Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
Ilusad laste nimed
 
Katsike 28. august 2009, kl 13.42
tüdrukule: Matilda, Miranda, Karolina, Arabella, Sonja, Mirt
poisile: Robert, Oskar, Kairo
 
Birgit. 31. august 2009, kl 01.25
Tüdrukule : Jet(t)e, Riin, Eliise, Liisbet, Melissa, Karolin, Kristin, Grete, Britta, Berit, Helerin, Sandra
Poisile: Sander, Karl, Ats, Taavi, Erik, Robi
 
anks 31. august 2009, kl 23.18
Minu poja on Mattis.Sellise nimega poissi olen kohanud vaid korra silmast silma.Laurasid,Liisbete,Karle,Martineid ja Sandreid on igas klassis mitu paari.Mõtelge ikka midagi ilusat.Kui klassis on mitu ühe nimelist hakatakse ju perekonnanimega kutsuma.Aga no Mesike-ei tahaks küll 60selt olla.
 
pänks 30. oktoober 2009, kl 11.12
TRAKTOR. selles on KAKS R-i! VÄÄÄÄGA jõuline kuju!
 
i 30. oktoober 2009, kl 21.59
 
kts 31. oktoober 2009, kl 18.34
Vanem poeg on Villu ja noorem on Kusti.
 
Pepe 31. oktoober 2009, kl 20.01
Minu tütre nimi on Linda-Ly. Mõlemad üsna tuntud ja nimi ka tähendusega. Ei ole suvaline ja iseloomustab hästi meie tütart.
 
nipitiri 04. november 2009, kl 09.36
ilusad nimed tüdrukule Karolin,Eliise, Lisandra,keandra,Mia ja poistele tristan
 
Eneli 04. november 2009, kl 16.57
MEie printsessi nimi on MAriella,meeldisid ka NAomi ja CAssandra:) POisile oleks pannud Cristofer:)
 
heidi 04. november 2009, kl 17.29
minul Sandra ja kui veel peaks tüdruk sündima siis saab nimeks Jennifer
 
Reelika 05. november 2009, kl 07.32
Meie peres kasvavad
Keitti Kristiin
ja
Sandra Kätliin
 
:) 17. november 2009, kl 20.17
meie pisikesepoja nimeks saab Ralf-Christopher. ja Tüdrukule tahtsime samuti leierdatud nime panna Paula - Mia , ei leia ,et need oleks leierdatud , lihtsalt võib alati panna midagi omapärast juurde ja see et neid palju on näitab tõesti seda ,et inimestele meeldivad LIHTSAD nimed !
 
7 18. november 2009, kl 02.34
Nii, mul on ka tüdrukule 1 hea nimi, algab R-iga! :)
Siin oleks peaaegu välja toodud, aga jätan ikka endale, läheb vaja!
Poisile oleks ilus ja lihtne nimi Marvin või Jonathan. ;)
 
:) 18. november 2009, kl 11.25
Paul on minuarust ilus nimi, seda nii eesti kui inglis päraselt.;)
 
k 19. november 2009, kl 15.21
tüdrukule Eliis ja poisile Marcus
 
h 20. november 2009, kl 15.08
Maybelline-Krisostmus
 
appiappi 21. november 2009, kl 10.45
Ei kanna Ly-liitelisi nimesid nagu näiteks Mary-Ly või Grete-Ly jne. Laps jääb terve elu selgitama, et ei-ei see on sidekriipsuga värdmoodustis. Miks mitte lihtsalt Marili või Kreteli ja igatsugu jama jäävad olemata. Emmedel jube vajadus peenutseda. Cärolinid, Naomid, Maribellid, Cassandrad ja Kellyd on samuti õudukas kuubis ja nägematagi selge, et emme-issi on põmmpeadest rullnoksid. Teised rahvad miskipärast ei põe oma traditsioonilisi nimesid, kreeklane kannab ikka kreeka nime, soomlane soome nime, venelane vene nime jne, aga näe eestlane tahab mingit, nagu keegi eespool mainis, ristsugutist. Oi mis siis saab kui laps läheb välismaale. Kas teid ennast häirib kui kreeklasel on kreeka nimi? Teda küll ei häiri, et eestlane seda hääldada ei oska. Perekonnanimi on ju nagunii eesipärane, mis see välismaise maitsega eesnimi Steve või Kevin päästab? Mujal ilma ringi liikudes ma ju nime järgi saangi inimesi tuvastada, et see on venelane, see on poolakas, see rootslane ja see on vahva. Ajaks naerma küll kui kohtaks venelast nimega Kevin Medvedev, türklast nimega Jessica Abdümec, kreeklast nimega Steve Theodorakis.
 
. 21. november 2009, kl 21.26
Kui kohe kuidagi ei saa üle kihust panna midagi uhkemat, siis pane kaks lihtsat nime kokku a la Karl-Martin.
 
Mary 23. november 2009, kl 11.57
Janely
Rebecca
Liine
Mia
Carola


Rasmus
Mihkel
Steven
Sten
Sven
Roland
Henry
Mikk
Anton
Joonas
 
ise 23. november 2009, kl 12.12
Ise paneks Koidu, aga kahjuks ei sobi perekonnanimega.
Pääsu on ka ilus.
 
2 otsa 23. november 2009, kl 12.43
Miks peab õelutsema?
Mis on viga näiteks - Kevin Kask, Alessandra Martinson, Maribell Kuusk? Ilusad Eestis kui ka igal pool maailmas.

Samas probleeme võib tulla inimesel näiteks Peep Puu. Isegi väiksed lapsed naeravad piip kaka. Mul on üks tuttav ja kui välismaal käib või välismaalastega suhtleb, siis on tal iga kord nõme olla kui teda piip piip kutsutakse.

Äärmustesse ei maksa minna ja mõelda tuleks, et laps kasvab ka suureks ja avastab ehk ka maailma.
 
Relks. 01. detsember 2009, kl 17.52
Helen
Merilin
Nele
Britt-Marii
Airi
---------
Marko
Fred
Ahti
Riho
 
minu arvamus 02. detsember 2009, kl 15.46
Ei saa ka aru, miks on vaja oelutseda. Endal last pole ja eelistan kunagi panna ka pigem lihtsama nime, aga las vanemad ise otsustavad, mida oma tillukesele nimeks panna!!! Siin ei kusitud nimede arvustamist, vaid ilusate nimede soovitusi. Kes ei kannata liitega nimesid, kes ei kannata "keelepeeretusi ja vaimusünnitisi" (muide, selline konepruuk naitab kull Sinu intelligentsust!:)), jumal kull. Lapse nime valimine on ikka iga vanema enda teha, iseasi kui soovitusi jagatakse, aga nii kurjalt oma arvamust avaldada, nagu see oleks absoluutne tode, on inetu. Igal uhel oma maitse, ka nimede suhtes.

Tudrukule: Mirtel, Kirke, Mirell, Simone, Rahel ja Shara olid ka ilusad.
Poisile: Stever, Sander, Sebastian, Ralf.
 
E. 13. detsember 2009, kl 10.36
Gretelyn
Kristian
 
Äpu 18. detsember 2009, kl 09.35
Minu lapse nimi on Anni. Kui poiss oleks tulnud, siis oleks pannud ilmselt Indrek.
 
merca 22. detsember 2009, kl 22.30
Kelly ja Carmen
 
S 08. jaanuar 2010, kl 04.52
no minu poja nimi on Daniel-Christopher. Ja kui oleks tütar sündinud, siis oleks olnud variandid Claudia, Nathalie, Mariana.
Õnneks elame Helsinkis ja saame lubada selliseid nimesid. Eestis ma pojale Daniel-Christopher poleks saanud panna.
 
. 08. jaanuar 2010, kl 05.00
veel ARELIA tütrele ja pojale ALEX
 
! 16. jaanuar 2010, kl 13.49
Minu poja on MARKEN
 
Naomi 17. jaanuar 2010, kl 17.43
minu isa nimi on RUVE,tädipoja nimi on SÜNE,tädipoja sõbra nimi on TEDDY...lihtsad ja armsad:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!