Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.41
Tõsi see on...mina võin ju olla mõistev ja arusaaja, aga kui teine on seda endas hoidnud kaua aega, siis selle aja jooksul on tekkinud ka teine arusaam ning muud lahendust ei tahagi enam näha, siis on juba palju keerulisem positiivse noodina välja tulla.
 
Alu 26. detsember 2021, kl 22.53
Kui nüüd vaadata uuesti teema enda juurde-polegi ilmselt võimalik. Head ja toredad mehed on kas välja surnud, vaxineeritud või ammu mitme naise kontrolli all. Ülejäänusid kuhugi kohvikusse sisse ei lasta, peksavad kodus klahve ja pihku ning ongi kõik.
 
n45 26. detsember 2021, kl 22.57
Kuulge, mul on äärmiselt hea meel, et viitsisite lobiseda, aitäh Teile :)
Kui keegi tunneb mingit kontakti minuga, siis panin oma meili, Juula sina ka, ära häbene :D

Unelauluks valisin sellise loo, head ööd.
https://www.youtube.com/watch?v=YR1nb0LcWDg&ab_channel=AbiOcia

Alu, ma loodan, et asi nii hull ei ole, varsti saab see jama läbi :)
 
Alu 26. detsember 2021, kl 23.14
Loodan, et see kontakt selle õige ka toob.
Kirjutasid üsna alguses-Iga lugu lõppeb kord ära, selleks ei pea midagi viga olema.
Ise üsna hea ja toreda mehena arvan, et kuidagi täiesti mõttetu oleks loo lõpu ootuses hakata seda looma. Pole enam 25 ka, et usuks võimesse kedagi või ennast muuta. Vanale koerale uusi trikke ju ei õpeta ja jälle rentslist leida ennast enam ei sooviks. Mitte küsimus pole maha jätmises või jäetuses, vaid mõlemas, ühtviisi laastavad on mõlemad, kui on olnud ühised kenad hetked ja ajad. Miskipärast jäävad ju painama just need kenad mälestused.
Ehk siis ütlus, et iga suletud ukse taga avanevad uued, on umbes sama väärtusega, kui meile pähe määritav vaxiin või usk sellesse:)
 
Artur Kandjavarvas 26. detsember 2021, kl 23.24
Täitsa kuulatav lugu ju. Head ööd, Jutulind.


Ja teie, härrased, kribinal krabinal tsiiviid kirjutama ning ärge unustage kaaskirja.
 
Tere mun’nikust! 27. detsember 2021, kl 11.09
Kuidas cube täna kärab - klit taas punnitab või pulk vinnatab?
 
N 45 27. detsember 2021, kl 15.27
Eks kliitornupp ikka punnitab, tahaks väga vinnas mulgustajat tuzzu- ja bepu-auku tantsisklema. Eks eile õhtul sai siin ka jutustatud selle tagamõttega, aga vastuskirju hetkel veel netu… :(
 
n45 27. detsember 2021, kl 17.09
See viimane N45 pole mina :D aga noh ole sa tänatud, said päeva kirja panna endale :D
 
M45 - nautige mu kirjanduslikku suurt šedöövrit, olge lahked.. 27. detsember 2021, kl 17.32
Lasin reede õhtal 6 (lausa kuus kanget pindist) õlle hinge alla ja toksisin netist tutvumissaite-kuulutusi. aga keski ei akand õnge, ehkki paar maatibinat oleks justkui soovind mu tyrblil yles-alla end hõõrutada. aga ei näkand. õrritasid vist vaid. lõpuks koukisin oma vembo välja ja jõhkra tõmbega lõin mitu nädalit ilma olnud karal paar korda nahka edastagasi ja siis purskasin, johhairottijaa kogu oma rüperaali ekraani värsket või siis roiskund spermi täis. uijah, kõik mis sees vist oli, purskus välja mõeldes teile rahuldmata tibid. noolige noksi teinekord paremini!!
 
M50+ 27. detsember 2021, kl 17.36
n45, moderaatorina Sa peaks teadma, et sellistes kohtades liigub palju lolle ja pervete.
 
n45 27. detsember 2021, kl 17.51
Eks ta ole jah, ainult, et "bänni" ei saa praegu panna :))
 
Alu 27. detsember 2021, kl 18.06
Omal ajal oli siin vägev seltskond koos ja mingit lolli möginat ei aetud. Piloot, KeegiUus, Sinilind, Felix ja paljud teised...
Mingi aeg aga keegi jäi vist kellestki ilma ja hakkas mingi jama pihta, mille peale kõik ära vajus
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 18.24
Palju sul siis kosilasi uksele koputamas on käind ka?
 
n45 27. detsember 2021, kl 18.33
Uksele veel ei ole keegi koputanud, ennem tuleb uks leida :D aga ühelt meeldivalt isikult olen kirja saanud :)
Alu - varem käis siin elu jah päris usinasti, ma ise ka mingi 10 a tagasi käisin siin lobisemas, eks see oma aja ära elanud on.

Kuidas teil siis tänane päev läinud on, ootate aastavahetust?
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 18.37
Mina ootan kevadet.
 
M50+ 27. detsember 2021, kl 18.45
Kas ühest meeldivast mehest jääb väheks?
 
kas nii? 27. detsember 2021, kl 18.46
https://youtu.be/m-Y7USO6vXQ
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 18.51
Vahi vahi, või kuskil 10 aastat tagasi kah siin olnud. Mis su kutsung siis oli, kui saladus pole?;)
Alu mäletaks sind kindlasti, ta on ju lausa siia sisse kirjutatud. Vähemalt viimased kümme aastat kindlasti. Mingi saekaatrimees oli kah siin kibe käsi tutvumas.
 
n45 27. detsember 2021, kl 18.57
Otsest kutsungit siis ei olnudki, sai lihtsalt aega veedetud :) Mul ei tule ühtegi nime meelde, uskumatu :D mingi üks tüüp oli, kes koguaeg naist otsis :D toredad ajad olid.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 19.04
Yxikmees oli siin kõva tegija, otsis ja leidis ka. Peagi hakkas kõik otsast pihta. Milline tahe ennast ribadeks tõmmata. Minu arust iga su elust lahkuv naine võtaks nagu tükikese kaasa. Minu mingi aja pärast saad aru, et seda allesjäänut osa või riismeid oleks mõistlik omale hoida.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 19.07
Artur,
Pakun et minu esimene sissekanne siia võis olla ligi 20a tagasi.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 19.19
Yksmees oli jah see saekaatrimees. Kummaline kuju oli tõesti. Terve ilm oli lapsi täis ja siis rabas, et neid kõiki ülal pidada.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 19.20
Noh aga tubli eesti mees ju?!
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 19.25
Oli oli. Käis mul ühel tuttaval palke saagimas. Töö oli aus ja kiire.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 19.39
Kuid seda küll ette ei löö, kes võis siin omal ajal olla selle teema autor. Oli muidugi neidki, kes vist iga kord uue aliase alt kommisid. Nagu mingi spordiala omaette, genereerida neid nimesid, eelmist kordamata.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 19.52
Eks igaühel oli oma põhjus. Mina olin siin viimati vist mingi 8 aastat tagasi ja kah teise nimega. Vahepeal ikka vaatsin siia, no nii uudishimust, aga elu hakkas siin mingite perverssustega asenduma ja oli muudki targemat teha.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 20.00
Just. Niisama või ilma põhjuseta ei lenda kärbes ka:)
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 20.43
Jutulinnule vist ikkagi keegi uksele koputas, et kaduma sai.
 
Irw!! 27. detsember 2021, kl 21.02
See vana tohlakas on rosína-Alu, kes on pisikese krimpsus tillirosínaga pedehetăär, keda tursked rosinaprõmmijad pedebaaride pellerites aastakümneid mõlemasse otsa koinisid ja nüüd tal, vanal rosinaajul, viirastuvadki kõikjal rosinad. Irw!!!
 
n45 27. detsember 2021, kl 21.20
Mõnel on tõesti rohud võtmata :D
Yksikmees, seda ma tean jah, muudkui materdati teda. Minul olid ka mitu erinevat nime, ei mäletagi, miks nii sai tehtud, enamjaolt olin vist äkki naine :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!