Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.54
N45,
Kui oled kõik teinud et asi edasi läheks aga ikka ei lähe...no sis ei saagi ju midagi rohkem teha, õige. Ega sa ometi ennast ei süüdista sel juhul?
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.56
 
n45 abikaasa: täiesti uskumatu lugu, mis meiega juhtus?! 28. detsember 2021, kl 00.33
Naisel tekkis seoses töö kaotamisega regulaarne kõhulahtisus. Õnneks on ta täna juba üle aasta taas tööl ning kõik võiks ju olla normaalne, aga kõhulahtisus ei ole kuhugi kadunud. Mina ei tea mis tema seedimises toimub, aga juba kolm korda on ta pärast anaalseksi terve voodi täis roojanud. Täna ta isegi ei vabandanud enam, terve korter haiseb vedela pasa järgi. Hommikul oli meil suur riid, lubasin lapse toas magama hakata, sest jälkus on ärgata sita sees! Seepeal võttis ta roojased linad ja virutas otsemat teed pesumasinasse,ilma eelnevalt läbi loputamata. Mõistuse vastane, tulin lihtsalt kodust ära. Katte madratsi palusin tal nüüd lihtsalt ära visata, sest kaks korda olen seda pesnud, kuivatanud ja tuulutanud nüüd aitab! Olen nii vihane ja pettunud, et täiskasvanud naisega peab üldse sellistel teemadel rääkima. Ma saan kuidagi aru, kui selline asi juhtub korra, aga see on viie kuu jooksul kolmas kord, lihtsalt meie abieluvoodi täis sittuda! Hetkel istun ema juures ja tõesti pean lahkumineku plaane, korter kus ta roojamis orgiaid peab on minu, töökoht on mul olemas, saaksime lapsega hakkama ka ilma temata. Tegelikult on meie suhtes veelgi probleeme, aga kus neid ei oleks. Lihtsalt see mis täna hommikul toimus ei lähe vist kunagi meelest, inimene karjub ja ülbitseb veel vastu, ise seisab magamistoa ukse lävel ise sitane ja käes siis sitane voodilina. Jälk, jälk. Ei teagi miks kirjutan, mis nõu siin ikka anda oskab, aga kellele ma siis räägin, tõesti ei julge ei emale ega ka tuttavatele rääkida mis meil kodus toimub tegelikult.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 13.13
Tööarvutist sain N45 pistetud loo mängima. Cannons- Bad Dream. Hea kerge, unistav, mulle meeldib. Koos juurdekuuluva videoga veel parem, meie Liis Lemsalu on sealt vist vähe järele teinud.
Vaadates viimastele N45 mõtetele suhte nimel pingutamisest ja algsele "Iga lugu lõppeb kord ära, selleks ei pea midagi viga olema" ei taha küll teksti najal kontekstist teha järeldusi aga miski siin ei klapi. Või lihtsalt ei klappinud tutvunud inimesed, mis iganes. Suhtes kriisi jõudes ei saagi pmst aru, kus õieti oled. Hakkad ujuma mingis suunas ja loodad välja jõuda, eelistatult koos. Hiljem kaldal on näha kas ja kes kuhu jõudis. Miks läks nii või mitte teisiti ei tea isegi õieti, rääkimata teistele selgitamisest.
Seega minul rohke küsimusi pole, ilmselt on paras aeg edasi unistada:)
Väike abi ehk sellest, alguses on tobe 20sek reklaam, hoidke see ära:
https://www.youtube.com/watch?v=nSnIi9iUJeI
 
M50+ 28. detsember 2021, kl 13.27
Siin võib veel vanast peast targaks saada, kui nii staažikad staarid õpetusi andmas ja elukogemusi jagamas :)
 
Alu 28. detsember 2021, kl 13.32
Sain aru sarkastilisest vihjest. Kes keelab õpetusi jagamast valdkonnast, mis ei räägi valesti elatud elust?:)
 
M50+ 28. detsember 2021, kl 13.40
Ei ole sarkasm, aga ma vajaks koolitust kuidas neti teel ära tunda füüsilist vasatastikust keemiat.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 13.53
See on keeruline. Tuleb omal nahal mõndagi näha ja üle elada ning kõrvutada sellega, mis kirjutati enda kohta. Ja siis võib ka veel nii olla, et sellest veerandist kõhutundest, mille peale oled enamvähem kindel, saad oma kolmveerand ikka petta:)
 
n45 28. detsember 2021, kl 13.53
Delfi robot ei lase jälle postitada, seega ma ei teagi, mida võin kirjutada.

Alu - oma elu ma siin avalikult lahkama ka nüüd ei hakka :D sinu teha on, milliseid järeldusi sa kuskil teed või ei tee :) Chicane on norm.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 14.11
Teema arenes, rääksin lihtsalt kaasa selle raames:)
 
erak 28. detsember 2021, kl 14.26
Inimsuhted on luksus. Hea, kui on, aga ei pea olema.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 14.34
Erak,
Sellega võib ennast kõigest lohutada, et ei pea olema. Midagi ei pea, aga kõik ikka tahavad et oleks hea ja mitte rahuldav või kuidagiviisi:)
Räägime parem sellest, milline mehe või naisetüüp on kellelegi vastupandamatu, jätame sisemuse ja räägime välimusest. Kui välimusest jääb väheks, kaasame sisemuse.
Ise vaatasin viimati eesti filmi Svingerid. Ja täiesti lõpp, kui armas naine on Jekaterina Novosjolova:)
 
Alu 28. detsember 2021, kl 14.50
Svingerid on täiesti vabalt vaadatav:https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=187366
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 15.21
Jutulinnu kloon töötab täie auruga. Kirjaandi on isegi antud, võiks seda mujal kasutada.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 15.27
Andi?? Üks suht äratuntav peab siin aastaid heitlust oma sita ja anaalifetishiga. Harjutamine teeb meistriks.
 
erak 28. detsember 2021, kl 16.01
Välimust hindan ju küll, aga raske on midagi või kedagi välja tuua. Eks ole naisi elu jooksul igasuguseid silma jäänud.

Kõige parem on terava taibu ja elurõõmu kombinatsioon.
 
Alu 28. detsember 2021, kl 16.06
Erak,

Selle kombinatsiooni äratundmiseks piisab ju ka internetist? Molekulid peaks jääma teisejärguliseks?
Õnneseen oled ju-terve nett on naisi täis.
 
erak 28. detsember 2021, kl 16.25
Molekulid ikka ka. Seksuaalne keemia on täiesti eraldi teema. Ei sõltu välimusest ega iseloomust.

Ei tea, võibolla mul loogika kuidagi lonkab. Sotsiaalne elu on veidi võõraks jäänud. Omal ajal sai siiski veidi tegutsetud, mingi väike kogemus on.
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 17.01
Huvitav, mis kõlvatusi Jutulind siis kirjutada tahab, et robotmode kuidagi neid avalikkuse ette ei söenda lasta? Kohe täitsa põnev on.;)
 
Alu 28. detsember 2021, kl 17.03
Ilmselt olemegi kõik omamoodi selle keemiaga:)
 
Alu 28. detsember 2021, kl 17.06
Artur,
Varsti ei jäägi muud üle, kui talle otse kirjutada-see värk siin hakkab kokku jooksma iga sõna peale, kui neid mitu korda juba oled postitanud:)
 
erak 28. detsember 2021, kl 17.08
Kirjutasin enne siia eepose erakluse ja suhete teemal. Ei lastud läbi. Ei viitsinud katsetama ka hakata, milline viisakas sõna siia ei kõlba. Tuleb lühemalt väljenduda, siis ei lähe suur töö vastu taevast;)
 
n45 28. detsember 2021, kl 17.17
Artur, mitte midagi sellist, mida sina eeldad :D Täiesti viisakad sõnad, aga mis robotile ei sobinud, pole aimugi.
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 17.42
Ajate pada. Minu sõnad lähevad kõik läbi.;)
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 17.42
See on proov.
Panin just pikkpoisi ahju küpsema.
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 17.47
Aga pakkuge robotile raha? Tasulised kommentaarid, mõtle milline super idee. Ja kohe kaoksid ka lagastajad.
 
Juula 28. detsember 2021, kl 17.51
Naabrimutt tuli pikkpoisi lõhna peale kohale.
 
Juula 28. detsember 2021, kl 17.54
Kuulge te tööd ka vahepeal teete või lobisete siin terve päeva?:) Ja mind tituleeritakse naabrimutiks veel.
 
Artur Kandjavarvas 28. detsember 2021, kl 17.57
Minu meelest väga hea tiitel. Ma oleks uhke sellise tähelepanu üle. Paraku, pole mutt.
 
M50+ 28. detsember 2021, kl 18.00
Praegusel ajal pole töötegemine moes, kõik on kehastunud viroloog-meedikuteks, vahel ka poliitika ekspertideks ja suhteekspertideks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!