Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Juula 26. detsember 2021, kl 21.33
Jutulinnul oli ju terav mõistus ja taiplikkus.:)
 
n45 26. detsember 2021, kl 21.34
Kuulge mehed, kas teile päriselt ka ei meeldi tunde maailm? Mis asi on naiste jura?
 
Juula 26. detsember 2021, kl 21.36
Ma jäin ka selle naiste jura üle pead murdma. Ilmselt romantika ja muu meeste jaoks lääge kraam.
 
M50+ 26. detsember 2021, kl 21.37
Jutulind, kuidas siis nii, et terve elu jututubades teiste kosjaskäimisi modereerinud ja endale jäid tühjad pihud?
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 21.43
See nn naiste jura on ju emapiimaga meile sisse söödetud. Või mis?
 
n45 26. detsember 2021, kl 21.43
M50+ Ei jäänud päris tühjad pihud, väga paljudega sai tutvust tehtud ja lobisetud, mõnega isegi kohtusin, aga mingiks muuks teemaks ei arenenud :) Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis nii kummaline kui see ka pole, olengi inimestega tutvunud läbi neti...kes see julgeb tänapäeval avalikus kohas läheneda naistele?
 
n45 26. detsember 2021, kl 21.47
Artur, ma arvan, et sa eksid, see ikka individuaalne. Mõni mees ei teagi naiste näägutamisest või õigemini ta ei pea seda näägutamiseks vms vaid tõlgendab seda teistmoodi.
 
M50+ 26. detsember 2021, kl 21.50
Tundub, et mul on elus naistega vedanud, ma ei te mis tähendab "naiste jura", pole suhelnud näägutava naisega, aga pean lugu romantikast.
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 21.51
Ma sirvisin ühe sõbra soovitusel üht raamatut, väga raskelt loetav, aga kui mõttega lugeda, avab silmad. Naiste kohapealt. Need maailmad on ikka nii erinevad.
 
n45 26. detsember 2021, kl 21.54
Nii armas, romantika on igati värskendav suhtele. Ma arvan, ärge nüüd keegi isiklikult võtke, aga mees, kes peab naist näägutavaks, on ise sellist tüüpi, kes joob õhtuti õlut ja sügab kõhtu või on mingi naistemehest bemmivend, kellel mitu roopa tules.
 
M 44 26. detsember 2021, kl 21.54
Kes soovix teha tavakale vaheldusex orakat või ka anakat? Nii tydinud yksi onakast… Päike pyksi!
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 21.55
Mulle isiklikult tundub, et näägutavad paarid püsivad kindlamalt koos.
 
n45 26. detsember 2021, kl 21.57
M44 sulle on vaja hoopis unerohtu :D
 
M 44 26. detsember 2021, kl 21.58
ATM = ass to mouth tulec julgematega ka kõne alla. Aga NB! ainult naistega, kui mõni mees nyyd maiaks ja meelaks muutus… ;)
 
m43 26. detsember 2021, kl 22.00
Jah, lobiseda on ju lihtne, aga pärast aru anda palju raskem;) Pidasin silmas emotsionaalsete lähisuhete keerukust ja neist tekkivat stressi. Mida vanemaks saad, seda enam hindad rahu.

See polnud torge naiste pihta. Samas mõttes võiksid naised rääkida meeste jurast. Kes kellega maid ja puid jagama peab;)
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 22.01
Mis unerohtu, tagumik tuliseks. Mingid teismelised käivad siin kõvatamas. Mujale ju ei lasta, kas tasuline või moded võtavad asja tõsiselt. Siin vist viimaseid polegi.
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.01
Suhtes olles on väga oluline suhtlemine, nii kui midagi hakkab närima või tekib küsimus, siis selleks ongi suu, et küsida, miks nii tegid või ma soovin vastust jne. Vaikimine on hukatus, seda on kogemused näidanud.
 
Juula 26. detsember 2021, kl 22.02
Näägutavast naisest saab hullem olla vaid näägutav mees. Kaks sellist koos... katastroof.
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.05
Kahju, et siin laike ei saa anda :D
 
Juula 26. detsember 2021, kl 22.06
N45, miskipärast võtavad mehed sageli sellist pärimist urgitsemise ja norimisena.
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 22.08
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suhtes olles on väga oluline suhtlemine, nii kui m
> idagi hakkab närima või tekib küsimus, siis sellek
> s ongi suu, et küsida, miks nii tegid või ma soovi
> n vastust jne. Vaikimine on hukatus, seda on kogem
> used näidanud.

See on nii kahe otsaga asi.
 
M101 26. detsember 2021, kl 22.09
Kas keegi siin peale minu veel on teinud quadruple-seksi - vaginaal, oraal, anaal + rindade vahele?! :D
 
Juula 26. detsember 2021, kl 22.12
Lastel on koolivaheaeg praegu... oijahh.
 
Mode Raator 26. detsember 2021, kl 22.20
Palun lahkuda grupist kõigil peale M44 ja M101, sest nemad arutavadki seks-foorumis seksi teemadel. Armastuse-juttudeks on näiteks “Armastusesaal”i foorum ja tundlikele tundjatele portaal Tunded.ee. Palume välja logida hiljemalt 23.00.-ks. Aitäh.
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.23
Ei, ma ei mõelnud üldse seda pärimisena, urgitsemise vms. Võti on sõnastusel, kuidas sa seda teed, sest ühte lauset saab nii mitmeti sõnastada. Vaikimine on selles mõttes kahjulik, et naine ju ei tea, et meest näiteks on midagi häirinud, aga ta hoiab selle endale ja lõpuks kui ta välja ütleb, tuleb sealt aastaid kinni hoitud emotsioonid. Milleks seda vaja on? Parem on kohe negatiivne energia ära lahustuda ja rõõmsalt edasi minna :)
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 22.23
M101 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi siin peale minu veel on teinud quadruple
> -seksi - vaginaal, oraal, anaal + rindade vahele?!
> :

Kindlasti on. Nüüd mine ilusti ja tegele oma asjadega ja ära oma nina enam siia pista. Leppisime kokku, eksju?
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.30
Arturil on hea huumorisoon, mulle meeldib, sai naerda nii et pisar silmas. Vahel piisab ühest sõnast, et...:D
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 22.31
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Parem on kohe negatiivne energia ära
> lahustuda ja rõõmsalt edasi minna :)

Igaüks oma teed?
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.33
Ei :D päev jätkub edasi harmoonias.
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 22.36
Aga mingil põhjusel oled sa ju siin ja tegid selle teema?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!