Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
tunni hind
 
keskmine 30. august 2010, kl 20.32
keskmiselt tähendabki KESKMISELT Kui teie kunded saavad 20-50 tunnis siis järelikult saavad keegi 200 ja enamgi tunnis Või arvab keegi, et kõik ehitajad (plaatijad, maalrid, betoneerijad, santehnikud, elektrikud, katusemehed, kraavikaevajad, koristajad, abitöölised jne.) peaks ühtse võrdse madala hinnaga tööd tegema, sõltumata töö keerukusest, mehe kogemustest-oskustest ja loomulikult ka kasutatavatest tööriistadest.
 
teen 31. august 2010, kl 10.40
500 eeku tund,alla selle ju ei ole ehitajad..
 
tegelikus 31. august 2010, kl 11.35
ja millal viimati sulle tööd pakuti?

Ma ei hakkas isegi arutama sellise tegelasega midagi, sest nad oskavad ju kõikkkke,
aga mina otsin spetsialisti
 
sinu 31. august 2010, kl 15.51
Spetsialist ei oska ju midagi,irw.Tahtsin üleeelmise kommiga selgeks teha,et normaalse töömehe saad 70-90-ne eeguga tunnis ja pole probleemi.Aga ei jõua vist mõnele kohale..
 
keskmine 31. august 2010, kl 18.21
"normaalse" millisele tööle ? Jah, normaalse mehe, kel kilekott näpus, milles vaid haamer-saag-tollipulk, saab sellise hinnaga kindlasti. Meest, kel auto tööriistadest pungil (erinevad el. saed, trellid, laserniveliir, hulk käsitööriistu), kel teadmised-kogemused, kes nõus tellija "hülgemöla" ära kannatma, kes enda tausta ei varja ja mobiilinumber aastaid sama, selle hinnaga ei saa! Vähemalt mind ei saa!!!
 
? 31. august 2010, kl 20.15
--kes nõus tellija "hülgemöla" ära kannatma--

mind on alati hämmastanud meie keskmise ehitaja robustne kõneviis
 
muidugi,muidugi 31. august 2010, kl 21.44
Küll olen ikka endast heal arvamusel.Ime,et üldse mõnel tööd on-tellija hülgemöla..Vaat saab 70-90 eeku tund ja saab normaalse töömehe.Su lasernivelli olemasolu ei tee mingit tegijat,kõigepealt muuda oma suhtumist tellijatesse.Võid anda siis juba nime ja numbri ka, mida varjata pole vaja,ehk mõni tulevane tellija näeb ka,kelle palkab(kui palkab)
 
Andres 31. august 2010, kl 23.18
sa keskmine ei julge isegi oma nime siia panna, mis numbrist rääkida.
Mis töömees sa veel siis oled, põhukott ja kaks paela.
 
keskmine 01. september 2010, kl 00.19
pole mulgi karta midagi - olen Jaan
 
huvitav 01. september 2010, kl 08.20
mitte yks keskmine ja körge palgaga ehitaja ei olegi siia kirjutanud hea ehitustava reegleid.
nii et reegel on see, et ehitusel reegleid ei ole?
 
et 01. september 2010, kl 08.39
Neid Jaane on eestis kuhjaga,pole karta midagi siis paluks nime ja numbrit,mis aastaid sama olnud..Kui ise ka tellijatesse niimooodi suhtuks..
 
et 01. september 2010, kl 08.41
Neid Jaane on eestis kuhjaga,pole karta midagi siis paluks nime ja numbrit,mis aastaid sama olnud..Kui ise ka tellijatesse niimooodi suhtuks..
 
Andres 01. september 2010, kl 10.26
Tubli Jaan, paluks ka tehtud tööde loetelu, esmalt pilte, siis oleks nagi mida rääkida
Mainin kohe ära, et ma olen töödejuhataja, juba nõuka ajast, hämada ei ole mõtet.
 
nimi pole tähtis 01. september 2010, kl 12.20
Mida sa siin Andres plõksid!!!!!!!!!..ega neid Andreseid on ka terve ilm täis kes ise ei viitsi tööd teha ja ei tea ka ehitusest midagi...igaks on tänepäeval "mingi" töödejuhataja...neid meil iga mehejaoks mitu kohe IRW
SINA siin ära häma ja ära tule siin kelkima et oled töödejuhataja
 
Ikstegelane 01. september 2010, kl 13.12
Üle 100 kommentaari (vaid selles teemas) ja eikellelgi pole nime. Nüüd kukkus üks asjapulk nokkima nime kallal, sisust ei midagi. Sa Andres lao välja enda aadressid, telefonid, konkreetsed töökohad, saavutused. Nõuka aja töödejuhataja oleksid võinud mainimata jätta, see pole mitte pluss. Ei lugenud välja, et see "keskmine" siit tööd oleks otsinud, et kontaktid vajalikud.
 
lugeja 01. september 2010, kl 13.45
Olen Ikstegelasega täiesti sama meelel... küll on ikka pristiisne olla nõukajal töödejuhataja ;)))ja nüüd siis seda suure hõisuga siin kuulutada...sinu enesereklaamine... sellega teed ennast vaabse lolliks
 
otsib 01. september 2010, kl 14.53
Ei otsi tööd,aga pole motet kiidelda ja muutku suhtumist.Mingi odava lasernivelli olemasolu EI tee mingit kõiketeadjat ehitajat veel,lihtsalt upitab ennast siin üles.Autotäis tööriistu..
 
ga 01. september 2010, kl 15.14
Mul kodus analoogsed tööd tegemisel. Aga ma ei maksa tunnitasu. Leidsin erinevaid ehitajaid/firmasi, kes käisid kohal. Hindasid, mis töö maksma läheb, pakkusid tähtaja ja siis valisin nende hulgast. Pakkumisi oli seinast seina ehk siis minu töö mahtude juures 25 000-80 000. Nii, et küsitakse ikka väga erinevaid summasid.
Maksan ära siis kui töö tehtud on. Ja mitte tunni eest vaid töö eest. Aga, et tööd praegu tehakse, siis ma neid tegelasi ei reklaami ka. Tundub, et võin rahul olla.
 
*** 01. september 2010, kl 17.50
kus oli juttu ODAVAST lasernivellist? kuidas ta end upitas kui nimegi ei avaldanud
 
ja 01. september 2010, kl 18.31
Kus on juttu korralikust ja kallist nivellist? Need igasugused tunnihinnaga tegijad on parajaD LUUSERID.Normaalne EHITAJA on suuteline tegema pakikaubana töö. Selle tunnihinnaga saab lihtsalt tellija tünni,kui ta nõustub tunnihinnaga.
 
mart 01. september 2010, kl 21.18
konkreetset tööd tehakse konkreetse hinnaga, sest igal operatsioonil on oma normtunnid. Tööline saab tööandjalt palka tunni alusel, aga tellija maksab tegijale tükihinda. Õige mees teab oma hinda tunnitagi!
 
kes oskab juhatada 01. september 2010, kl 23.45
huvitavaid foorumeid,mis puudutavad teisi elukutseid ja kuidas raha teenitakse?Muidu jääb mulje,et eestis on ainult üks elukutse mille ümber kemplemine käib!Mind huvitab väga,kuidas tippööklubide töötajad raha joonistavad,taksojuhid,kes vurriga kliente lüpsavad,vedurijuhid kes kui mitu tonni diislit ühe vahetusega kõrvale viioldavad,hambaarstide foorum-materjaleei saa tellija kontrollida,mida suhu lükatakse,palju maksavad hambatangid ja kas kolme sekundi töö eest on ikka 500kr õigustatud,huvitaks veel liharaiujate foorum,laomeeste foorum kus saaks infi,kui palju maksab varbaga kaalule vajutamine,ja huvitav oleks lugeda ka kõrgema liiga foorumeid,kus peremees ootab sooritust ja muud slikerdamised ja varade kantimised?Oleks äärmiselt huvitav lugeda,juhatage,kes teab!
 
Anrdes 01. september 2010, kl 23.57
teen
Aeg: 08-31-10 10:40
500 eeku tund,alla selle ju ei ole ehitajad..

eriti õiged mehed, need 500 krooni küsijad,
mis nii leili läksite, muigama ajab teie tüki ja tunni jutt ja see 500 krooni unistamine.
Loomulikult tellija tahjab teada teie tunnihinda, mahud oskab ta ise arvestada, lollpead. Autotäis tööriistu, eriline nõukaaegne mõtlemine
Ja et 500-seid mitte tülitada, on vaja tunnihinda teada, raiuge see endale kõrvade vahele, töötud kõikeoskavad abitöölised.
 
rk 02. september 2010, kl 00.56
Andrus
mina teen ehitamisel ära selle 2 tunniga,mille kallal sa oma kontoriroti näppudega vaevleksid 2 aastat.
samas--ega ma ei tee kahe nädalaga sinu 2 tunni tööd pläma ajamisel, milles oled bakalauruse kraadi saanud.

elik:
minu tunnihind ehitustöödel on 100-140 kr, sinu tunnihnd plämamisel algab 200 kr. mind SINU tunnihind ei morjenda--sa oled nii või teisiti tolgus aga minu tööd hindavad paljud ja see jääb alles sajanditeks.

jõudu,
errkaa@hot.ee
Aare
 
Andresele 02. september 2010, kl 07.30
Ära nuud äärmustest kinni hakka (500EEKi/tund), algupoole käis jutt ikka kusimuse ule, kas alla 100 voi ule 100
Tead sa "töödejuhataja" oelda, kui palju tuleb firma tunni hind, kui teha objekti uldmaksumusest tagasiarvestus töötundidele?
 
mardile 02. september 2010, kl 08.31
Kui on objekti hind ja antakse ka valmimise tähtaeg, siis saab ju ilusti tunnihinna välja arvutada. Veel peensusteni saate, kui panete töömehe poolt töötatud tunnid kirja. Nii et pole mingit vahet ei objekti ega tunnihinal.
Näiteks objekti maksumus 10000 eek
tähtaaeg 5 päeva=5 x 8 tundi= 40 tundi
10000 eeki:40tundi=250 eeki tund
 
pakikaup 02. september 2010, kl 11.34
tellija on küll rahul summaga 10000 aga mitte nii kiire tööga (st, tunnihinnaga), seega las teeb kirvegamees 20 päeva 60kr/t ja kõik on rahul ? :-)
 
irw 02. september 2010, kl 13.04
Kiiruga tapetakse kirpu !!!
 
mul 02. september 2010, kl 14.19
2 autotäit tööriistu ja vähe peale,nivelli võtan vajadusel rendist,säästuka nivelli ei hakka ostma ja korralik maksab piisavalt,et kuus mõned korrad kasutada ainult.Autotäis tööriistu..Ja tel number,mida ei pea varjama..Minu number ka avalik,nii,et pole see küll mingi näitaja.Kui siin "spetsialistidel" just 2 vasakut kätt pole,siis kasulik tykitööna teha.ise teen ja kliendid rahul ning ise ka.
 
copy 02. september 2010, kl 18.28
copy EE lehelt: Elektriku esimese töötunni tasu on 675 krooni, iga järgmine töötund maksab 400 krooni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!