Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
aff 23. oktoober 2014, kl 22.18
kopipaste:
Olen üsna kindel, et näiteks need mehed, kes netis kõva häälega lubavad kõik paika panna ja maha lüüa, ei julge reaalis mitte midagi teha ega öelda.
----
Reaalis just tore ongi, saab vajadusel kohe pasunasse panna. Sellepärast on virtuaal palju kehvem paik.
Vahel nii äsaks, nii äsaks, aga no kahjuks pole võimalik :)
 
vaaaal 23. oktoober 2014, kl 22.46
äsa ikka, ostad uue arvuti:D
 
lahendus 23. oktoober 2014, kl 22.48
aff,mida sa siis ise otsid?miks sa agressiivne oled? ma ise olen tapnud palju-loomi ,lindusid.nüüd näib see nii loomulik.miks sa arvad,et inimese juures teisiti?harjumus ja oledki bodar...ki.sorry.
 
Lee 23. oktoober 2014, kl 23.01
Vaaaal, ma nüüd naerdes magama:))))
Head ööd kõigile
 
aff 23. oktoober 2014, kl 23.05
vaaal
Jajah, iga kord kui loen läbi tibu kommentaari, uus arvuti.
P kommentaari - uus arvuti.
Krt, pankrotti võib minna :)
 
buratino 23. oktoober 2014, kl 23.17
aff, võta tühi pappkast, kujunda markeriga võimalikult arvutisarnaseks ja kolgi kohe südamest.
 
vaaaal 23. oktoober 2014, kl 23.25
aff, lase need ärritavad kommentaarid mõnda vanasse arvutisse tulla..., vaaaala omad ja:D
 
P-lke abiks, siis ta ei pea kopi-paste tegema 23. oktoober 2014, kl 23.32
Ei arva, et siin keegi midagi mängib.
Vist mõni mängib, aga üldiselt ei mängita.

Tahtsin öelda seda, et netis inimene JULGEB asju välja öelda.
Reaalis ei juleta, vähemalt mina küll ei söanda midagi kurtma minna, sest tunnen, et ainult segan ning teen ennast ainult lolliks.

Näiteks kurdan kellelegi masendust ja suhtlemisvaegust.
Usun, sellest ei tehta välja või vaadatakse arusaamatu näoga, et neil nii kiire ja ei ole aega mõelda tobeduste peale.

Nii ma reaalis midagi ei ütlegi, teen enda ainult lolliks.

Siin ütlen kõik välja, mida mõtlen ja tunnen.
 
shiva 23. oktoober 2014, kl 23.36
no mõned on vist eriti valusa karmavõlaga sündinud ja kohe loodud teistele poksikotiks. vaest tibu ja P-d mõtlen. pole neil reaalis mingit elu olnud (ega enam vist tulegi) ja nii kui virtuaali nina pistavad, kohe tahetakse molli anda.
 
vaaaal 23. oktoober 2014, kl 23.43
ei mina oma sea molli anna kuskile:D
 
shiva 23. oktoober 2014, kl 23.51
no nüüd hakkas mollist kahju. tänapäeva sead oskavad kenasti laua taga noa ja kahvliga süüa ja kardinaga kärssa pühkida.
 
Õnnetu naine to Shiva 23. oktoober 2014, kl 23.52
Eelmist elu eriti ei usu.

Aga muidu olen kohe nii harjunud sellega, et mulle halvasti öeldakse, et kui mõni kirjutab ilusasti, siis tunnen kohe sellist headmeelt, et pisarad tulevad silma, rõõmupisarad.

Mõistusega saan aru, et ei mul enam reaalis elu ei tule jah, aga ikkagi loodan.
 
shiva 24. oktoober 2014, kl 00.13
oh õudust! see, mis ma kirjutasin, oli nali. tead, nali on selline mõnele vahel arusaamatu asjandus, mis üht osa inimkonda muigama ajab, must huumor kaasa arvatud. aga sina kingi parem oma arvuti affile paremsirge harjutamiseks või viska üldse aknast välja ja mine ometi inimeste sekka. kui sul just kabjad all ja saba taga ei ole, siis ei jookse keegi kusagile ja kindlasti leiad reaalist endale suhtlus- või misiganespartneri. vaata ringi, isegi kõige õudsamad mõrrad ei jää üksi kui nad seda ei taha. tahad suhelda ja seltskonda, siis suundu sinna, kus neid leidub ja lihtsalt hakka suhtlema. ega sa ainuke tukunui pole, kolmandik seal vahib samuti suu vett täis ja ootab, et keegi esimese sammu teeks.
 
Õnnetu naine to Shiva 24. oktoober 2014, kl 00.52
Kui ka on nali, siis tõde on sees.

Kuhu lähen suhtlema ? Ei saa ju ometi võõrasse seltskonda trügida.
See ei ole ju nii, et lähen.

Naised seltskonda suvalist võõrast ei võtagi.
Kui mingi grupp räägib omavahel, kuidas sa ennast vahele pressid ? Ei saa ju.
 
??? 24. oktoober 2014, kl 00.57
miks ei saa?
 
Õnnetu naine to ??? 24. oktoober 2014, kl 01.10
Siis hakatakse ju hulluks pidama, kui ennast kuhugi pressin.

Mehed joovad ja vennastuvad, naiste puhul lood teised.
Kui üks naine võõra naisega juttu teeb, võidakse mõelda, et hullumaja kandidaat.
 
??? 24. oktoober 2014, kl 01.20
kui mõnel vabaõhukontserdil mulle võõras kõrvalseisja minuga paar lauset vahetab, siis ainukesed tunnused, mille alusel teda hulluks peaksin, on
- hullumeelne pilk silmis
- riietatud hullusärki
on sul need tunnused?
 
aga millest käib jutt? 24. oktoober 2014, kl 03.34
õnnetud naised? P on siis nagu ametiühingu liidu esimees vä, et tema möla kõlab kõige kõvemini ja kõige sagedamisi?
 
huvi 24. oktoober 2014, kl 08.45
Ma ei saa õnnetust naisest mitte kuidagi aru. Mis mõttes hakatakse hulluks pidama.
Loomulikult ei lähe tänaval vööra juurde, aga sa ju oled sotsiaalne olend, vöi elad sa kuskil maakohas, oled iseenda tööandja , tellid köik kataloogidest ja inimestega ei suhtle reaalselt.
Kas ongi vaja kohe ennast köigil avada? Mis selle möte on?
Mina arvan, et enne kui ennast kellelegi avama hakata, tuleb köigepealt iseendaga söbraks saada. Oma eneehinnangu paika saama, mitte liiga nina taevasse ja mitte ka ennast alavääristades.
Ja maailm on sinu enda peegeldus. Mötle selle peale. Midagi peab olema, miks sinuga ei suhelda, ära süüdista selles teisi, vaata enda sisse ja kas on vaja sellist avatud suhtlemist ja mis see sulle annab? Ainlt hirmu juurde, äkki ta kasutab sind jälle ära, kas seda on sulle vaja?
 
tibu 24. oktoober 2014, kl 12.32
Ja minul on see mure, et minuga aina tahetakse suhelda. Olen sellest nii väsinud, ei teagi, miks minuga olevat hea suhelda ja lävida. Vahetevahel tahaks sellest vabaks ja siis ma põgenen, üksi enne ära või hiljem kuhugi teist teed pidi või hakkan suurele suhtlejale seletama kui kiire mul on. Tüütused. Iseasi muidugi, kui meeldiv inimene mõnel suurel üritusel just kõrvalkohta omades, teeb asist juttu vaadatava teemal.See on teine asi aga osa inimesi on kohe suhtlemisnäljas ja siis muudmoodi ei saa, kui ahistavad teisi oma jutuga.Kunagi ma ühes tutvusportaalis kirjutasin, et mulle ei meeldi rääkida, kui vaid vajaduse sunnil aga kuulata meeldib ja peale seda kirjutasid mulle mõned mehed, et neile sobib naine, kes vähe räägib, palju kuulab ja mõtleb kolm korda nädalas oma peaga.:)))
rästu 24. oktoober 2014, kl 12.49
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati rästu 27.10.2014 21.02.
 
tibule 24. oktoober 2014, kl 13.51
miks sind siis naiseks ei võeta?
 
tibu 24. oktoober 2014, kl 16.47
Ma nii noor alles:)))) Mul aega küll.:)))
 
tibule 24. oktoober 2014, kl 17.22
mis sest, mul kodus püüton.
 
Õnnetu naine 24. oktoober 2014, kl 18.17
Ilmselt oleneb olukorrast, aga kui ei oska osavalt läheneda, siis võidakse tõesti veidrikuks pidada.
Samuti ei tea, kas sinuga üldse rääkida tahetakse ja siis võid ka rumalasse olukorda jääda.

Tibu
MA EI OLE KOHANUD MITTE ÜHTEGI SUHTLEMISNÄLJAS NAIST. Arvasin, et selliseid ei ole olemaski.

Mina jälle olen kohanud naisterahvaid, kel on alati kiire ja suhtlemiseks üldse aega ja tahtmist ei ole.
rästu 24. oktoober 2014, kl 18.21
ära karju tibu peale, ta on meil hella hingega.
 
mölakas 24. oktoober 2014, kl 18.37
ära kuula rästut, tibule võib jalaga ka virutada.
 
mölakale 24. oktoober 2014, kl 20.46
Ei või siin virutada midagi, varu parem lilli ja muud head-paremat särki-värki, tibul peaks varsti sünnipäev tulema, graafikujärgne.
 
Õnnetu naine 24. oktoober 2014, kl 22.47
Tibu jutt pani kohe mõtlema.
Kas tõesti on nii, et tullakse kohe vägisi suhtlema ja veel massiliselt ?

Elan vist teisel planeedil, aga minuga küll keegi suhtlema ei tule.

Ja kui Tibuga tullakse, siis ilmselt ollakse juba varasemast natukene lähedasemad tuttavad.
Ei kujuta ette, et võõra või põgusa tuttavaga rääkima pressitakse.

Kes rääkima kipuvad ? Sõbrad-tuttavad ikka vist.
Ise ei kujuta ette, et näiteks suvalised majaelanikud jõuga minuga vestlema suruks.
Ikka eelnevalt peab mingi side olema.
 
oi 24. oktoober 2014, kl 23.24
tibul on palju sõpru - koondmutt, paksud aamid, riivimata kandadega mutid ja mingid jopakollad olid vist ka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!