Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
tunni hind
 
Kah unetu 16. august 2010, kl 06.10
Tõepoolest, kõige lollim on töömehe kallal lihtsalt niisama, enda tähtsustamiseks, irisema-norima hakata. Niisamuti peavad rahalised suhted alati korras olema. Siis saab teha ilusat koostööd, kus ka töömees annab endast parima ja avaldab initsiatiivi, kuidas paremini teha. Ning ei mõtle ainult selle peale, et võimalikult kiiresti valmis saada ja rutem tööandja juurest kaugemale minna. Kõik see peegeldub ka tehtu kvaliteedis, eriti veel selles osas, mida tööandja otseselt esialgu silmaga ei märkagi. Nii see on.
 
tiukri 16. august 2010, kl 08.52
Tule taevas appi........... olen mitu korda siin seda jura lugemas käinud . Nüüd ei pidanud vastu ja juratan ise ka.
Koristajad küsivad juba 100 eeku tunnist ,lapsehoidjad sammuti 100 eek ja üle selle. Mida see vaene ehitusmees siis kurja on teinud ???.Teeb ju ta ka päev otsa füüsilist ..lisaks sellele peab S...t saia tegema ja nii odavalt kui võimalik.

Ja nõustun- Kah unetuga- täielikult. Kui kõik tööandjaga klapib
teed lausa mõnuga tööd.Minu ehitusmehe elukutse jooksul on õnneks
trehvanud enamuselt kõik toredad ja inimlikud tööandjad.

Edu teile kõigile ja kõike head
 
naine 17. august 2010, kl 19.33
200kroonistele lugemist,

Väike Murel
Aeg: 08-17-10 10:48

selline mure, mees käib tööl saab raha aga võrdlemisi vähe. kunagi võttis ühest kiirlaenust raha ning ostis auto siis ei jõudnud enam maksta. tuli kriis läks auto ja nüüd peab laenu edasi maksma, vahepeal ei maksnud siis kogunes intress nüüd maksab kõike seda. maksabki enda palgast seda laenu ja koju ei too midagi. mina põhimõtteliselt teenin üksi. maksan kodu ja söögi eest, ka mõningast meelelahutust. aga see on kestnud juba peaaegu aastajagu. nüüd mõtlengi et kaua võib. tundub et niipea ta eriti teenima ei hakka ja muudkui aga maksab ainult enda võlgu mis on ilmselt pooleks eluks. elaks normaalselt aga ei saa, loe igat senti, mis leiba poest osta ja kas osta õun või mitte, selle asemel, et üksi elades või kui mees natukenegi teeniks ei mõtleks ilmselt sellele niiiii palju. käiks võibolla aastas korra reisilgi. nüüd ei midagi, osta ainult süüa ja vaata et eluase makstud. kas see ongi siis hea niimoodi elulõpuni. mulle pakuti tööd rootsi, mõtlesin et lähen ja jätan ta paariks aastaks üksi siis peab ju ta kuidagi hakkama saama ja raha muretsema, nüüd tundub et ega ta väga ei pinguta ka kuna mina ju teenin. mis teha.
 
siit 17. august 2010, kl 19.35
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=15&i=1152765&t=1152765
 
Juhanile! 18. august 2010, kl 11.39
Eesti keskmine palk on 12.000kr.
 
Aga 20. august 2010, kl 10.21
on ka selliseid, kelle juurde ei läheks ilmaski tagasi. Küll ei meeldi see, küll teine asi ja rahajama kogu aeg. Küll pole seda, küll aga ei taha nagu lihtsalt ära maksta. Õnneks on siiski enamik inimesi selliseid, kelle juures tõepoolest on lausa lust tööd teha. Nii on seee praegugi, Võrumaal. Seal vist kõik sellised lahedad, ka naabrid käivad õhtuti juttu puhumas. Ilusat sügist kõigile!
 
nii see on 20. august 2010, kl 12.58
olen sinuga AGA kohe nõus.. tõesti on selliseid virisejaid ja vinguijaid kelle juurde ei läheks kasvõi mis hinnaeest...
 
Just-just 21. august 2010, kl 07.42
Võrumaal on tõesti lahe rahvas. Pole kunagi olnud mingisuguseid jamasid ei töö korraldamisel ega raha maksmisel. Kuidagi lahe kant tõepoolest. Õhtuti istume ka koos ja arutame maailma asju jne. Igatahes toredad inimesed. Alati teeme sealkandis mõnuga tööd ja tuleme ka tagasi, kui vajadus on. Ka tuhleid võtma, kui abilisi pias vaja minema!
 
Ka tuhleid võtma ? 21. august 2010, kl 17.00
Väikestes maakohtades võib tõesti nii olla, et üleaia naabrid uudistavad uudishimust, mida tehakse, mis kui palju maksab jne.Õhtul visatakse töömeestega koos viina ja arutatakse maailma asju. Keegi neist ei pane pahaks, kui töömees võtab ka oma nooriku objektile kaasa. Linnades aga selline suhtlus ei lähe läbi, kuna töö ja eraasjad hoitakse lahus. Ma ei kujuta ette, et ma laseksin uudishimulikel naabritel segada töömehe tööd ja töömees jookseb iga sõrmenipsu peale veel ka naabri kardulaid võtma.
 
Just-just 22. august 2010, kl 07.09
Mis seal siis halba on, kui naaber astub ka läbi ja ajab törts juttu. Võibolla soovib ka endal midagi teha lasta ja vaatab, kuidas töö välja on tulnud. No mis seal siis imelikku on! Kogu eelkirjutaja jutt on aga õelust täis ja huumorimeel puudub hoopiski. Nii et rahunege maha, ei tuleks ma Teile ei üksi ega ammugi koos noorikuga...
 
rk 22. august 2010, kl 11.24
huvitav on see, et tänitajad-norijad on naised, kes ehitusest teavad samapalju kui siga pühapäevasest päevast.

mehed, kes ise ka asjaga pisutki kursis, küsivad , et miks nii või naa---nad tahavad tarkust koguda.
 
Ka tuhleid võtma ? 22. august 2010, kl 12.25
Kallid remondimehed. Võtke teadmiseks, et teise inimese kodu on kodu, mitte läbikäiguhoov. Kui te peate seda märkust õeluseks, siis on teil veel teeninduses palju õppida. Tarkust aga las koguvad mujalt, mitte tuuseldades teiste kodudes.
 
ei 22. august 2010, kl 14.10
saa aru-peaks nagu tööd tegema,aga istutakse netis? kell 12.58/10,21/..
 
Muidugi 23. august 2010, kl 06.34
tulen ma naabri õuele uudistama, kuidas remont edenebja naabrimees on ise ka kutsunud, et tule anna nõu ja vaata kas on ilus värk. Võibola linnas on see nii, et peab igaüht kartma ja üksteise ja eriti naabri vastu usaldus uudub. Meil(Võrumaal) küll pole mingit alust lihtsalt niisama kahtlustada kedagi, eriti veel naabreid. Nii et astuge aga läbi, pole kahju sellest minutist!
 
muidugi-muidugi 23. august 2010, kl 11.27
Astume, astume, ütle aga kus elad ja toome ka kohalikud külakoerad kaasa..:)
Egas siis naabrite uudishimu ongi kõikse suurem. Koos käiakse õhtul õitsil ja hommikuks on peaparanduseks töölistele ka hapukurgivesi kohale toodud.
Oma tööd austav töömees, kelle on iga tööminut arvel, ei viitsiks küll lõputult naabrite pläägutamist kuulata.Aga ju siis võrokestel on teistmoodi..
 
huvitav kuulutus 23. august 2010, kl 14.49
Leidisn sellise kuulutuse: http://www.soov.ee/vaata.seam?id=2414934&cid=150988

Vajatakse ehitusmeest.Töötasu kokkuleppel.40-50 eek tund
telefon 56943080


Ma ei tea kas see on mingi nali või....
 
icc 24. august 2010, kl 00.32
homme on 30-40 ja sa jooksed kui süüa tahad,
naljast on asi kaugel, 120-130 tuhat töötud, või on ununenud ja prognoos eduks on väga kesine.
 
see on elu 24. august 2010, kl 09.39
oii selle raha eest üks normaaalne korralik ehitusmees küll ennast ei müü...
 
:D 24. august 2010, kl 11.02
kas ta on siis prostituut, et ennast myyb? minu teada myyakse oma tööjöudu, mitte ennast. aga vöibolla on ehitustandril lood kehvaks muutunud...
 
mote 24. august 2010, kl 11.11
Tuli selline mõte, et kui õpetajaid oleks rohkem, kui vajadus (st. kui on töökohti ja nii see ju vast on)) et kas siis peaks õpetaja palk langema oluliselt, nii 4-5 tuhandeni ?
 
note 24. august 2010, kl 12.41
Kui õpetaja ei tööta ametlikult koolis, vaid elatub ainult oma eratundide andmisest, siis ongi tal 2 varianti - kas surra nälga või õpetada väiksema tasu eest.On ka kolmas võimalus - otsida omale hooldaja, kes teda üleval peab.
 
mote 24. august 2010, kl 14.06
aga et kui riigiametnik, siis konkurentsist palk ei sõltu?
 
note 24. august 2010, kl 15.01
Kui mote töötab firmas, siis ta kas rahuldub firma poolt pakutava palgaga või otsib suurema palgaga töökoha.Kui aga mote töötab eraviisiliselt mustal turul, siis tema palk sõltub kindlasti konkurentsist. Ka kliendid teevad valikuid, mitte ainult moted.
 
mote 24. august 2010, kl 19.13
mote töötab firmas ja on väga rahul, et talle põhjendamatult kõrget palka makstakse ! :-)
 
braavo 25. august 2010, kl 09.05
sellistele motedele, kes väidavad, et nad töötavad firmas, saavad head palka, kuid ise istuvad keset tööpäeva arvutis, tuleks lausa Eesti Ehitaja ausammas püstitada.
 
Andke 29. august 2010, kl 06.56
aga tuld ehitajate pihta! Se ju praegusel ajal nii moodne ja ennastupitav tegu! Samuti näitab julgust kõik välja ütelda, arendab kodanikujulgust! Andke aga tuld!!! Kui aga tõsiselt mõelda ja öelda, siis asjalik ehitusmees on mees, keda tuleb tikutulega taga otsida ja kellele tuleb ka korralikku palka maksta. No alla 100 küll naljalt korralikku meest ei leia, Kui 80, siis olete tõesti õnneseen!
 
n 29. august 2010, kl 08.49
kas ta on siis prostituut, et ennast myyb? minu teada myyakse oma tööjöudu, mitte ennast. aga vöibolla on ehitustandril lood kehvaks muutunud...
 
tiku ja tulega 29. august 2010, kl 09.58
Võin sulle ka 200 krooni tunnis maksta, kuid eelkõige järgige head ehitustava. Mis asi on HEA EHITUSTAVA, loodan et kirjutad selle siia pikalt ja punktuaalselt välja.
 
tegelikus 30. august 2010, kl 10.37
http://www.epl.ee/artikkel/582602
Keskmine brutokuupalk oli 2010. aasta II kvartalis 12 869 krooni ja brutotunnipalk 75,81 krooni, teatas statistikaamet. Eelmise aasta II kvartaliga võrreldes tõusis keskmine brutokuupalk 1,2% ja brutotunnipalk langes 1,7%.
Ja mis huvitav, ehituses 12230.- , seega veidi alla eesti keskmist.
200.- soovijad võivad pükse maha ajama hakata, ja vaevalt siiski 200 tunnis saavad, keskmisena, paar vindist võib päevas näkata, aga see on ka kõik.
 
paljud 30. august 2010, kl 12.16
teenivad mustalt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!