Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Alu 27. detsember 2021, kl 21.31
Naine oli täitsa olemas, lisaks kõikvõimalikele naine 30 ja 40+ jne. Siis oli veel üks lõbus lesk kes kunagi küpseks ei saanud. olid ajad ja hermese kotid:D
Mingiaeg hakkas see räuskamine ka läbi kostma ekre pooldajate hulgas, aga eks seal olegi igasugu rahvast eesti rahva eest seismas:)
Yksikmees oli ses suhtes vana rahu ise-ei teda suutnud keegi endast välja ajada.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 21.39
N45, mis sa muidu selle all teemas mõtlesid et siin see vaevalt võimalik on selle üheöö suhet otsiva mehega? Et siit mehed ei pea poolt öödki vastu või?:D
 
n45 27. detsember 2021, kl 21.48
:) ei, ma mõtlesin, et keegi vaevalt enam tänapäeval leiab kuskilt foorumist endale tõsiselt võetava kaaslase. Noored tulevad peale neil käib see kuidagi teistmoodi ilmselt, ega ma nüüd ennast vanaks ka pea, aga ... tead , ma ei tea. Võibolla enam ei tahetagi suhet vaid otsitakse üheks ööks pingete maandajat, sest inimene ei vaja endale kaaslast, kui ta on täielikus endas olemises, ainult järglaste toomikseks. Ma ei tea, mida siinsed mehed vastu peavad või ei pea :D
 
erak 27. detsember 2021, kl 21.52
Foorumis võib lobiseda ja kirju võib vahetada, aga soovitav on õige pea ka reaalis ära kohtuda. Muidu tekib see nn sõbratsoon. Ja keemiast ei saa ka internetis aru.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 21.53
Keegi Blond oli, siis üks Agnese nimeline tulehark, kui mälu ei peta. Omamoodi lõbus seltskond, kuigi mõni tundus asju päris tõsiselt võtvat. Aga noh, oli mis oli, keskendume sellele vähesele, mis hetkel saadaval. Kole sõna, see saadaval, aga las olla.
Millega siis Jutulind omi päevi sisustab? Telkut ei vahi, pubides ei räuskle, millega tegeled?
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.07
Täitsa haige ma ei saa siia oma kirjutatud teksti panna, kuna seal peaksid olema sõnad mida pole foorumis lubatud : Otsisin kõik sõnad läbi ja ma ei mõista.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.08
N45, küll sa juba tead-muidu sa siin poleks:)
Pakuks, et täielikult endas olemises ja seejuures kellegi juurde avastamisel ei tekitata niisama neid järglasi vaid just tahetakse neid? Tekivad igasugu üllad mõtted, et endist midagi maha jätta ja lapsed sünnivad armastusest jne. Sellises olukorras võib nii mõnigi mees ennast ületada ja naist üllatada vastupidavuses aga ega see nii ju ei jää. Ja edasi ongi siis aja küsimus juba, kõik nagu saavutatud ka juba, pere, kodu ja laen ja liising ja auto ja siis vaatab ühel õhtul (kui mees juba norskab) naine peeglisse üksi ning küsib endalt,met kas elul siis enamat pakkuda polegi.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.10
Erak - Eks sul ole õigus, samas mis sel sõbratsoonil kokkuvõttes halb on? Kokku saad mingil ajal ikka ja siis selgub, kas käib shvatus :) või oledki edasi semu.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.14
Erak,
See keemiast aru saamine internetis on harjutamise küsimus. Kui seda pole, ei teki ka kohtumist. Võid ju nõuda seda ja heal juhul lähebki läbi aga siis tekivad juba küsimised, et kes kellele kohvi peab välja tegema jne. Sellest on siin aastakümneid vaieldud.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.18
Artur,
See Agnese ja Blondi teema oli tõesti tõsine värk. Läks ikka täiesti lappama mingi aeg.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.19
Alu, ma arvan et see on nii individuaalne. Mõni naine võib nii küsida, oleneb ju kõik situatsioonist ja sellest reaalsusest mis sul on. Eks see kurb oleks jah, kui ma vaataks peeglisse ja küsiks seda endalt. Ma ei saanud enne postitada teksti, pidid olema lubamatud sõnad :D, et millega ma tegelen...aga sellel aastal olen tegelenud iseendaga ja see on kõige raskem töö...
Suhetes ongi kõige keerulisem see, et kui mingi asi hakkab närvidele käima või pole enam see, siis süüdistatakse kohe partnerit, aga see on vale, sest partner on sulle peegliks. Ta näitab sulle just seda, millega peaksid ise tegelema :) väääga pikk ja sügav protsess
 
n 45 to meestele: muideks, reklaamiks 27. detsember 2021, kl 22.22
Peale jõulu istusin prooviks endale šampa pudeli poolenisti sisse. Seejärel võtsin tühja veinika, tegin selle libedaks ja lükkasin omal anuškasse selle ülemise kitsa osa jagu. Võttis ikka mõnust värisema, olin kahelt poolt nii mõnusasti täidetud.

Et siis kui on soovi, võiks teinekord kokku saada ja proovida kahe julgega ka kolmekat. Või isegi neljakat - käpakil olles saaksin kolmandalt mehelt ka lutti huultega kahmata.

Elu-unistus oleks, kui märguande peale (väristan rindu), kõik korraga purskaks!
 
Juula 27. detsember 2021, kl 22.32
Kenad nostalgilised meenutused siin täna teemaks võetud. Kõik puha vanad olijad koos vanu häid segu mälestamas.:)
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.33
N45,
Nohjah...a kas siis pole olemas varianti, et lased teisel olla nagu ta on. Muidugi alguses kõik püüavad rohkem ja pärast viitsivad vähem, aga sellega peaks ju oskama ette arvestada täie mõistuse juures. Vähemasti naistele küll meeldib, kui lased neil olla nagu nad on. Võiks öelda et nad kohe nõuavad seda, omamoodi armsalt muidugi, mitte nii nagu mehed seda enamasti teevad.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.36
Tegelikult Alu ma ei oska su küsimusele vastata. Inimene on pidevas muutumises, minul on see arusaamine ja mõistmine järjest sügavamaks läinud, mingid emotsioonide pursked on jah, aga peale seda kui mõtled järele ja mõistad, siis ühel hetkel oled olekus, kus sa armastad seda inimest ikka, ükskõik milliseks ta ei muutu või mida iganes ta teeb, kasvõi haiget hingele, aga sa endas jõuad sellesse punkti, kus saad valust üle ja mõistad. See ei ole kerge teekond.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.36
Juula,
Nii on. Oma jälje on see ju ellu jätnud. Ja oma jälje olen ma ka kindlasti nii mõnegi naise ellu jätnid, ilma, et teda näinudki oleks.
Selle kättemaksuga siin peab alati arvestama.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.38
Tere Juula, jah vanad olijad :D
 
Alu 27. detsember 2021, kl 22.40
N45,
Kas see punkti jõudmine võib olla midagi sarnast tunnet, et selles inimeses pole enam mittekuimidagi avastada, ta on nagu loetud raamat või sahtlitega kummut, kõik juba kordi avatud?
Ok, ma eeldan, et ta seejuures pole mingi sadist, kes nimme teebki kõik vastumeelseks ja vaevaliseks
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.46
Inimene suudab alati millegiga üllatada, isegi siis, kui sa arvad, et tunned teda läbi ja lõhki :D
Ei, see tunne ei ole sama, suhtes peab lõpetama tingimused ja ootused partnerile, sest vastasel juhul sa ei olegi õnnelik temaga vaid muudkui ootad, et ta vastaks sinu ootustele, aga kui lased vabaks, siis kõik hakkab iseenest voolama :)
 
erak 27. detsember 2021, kl 22.49
Ei kujuta ette, kuidas füüsilisest keemiast netis aru võib saada.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 22.49
Ideaalne oleks tõesti, et lastakse inimestel olla oma vigade ja heade külgedega sellised nagu nad just on. See eeldab aga mida? Järeleandmisi, suurt tahtejõudu alla neelata kõik endale vastumeelne, mis viib ühe poole olemuse allasurumise või oma tõelise identiteedi kaotuseni. Mis siis see kuldne kesktee üldse oleks, et keegi ei kannataks?
 
Juula 27. detsember 2021, kl 22.50
Erakul hea küsimus.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.50
Erak, kui ma sellest nüüd õigesti aru saan, siis selle nimi on fantaasia :)
 
erak 27. detsember 2021, kl 22.52
Molekule on vaja, mitte kujutlusvõimet.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 22.52
Ooo, Juula ka kohal. Tere.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 22.54
Teie küsimustele on ju siinsamas vastus olemas- Ma ei ole robot.;)
 
Juula 27. detsember 2021, kl 22.54
Tere, mu lemmik Artuur!:) Tulid oma kihvu teritama?:)
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.57
Juula - kui sa juba kõik alla neelad :D vabandust, et naeran siin, eesti keel...aga allasurumine jms negatiivne emotsioon viib lõpuks tõesti sinna, kus sa ise oled kadunud ja küsid, milleks mulle seda vaja, siis astu välja, see pigem hävitab sind. Kui sa just ei võta suuremat tööd ette endaga ja hakka mõistma, miks teine nii teebnii või naa, aga siin peab olema armastus, kui seda ei ole, siis polegi mõtet sellel suhtel.
 
n45 27. detsember 2021, kl 22.58
Ma ei ole robot ja peale mitmeid postitusi hakkab tulema iga kord piltmõistatus :D nii tüütu.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 22.59
Ega ma endast räägi. Lihtsalt teoretiseerin teie jutu vahele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!