Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
Ilusad laste nimed
 
:) 31. mai 2009, kl 17.03
 
kondor 03. juuni 2009, kl 13.33
poja ema: Eestis vist haruldane jah, aga Mirko on lühendus slaavi nimest Miroslav ja need mõlemad on väga levinud mehenimed ntx Balkanimaades.
 
k 04. juuni 2009, kl 00.20
enda kahte suurimat lemmikut ei ütle, ehk läheb tulevikus vaja, aga teised lemmikud on sander, norman, silver, stella, teele, alissa
 
marii 10. juuni 2009, kl 11.01
Minu pojal on ilus nimi, ta juba 14, aga pole küll kuskil samanimelist kohanud - STEVER. Tütar SHARA. Mõlemad ilusad lihtsad nimed.
 
stella 13. juuni 2009, kl 17.54
jorven, ruven, roger

nora
 
kairet 15. juuni 2009, kl 17.54
minu meelest on ilusad tüdrukute nimed nt. Meribel, Elisabeth, Annabel.
Poiste omad nt. Robert, Roger, Mihkel.
 
M. 24. juuni 2009, kl 08.37
Meie plika nimeks sai Sandra-Marii. Väga ilus nimi.
 
Ege 25. juuni 2009, kl 23.30
Rahel, Raili, A(a)ron, Runo
 
Sandra 25. juuni 2009, kl 23.29
Robin või Robyn. Sobib nii poisile kui tüdrukule.
 
ss 25. juuni 2009, kl 23.35
Meil on kaks tüdrukut ja nimed kergelt kiiksuga. Marta-Ann (martian) ja Heili-Ann (alien). Me mehega leiame, et suht lahe kombinatsioon.
 
kk 26. juuni 2009, kl 10.24
johanna
lisl
sabine
kelli
birgit
triinu
astrid
arved
julia
lovise
richard
heingard
aleksander
aliide
hermann
maria
 
nimi 06. juuli 2009, kl 15.42
ilusad nimed tüdrukule nt. Ingrid, Mirjam, Liina, Anu
poisile Ivar/Ivari, Lauri, Mihkel, Erki/Erkki
 
nimi 07. juuli 2009, kl 13.01
Renate pakuks ka veel tüdrukule ning poisile Urmas, Riho ja Hannes
 
mmm . 08. juuli 2009, kl 15.54
Meie peres on kaks tytart Luise ja Mai-Liis . Tuttavate ringkonna on veel nimed : Sofia, Eva , Anett , Tiitus, Grete , Gero , Karmen , Kaia, Ivo, Santeri .
 
elle. 08. juuli 2009, kl 16.02
: Taavet, Lisell, Mirell, Liselle, Misell, Matilda, Saskia, Kaari, Emily, Pamela, Johanna, Rasmus,Getteli, Gloria, Marite, Cärol, Käti , Mia, Lee, Amanda, MaiLill, Susan, Mirjam ,
 
minu tütarde nimed 09. juuli 2009, kl 18.54
... on Loviisa ja Luisa Brit. Pole küll kerged, aga minu arvates ilusad. Eks iga vanem ikka valib ise oma lapsele nime, siis saabki kõige ilusam!
 
-- 09. juuli 2009, kl 20.52
mulle meeldivad: poiste nimedest: Tiitus ja Taavet

tüdrukutest: Anett, Luise, Hanna, Pamela
 
plix 24. juuli 2009, kl 03.14
Mul on Lauri, Siim ja Ott. Tüdruku jaoks oli ainult üks nimi Liisi, aga seda ei läinudki vaja.
 
plix 24. juuli 2009, kl 03.18
Ja pealegi ma vaatan et need polegi vist väga levinud, vähemalt mitte vastanute seas. Päris vahva
 
xx 24. juuli 2009, kl 22.15
egert ,rogert,annegret,
 
-- 25. juuli 2009, kl 13.31
Tanree - poisile
 
m 25. juuli 2009, kl 21.58
tahtsin nime maria aga mees leidis, et see on litsi nimi. kutsun ikka mariaks. mehed on ikka n6medad. vähemalt on ta praeguse nimega väga rahul.
 
ilus nimi 26. juuli 2009, kl 17.19
tüdruk joanna.lisanne .liisbet,maribel need sanderid.martinid.marcused on küll ära tüüdanud, poisi nimes peaks r olema ,see näitab mehelikkkust -robert.robin,ralf
kui laps sünnib,näed teda esimest korda ja tead kohe mis nime panna.
 
Merca 26. juuli 2009, kl 18.38
Mulle meeldib Jessika
 
Mammu 31. juuli 2009, kl 11.39
meie võtsime läbi oma vanaemade, -isade nimed läbi... ja vaatasime nimepäevade registrit... ja nii saime esimese poja nimeks mugandatud ja rahvusvahelisema variandi vanaisa nimest ja tütrele vanaema nime
minu meelest tüdrukutele on ilusad nimed igasugused lillenimetused - Roosi, Liilia, Astra, Piibe - samuti Mesike, aga see minu meelest täiskasvanud naisterahvale jälle väga ei sobi, see nagu lapse nimi, aga peab ka arvestama et iga laps kasvab kunagi suureks.
poistele sobivad korrektsed ja lühikesed nimed, mida ei ole võimalik väänata (ja millest ei saa totrat hüüdnime moodustada) - Sten, Alex
 
anneli 11. august 2009, kl 10.07
Pakun ka mõned nimed poisile Gabriel ,tüdrukule Meribel Mirte Melani Marite
 
Pille 23. august 2009, kl 23.09
Tüdrukule::: Simona, Mairelle, Mariin
POISILE ::: Martin,Kaspar,Stenar
 
kurimutt 24. august 2009, kl 17.45
Ferenc
STEVER
jorven
ruven
roger
Santeri
Getteli
Cärol
rogert
Stenar
pange ennast põlema, emmed. teie keelepeeretusi ja vaimusünnitisi on valus lugeda. veel valusam ja häbi on lapsel endal tulevikus kellelegi oma nime tähthaaval hääldada ja selgitada, miks ta vanemad nii tegid. Ja eriti õudne ja piinlik on neil, pehmelt öeldes sea ja lamba ristamisel saadud nimevärdjate omanikel, võõramaal selgitada...öäääk. on ikka tõesti kahju, et haridus on kallis ja originaalne olla tahmine nii suur, et sellele kõigele mõelda ei oska või ei taha.
 
Juliett 25. august 2009, kl 13.36
tydrukule:Marell.Marii,Mirell,Milja
poisile:Manuell,Marcello
 
papa 26. august 2009, kl 21.04
Taaniel Tina
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!