 23.25
Minu mõeldud, öeldud, kirjutatud sõna, mis peaks meid lähendama, muundub teel olles ja viib meid teineteisest kaugemale kaugemale kaugemale ...
 
kirju siidkleit 29. detsember 2013, kl 23.26
kuidas oleks pidanud siis nimetama, et poleks tegemist sildistamisega? seksuaalteeninduse operaatorid?
sa pole ometi nii naiivne, et elus on kõik aus ja valedeta? oo, kui palju on elus valet ja ebaausust!
aga siiski elavad kõik, kes hästi, kes halvemini.
 
yxikmees 29. detsember 2013, kl 23.28
Mulle sobib,kui armuke elab kuni 25km kaugusel.
 
eelmisele 29. detsember 2013, kl 23.30
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle sobib,kui armuke elab kuni 25km kaugusel.

kas lepingus vastav punkt kirjas? kui pole, siis laku panni.:P
 
Hülgehall kuub 29. detsember 2013, kl 23.38
Ma ei eeldagi mitte kelleltki mitte midagi, igaüks teeb ise oma valikud ja otsused, sildistamisega on nii, et sõnad on erinevad, mõte jääb samaks, suhtumine jällegi võib varieeruda, totaalsest põlgusest leebe sallivuseni..
 
täitsa tõsine 29. detsember 2013, kl 23.45
hülgehall kuub - kõlad mõistlikuna. kas sa tutvud ka või niisama siin?
 
Hulgus 29. detsember 2013, kl 23.46
Sõnad on samad, mõiste ja mõtted, mis sellest tekivad, väga erinevad.
 
Hülgehall kuub 29. detsember 2013, kl 23.58
niisama kolan ja teen teistega suitsu aga kui midagi põnevamat silma jääb, siis tunnen huvi ka
 
paistab nii, et 30. detsember 2013, kl 00.12
Hülgehall on enda arvates kõva pomo, selline kirsades rulliku moodi :)
 
single 30. detsember 2013, kl 10.41
ma pole nii täiuslik kui hülgehall, ikka kipun eeldama, vist alateadlikult, et suurem osa meist on head ja toredad. vahel pean pettuma muidugi ka.
teemasse:
võib-olla selline leping peakski täie tõsidusega kasutuses olema (mõningate täiendustega) ja abielus oleks ka midagi lepingusarnast vaja. elu on näidanud, et nt pangalaenu lepingusse suhtutakse palju kohusetundlikumalt ja peetakse sellest kinni kui altari ees öeldud jah-sõnast.
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 11.05
Ei mingit täiuslikkust - kui olen halb inimene, siis ka tunnistan seda, pole mõtet teha nägusid ja laulda serenaade ning tuua endas esile seda midagi väga erilist, mida tegelikult olemas ei ole ega saagi olema,
 
single 30. detsember 2013, kl 11.25
kumb sa siis ikkagi oled, hea või halb?:)
 
Hallile kuuele.... 30. detsember 2013, kl 11.35
... või siis viiele.... vaba valik...

Aga! Sinu lepingu kohustuste pool jätab liiga palju vaidluskohti ja arusaamatusi, et osapooled mõistavad erinevalt neid asju...
See on kokkulepe, mis loob ja toob kaasa metsikult lahkhelisid, kui seda sõrmega rida ajades täitma hakatakse, väike test:
*kuis te aru saate, kumb peab maksma lõbustuste eest kui mõlemad on teineteisele nii armukesed ja armukesepidajad. Et üks on abielus ja teine mitte? et keelatud on suhted teistega - järelikult vallalised mõlemad...
*ja tähtaeg, et kaua see leping kestab?
*ja kas kompensatsiooni ka saab ja kumb pool, kui asi "taevasse" läeb...
* ja mis tingimustel see leping lõppeb? katkeb? muutub tühiseks?
* ja kui on vaidlused, mida ei saa osapooled lahendatud, siis millisesse kohtusse see läeb?

ja kuna peab ütlema, et meil õigusriigis kehtib vaba tahe eraõiguslikes asjades, siis see leping on kehtiv, kui on need pisiasjad selgeks tehtud ja paberile pandud... (soovitavalt).
Kindlasti tuleb aga ära määratleda kes on armuke ja kes armukesepidaja..., kasvõi allkirjade kohal. siis ei saa erinevat tõlgendust olla...
aga nohh, asjal on jumet - sisu ja mõtte osas...
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 11.52
Halb inimene olen, õnneks..:)
Esiteks - see pole minu leping vaid pigem folkloor aastate tagant, kui elu veel ilus ja muretu oli,
Teiseks - maksab see, kellel on hetkel rohkem raha kaasas,
Kolmandaks - armuke on ikkagi püsisuhte kõrvalt, seega on truudus oluline ja pidaja on see, kes teeb esimesena ettepaneku,
Neljandaks - kompensatsiooni ei saa, meeldivad mälestused ühiselt veedetud hetkedest peaks olema piisav, see pole mingi käsundus- või tööleping
Viiendaks - leping on tähtajatu ja lõpeb ühe osapoole härdal palvel, arvestades mõjuvaid põhjusi (vahelejäämine, lahutus, tööleminek),
Kuuendaks - vaidlused lahendatakse osapoolte vahel ilma kohtuta, põhimõttel targem annab kõik mis veel alles on jäänud,
 
single 30. detsember 2013, kl 12.05
pakun omalt poolt väikese paranduse punktile 6 - vaidlused lahendatakse põhimõttel "kel jõud, sel õigus", s.t ühe poole sinise silma ja teise poole kriimulise näolapiga.:)

kas halbus on tuvastatud kellegi poolt või sinu enda hinnang?:)
 
hallile kuuele 30. detsember 2013, kl 12.11
ehk paned omad mõtted siia ka vabas vormis, sest need eesminevad selgitused pigem ajasid vett sogasemaks kui et selgitasid...
väike näide: ööklubi ukse taga selgub, et ühel 6 eurot taksoraha kaasas ja teisel pole sedagi, sest see kel rohkem ju maksab... aga sisse nad ju ei pääse, kumbki - et tegu juba ettemääratud lepingu rikkumisena... et mille järgi siis see "rohkem raha" määratakse? rahakoti sisu, pangaarve jäägi, kinnisvara väärtuse, elukindlustussumma või mille järele?

Ja KUMB siis ikkagi Pidaja on?
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 12.23
Minu enda hinnang, mis on saanud ka teiste heakskiitva nõusoleku,
Elementaarne, kui planeeritakse välisüritusi, on väljakutsujal rohkem raha kaasas,
Pidaja on see, kes teeb teisele ettepaneku, olla Pidaja armuke (kehtib siis fianntsiliselt võrdväärse suhte puhul), muudel juhtudel on Pidajaks ikkagi see, kes maksab teisele Osapoolele ehk Armukesele tasu koosveedetud aja eest ja hüvitab ajaveetmisega kaasnevaid kulutusi,
Peaksin ehk täpsema Lepingu välja töötama ? kui huvi on,
 
hallile kuuele... 30. detsember 2013, kl 12.30
Ikka too.
Likvideeri ka vastuolud olemasolevate märkuste põhjal..
Ootan.
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 12.37
Oleks hea, kui need väidetavad vastuolud ka välja tuuakse, samuti ei teeks paha kui korraks läbi mõelda, millist õigust antud lepingule kohaldada - kas tegemist oleks äriõigusega (MTÜ, SA või hoopis Usaldusühing)või siis võlaõigusliku suhtega (rent, seltsing või pant - perekonnaõigust vist ei kohaldaks antud kontekstis ?),
 
single 30. detsember 2013, kl 12.41
mida rohkem parandusettepanekuid laekub, seda täiuslikum saab leping. võib juhtuda, et olen lõpuks selle esimene kasutaja-testija. nagu igivanasti olid katselendurid.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!