Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilma vaaaala teemata laguneb skelett koost
 
Lamba Aada 29. september 2015, kl 07.40
Ega nende anded kah lörtsida ole.
 
Teele 29. september 2015, kl 08.59
Peni, sa liialdad.
Mees on hea, kui ta toas, voodis ja köögis arvestab naisega, ehk siis majapidamistöödes, toiduvalmistamisel ja intiimsetel hetkedel on abivalmis, aktiivne ja ettevõtlik.
 
Üks naine 29. september 2015, kl 09.47
Looduses nimetatakse seda kohastumuseks, ehk siis kui mees on kiviaegne ja arvab, et naise roll on ainult meest rahuldada ja toitu ette kanda, siis tänapäeval jääb selline mees küll üksikuks.
 
HaukuvPeni 29. september 2015, kl 14.47
Üks naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Looduses nimetatakse seda kohastumuseks, ehk siis
> kui mees on kiviaegne ja arvab, et naise roll on a
> inult meest rahuldada ja toitu ette kanda, siis tä
> napäeval jääb selline mees küll üksikuks.

Ja mis sa arvad kui palju mehi leiab naine kellel hakkab kohe pea valutama kui seksile vihjatakse?
Siin te kõik istute jalad ristis ja ootate printsi. Minu jutuke ju jummalast õige. Need kaks asja on naistel kaugelt üle võimete. Üksikud, kellel pole üle võimete, selle juurde tullakse pika maa tagant ja võite olla kindlad, et ta võib valida keda tahab.
 
Oh peni, peni 29. september 2015, kl 15.02
Ühest asjast pead sa aru saama, kui mees on voodis armastav, hea ja hoolitsev, ei kuule ta eales peavalu vabandust.
Kui sina kuuled seda oma elus liiga tihti, siis saab igaüks siit omad järeldused teha.
 
Teemasolkija 29. september 2015, kl 15.46
Tavaliselt valutab meestel pea, emb-kumb või mõlemad korraga.
 
HaukuvPeni 29. september 2015, kl 16.58
Oh peni, peni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ühest asjast pead sa aru saama, kui mees on voodis
> armastav, hea ja hoolitsev, ei kuule ta eales pea
> valu vabandust.
>
Huvitaval kombel leidub siiski naisi kellel ei valuta sellel põhjusel iial pea, vaid nad naudivad seksi. Ülejäänud on omale eesmärgiks võtnud, et mees peab täitma seksi saamiseks kõiki neid nõudeid mis selles huumoriga kirjutatud jutukeses kirjas. Seks on nende meelest kaup mida peab võimalikult kallilt müüma. Raha eest ostetakse ju ka emotsioone. Näiteks meeldiv ese, meeldiv tunne, elamus. Te nõuate ainult raha asemel mehelt otse neid emotsioone. (loe jälle seda juttu.) Kui mehel on palju raha võib mees ka rahas selle kinni maksta. Nii öelda ostu - müügi tehingu sooritada.

to:Teemasolkija Alumine pea valutab vaid haiguse korral aga see ülemine hakkab siis valutama kui naine on päev läbi näägutanud ja vingunud....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 29. september 2015, kl 16.59
Briti kirikuõpetajaproua Ruth Smythers andis aastal 1894 välja seksiõpiku "Kuus näpunäidet meestele ja naistele", et valmistada noori naisi ette võikaks kogemuseks - seksiks.

Vaimulikuproua oli veendumusel, et seks on asi, mille naine peab lihtsalt ära kannatama. Suguõdedele soovitas ta: "Anna vähe, anna harva ja - ennekõike - anna tõrksalt."

Järgnevalt rohkem kui saja aasta taguseid näpunäiteid:

1. Tark noor abielunaine nõustub iga nädal kõige rohkem kahe sugulise läbikäimisega. Aja möödudes tuleks tal teha kõik, mis tema võimuses, et sääraste läbikäimiste tihedust vähendada. Tema parimad abimehed on seejuures haiguse, une või peavalu teesklemine.

2. Enamik mehi on loomult üsnagi perverssed ning kui neile vähimgi võimalus anda, asuvad nad jälkide toimingute kallale, mille hulka kuuluvad normaalse akti toimepanek ebanormaalsetes asendites, naise keha limpsimine ning oma sündsusetu keha pakkumine naisele lipsimiseks.

3. Targa abielunaise eesmärk on, et mees ei näeks iialgi tema alasti keha ning et mees ei ilmuks alasti tema ette.

4. Paljud naised on avastanud, et on kasulik selga panna paks öösärk ja lasta mehel selga panna pidžaama. Nii et pruugi suguakti ajal riidest lahti võtta ning mehele andub võimalikult vähe ihu.

5. Voodisse heites tuleb naisel kõik tuled kustutada. Ta ei tohi voodis kuuldavale tuua ainsatki häälitsust, mis võiks meest tema suunas juhatada, et mees seda julgustavaks märgiks ei peaks.

6. Kui mees naise voodist leiab, peab too võimalikult liikumatult lamama. Optimistlik abielumees võib kehaliigutusi sugulise erutuse märgiks pidada. Kui seksi pole võimalik ära hoida, tuleb seda toimetada täielikus pimeduses.

7. Kui mees üritab naist suu peale suudelda, peab too oma pead nõnda pöörama, et suudlus kahjutult põsele maanduks. Kui mees kergitab naise öösärki ja üritab teda selle alt suudelda, peab naine öösärgi kiiresti alla tagasi tõmbama, voodist välja jooksma ning seletama, et loodus kutsub teda tualettruumi.

8. Kui mees üritab naist meelelise jutuga võrgutada, meenub targale abielunaisele äkki mingi tühine asi, mida mehe käest küsida tuleb.

9. Kui mees ähib ja puhib, peab naine täiesti hiirvaikselt lamama ega tohi akti ajal mingil tingimusel hingeldada.

10. Kohe, kui mees on lõpetanud, hakkab tark naine tema kallal näägutama väikeste ülesannete pärast, mida too peab järgmisel päeval korda ajama.

Proua Smythersi kinnitusel on seksi ärahoidmisel äärmised tõhusad vahendid just nimelt tülitsemine, näägutamine ja noomimine - nende kallale tuleb asuda õhtul umbes tund aega enne seda, kui mees tavaliselt lähenemiskatseid alustab.

Seksiõpiku autor lohutab, et umbes kümnendaks abielu-aastaks peaks naisel olema oma peamine eesmärk, seksuaalsest kontaktist lahtisaamine, saavutatud. Selleks ajaks on ta sünnitanud rea lapsi ning on lootust, et armastus laste vastu ja sotsiaalne surve ei luba mehel ula peale minna.
 
no 29. september 2015, kl 17.05
olen ikka arvanud, et kui muus osas klapp olemas, siis seks tuleb ajapikku iseenesest, ilma igasugu eelnevate vihjeteta. iseasi kui inimene otsibki ainult voodilooma, siis vaja kohe asjad selgeks rääkida.
p.s./võib ka p....e lugeda/ mina ei oota siin printsi ei valgel hobusel, ega ka limusiiniga mitte, jalgu hoian ka arvuti ees nii kuis hing ihaldab:D
 
Penile 29. september 2015, kl 18.17
Kle, Peni, kas sa otsid naist või? Või niisama lobad?
Armukest? Pärisnaist? Sõpra-armukest-naist?
Ää sa aint liiga jutukat võta - algul siutsub meelitamiseks, pärast muutub siutsumine näääääägutamiseks, sest lõuad peavad kogu aeg käima. Söögi ja seksi asjus õpi kasutama intuitsiooni.
Muidu sa ju täitsa kobe, ma kujutan ette, et paljudele prouadele lähed sa väga hästi peale. Profiili pilt on hästi nummi.
 
oma tulevasele mehele Penile. 29. september 2015, kl 18.33
sinu eile õhtune 21.52 kirja pandud omad teadmised naisest ja tema vajadusest võttis mu sõnatuks.
Olen eluaeg püüdnud hoolega oma meest ja armukesi õpetada neid tarkusi kasvõi 10 prossagi tunnustama. Oijaah;)) Aga nüüd lausa geenius ise, kes teab neid lausa unepealt ja nii üksikasjalikult.
sellega seose, teen sinule nüüd abieluettepaneku: kallis Peni, kas tuleksid mulle meheks ja käitud nii heas, kui halvas just neid käske iga minutiliselt ja hetkeliselt silmas ja südames ja hinges pidades.
Andsin juba lahutuse sisse. Otsustasin, et armukesed jätan esialgu alles... no siis sul ka natuke kergem nende päevaste kohustustega hakkama saamisel, kui saad öösel rahulikult magada. Söömas käime nagunii väljas.
 
Vaike Valgamaalt 29. september 2015, kl 18.47
Väga sümpaatne mees see Peni - tal on suurepärased teadmised naistest ja nende mõtetest-tunnetest-vajadustest. Selline mees mulle meeldib! Omalt poolt katsuks ma ka kuidagi Peni vajadustele vastu tulla. Oskan süüa teha, seksist pole ma kunagi lugu pidanud, aga kannatan ära. Mul on olnud neli abielu: 2 meest surid, 2 kadusid ära. Jõukas ma pole, aga mul on palju lapselapsi. Olen aasta otsa tutvunud, eile avastasin, et naabri Mallle oli riputanud värava peale sildi "Ettevaatust, kuri eit!" Ma võtsin selle nüüd maha - seepärast mu kosilased toani ei jõudnudki :(
 
HaukuvPeni 29. september 2015, kl 19.08
Vaike Valgamaalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oli riputanud v
> ärava peale sildi "Ettevaatust, kuri eit!" Ma võts
> in selle nüüd maha - seepärast mu kosilased toani
> ei jõudnudki :(


Paneme värava peale sellise sildi:
http://i35.photobucket.com/albums/d161...
või sellise?
http://www.puidune.ee/et/a/silt-kuri-eit

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Mmm 29. september 2015, kl 19.23
Peni on saadaval? mmmm... Ma olen hästi maias ja himur proua, oma east (61) näen 19 aastat noorem välja. Kõik 50+ rubriigi printsessid kadestavad mind. Hahahaaa!!! Tihtilugu mõtlen seksist ja huvitavatest stsenaariumitest;) Mulle meeldivad väga rollimängud, pole ainult fantaasiküllast partnerit. Oskan hästi süüa teha, aga jumaldan, kui süüa teeb mees... Võiksime kohtuda. Eelmänguks ootaksin Penilt järgmist rolli: https://www.youtube.com/watch?v=URAM3lBo0ew
Kui "Kikas köögis" roll niidab mu jalust ja viib mu gurmaanluse mõttes taevasse ... siis pakun omalt poolt midagi eriti kuuma ;) Mul juba neid va ideid jagub...
 
HaukuvPeni 29. september 2015, kl 20.04
Mmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen hästi maias ja himur proua,
> oma east (61) näen 19 aastat noorem vä
> lja. Kõik 50+ rubriigi printsessid kadestavad mind
>

Naine istub hambaarsti kabineti ooteruumis.
Igavusest heidab pilgu seinal rippuvale arstidiplomile.
Arsti nime nähes meenub talle, et kunagi oli tal samanimeline klassivend, imeilus poiss…
Kabinetti sisenedes näeb ta kiilanevat ja krimpsus vanameest ning heidab need mõtted kohe peast – arst on tema klassivenna jaoks liiga vana.
Vastuvõtu lõpus küsib naine siiski, mis koolis arst käis.
Arst nimetaski sellesama kooli, kus nainegi õppis.
“Oo, ja mis aastal te lõpetasite?” küsib naine uudishimulikult.
“1983,” vastab arst.
” No siis me oleme siiski koolikaaslased!”rõõmustab naine.
“Ja mis ainet te õpetasite…?” küsib arst kõhklevalt.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ihii 29. september 2015, kl 20.10
Just nii ongi - hahaa
 
Klähviv Nässu 29. september 2015, kl 20.13
Haa-ha-haa-aauh-uh-haa:D, inspireerivaid printsesse edaspidisekski:D
 
üks naine 29. september 2015, kl 20.59
Need ajad on nüüd lõplikult möödas, kui naised pidid "ära kannatama".
 
ahhaa 29. september 2015, kl 21.14
http://meeldib.ee/2015/09/aastad-teevad-oma-too/
 
budist 29. september 2015, kl 21.23
nagu näha, ongi sefiirikeetmise oskus peni aktsiad taevastesse kõrgustesse lennutanud.
või äkki täiskuu? huvitav, kas kahaneva kuu ajal saab jälle tavapäraselt malakat?
 
Lendur67 29. september 2015, kl 21.38
Ongi nii, Peni on väga popp. Naised on sillas, tutvuvad. Ei tea, kas kuu tõesti mõjutab midagist? Enamasti peaks ikka täiskuu ajal malakat saama. A ju siis peni tõesti naistele väga meeldib. Ta omab väga head nõustamisoskust, aega võtab asja saab, naised nõustatud, peni ise rahul - keedab sefiiri ja puha, kopeerib retsepte naistele, jagab üleelmise sajandi seksinõuandeid prouadele. Pidžaamade vastu tõusiski kohe huvi ;)
 
adekvaat 29. september 2015, kl 22.11
peni ropp? kas mul on nüüd midagi kahesilma vahele jäänud või keegi ropp inimene eeldabki, et kõik ümbritsevad samuti ropud. mis siin siis veel eeldati? aa, et naised sillas ja tutvuvad. no kuidas sulle nüüd öeldagi, et kohale ka jõuaks. peni on meeldiv vestluspartner, lisab siia huumorit ja oma kodukootud armsat matšolikkust. ju vist pole siin neid naisi, kel mehest vajaka või lihtsalt ei soovita enam tutvuda, seega see sinu sillas ja tõllas absoluutselt ei päde. ole kena ja püüa edaspidi igasugu tutvusekamarajura ja peni halvustamist kirjutada enda nimel. pole vaja üldistada. oled sina ja on veel mitukümmend sinust erineva ilmavaatega inimest.
 
Aiai 29. september 2015, kl 22.21
Peni on popp mitte ropp. Ropp oli kunagi keegi Raivo-nimeline :D Pole sel penil häda midagi, teeb nalja ja puha. Alati adekvaatne nagu eelmine kirjutajagi.
 
möh 29. september 2015, kl 22.21
adekvaat, ega sa millestki valesti aru saanud, pane prillid ette.
 
Aino kaardikepiga 29. september 2015, kl 22.35
Peni räägib vahel roppu juttu ka, siis tekkib tahtmine teda kasvatada. .)
 
adekvaat 29. september 2015, kl 23.24
jäidki prillid kuhugi köögilaua peale, tänad möh-rästule, kes ära mainis, siiani oleks pimeduses koperdanud. ütle nüüd vanainimest, jõudsin lisaks popi ropuks lugemisele veel päris õpetliku tiraadiga välja ka tulla. ah, pole hullu, teinekord läheb isegi asja ette. vabandan muidugi viisakalt nende ees, kes asjata pidi seda torinat lugema.
rästu 30. september 2015, kl 23.06
võta heaks, sain veidike ka kaasa rääkida...:D
 
Siilike 30. september 2015, kl 23.23
Nädsa kui tore, rästu ka kohal. Mul on kole suur tahtmine imalavõitu mesijuttu puhuda... Silm juba kilabki kavalalt... Sõnad ei tule aint meelde. ;o
 
giorgio di mare 01. oktoober 2015, kl 01.01
Siilike, ega rästu ometi su kosjaviinu tagasi saatnud, et vastu ööd imalavõitu mesijutule kisub? Silm ka veel endal kilamas.

Rästu, mis kosilased sulle siin vahepeal tekkinud on, räägi nüüd otse välja? Silmad kilavad teistel peas ja mingi kahtlane meepurk ka kaenla all. Uuri ikka välja, kas kosilased on õiged mesinikud või varastasid selle meepurgi kusagilt ja nüüd üritavad muljet avaldada.
 
Siilike 01. oktoober 2015, kl 01.14
Vat see see on, see va vana pea. Mitte ei mäleta kosjaviinadest midagi. Pagan võtaks seda siili oidu küll. Ma nüüd kähku uttu, udu ootab... Meepurgi pidin karule viima, aga õhtul tulid vallatud mõtted pähe, mõtlesin kosja minna. Rästik kah kadund, lähen siis täna karu vaatama, võtame väärikanapsu ka, jõmiseme veidi, ajame kosjaviinade asjad korda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!