Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
vaaaal 05. detsember 2015, kl 19.54
mürrrtttsss! ikka kohe suurema kopsikuga :D
 
Lee ämbriga 05. detsember 2015, kl 20.04
jala suund on nord st ait, redel, veinikelder... ma just mõtlesin lifti aretamise peale, eks me kõik jää vanemaks:)....hoia kopsikuga paigal!
 
vaaaal 05. detsember 2015, kl 20.16
 
kraaks 06. detsember 2015, kl 14.01
siia seltskonda ma istutan end rõõmuga maha...käes tühi klaasike, kõrv kikkis :)))
ehk näkkab...lonksuke head veini ja paar lõbusat viisijuppi :)))

head teist adventi!
 
vaaaal 06. detsember 2015, kl 16.56
narr, sõidad oma peugeotiga luugi ette, Lee kallab täis ja sõidad edasi..., muutub aeg muutuvad moed ja kombed:D
rästu 08. detsember 2015, kl 21.45
https://www.youtube.com/watch?v=dQJyh_1zQ4Q...
...mulle meeldib see naeratus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 08.12.2015 21.50.
 
Lee see vana 23. detsember 2015, kl 00.08
Tüdrukud, kui vanaks peab küll elama, et midagigi mõista. Mul oli täna kirgastumine, tõusmine nirvaanasse. Põrgusse, midaasja, on tavaootus, et homme sõidan maakoju ja seal 1. koristan, 2. kokkan ja siis mulle meenus noorus....
Kui mees sõitis ära, no ja siis, kah asi, mina olin ju olemas, aga kui mina sõitsin ära, läksid lahti koosolekud ja tööjaotus, et kuidas see õnnetu saab hakkamas, laste ja kokkamisega... Mida kuradit, kohe kasvan ümber feministiks, hilinenud küll, aga seda tormilisemalt... Või jätan selle järgmisse ellu, sest tegelikult on lõbus ja mõnus... Peaasi, et nad kõik tulevad kohale sealt laiast maailmast... Mõnusaid pühi, tüdrukud!
NB! Vaaaal ( mitu a seal oligi ja ka järgmiste nimede puhul vabandan õigekirja pärast, mida ühelt maatikult tahtagi:)), rästu, kraaks, vallula, roza, hingehädade tohter või lemmik von, konn, aff ja paljud teised... Te minu, te olnud ja olete heade-halbade aegade kaaslased, minu tänud ja kallistused... Lahe, elagem edasi:) Surra jõuame niikuinii:)
 
vaaaal 23. detsember 2015, kl 14.13
vanasti OLI rohi rohelisem:D, oli ju...
HÄID JÕULE! Kõigile, kes mind mäletada riskivad:D:D:D
rästu 23. detsember 2015, kl 17.11
nii rohelist rohtu kui praegu mul õues...pole vanasti jõulude ajal küll olnud...:D
HÜID JÕULE! kõigile, kes mind mäletada riskivad...:DDD
 
Lee endiselt vana 24. detsember 2015, kl 23.54
Dziizus, ma surmväsinud, aga pestud ja kõik valmis. Järeltulevad põlved võivad homme hommikul rahus saabuda. Ma mõtlen, et on naisi kelle pühad on puhanult-meikapitult ja on neid kes teevad-toimetavad ja püüavad seal juures naeratada:)) Tegelikult ma kadestan naabrinaist, kes on alati maailmamõistev ja kes alati suhtub oma meesperesse kui paratamatusesse katastroofi ja 100 protsendilise huumoriga. Mina avastan endas vaikivad vihakõned, anname mulle au, välja ei ütle ja üle saan:)) piisava konjakiga,vein ei töötaks nii raskel juhul:)
 
Mihkel, 72 28. detsember 2015, kl 05.10
Lee endiselt vana
Nii tore siin pestud inimesi kohata. Muidu astud bussi ja hais tahab viimsedki juuksekarvad peast viia. Ja see pole mitte konjak, mis nende peale ümber on läinud.
 
irvhammas 28. detsember 2015, kl 10.22
Kui konjakit juustele valada, ehk see kuivades kleebib karvad pea külge ja need püsivad paigal.
 
hambutu 28. detsember 2015, kl 10.42
kalla kanget suhkruvett pähe, odavam:D
 
vaaaal 31. detsember 2015, kl 10.27
asjalikke vana aasta viimaseid tohmerdamisi ja ärge uue aasta tulekut maha magage :D
rästu 31. detsember 2015, kl 11.09
tohmerdamised tohmerdatud...ootan uut!


Mari Andrekson “Aasta viimasel päeval"

Taas mööda läinud aastajagu päevi,
üks pärl on jälle lisaks elu helmekees.
Mis viis ta ära? Mida tõi ta kaasa?
Ja mis on see, mis ootamas on ees?

Kui võtaks sellel pärlipäeval aega
ja möödund aastast veidi mõtiskleks!
Kui puistaks mälestused mälusopist välja,
päev-päevalt neid hellalt sõrmitseks.

Kui naeraks ära juba naerdud naerud
ja poetaks pisaragi mälestustesse!
Ja siis täis usku endasse ja ellu,
teeks tahti ukse – uude aastasse!

Üks aasta jälle otsad lahti andis,
et aja ulgumerre kaduda.
Kõik, mis tal anda oli, meile andis
ja kõik, mis võtta, viis ta endaga.

Veel mälestuste laine kallast uhub,
veel eilseid samme täis on rannaliiv.
Veel korraks unistuste virveks siin puhub
ja ongi möödas kõik, kui ainus viiv.

Ent juba näed, mis ranna poole sõuab,
uus aasta – lastiks uued mõtted, teod.
Koos temaga Sa palju teha jõuad,
kõik sinu unistused temas juba eos.
:D
 
von Freen 31. detsember 2015, kl 11.23
suur magamatus tuleb dieedist, see on tõik
ja ainult vaenlane ei maga, teavad kõik.
seepärast soovin uueks aastaks Sulle vaaaal,
et püsiks ordnungis Su pädev kehakaaaal.

kui lugesin, mis kirja oli pannud Lee
see lahti võttis kliinikumis silmavee
nii kaunilt öelda: "minu lemmik tohter von" !
saab ainult patsient, kes meitel käinud on.

ma muidu kirjaks juurde veelgi mõne rea,
kuid palderjani üles otsima nüüd pean.
ja seda kõike ikka sellepärast, et
Te seltsis tarbima pean ohtralt suhkruvett.

ikke Teie von eff
 
vaaaal 31. detsember 2015, kl 11.27
rästu 31. detsember 2015, kl 11.33
...nüüd lähen joon ka mina suhkruvett...:D
 
Raivo Kohalik 31. detsember 2015, kl 12.30
head saabuvat uut aastat siinsetelegi !

siin pigem kui "Nostalgia " vandest aegadest .
ei saa eitada et Vaala teemas käisid koos alati kõik vanad olijad ,( kaa need kes ca 7 ja enam aastaid tagasi olid ) mida meenutab ka Lee (tsiteerin teda ) :

rästu, kraaks, vallula, roza, hingehädade tohter või lemmik von, konn, aff ja paljud teised...

lisaks siia veel - Krooks , tibu ,vihmavari ,ahjualune ,Kondor, madu ...mõned neist juba kadunud .
mõned on nime vahetanud ehk (nagu luuletajast on saanud Kohalik ) ?

igal juhul - jäägu kõik halb vanasse aastasse -
kõik hea tulgu ja saagu uude aastasse !
 
maddy 31. detsember 2015, kl 13.06
häid aastavahetuse soove ka minu poolt!

ja ikka kõigile-kõigile, kes siinsesse portaali oma ninad ja sabad on pistnud ja pistavad ikka edaspidigi, ma loodan:)
 
von Freen 31. detsember 2015, kl 15.59
rästu kule

naiste vhiguurile mõjub suhkur jube alvasti
lausa alvavalt. kussa sis selle olgelahked burkaga enam lähed meha ullutama eksole, kui burkale piab tünnivitsad piale panema

ma soovitaksin Teile suhkru asemel veega koos kasutada kama või soja

juba ainuüksi siuke MÕTE, et misasi sest kokku tuleb, rahustab maha

iaküll, ühe rosina võid kah sisse panna
aga mitte rohkem!
ma kontrollin!!
 
head uut 01. jaanuar 2016, kl 02.48
rästu pärast pole vaja muretseda, ta kohalikus külapoes suhkur alailma otsas. seega närib stressi leevenduseks seina peale naelutatud kalu. selgrood koos peade ja sabadega jäävad veel aastakeseks tuulduma, siis saab need järgmiseks aastavahetuseks hõbedase värviga üle pihustada ja kuuse külge riputada.
rästu 01. jaanuar 2016, kl 10.24
sulle ka head uut!
katsu sel aastal ennast asjadega kurssi viia:D tillukesed maapoed naelutati juba ammu kinni ja nüüd on üks ja ainus suur konsum, kus hinnad on heal kõrgel tasemal! seega ostan väärt kaupa!
aga mu kuusk on juba sel aastal hõbepeade ja roogadega väägade ilus...:DDD
 
mutt 15. jaanuar 2016, kl 00.13
kas siinsel rahval ka suurem sokipusserdamine käsil, et pole aega sõnagi võtta? pool jaanuari juba möödas, nüüd võib kudumisel vahet pidada. äkki järgmine talv tuleb soojema poolne ja koid pistavad kogu kätetöö nahka.
 
vaaaal 15. jaanuar 2016, kl 21.52
nüüd tuleb kevadeks kübaraid ja pitse-satse pusserdada
 
ja 15. jaanuar 2016, kl 22.44
pitslinikuid suuremal hulgal. äkki tuleb keegi kevadeks kosja.
 
astroloogiline abimees 16. jaanuar 2016, kl 03.21
ahvi aastal on pitskübar kohustuslik kaaludel ja jääradel. soodustab rahaõnne ja peenikese pere lisandumist
 
ja 16. jaanuar 2016, kl 18.11
aasta algus soosib kõikidel tähemärkidel karupükste kandmist.
 
rumpelstiltskin 18. jaanuar 2016, kl 04.28
no siin on asi päris astroloogiliseks kätte ära läinud. vaatasin siis ka kaarte ja proovisin ennustada. kõik kaardid näitasid nagu kokkuräägitult, et varsti tuleb kevad.
 
klassik 18. jaanuar 2016, kl 08.41
ükskord tuleb ta niikuinii
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!