Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
P-le 06. november 2014, kl 22.45
Mis sõna see "kläts" eesti keeles on??
 
eelmisele 06. november 2014, kl 22.54
Küsi kommija loogika käest.
 
õnnetu naine 06. november 2014, kl 22.58
Klatsima või klätsima - mõte ju sama.
Olen rohkem kuulnud ä-tähega varianti, kuidas keegi ütleb, see nagunii ei ole algselt eestikeelne sõna.
 
Õnnetu naine 06. november 2014, kl 22.59
Loogikalt ootan vastust, kui aega saab. Kiiret ei ole kuhugi.
 
kõrvalt 06. november 2014, kl 23.28
Tutvusin selle pika teemaga halvas kogemuses. Assa nuga, kus on ikka jaksu mõnel, ja aega! Hakkan juba mõistma, miks see nn sõbranna meie väidetavalt õnnetukese pikalt saatis, kellegi nii õelaga ei peagi ju kaua vastu. Muu vaht seal ümber on ilmselgelt muinasjutt või luul.
 
Õnnetu naine to kõrvalt 06. november 2014, kl 23.41
Et minule võib öelda igasugu asju, käituda minuga nagu kaltsuga, pärast saata sõnumeid PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA, HALETSUSVÄÄÖRNE NÕMEDIK, HÄDAVARES, ÕNNETSEHUNNIK, HALE.

Kui ma su arust õel olin, siis kuidas sain hale pugeja olla ?
Need kaks ju välistavad teineteist.

Pealegi ei saa ühegi õela kallal 13 aastat jutti õelutseda. Õel lihtsalt ei lase endale halvasti öelda, paneb ütleja kohe paika.

Samuti ei hakka õel kellegi pilli järgi tantsima ja koogutama.
 
Õnnetu naine to Kõrvalt 06. november 2014, kl 23.47
Kui üritasin viisakalt asjad selgeks räägiti, öeldi mulle telefonis: sa oled ju nii HALE S.TAVARES, mis sinusugusest kadestada, aahhhahhhaa, ihhiihhii.

Kui ütlesin, et peigmehe pärast oli ju kade, siis irvitas: ehhee, kade, sinusuguse nõmediku peale, mida on sinust kadestada.

Täpselt nii ütles, mul on mitmed ütlused sõnasõnalt meeles.

Kusjuures sama inimene oli mulle ju mõni kuu tagasi raiunud: sõbranna on kõige tähtsam, jäta peigmees maha.

Kui peigmees oli maha jäetud, siis ma olin kohe hale pugeja, nõmedik, s.tavares jne.
 
mis 06. november 2014, kl 23.53
sa nutad siin, õnnetu? tibu kutsus su homsele sünnipäevale, mine parem küüsi lakkima ja kandu riivima. sul võimalus homme üks viisakas ja ilusa hingega sõbrants soetada.
 
Õnnetu naine to Kõrvalt 07. november 2014, kl 01.35
Kirjutan sulle juba 3-nda kommi.
Huvitab, kui sul elus läheb kellegi soovil väga halvasti ja sa oled omadega täiesti läbi ning püüad selgusele jõuda, miks sul nii õnnetult läks, siis on sul hea tunne, kui mõni hakkab sind õelaks sõimama, kui sa oled niigi õnnetu ja hädas.
 
lokirullidega 07. november 2014, kl 01.47
õnnetu, kas sul surnumere mineraalidega rikastatud mudamask juba näol, et tibu sünnipäeval õitsev välja näha? kui tordi kusagilt kohvikust tellid, siis ära vanusenumbrit peale lase kirjutada. tibu ei mäleta seda isegi täpsemalt, seega pole vaja teda šokeerida.
rästu 07. november 2014, kl 13.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 07.11.2014 14.42.
 
Õnnetu naine 07. november 2014, kl 14.06
Viimati käisin isa juubelil.
Muidu ei ole 30 aastat mitte ühelgi sünnipäeval käinud.
 
mida asja 07. november 2014, kl 16.40
kui sa pole 30 aastat ühelgi sünnipäeval isegi käinud, kuidas kujutad sa ette pidevaid kohvikukülastusi või restoranikülastusi kellegi võõra inimesega, kellega üritad sõbrustada.
 
Õnnetu naine 07. november 2014, kl 17.17
Suures seltskonnas olen kidakeelne, ei saa sõna suust.
Kellegagi 2-si kohvikus kohvi juua ei ole küll probleem, ainult kedagi ei ole võtta.

----
Muide paneb mind imestama, et kui inimene kurdab oma muret ja seda, kui alatult on lasnud endaga käituda, et siis on õel ?

Et siis minuga võib ükskõik kui hullult käituda, aga mina seda mainida ei tohi ?
 
sünnipäevaline 07. november 2014, kl 17.27
õnnetu, kas sa küpsetada oskad? äkki võtad selle tibu sünnipäevatordi tegemise enda peale. maitse kohapealt tibu nõudlik pole, peaasi, et tort suur on ja ohtra kreemiga.
 
Õnnetu naine 07. november 2014, kl 18.36
Küpsetanud ei ole ammu, keeran tordiga käkerdise veel kokku.
Lihtsalt ei ole olnud kellelegi küpstada ja ainult endale ka mõtet ei ole näinud.
 
renomee sel P.eel 07. november 2014, kl 18.45
ju sul naiste hulgas ja ses kolkalinnas kehv renomee. inimesed häbenevad ehk sinuga kokkupuutumist? selline "müstiline totakas".
 
Õnnetu naine 07. november 2014, kl 19.35
Ju ma mõjun sellisena vist tõesti, aga huvitav, mille järgi.
Ma ei suhtlegi kellegagi.
Ilmselt ikka kehakeel ja olek.
 
sünnipäevaline 07. november 2014, kl 19.48
küpseta siis selline käkk, millist oskad. ega tibu ka eriti vahet tee, kas tegu käki või tordiga. tal samuti selles osas kogemusi napib. peaasi, et suur ja kreemine ja tibul sinna hea pehme näoli sisse vajuda kui ta laua taga liiga purjakile jääb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!