Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
tütar 22. oktoober 2014, kl 22.38
Ei leia küll, et üksinduses midagi head oleks. Hiljuti suri mu isa ja ema jäi üksinda, ei oska ta kuidagi olla ega midagi teha, nutab ööd ja päevad. Jah, pool ilma on üksikuid naisi täis, sest mehed elavad vähem kui naised, kuid see pole antud juhul mingi lohutus. Üksindus ei ole normaalne, inimene on siiski loodud paarisuhtes elama.
 
Lee 22. oktoober 2014, kl 23.33
Inimene saab paaris alles siis elatud, kui üksinduses iseenda ülesse leiab...see ei ole tühi lause, see on algtõde...
 
rahe 22. oktoober 2014, kl 23.46
tütar
üksindus on hirmus aga üksi olemine tore. eks see olegi erinevus.

Lee
hea ütlus.
 
kah keegi 22. oktoober 2014, kl 23.56
to huvi
Õnnetu naine andis oma maili aadressi 21.10 kl 23.02, aga selleks pead sa klikkima pealkirjale - õnnetu naine to huvi ja siis näed all tema maili aadressi.
Mis aga üksindusse ja surma puutub, siis on need täiesti loomulikud asjad ja kuna naiste eluiga on meestest nii umbes kümme aastat pikem, siis enamasti on mehed need, kes esimesena lähevad ja naised jäävad. Olles inimesega terve elu koos elanud ja kui teine siis sureb, siis vaevalt vanas eas veel uut kaaslast tahad otsida ja viitsid vana koerana uusi trikke õppida - no see peaks ikka suur häda küll olema, samas aga üksikuna elanu võib endale seda jama lubada küll;)
 
Õnnetu naine to Tütar 22. oktoober 2014, kl 23.59
Usun, võib raske olla, kui palju aastaid kellegagi koos ja järsku üksi.
Selles mõttes on eluaeg üksinda elaval inimsel natuke lihtsam, sest harjunud.
Aga suhtlemise, naistuttavate puudus on see, mis samuti masendab.
 
seda et 23. oktoober 2014, kl 02.14
Inimene on alati ja mitte kunagi yksi.(Remarque Erich Maria) Soovitan lugeda head kirjandust, see aitab elada.
 
just 23. oktoober 2014, kl 05.43
töö teeb loomast inimese. ja kui ka ei tee, siis vähemalt püüdis (Tammsaare Anton Hansen).
 
vahe 23. oktoober 2014, kl 10.38
Ongi selles, kas üksi või üksik.
Tütar -see ongi raske, kui kogu aeg koos jasiis jäd äkki üksi, ka naistele raske taluda, õrnahingelisele mehele lausa talumatu.
Siin saavad lapsed abiks olla, isa üksindust täita.
Üksi elamises pole midagi halba, sest see harjutab inimest ka üksi toime tulema. Koos ollakse tihti nii söltuvuses, et teise kadudes kaob ka alles jäänud poolel igasugune elurõõm ja huvi. Inimene öiks ennast selle vastu kaitsta, kuidas see olgu igal ühel enda välja mõelda.
 
vanem eit 23. oktoober 2014, kl 15.41
tänapäeval on selles suhtes kergem, et on internet, suhtle palju tahad.
siin saab ka näha, miks inimesel sõpru reaalis ei ole.
kui on ikka vingats, poole aruga ja igav inimene (PIILU), kellel midagi teistele pakkuda pole ning ootab, et keegi talle huvitava elu kandikul kohale toob, no sellist sõpra ei taha omale ju mitte keegi, suhelda ka ei taha sellise negatiivse inimesega.

mulle meenus, kuidas mind saadeti lapsepõlves vanaemale külla, teise eestimaa otsa, käisin siis vist 5ndas klassis. vanaema alustas meie kokkusaamist juttudega oma jubedatest haigustest, siis läks jutt sujuvalt üle tema raskele elule, tema kohutavatele lastele jne.
kõik selle negatiivsuse ladus ta väikese tüdrukutirtsu selga. leidis kõrvad, kes vastu ka hakata ei saanud. juba järgmine päev palusin ennast kodukandi bussile panna.

meil töö juures käib vahel üks psüühiliselt haige noor naine oma maale näitamas ja temaga suheldakse siis tunde, räägitakse kunstist ja kirjandusest, elust, isegi oma haiguse on ta meile lahti seletanud. aval, rõõmsameelne ja huvitav isiksus.

kui erinevad on inimesed.
 
Õnnetu naine to Vanem eit 23. oktoober 2014, kl 16.12
Ei ole ma reaalis midagi vingunud.

Sul on väga kummaline lapsik arusaam, et reaalis ja netis käituvad inimesed ühtemoodi.

Ise arvan, et kõige suuremad praalijad, sõimajad või hädaldajad ei saa reaalis mitte midagi öeldud.

Mitte kellelegi ei ole reaalis öelnud, et üksinduse käes piinlen.
Ma ei julgegi seda öelda, piinlik on ja usun, et sellest ei saada aru.

----
Vastupidiselt sinu lapsemeelsele arusaamale usun, et netis on inimesed sellised, millised reaalis nad iial ei ole.

Ja ei ole iial oodanud, et keegi kandikul ette kannaks.

Sõprus, suhtlemine on vastastikune. Kord käin mina ideid ja plaane välja, mida teha, kuhu minna, siis jälle teine.

Ei ole mitte kuskil öelnud, et kelleltki teiselt ideid ootan.
 
Õnnetule naisele 23. oktoober 2014, kl 16.21
Ära pane vanema eide juttu tähele. See on tema komme, ennast targaks arvata ja teisi maha teha. Ta on vana õelus ise.
 
vanem eit 23. oktoober 2014, kl 16.22
P
muidugi käiakse ka igasugu rollimänge netis mängimas. sina mängid negatiivset idiooti, ma saan aru. just sellisega ei taha ma suhelda siin, netis. ma ei räägigi reaalist.
 
vanemale eidele 23. oktoober 2014, kl 16.38
Sina ei mängi, sa oled õelus.
 
vanem eit 23. oktoober 2014, kl 16.48
ja kust sina seda tead?
keda ma mängin või ei mängi.
 
P. to Vanem eit 23. oktoober 2014, kl 16.53
Ma ei mängi siin kedagi, nii ma sisimas mõtlen ja tunnengi.

Lihtsalt siin JULGEN ja SAAN kõike välja öelda.
Reaalis ei julgegi.

Reaalis ei saagi ju midagi kurta.
1. kardan, et ei saada aru.
2. kardan tüütult mõjuda.
3. kardan ennast lolliks teha.
4. kardan, et ei taheta kuulata.
 
lugenud 23. oktoober 2014, kl 16.54
olen siin mitmeid vanema eide kirjutisi ja õelust pole küll kunagi märganud. samuti enda targaks pidamist ja teiste mahategemist. vist ongi nii, et igaüks loeb välja seda, mida ise parasjagu näha soovib. või siis sobitab enda iseloomujooni teistele külge. või veel mõni variant, ei tea.
 
Õnnetu naine to Vanem eit 23. oktoober 2014, kl 17.07
Ei arva, et siin keegi midagi mängib.
Vist mõni mängib, aga üldiselt ei mängita.

Tahtsin öelda seda, et netis inimene JULGEB asju välja öelda.
Reaalis ei juleta, vähemalt mina küll ei söanda midagi kurtma minna, sest tunnen, et ainult segan ning teen ennast ainult lolliks.

Näiteks kurdan kellelegi masendust ja suhtlemisvaegust.
Usun, sellest ei tehta välja või vaadatakse arusaamatu näoga, et neil nii kiire ja ei ole aega mõelda tobeduste peale.

Nii ma reaalis midagi ei ütlegi, teen enda ainult lolliks.

Siin ütlen kõik välja, mida mõtlen ja tunnen.
 
vaaaal 23. oktoober 2014, kl 17.11
aga tegelikult...
 
jaaa 23. oktoober 2014, kl 17.53
vanem eit 23. oktoober 2014, kl 15.41
---

mulle meenus, kuidas mind saadeti lapsepõlves vanaemale külla, teise eestimaa otsa, käisin siis vist 5ndas klassis. vanaema alustas meie kokkusaamist juttudega oma jubedatest haigustest, siis läks jutt sujuvalt üle tema raskele elule, tema kohutavatele lastele jne.
kõik selle negatiivsuse ladus ta väikese tüdrukutirtsu selga. leidis kõrvad, kes vastu ka hakata ei saanud. juba järgmine päev palusin ennast kodukandi bussile panna.

------------

hea inimese mälestused lapsepõlvest,
 
Lee 23. oktoober 2014, kl 20.37
Vanemas eides ei ole õelust, vaid oskus elu jälgida ja tõlgendada. Tõlgendame nii ja naa, selles puudub ainuõige tõde. Eit seda siin ei kuulutagi, lihtsalt esitab ühte kirjeldust. Mina olen suht veendunud, et siin me oleme need kes reaalis. Kohutavalt raske oleks ennast teiseks kirjutada nii, et sa ise sealt kaoksid.
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 21.12
üksi olla on raske.ei ole vahet kas firma või eraisik. vahel peab oma IQ alla neelanema,ei tohi oma tarkust välja näidata.see ,mis sina mõtled,ei meeldi vahel partnerile.võta või rahandusminister.mulises,mulises nüüd aidaa.ja kui ta ei loobu on venelased puutiniga platsis.kuigi ossinovski on hea,rahandusminister oma IQ ga taevas.nüüd vcabandab ja lunib andestust-fui.aga talle see ei loe.lahkub,saab hüvitist ja ka head pensioni.ah ah haa.meedia hea.vaadake ka dr.i saadet. ka lahendus.üle 45 aastasel naisel menopaus ja mis ootab mehi?ainult rünnakud.mitte midagi head ei leita. sellepärast ongi head varajaotus enne pulmi. VOT. MOTT.
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 21.18
tahan vaid välja ütelda,mida mina mõtlen.ei pea olema õige.lugege raimond kaugveri. kõikjal probleemid. aga naeratan ikka.DISKO raamat hea,ka õpetajad kemplevad.aga meie õpime.
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 21.23
jaa le.ka tema soovis end vahel avada .kuid lapsed seda ei mõista. selles ongi point-suhelda.kuid tema ei leidnud ,kellega.vanusevahe.
 
Õnnetu naine to Lee 23. oktoober 2014, kl 21.26
Olen üsna kindel, et näiteks need mehed, kes netis kõva häälega lubavad kõik paika panna ja maha lüüa, ei julge reaalis mitte midagi teha ega öelda.

Kõige suuremad netis karjujad on reaalis kõige vaiksemad ja arglikumad. Usun, meeste puhul on küll nii.

Kusjuures reaalis ei olegi üksindust kurtnud.
Kellele lähen ennast lolliks tegema ?
olen üsna veendunud, et reaktsioon on selline, et neil ei ole aega tobeduste peale mõelda.
 
Õnnetu naine veel to Lee 23. oktoober 2014, kl 21.31
Ei tea täpselt, kellele vastasid.

Ise tahtsin öelda seda, et netis ütleb inimene välja asju, mida reaalis ei söanda või ei ole võimalust öelda.
 
vaaaal 23. oktoober 2014, kl 21.44
Õnnetu naine on ikka nii "õnnetu", et ise ka aru ei saa, kui õnnetu just! Siit Foorumist sa vaevalt abi leiad, lase aur välja, see natuke aitab:D
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 21.50
õnnetule naisele.ole ise tugev.miks naised loodvad meestelt?enne abielu kindlusta ennast kõikjal aga ära hakka vaid küsijaks.kui oled mehele see,keda ta vajab,pole probleeme kuskil.tta teeb kõik,et oleks õnnelik.
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 21.54
vaaaal-sulle.miks sa negatiivne oled?aita teist.
 
just 23. oktoober 2014, kl 21.58
vaaaal, mis pläägutad siin soovitusi, aita teist materiaalselt. ja kui raha üle jääb, võid mind ka aidata. küll ma probleemi välja mõtlen.
 
aga 23. oktoober 2014, kl 22.09
Mulle ka meeldis vanema eide kirjutis. P on aga tõesti tüütus, ilmselt reaalis sama palju kui netis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!