Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-5 kg klubi jaanipäevani :)
 
fanatt 11. veebruar 2018, kl 15.03
tere, Britta jt!
elan teile kaasa.
on minulgi numbritega jändamist, aga mingi 8-9 kilo, mis esimese korraga maha läks, enam ikka tagasi ei tule küll. tagasilöögid on lubatud, aga kuskil tuleb piir ette, onju?
 
Britta 11. veebruar 2018, kl 15.04
Tundub, et selle nädala näidud on nüüdseks kõik koos :) Kõikidel, kes nädal tagasi alustasid, on ka esimesed ilusad miinused kirjas, väga tublid :) Ning tere tulemast juurdetulijatele ka! :)
Võrukas, kui siia satud, siis jätsin su ikka tabelisse :) Saad paari nädala jooksul mõelda, ehk ikka jätkad meiega. Suvi on ju tulemas ja valik on, kas praegu pingutada või suvel kahetseda, et oleks pidanud. Igal juhul loodan, et saad järje peale.

Meie esimene tulemustega tabel siin:
Nimi Vanus Pikkus Vöö Algkaal Kaalu nr Muutus
Tulevane sale 45/ 1,67/ 98,0/ 87,2/ 85,2/ -2
Kukkel 42/ 1,70/ 85,0/ 72,0/ 70,6/ -1,4
Britta 47/ 1.67/ 83,0/ 79,2/ 78,1/ -1,1
vihvella 49/ 1.64/ 104,0/ 99,7/ 98,7/ -1
Liisi 34/ 1,59/ 78,0/ 65,0/ 64,2/ -0,8
Nurrike 27/ 1.70/ 72,0/ 74,6/ 73,9/ -0,7
kana 50/ 1.68/ 90,0/ 82,0/ 81,5/ -0,5
Trulla 43/ 1.74/ 83,0/ 65,8/ 65,5/ -0,3
Võrukas 36/ 1.71/ xx,x/ 80,0/ *
Lisandra 20/ 1,65/ xx,x/ 64,0/
Amatsioon 42/ 1,66/ 88,0/ 72,3/

Jaanipäevani on jäänud 19 nädalat :) :)
 
Võrukas 12. veebruar 2018, kl 13.04
Jah, pean ikka end kokku võtma, punane joon on ammu ületatud, mina ikka seisan paigal ja õgin head ja paremat. Söögiisu on mul meeletu, nüüd veel meeletum, kui suitsu enam ei tee.
Kui saaks kas või viis kilogi alla, oleks abiks seegi. Kuigi ega välimuses see vist väga ei kajastu see miinus viis kilo. Appi, kust leida motivatsiooni?
 
Britta 12. veebruar 2018, kl 15.04
Võrukas, motivatsioon on sinu MIKS, mida sulle annab, kui oled 5 v 10 kg kergem.. Suurenda vee joomist, köögivlijade söömist ja kvaliteetseid valke. MIda rohkem kvaliteetset toitu, seda vähem tahab organism nö rämpsu ja suhkruid. Anna endale toitainterikast toitu ja piisavalt vett, läheb lihtsamaks :) või ühine Fitlapiga, saad tasakaalustatud toitumise paika ning sealsete blogide lugemine ehk ka on abiks motivatsiooni leidmisel ja hoidmisel :)
 
tegelikult... 13. veebruar 2018, kl 12.18
fanatt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tere, Britta jt!
> elan teile kaasa.
> on minulg
> i numbritega jändamist, aga mingi 8-9 kilo, mis es
> imese korraga maha läks, enam ikka tagasi ei tule
> küll. tagasilöögid on lubatud, aga kuskil tuleb pi
> ir ette, onju?


...ei tule mitte mingit piiri ette, kindlasti oled näinud 150 kiloseid ja raskemaid inimesi.
 
Britta 13. veebruar 2018, kl 13.38
to fanatt: tänud kaasa elamast :) Inimesed on erinevad ja piirid on erinevad ja ka põhjused on erinevad :) Kõik ei ole ühesugused ja kõiki ei saa ka ühe mõõdupuuga võtta :) Väga tubli, et oled suutnud säilitada :)
 
Võrukas 13. veebruar 2018, kl 13.39
Ma tunnengi end nagu 150-kilone, nii et punane joon on oi-oi kuidas ületatud. 80 on ikka räige kaalunumber, hakka või kahetsema suitsetamisest loobumist.
Kuid ma siiski proovin kas või selle miinus 5 kätte saada, pühapäeval kaalun ja siis on tõehetk.
 
Võrukas 13. veebruar 2018, kl 13.51
Loodan, et 0,5-1 kg on läinud selleks ajaks. Arvan, et esialgu kaalulangus muidugi läheb nobedamalt, kuna ma olen ikka tugevalt ülekaaluline. Elame, näeme.

Aga tahaks küsida, palju annab kohv koorega kaloreid? (Mõtlen kohviautomaadist saadavat pulbriga kohvi). Ei oska mingit numbrit pakkuda. Ampser ka ei räägi sellest midagi.
 
Britta 13. veebruar 2018, kl 20.34
Võrukas, väga tubli, võta 1 samm korraga. Toitainerikkad toiduained ja söögiisu langeb, kehal vaja toitaineid ja ka vesi on oluline. Kohviaparaadi kohvi - on seda vaja? Äkki hoopis kohv päris koore ja piimaga. Ma ei oska kaloreid öelda, aga ega see keemia ka head ei tee kehale :)
 
Britta 14. veebruar 2018, kl 09.13
Vahvat sõbrapäeva, armsad kaasteelised ja head meie teema jälgijad! :) :)
 
kana 14. veebruar 2018, kl 14.11
head sõbrapäeva :)
ma käisin esmaspäeval ujumas 25x50, teisipäeval oli mul veepaast ja täna lähen ujun 25x50. julgen juba peaaegu väita, et pool kilo on kadunud :D
 
Kukkel 14. veebruar 2018, kl 15.07
Head sõbrapäeva.
Orgul on täna soodukas 50% kolmeks kuuks, ehk kellegile pakub huvi. Ise otsustasin liituda :)
 
Trulla 14. veebruar 2018, kl 22.52
Head sõbrapäeva :)
 
Nurrike 15. veebruar 2018, kl 07.40
Võrukas - sõltuvalt piima koguses võib anda päris palju. Alates 40 kcal kuni paarisajas välja. Kohvikust ostetud Latte annab kuskil 200 kcal. Kust saada motivatsiooni? Mõtle sellele, mis mulje sa inimestele endast jätad. Paksud inimesed jätavad laisa ja tahtejõuetu inimese mulje. Tahad sa seda?
 
nujah 15. veebruar 2018, kl 12.34
britta enda kaal on langenud ja tõusnud, kokkuvõttes hetkel kõrgem kui alustades. ei ole tark arvata, et hooajaline kaalulangetus tagasi ei tule. või et kusagil tuleb piir ette. sööd liiga palju, siis see ka ladestub pekiks, piiritult.

"erikorgu.ee ja fitlap.ee - mõlemad on väga head ja toimivad, kui ise neid järgida ka."
see oli tark lause, tubli britta! miks ise siiani seda järginud pole?

võrukas, teiste jaoks kaalu ei langetata, pubeka iga peaks möödas olema. enda ja oma tervise nimel tuleb tegutseda, armasta ennast ja oma keha. liiguta seda ja ära nuuma.
 
Kukkel 15. veebruar 2018, kl 13.57
tegelikult tuleb peast pühkida mõte deiedist kui pikaajalisest protsessist. Dieet on jah ehk 10 päeva aga edasi läheb tervislik ja tasakaalustatud toitumine. Algul on raske harjuda aga samm sammult läheb. iIe pooldan just seda viimast. aga tahaks vahele teha ka dieedi või pigem puhastava paastu. aga seda mitte kohe. ennem tahan keha ette valmistada.
 
Võrukas 16. veebruar 2018, kl 08.30
78 kg. Eks alguses langebki kaal mühinal, ülekilosid mul ju nõnda palju. Pole ime ka, olen end korralikult käsile võtnud. Söön poole vähem ja isegi veidike liigutan oma suurt kere (käin tööle jalgsi). Kui varem sõin ikka 3000 kcal ja rohkemgi veel (suurem osa õhtuti), siis praegu piirdun umbes 1500 kcal-ga. Ja üks lihtne reegel on veel: õhtusöök läheb vaenlasele. Söön minimaalselt, nt kaks keedumuna või pisut suitsuskumbriat. Süsivesikuid õhtuti ei söö, need jäävad lõunasöögiks ja lõunasöök ongi mul kõige tugevam söögikord. Söön nii, et kõht korralikult täis saab. Näiteks eile: seljanka supp, hapukoor 1 spl, porgandi-ananassi salat, kaks võileiba küüslaugujuustu saiakattega, 2 õuna.

Vööümebrmõõt 88 cm.
 
Amatsoon 16. veebruar 2018, kl 14.41
Kaal täna 71,4 kg. Seega 900 g läinud, mida loen väga heaks tulemuseks, eriti kui arvesse võtta Valentinipäeva õhtusööki, mil end tagasi eriti ei hoidnud. No praad oli pigem tervislik, aga sõin üle hulga aja ka magustoitu ja jõin veini ka. Muul ajal üritan Fitlappi järgida, ehkki mitte punktipealt. Sel nädalal trenni ei jõudnud kordagi, sest mul on puhkus ja sai maamajas remonti tehtud muudkui, loodetavasti kulus sealgi piisavalt kaloreid.
 
kana 16. veebruar 2018, kl 15.45
kaal 81, vööümbermõõt 89 - olen hullult rahul :)
käisin kahel korral ujumas ja üks veepäev (teen seda korra kuus) aitas ka kaasa :)
 
Kukkel 16. veebruar 2018, kl 21.13
Kaal 70.0.
Pettunud, et 69 ära ei tulnud aga selline minu tempo juba on. Pigem tasa ja pidevalt. Ei taha näljutada ja siis sööma kukkuda.
Kas te vitamiine ka lisaks võtate.
 
Kukkel 16. veebruar 2018, kl 21.18
Kas olete proovinud ka teha 100% valgu päeva vahele. Pidi ainevahetuse käima panema aga kurnab ka organismi, nii, et lühikest aega tohib teha.
Huvitab just, et kas ka tulemust annab. Mina kuulsin, et tuleb võtta kana ja keema panna, 2x vesi ära kurnata ja nahk lõpus kaära võtta. Ja päevas sõõdki ainult selle kana. Ei ole veel teinud.
 
Liisi 17. veebruar 2018, kl 09.36
Minul kaal näitas 63,9kg. Pean ka rahul olema, sest magusat seenädal sai palju söödud. Vaikselt kaal ikka väheneb.
 
kana 17. veebruar 2018, kl 09.54
võtan talvel d vitamiini. ja siis mu hiinameditsiini arsti kirjutatud terakesi ;) vajadusel määrin midagi magneesiumiõliga.
 
Nurrike 17. veebruar 2018, kl 11.39
Alla midagi ei läinud. 73.9 kg
 
Trulla 17. veebruar 2018, kl 19.28
65,1 kg., olen rahul.
See nädal läks üle kivide ja kändude. Mõni päev olin väga tubli, mõnel päeval lasin suvalt.
Püüan ikka vältida halbu süsikaid, aga iga päev see päris 100% ei õnnestu.
 
Tulevane sale 18. veebruar 2018, kl 00.00
Mul läks nädal suht pekki - eelmine pikk nädalavahetus (reede-pühapäev) sünnipäev, siis vastlapäev, siis sõbrapäev, hetkel käsil nädalavahetus SPA-s ... Ütlen enda kohta, et loll, kes vabandust ei leia...
Kaal siis sel korral 85,0.
Teen kõik, et uuel nädalal oleks parem tulemus!
 
Britta 18. veebruar 2018, kl 07.31
Minu kaalunumber istub jonnakalt ühe koha peal, kuigi toitumine paigas ja liigun ka. No küll liikuma hakkab jälle :)
 
Britta 18. veebruar 2018, kl 07.39
Kukkel, mina võtan :) Neolife omasid, need on toidust tehtud. Kal-mag, Omega 3, multivitamiinid jms. D-vitamiini võtan ka :)

Kukkel, see valgupäev vahele ilmselt ei olegi halb mõte. Kui ma oma kaalu liikuma ei saa, ehk isegi teen :)
 
Nurrike 18. veebruar 2018, kl 08.46
Astusin täna kaalule ja üle öö olin kaotanud pool kilo. Ei tea, kuidas see juhtus, trennis eile ei käinud ja jäätist sõin.

Ühesõnaga palun mu selle nädala kaalunumbriks kirja panna 73.3 kg.

Muideks - hirmsa vältimatu magusaisu korral parim asi on süüa 100g vanilje jäätist. Annab kuskil 200 kcal. Paljude muude maiustuste kõrval üsna tagasihoidlik kalorite kogus.

Kellelegi eelmisele siin kommentaariks, et teiste pärast pubeka kombel kaalu kaotada on tobe.. No mine võta kinni.. ma pole nii ülekaaluline, et tervis jupsiks ja trenni tõttu olen ka üsna toonuses. Motivatsioon tuleb just siis, kui mõtlen, et jätan endast tööl professionaalsema mulje ning keegi ei vaata ja ei mõtle, et issand see inimene ainult vohmib toitu sisse. Oma taguotsa ise eriti ei vaata ja mõned voldikesed - neid ise ei märkagi.
 
Britta 18. veebruar 2018, kl 13.30
Suhkrust (ka peidetud suhkrust toidus, mida on uskumatult palju) loobumine tekitab võõrutusnähte.. Kuid teadvustamine aitab ehk hoida need harjumused püsivamana. Mul kadus küll tahtmine magusat süüa peale selle lugemist: http://www.aigarsade.com/Valge_suhkur_tapab_sind_aeglaselt.pdf
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!