Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kuhu kadus sabaga tähe teema?
 
kohalik 01. november 2013, kl 10.09
kahe noore inimese teema oli kenakene lugeda, mis seal rõvedat kirjutati, et kadunud?
 
fox 01. november 2013, kl 10.47
ühinen eelmise kirjutajaga

oli saatuslik "eksitus" et just eile lugesin minagi seda teemat - oli tõesti lüüriline kui kaa
romantiline .
müstiline on et - naistekas kaovadki teemad müstiliselt .
mitte austustvääriv on et ei põhjendatagi miks .
ruumipuudus on viimane asi mis põhjuseks saab olla .

oleks kliendisõbralikum kui mode vähemalt põhjusegi
avaldaks - kas see oleks raske?
 
Mode 01. november 2013, kl 11.10
Saage aru, et delfi ei ole kummist. Selleks et uutele teemadele ruumi teha, peab vanu ära kustutama.
 
mõh 01. november 2013, kl 14.12
kas käigus teemasid saab niisama ära kustutada, kuigi on palju neid, milles enam postitusi ei lisandu?
 
IFF24 01. november 2013, kl 15.11
Minu teema oli, kustutasain selle! :)
 
sabagat2ht 01. november 2013, kl 17.56
Istu, viis. Maksud maha, 3+ :D
 
IFF24 11. november 2013, kl 19.28
 
suli 11. november 2013, kl 21.15
sa iff oled pohmas täna või?
 
hm 11. november 2013, kl 21.19
kes küsib? alma?

ei ole.
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 16.13
Tähele head uut, kui siia veel kunagi satub! Oli tore lobiseda! :D
 
mäletan 02. jaanuar 2014, kl 18.19
kas iff viis oma soovid täide? :)
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 18.55
võib nii ütelda jah!
 
mäletan 02. jaanuar 2014, kl 19.53
mis soovid siis täitusid ka?? :D
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 20.23
aa.. soovid jahm, ei ma pole miskit soovinudki tegelikult, ei usu selliseid asju! :) Aga silmad lõin lahti lõpuks ja tüüpiline, ikka ma ütlen ja suunan head sinna, kuhu seda tegelikult vaja ei ole!
 
tere iff 02. jaanuar 2014, kl 21.15
Isetu heategu on hea tegu, midagi vastu ootamata. Isekad heateod, kus oodatud "tänu" on jäänud saamata, on kehv äriplaan.
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 21.19
või tähendab, seda ei vajata/hinnata! soovidest siis, mul pole palju vaja ja ei nõua ka suurt midagi! :)

tähele !

Täheke, täheke, kuhu küll langesid?
Väljas meil pole ei lund ega hangesid!

:P
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 21.21
tere tere, ega jah, vastu võtma on kõik kärmed, aga ütlema, et neil pole vaja.. seda ei tee suurt mittekeegi.. :(
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 21.22
ma ise olen loll, vabandust!
 
tere iff 02. jaanuar 2014, kl 21.26
Ma just kirjutasin... Hea tegu ei oota hindamist ega tänu!
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 21.31
oleneb olukorrast.. minul olid asjad natu teisiti, kui niisama heategu, armas lause.. vms, jne..
 
tere iff 02. jaanuar 2014, kl 21.56
Äris võetaksegi riske, olles teadlik ka võimalikest tagasilöökidest. Viimastest õppides, pead norgu laskmata. ;-)
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 21.59
tunne südames pole mingi toode! Viimasest õppisin, et kedagi ei saa usaldada! Teil võib naljakas olla muidugi, kuid minul on asjad naljast väga kaugel!
 
tere 02. jaanuar 2014, kl 23.01
Ja riski võtmisel ning läbikukkumisel, tasub vaid end süüdistada oma eksimustes. Sest keegi ju relvaga ei ähvardanud, sundides tegutsema ja mitte just kõige arukamaid otsuseid vastu võttes. Üldjoones on sellised kõige vähem usaldusväärsemad ja valelikud just need, kes hämavad kuidas mitte kedagi usaldada ei saa..küll ei suudeta usaldada ja nii edasi lõpmatuseni. Kellele enda tehtud reeglid teistele, endale ei kehti ega suudetagi neid täita, vaid nõudmised suured. Ise teen, siis teised samasugused seljataga..tüüpiline:D peegel aitab oma kibestumusele otsa vaadata ja häbi tunnistada oma inetule valetamisele, nii iseendale kui ka teistele.
 
tere , tere 02. jaanuar 2014, kl 23.14
no näed siis...

http://www.youtube.com/watch?v=vrTF1xNtUvw
 
IFF24 02. jaanuar 2014, kl 23.16
Paraku olengi mina vaid end süüdistanud! Poleks pidanud oma tundeid avaldamagi üldse! Hämamist oligi palju, selle see usaldus kaduski, mänge ei harrasta.. valust ja masenduses olles ei jäänud muud üle, kui minna.. sest minu otsus paus teha oli niivõrd vale, lihtsalt niisama, et oleks ma midagi tähendanud, oi.. eip.. neelasin alla ja elangi oma häbiga, et ütlesin ja hindasin üle, kujutad ette, siiski, veel siiki hindan inimest, kuigi tean, et see on vale ja vaid ühepoolne! ! Pole kibestunud ja üritan olla nii aus kui võimalik! Alati ütlen ilusti välja, et säästa ja ära hoida igasugust jama, kui ongi midagi valesti, üritan ikka lahendada! :)
 
... 02. jaanuar 2014, kl 23.24
http://www.youtube.com/watch?v=Uv-4q6ZdUC4
 
tere 02. jaanuar 2014, kl 23.52
Milles teine pool süüdi on, et peale sõbraliku läbisaamise enamat pakkuda ei saa? Sina ja sina aga kas teise arvamusest ning tunnetest ka hoolisid? Kui teisel tunded puuduvad, siis vaevalt keegi sind kinni hoidis! Sa ise otsisid tüli ja said ka selle! Ega võimalusi palju ei anta, neid peab enamasti välja teenima k.a. usalduse ajaga. Pettunud inimene otsibki endale lohutust kas või läbi valede või enda jaoks moonutatud tõest. Ikka teine süüdi ja halb, ja pidev eneseõigustamine lihtsalt peites oma eksimusi. Kartes, et ka nt teine näeb neid ja proovides end paigutada paremasse valgusesse kui tegelikult ollakse.
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 00.06
arusaamis raskused? Mina olin tühi koht, tegelikult kah ja kogu süü ja häbi ongi minu, ei mõista? Muidugi hoolisin temast ja tema arvamustest, sest minu omad olid ju valed! :) Ei otsinud tüli, vaid lahendust, natuke rohkem kindlust ja motivatsiooni.. Ei otsi valedest ega moonuta tõde, lihtsalt mind hämmastas, et ta ei suutnud olukorda hinnata, ega ka mind, ma ei teadnutki, kui jamna seis siis on.. no jah, ega ma neid otsuseid üksi niisama vastu ei võtnud! Minuarust just tema üritas end paigutada paremasse valgusesse! :) Kõike on võimalik ilusti lahendada tegelikult, eks me üritasime kah, kuid suur osa sellest oli üks süüdistamise, õigustamise, kriitika, ignoreerimise/jonnimise pesumasin, ujudes eemale asjadest, mida oleks tegelikult võinud arutada, mainida.. No aga mis ikka, nüüd ma vähemalt tean ja ka üsna kindel, et ei pannud mööda! Kuniks.. hull igatsus kõige heaga seonduvaga väikese valu hinge kisub.. Igatahes tore ja igati täiskasvanulik olukord!
 
ilus laul 03. jaanuar 2014, kl 00.29
http://www.youtube.com/watch?v=qFg7zdBsUkQ
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 00.58
damn.. tahaks suhelda aga tähte pole ja kõik sõbrad juttupaunikud magavad juba! ehk ei lingi ilusaidlaule, vaid ajab juttu niisama!? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!