Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
no 27. oktoober 2014, kl 12.53
kas te hetkeks mõtleksite ka nii...
kui inimest huvitab psühholoogia, siis ta võib ju katsetata, kuidas keegi reageerib.
 
Õnnetu naine 27. oktoober 2014, kl 13.38
Inimpsüühika on nii keeruline ja seda on vahel jube raske mõista.
Tihti ei saa osade käitumisest aru, tekitab hämmeldust.

Lastekodusse võib muidugi minna ja see on üllas tegu.

Aga pidasin silmas suhtlemist enamvähem eakaaslastega, külas käimist, muljete vahetamist, midagi koos ette võtmist.

Tahad vahel muljeid jagada, kellegagi midagi arutada.
Lastekodu on ka hea soovitus, aga lastega ei hakka ju igasugu asju arutama, muret kurtma nagu teise täiskasvanuga.

Hyatcint Bucket
Kuskohas elad ?
 
Õnnetu naine 27. oktoober 2014, kl 13.45
Ei tee mingeid katseid. Vahel kommid täiega üllatavad, ei mõista neid.
 
kandilise peaga P-le 27. oktoober 2014, kl 14.27
huvitav on see, et millest vaja aru saada sa ei saa ja mõni komm on mõeldud mitte sinu kõrvadele üleüldse ja sellest sa saad kohe aru.

miks sind koguaeg üllatama miski paneb? nii vana inimene nagu sa oled, miks sa elust midagi ei tea?
 
ninatargake 27. oktoober 2014, kl 18.20
lugesin psühholoogia õpiku tagantpoolt ettepoole seekord läbi ja leidsin, et pole kahte peppukest minul. no jah tõede on see, et ikka kaks kannikest on, aga see ei määra minu psüühilisi omadusi kahe lausega sõnu teha.

Need määravad palju muud minus mida teha, kuidas kunas ja kellega.
 
Õnnetu naine to Kandilise peaga P-le 27. oktoober 2014, kl 19.35
No sa oled tark, selgita siis, miks mõni tuleb netti õelutsema, mis sellisel viga on.
Milleks on vaja öelda halvasti suvalistele süütutele võõrastele, kes ei ole susijale midagi halba teinud ?
Selliseid tigedaid, lausa õelaid komme netis on palju. Miks ?
 
huvi 27. oktoober 2014, kl 19.52
Aitäh vastamast.
Kui nooruseunistuse ei täitunud, siis nüüd on paras aeg uued unistused tekitada.
Saad 47 seega alles 46??? Ikka 4 aastat veel 50 puudu. Vahe on just olemas.
Proovi iseenast aru saada, miks sa pead teiste inimeste probleemidest aru saama. Psühholoogia ongi keeruline. Selle ühe raamatu tagant ette vöi eest taha lappamine ei tee kedagi targaks isegi mitte targemaks.

Elad kuskil väikelinnas, seal on lihtsam suhelda, kuidas on sul õnnestunud ilma söpradeta läbi saada.

Kas kooliajast ei ole jäänud söpru, kas pole sugulasi, perekonda, mötlen vendi, õdesid. Kas tökaaslaste hulgas ei ole möttekaaslasi.

Siin pakuti väimalusi, kuidas aega veeta, sa jaurad ikka, ks tahaks sin söbraks hakata. Kasuta oma psühholoogilisinteadmisi suhtlemisel.
Mina olen sinust üle 10 aasta vanem, teises linnas, arvan, et sinul pole huvi minuga suhelda ja minul enam ka mitte.
 
huvi 27. oktoober 2014, kl 19.58
Ma vastan sulle miks tullakse netti õelutsema.
Pöhjuseid on mitmeid. 1, ei suuda reaalelus oma eluga hakkama saada, siis on hea teistele halvasti öelda, tundub, et hakkab kergem. 2, inimene ongi oma loomult nii halb kui hea ja osa inimesi suudab halba endas maha suruda, teised lasevad halva vabalt endast välja. 3, mõni naudib kuidas teistel on halb, see õelutsebki. Jne pöhjuseid on teisigi.
 
Õnnetu naine to Huvi 27. oktoober 2014, kl 21.59
Ei ole koolikaaslastega kontakti. Ühega natukene küll oli.
Vend on samuti komplekside küüsis.

Miks sul algul huvi suhelda oli ja enam mitte ? Täiesti heatahtlikult küsin.

Ei ole tekkinud töö juures mõttekaaslasi kahjuks.
 
tegelt 27. oktoober 2014, kl 22.10
täiega probleemne inimene, kellele meeldibki hädaldada.
 
eeee 27. oktoober 2014, kl 22.16
ja kuidas neid isendeid nimetada, kes siin temaga suhtlevad?
 
huvi 27. oktoober 2014, kl 22.18
Mulle meeldivad huvitavad inimesed, midagi peab olema, millest lähtuda. Ma olen palju vanem, elan teises linnas, mul ei ole vist sinuga midagi ühist. Psühholoogia huvitab mind niipaju et iseendast aru saada. Teiste puhul võib analüüsida, miks keegi midagi teeb, aga teooriaid on palju ja alati see ei õnnestu.
Mul on suur tutvusringkond, pere, lapsed, lapselapsed, kooliaegseid söpru, töökaslasi, töötan alal, kus tuleb palju suhelda, seega ei oska sinust aru saada, miks sul puudub selline tuttavate ring.
Inimene ei pea olema kõigi vastu hea ja kõigile meeldima, tuleb osata öelda ka ei.
 
eeee 27. oktoober 2014, kl 22.24
kuidas sa, huvi, tead, et elad teises linnas?
 
Kool 27. oktoober 2014, kl 22.27
Mina targutan, sina targutad, tema targutab, meie targutame, teie targutate, nemad targutavad. See on 50+.
rästu 27. oktoober 2014, kl 22.32
näedsa, midagi mõnusat ka enne uinumist lugeda...:DDD
 
Kokkuvõtteks 27. oktoober 2014, kl 22.55
Millal ma enne mööda olen pannud?
 
Õnnetu naine 27. oktoober 2014, kl 22.55
Vot seda mõtlesin ka, et kust tead, et teises linnas.

Ei teki tutvusi, ei teki, kõikidel naistel nii kiire - kiire, kõik nii reserveeritud olekuga. Peale minu muidugi.
 
et 28. oktoober 2014, kl 08.22
sa ise õnnetu naine ütlesid et ei ole Tallinnast, ju siis huvi on Tallinnast.
Tutvusi ei teki, kui sa ise ei tekita. Sa süüdistad kõiki, et kõigil on kiire, paku midagi huvitavat välja, mida konkreetselt teha ja küll tuleb huvilisi.
,
Aga keeghi mind ei taha, sellise suhtumisega ega ei tahagi.
uuri psühholoogiat ja leia oma küsimustele vastused.
 
Õnnetu naine to et 28. oktoober 2014, kl 13.29
Olen ilmselt valede inimeste otsa sattunud.
Need, kellele olen ettepanekuid teinud, ei ole olnud huvitatud.
 
et 28. oktoober 2014, kl 13.43
paku siis netis kasvõi siin mingi põnev üritus oma kodulinnas, ehk on hakkajaid kaasalööjaid, mine tea, alati võib proovida, kaotada pole ka midagi.
 
et 28. oktoober 2014, kl 13.44
alusta sellest, mis sulle endale huvi pakub, peale lehelugemise ja netis surfamise ma pole su huvidest lugenud, aga ma pole ka kõike lugenud.
 
õnnetu naine to et 28. oktoober 2014, kl 14.39
Huvid saavad koos tegevuse käigus tekkida.
Näiteks tennist, sulgpalli või piljardit mängida.
Või koos teatrisse minna.
Suhtlemise käigus tulevad ideed ja mõtted.

Kui nii ette planeerida, ei pruugi midagi välja tulla.
 
tule eile meile 28. oktoober 2014, kl 14.43
ei tea, milline 50+ naine jaksab veel tennist mängida.
sa isegi pidid paks olema, mis tennist sa mängid! sa ikka tead, mis mäng on tennis? või piljard?
 
veel 28. oktoober 2014, kl 14.46
enne kui sinuga kusagile minna, tahaks ikka sind tundma õppida.
praeguse jutu põhjal räägid sa ka teatris mulle kas oma sõbrannast või õnnetu olemisest, nii et mina küll sinuga kusagile minna ei julge.

räägi algatuseks või sedagi, mis sind piljardi juures võlub ja jutusta see mäng minu jaoks huvitavaks.
 
idee 28. oktoober 2014, kl 14.48
kutsu veini naised jooma ja vend võta kaasa, pika mõtlemise peale sain aru, milles viga on.
 
ideeee 28. oktoober 2014, kl 15.06
see õnnetu naine on ju ajahambast puretud aastatetagune sanrdiin vennaga, niipea kui venda nimetas sain kohe aru,kellega tegemist.tere sandriin,oh siin.
 
Richard 28. oktoober 2014, kl 15.23
Ma arvan, et näiteks üks nädalake igapäevast suhtlemist
Hyatcint Bucket´iga mõjuks igati positiivselt :)
 
et 28. oktoober 2014, kl 15.43
selleks et mängida tennist, sulgpalli või piljardit, selleks peab olema vastav koht ja varustus. 50+ saab sellega hakkama, aga teemaalgataja on alles 46, selles vanuses peaks sellega hästi hakkama saama.
Oled küll järjekindel, aga nagu reaalelus, nii siingi, ei tekita sa huvi enda isiku vastu. Mõtle välja miks?
Võta psühholoogia appi.
Alustuseks võiksid külastaa õppinud psühholoogi, ehk annab sulle nõu.
 
Õnnetu naine teised ja et 28. oktoober 2014, kl 17.32
Pakkusin lihtsalt välja, mida näiteks teha.

Et
Milline inimene sulle huvi pakub ? Mis nendes on erilist ?
 
kokkuvõtteks 29. oktoober 2014, kl 14.14
Otsitakse psühholoogi või perearsti - tahetakse kurta,
samas ka tegevusjuhendajat - igav on....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!