Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
tean
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.17
vast kah.. ei tea!! Pole uurinud.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 23.19
Kui inimesed ei tea millest jutt käib ei maksa kommida. :D Tegu oli avaliku reidi profiiliga, mille võib leida läbi iffi luuleblogi guuglit kasutades. Loomulikult ei taha enamus meist, et meie reidi, fb kontode linke siia, üles riputatakse.
to arvamus: Sa ei tea ju millest jutt käib. :)
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.20
Jutt käib võõra inimese infost võõra inimese teemas.. frukt? Raske aru saada?
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.22
Noh.. Ma jälle ei taha sind mõista.. äkki kukud alandama?
 
Arvamus 25. oktoober 2012, kl 23.30
Olen erinevaid iffi teemasi siin näinud. Tean seda lugu.
No aga las ta olla oma looga. See, et sa isikliku info siia läkitasid. Ei ole ju normaalne?
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.38
Ta on ju meil "neti hero" omast arust. Umbes nagu mupo, ainult netis!:D

Tegelikult oli asi selles et ma ei kuulanud teda, kuna ta üritas oma vaateid väga valesti peale suruda (alandades)
, ei saanud üle sellest, et ma teda ei kuulanud ja üldse ma ei tea miks ta seal tolknes. Kuidagi ju peab üle olema, nii kõva mees ju. No aga tule avalikult välja siia siis, kui sa ikka oled julge. See on praegu konkreetne hetk.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 23.40
Mäletamistmööda oli too mammutteema, kuhu lingi panin sinu poolt postitatud, kui mitte siis sry. Sinu enda poolt guugli kaudu kättesaadavaks tehtud reidi profiil oli kindlasti sinu oma. Midagi oli veel?
Ja mis sinu ja minu teema värk siin käib, avalik foorum. Postitad samamoodi igalepoole kuhu saad. See ,et sa saatmata kirjades võib-olla enim postitanud kasutaja oled, ei tee seda alafoorumit veel sinu omaks. Üsna viisakalt postiasin ja andsin nõu praeguses teemas, kui ma poleks abc nime all kirjutanud oleksid teisiti reageerinud. Et ma abc nime all kirjutan on viisakus sinu suhtes.
Sa korra üle sellest, kaua võib.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.42
Tõesta.. :D ma vaevalt usun praegu..
 
abc 25. oktoober 2012, kl 23.42
to arvamus: küsimärk su lause taga näitab, et sul puudub arvamus antud küsimuses.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 23.48
Loe mu esimene postitus siin teemas läbi. Võid ka teise lugeda. Neis kummaski pole põlgust või pahatahtlikust sinu suhtes või mida iganes sa ka ei otsi abc postitustest. Hunti lihtsalt pole :D
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 23.50
Ma ei küsinud seda.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 23.59
Niimoodi küsides sa ei saagi oma küsimustele vastuseid, ma ei ole hiromant ja ka keegi teine pole seda. Aga mida sa siis küsid?
 
IFF24 26. oktoober 2012, kl 00.09
Siin võib üks kõik kes, üks kõik mida kirjutada. õõõhhh..
Kui sa riskid selliste asjadega lollitada, siis aja edasi siin mingit ma ei tea mida.
 
IFF24 26. oktoober 2012, kl 00.28
pealegi, teemas polnud midagi nimeliselt. Et keegi peaks puudutatuna tundma kohe. Kui on midagi varjata, pole lihtsalt mõtet sitasti käituda, asju annab lahendada.
abc pole kindlasti tema. Üritab jälle ära panna.
 
:D 26. oktoober 2012, kl 01.33
vahet pole kes on, arg tundub igatahes!
 
IFF24 26. oktoober 2012, kl 01.47
ma arvan, et vahet pole, kas arg või mitte.. ükskõik kes võib siin ükskõik mida ajada.. ka abc välja mõelda midagi. Et tulla asjadest välja nagu õige mees.. paraku, teatud asjad on teada ainult minule. Hea üritus.
 
Anja-Nanja 29. oktoober 2012, kl 17.57
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.37.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!