Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
Ilusad laste nimed
 
Kadri 17. jaanuar 2010, kl 23.26
Ühe minu sõbranna tütre nimi on Geity , väga ilus ja samas ka natuke omapärane nimi . Mulle väga meeldib .
 
L. 18. jaanuar 2010, kl 10.07
Minu tütar on Getriin.Kui teine laps oleks tüdruk sündinud oleks saanud Merliin nimeks,aga paraku sündis meile poiss ning nimeks sai Gregor.
 
kristel 19. jaanuar 2010, kl 12.22
Minu tütar on ka Getriin, ise arvasin et nii haruldane nimi :))
 
tezzy 04. veebruar 2010, kl 15.35
Poja on meil Kian Paul ja plika nimeks sai Hannah Marie.
 
hh 18. veebruar 2010, kl 13.00
Poisile Ryan, vana iiri nimi, tõlkes tähendab väike kuningas ja armas nimi on ethel.
 
kätz 02. märts 2010, kl 01.46
No minule meeldivad nimed : Kätlin-Elisabeth Carmen ,Kenrdah-liis, beatriz, egle-mabel, Cecilia-Grete, grete-marii
 
jep. 08. märts 2010, kl 15.01
Siim on ilus nimi.
 
Liis 14. märts 2010, kl 00.44
See kummaliste välismaa nimede panek näitab tegelikult rahva madalat eneseväärikust. Tahetakse olla keegi teine. Tuleks eelistada hoopis eesti algupäraga nimesid: Laur, Lembit, Loit, Kalju, Koit, Tormi, Siim, Ott, Kahr, Kaur ja Õie, Õnne, Tuuli, Tuule, Laule, Luule, Leelo, Eha. Need on originaalsed nimed, mida mujal maailmas naljalt ei kohta - ja seega on need ainulaadsed nimed!
 
Mar1ann 14. märts 2010, kl 14.55

Noell, Noelle, Maia, Adele,Jacob
 
eeva 19. märts 2010, kl 13.52

MUL SAMA MURE. MAIS SÜNNIB TAAS (viies) LAPSELAPS. EKS NOORED PANEVAD IKKA ISE OMA LASTELE NIMED, KES SIIS TEISI KUULAB. MINULE PANI KÜLL VANAEMA NIME (ENE).OLEN SELLEGA IGATI RAHUL.HEA LÜHIKE JA LOE KUST OTSAST TAHAD, IKKA ÜKS JA SEESAMA. MINU ÜHELE KAPSELAPSELE ON NIMI PANDUD ÜHE SUGUVÕSA VANIMA ESIVANEMA JÄRGI
AN. LAPS ON RAHUL JA KOOLIS KA LIHTNE KIRJUTADA. NARRIMISEKS KA EI ANNA PÕHJUST. KALLID EMMED ISSID. PANGE IKKA OMA LASTELE ILUSAID ,SELGEID, LIHTSAID EESTI NIMESID.
VANAEMA ENE
 
köster 19. märts 2010, kl 15.40
Mis nime Mamma maimuke siis lõpuks sai??
 
kmm 22. märts 2010, kl 12.21
Kui mul peaks veel sündima tütar, siis nimeks kas Kirke või Agnes. Tütrel on nimeks teemaalgataja poolt leierdatud Emma. Nimi ei ole tulnud sellepärast, et popp vaid sellepärast, et see oli ka minu vanavanaema nimi.
Poisi nimega oleks juba raskem. Kõrvu on jäänud sellised lihtsamad, Martin, Kristjan/Trisjan, Marek/Tarek. Samas miks mitte ka midagi lihtsat ja eestipärast Uku, Eke jne.


Hetkel on mul rohkem tunne, et selline nimi kui Mirell oma erinevustega on kõige rohkem ära leierdatud. 6 kuuga on siginenud tuttavate hulka kaks Mirell'i ja Mirelle.

Robineid ja Sandreid on kah juba päris palju.

Samas mõned jabrudused nimeks,mida olen kuulnud. Näiteks Rovar( kohe kõrvus auto rover), Laurell (esimene asi mida mõtlesin kui nime kuulsin oli autor lamell rehvid)
Neid nimesid on veel ja veel.
 
krrr 22. märts 2010, kl 16.15
Minu üheks lemmikuks poiste nimest on Romer, mis on ka mu aastase poja nimi :) Tüdruku nimepoolest meeldib Eleanora:)
 
ihii 25. märts 2010, kl 10.41
Triine-Marie, Kaisi või Gerttu tüdrukule ja Oliver, Sander või Marten poisile on ilusad nimed ;)
 
:) 26. märts 2010, kl 17.52
Minu pisipoja sai nimeks Paul Marcus :)
 
Hele-Riin 29. aprill 2010, kl 07.49
Pakun nimeks Eleonore või Loritta, mida me tahtsime panna meie chikiitale nimeks, aga sünnitusmajas talle esimest korda otsa vaadates sain ise ta nime teada - nüüd kannab tibu nime Mirtel-Maria (L) Poja on Silver.
Kui peaks veel tulema mõni nunnu siis arvatavasti panemegi tüdruku nimeks Eleonore või siis Loritta, aga poisi nimeks Stever. Eks ikka peab panema nimesid, mida ei peaks häbenema ja mida teistele ette kandes ei peaks sada korda üle ütlema.
 
hops 29. aprill 2010, kl 18.14
 
mia 01. mai 2010, kl 23.31
Gerda ja Gelis.
 
pats 05. mai 2010, kl 15.58
mulle meeldivad Paula, Sandra, Miia, Natali, Ariel, poiste nimedest Karl, Taavi, Siim, Egon, Aldo
 
kiisu 01. juuni 2010, kl 00.47
minu arust on ilus nimi tydrukule Grete-ly,Gerda,Gerli,Angeelika annaliis anne-mai. ja poisile voib siis Arvo,andri,Eerik,alex,risto

aga mul omal on nii olnud et 2 last ja kui naad juba siia ilma olid tulnud vaatasin ja teatsin et vot sellele see ja sellele see nimi sest iga laps on erinev ja nii kohe ropsuga panna nime ka ei saa aga eks iga vanem teab ise.
 
Krissu 03. august 2010, kl 09.02
Minu poja nimi on Stenar (vaatan,et seda kas siin pakutud) See ka mu lemmiknimi. Mis veel poistenimedest meeldib on Brait. Ja tüdrukute nimedest Berit.
 
k 03. august 2010, kl 14.19
sofia, sofie, stella.

joel.
 
K . 07. august 2010, kl 17.06
Meie pisitütre nimeks on Caitlyn . (:
 
mis teil on nende nimedega??? 09. august 2010, kl 17.53
Autor: kätz
Aeg: 03-02-10 01:46

No minule meeldivad nimed : Kätlin-Elisabeth Carmen ,Kenrdah-liis, beatriz, egle-mabel, Cecilia-Grete, grete-marii

sa uuri järgi, mida tähendab kevinism...
õudne!
 
oehh 09. august 2010, kl 17.57
Kes praegu veel Mia nimeks paneb-siis edu-neid saab igas klassis olema u. 5 tk. Sama, nagu 80`ndatel pandi Kristi, Reelika, Annika, Anneli jne. Huvitav, et neid nimesid ei pakkunud praegu MITTE KEEGI.
See inglisepäraste nimede lembus on suisa koomiline ja enamus topakaid nimesid, mis siin pakuti meenutasid kõlalt mingeid tarbeesemeid. Kahju neist lastest. pange siis tõesti juba Rögabert ja Türaberg...
 
Käti 09. august 2010, kl 19.57
Täitsa õudne millieid inimesi olemas on! Iga vanema õigus on panna oma lapsele see sobiv nimi, mis on talle meeldiv ja pole kellegi teise asi kommenteerida. Täitsa labased inimesed, kes teevad siin teisi maha!
 
lill 09. august 2010, kl 20.10
Laura .Kristiina .Martin ,Markus
 
setu 11. august 2010, kl 22.24
Meie pupsiku nimeks on Carmen -Iiris
 
3 23. august 2010, kl 16.18
poisile: Karl, Joonas
tüdrukule: Eva, Heleen, Anneliis
 
Kiks 24. august 2010, kl 22.54
Näiteks sellised tüdruku nimed: Emily,Emilia,Rihanna,Hanna-Emilya,Riin. Poiste nimed:Roy,David,jne...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!