Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uueaasta soov
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.00
Juula Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, mu lemmik Artuur!:) Tulid oma kihvu teritama
> ?:)

Ikka jah. Hetkel just lõpetasin kohupiimaga. Jube hea on ikka mees olla, söö mida tahad ja millal tahad.:)
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.01
Kuid kas suhte õnnestumise üheks võtmesõnaks pole siis rutiinitaluvus? Kohtasid ju inimest, kellega olid molekulid nagu erak ootaks. Mingi aeg need hajuvad ja muutuvad argiseks nagu ka parim lemmiklõhn, mis osteti või kingiti. Inimene on aga ikka sama, on su kõrval ja sellega tuleb arvestada.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.01
Totter süsteem jah nende ülekäiguradade, sildade ja fooridega.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.02
Ma sõin just šokolaadikomme, jube hea on naine olla!:)
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.04
Tööstressi vastu aitab šokolaad kõige paremini, vähemalt mul on see nii. Lõpetasin oma töödega just.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.04
Kus te neid sildu ja ülekäiguradu näete?
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.06
Mul pole šokolaadi.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.08
Või on suhete ebaõnnestumise üheks käitajaks meediapläkutused, kus siis lugejad, manustajad naised langevad puhtasse ahastusse, et milline mees ja mõtlevad judinad üle selja oma leiule (möku, kes püüab ilma hädaldamata ise toime tulla mingis olukorras)? Siin tuleks ka kasuks see väike fantaasia, et see kõik ei pruugi ju olla nii nagunsel klantspildil.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.08
Mida rohkem postitad, seda rohkem nõutakse sult enne postitamist pildikeste pealt erinevate asjade tuvastamist.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.10
Pole näind, järelikult pole olemas.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.12
Huvitav, mul pole täna veel õnnestunud sildu eristada mägedest või ülekäiguradadest. Küllap on õige manustada siiajuurde viinamarju, juustu ja veini, peetakse vist jumalaks a mitte robotiks.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.17
Alu jah rutiinis võtadki kõike nii nagu on, lased olla temal vaba ja oled ka ise vaba, lihtsalt oled, kui aga igavaks muutub, küll siis mõtlema hakkad, mida teha :)
Artur - järelikult sa pole vahutanud nii nagu mina siin seda teen või mõni teine :D
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.17
Tegelt unistan tihti suurest musta n__gri vändast, algul tupsis, siis anuškas ja purskega lahti musus… kurgus sügaval.. ka imemisest võib orgasmi jõuda..
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.19
Issand kui hea, kui sinu eest ka midagi ära tehakse :D
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.23
N45,
Kui ikka seks on hea ja mõnus, ei muutu ta midagi igavaks. Ikka ootad onju. Ja mõtled kuidas jälle teha. Mõtlevad mõlemad suudlusele. Pole midagi uut siin ilma peal:)
Mis krdi molekulidest see erak räägib, kohe esimesel kohtingul või? Miks ka mitte, tuleb see, mis tulema peab ju nkn.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.24
Alu kle, kui sa seal veinitad ja juustutad, siis luba palun olla DJ :) see oli minu unistus kunagi, aga läks teisiti.

https://www.youtube.com/watch?v=_w-4lZuKBlQ&list=RDGMEM6ijAnFTG9nX1G-kbWBUCJA&index=9&ab_channel=Cannons-Topic
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.27
Kallid moderaatorid, kas te ikka teete oma tööd kohusetundlikult? Miks ei saa postitada täiesti korrektset eestikeelset teksti mitte ühtegi solvavat sõna sisaldavas lauses? Miks mingid rõvetsejad võivad kogu Delfi üle valada sõna otseses mõttes saastaga, mis viib teie maine lihtsalt alla? Või sel polegi enam kuskile langeda?
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.27
Alu ma arvan, et see ei ole päris nii, seks võib hea olla, aga kui ülejäänud hakkab häirima või midagi närima, siis see seks ka ei päästa...kahjuks.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.29
Juula, mul oli enne sama teema, jummala norm tekst, ei mingit roppu sõna jne ja postitada ei saanud.
 
erak 27. detsember 2021, kl 23.29
Siin vist polegi moderaatoreid. On automaatsed süsteemid, mis töötavad väikeste vigadega.
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.31
N45,
Võiks oletada, et siis polnd seks ka siiski nii hea, midagi häiris, hakkas ülejäänut häirima, etc.
Ma nüüd otsin selle video välja.
 
Juula 27. detsember 2021, kl 23.33
Ma ei saanud eile ka postitada, aga vaatasin läbi sõrmede sellele. Aga täna olen turris, kuna töö venis hiliste õhtutundideni ja ei saa kohe vaiki olla.
Erakul on tõenäoliselt õigus.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.36
Alu, kellest sa räägid? Minu meelest olen oma seisukohta täiesti selgitanud. Kui ma teen endaga tööd ei tähenda, et teine pool seda teeb, või kui teeb, siis me pole ühel lainel ikkagi ja suhe võib ikkagi ära lõppeda, mis siis, et mina olen ütleme siis nii, et tingimusteta armastuse tsoonis.
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.36
Võtke vabalt. Mõnikord on isegi hea, kui masin või kes iganes suu kinni paneb. Vähem vabandada hiljem.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.42
Artur, see ei ole ikka nii, kui oled rahulik ja näidatakse keskmist sõrme, siis võtad esialgu vabalt, kui aga pidevalt, siis on see sama kui terve pikk rodu venib 60 km maanteel ja lõpuks juhe kokku jookseb ja talda annad :D
 
Artur Kandjavarvas 27. detsember 2021, kl 23.44
Nii ei tohi.
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.45
 
Irw!! 27. detsember 2021, kl 23.49
Rosína-Alu on rosína-Alu, rosin püksis ja rosin lontis kõrvade vahel. Ainult see rosin, mis tal kannikate vahelt tilbendab on rohkem luuavõru moodi. Aga noh, pole ju ime, et rosin on selline, kui tursked rosinaprõmmijad mitukümmend aastat seda oma spermapeldikuna kasutanud on. Irw!!!
 
Alu 27. detsember 2021, kl 23.51
N45,
Videot lahti ei saa, midagi on viltu.
Ja nüüd on juba ka minule igasugu piirangud pandud eesti keelega:)
 
n45 27. detsember 2021, kl 23.53
See tähendab seda, et on aeg magama minna :) head ööd teile kõigile, homme jälle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!