Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida ootavad 50+ naised meestelt?
 
uskumatult taipamatu klähvits 10. mai 2016, kl 14.09
sinult ei oodatud mingit vastust, isegi sellest ei saanud sa aru.

kuid see, et sa tahad siin naistega kakelda ja neile molli anda ning pead seda lõbutsemiseks, iseloomustab sind täiesti piisaval määral. mul on sinust ja su järgmisest kahekümnest aastast tõsiselt kahju.
 
HaukuvPeni 10. mai 2016, kl 15.32
uskumatult taipamatu klähvits Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinult ei oodatud mingit vastust, isegi sellest ei
> saanud sa aru.
>
> kuid see, et sa tahad siin
> naistega kakelda ja neile molli anda ning pead sed
> a lõbutsemiseks, iseloomustab sind täiesti piisava
> l määral. mul on sinust ja su järgmisest kahekümne
> st aastast tõsiselt kahju.

Nüüd jääb alles küsimus: "Mida sa siin ise teed?" Igal võimalusel äsad meestele ja ootad vastu roosisülemeid. Või tahad kakelda kuna see on põhiolemus? :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
lehvalehva nähvits 10. mai 2016, kl 15.44
midagi oli, mis pani hetkeks peatuma, see sai nüüd läbi.
 
tõlge 11. mai 2016, kl 02.42
tädi pistis kotletid ise nahka
 
mida 11. mai 2016, kl 18.54
ootavad, mida ootavad?
loomi ikka - jaguari, naaritsat ja eeslit.
 
vaaaal 11. mai 2016, kl 20.19
ja boa võiks olla eesli asemel:D
 
eiei 11. mai 2016, kl 20.59
madu on juba see, kellele naaritsakasukas selga upitatakse
 
midäs 11. mai 2016, kl 23.35
No mis ikka oodata on, äkki seda, et poisikesed hakkaks täiskasvanuks saama?
 
Indigopensionär 11. mai 2016, kl 23.45
Poisikesed on meie, indigopensionäride, sekka väga oodatud - rohelise pileti annab nõukanaljade väsimatu ketramine ;)
 
kas 11. mai 2016, kl 23.48
indigopenskarid on need, kes pimeduses rohekalt helendavad?
 
aivai 11. mai 2016, kl 23.49
ja kes teid sunnib siin nende poisikeste sabas tiirlema, ah?
 
Indigopensionär 11. mai 2016, kl 23.53
Indigopensionär on defineerimatu tegelane, selline kriiskav igas mõttes. Paistab silma rumalustega - või, võta sa kinni, helendavate mõttesähvatustega, mis ontlikke kodanikke kaugele peletavad.
 
tüdinu 11. mai 2016, kl 23.54
Kole tüütu on küll, kui poisikesed põllepaelte küljes rippudes üritavad kaasa lohiseda.
 
Indigopensionär 11. mai 2016, kl 23.56
Poisike ongi ju tulevane indigopensionär. Ma näen temas potentsiaali, seepärast tiirlen mõnuga tema ümber, aivai, koongi saab pai.
 
Indigopensionär 11. mai 2016, kl 23.57
Poisikesi on tarvis lihvida...
 
marusja 12. mai 2016, kl 00.02
Nüüd ajasite vist midagi segi, peni on inva-, mitte indigopensionär.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 00.04
Peni on peni. Mina olen indigopensionär. Multifunktsionaalne ja igihaljas
 
marusja 12. mai 2016, kl 00.11
No kui nii ütled. Mingi silmipööritav tegelane sealt seltgeltnägijate saatest kinnitas samuti, et tulemas on uus ajastu - indigopensionäride ajastu.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 00.20
Vaat, kui huvitav. Ise avastasin indigopensionärid umbes 10 aastat tagasi - siis kui indigolapsed moodi läksid... khm, sellised kasvatamatud tegelased.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 00.24
Head und mu armsad!

Soovib Anna Kanatuust
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 20.29
Penistiilis anekdoot:
Peni seisab pärast väsitavat tööpäeva trammipeatuses. Äkki silmab ta kaunist gümnasisti - penil hakkabki vaikselt ila tilkuma... Peni kibeleb ennast juba peaaegu et niutsuma, kui korraga pöörab gümnasist end ümber, näoga peni poole. Peni ehmatab hetkeks, et pagan, see ju polegi gümnasist - aga ikkagist naisterahvas, seegi hea ning veelgi toredam on see, et pöörab meie penile tähelepanu... "Gümnasist" küsib penilt, et kas penil ka mobiiltelefoni on, hädasti oleks vaja emale helistada, mobiil aga unus tööle. Peni rõõmustab, ta saab asjast kohe omamoodi aru ;)... Peni avab krapsakalt püksiluku ja ulatab midagist gümnasistile. "Gümnasist" on suhteleiselt eakas ja viletsa silmanägemisega. Ta haarab reipalt "telefonist" kinni ja hüüab: "Hallooo, hallooo, EMA!?..."
 
noh 12. mai 2016, kl 20.39
see oli vist peni viimaste aastate õnnelikum päev.
 
naine 50 12. mai 2016, kl 21.41
Mina soovin tutvuda mehega, kellega oleks koos tore ja lõbus...loomulikult pole vähemtähtis see, et ka temal minuga oleks tore ja lõbus.
Kõik muu ei ole enam nii oluline, välja arvatud loomulikult elementaarsed asjad nagu hügieen jne.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 22.00
Vee ja seebi kasutamisoskus on mehe puhul ülimalt tähtis. Mulle ei meeldi mehed, kes haisevad. Ma olen haisvatest meestest alati kohe loobunud - tutvumismõte haihtub vusti õhku. Haisva mehega ei ole lõbus.
 
ja 12. mai 2016, kl 22.24
loll ka üks mees olla ei tohi. maailma kõige õudsam kombinatsioon - loll ja haisev mees.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.01
Lisan veel mõned halvad omadused: loll, haisev, endast heal arvamusel olev mees, ropp ja laiskusest vaene.
 
ja 12. mai 2016, kl 23.07
nüüd võiks vahelduseks mõned head omadused ka kirja panna. muidu hakkavad mehed kurtma, et nad pidevalt ühepoolselt piki pead saavad. kusjuures kõige kilavama häälega kurdavad just need lollid, laisad ja pesematud.
 
Riin 12. mai 2016, kl 23.28
Kui üldistavalt midagi head öelda, siis sportlikud mehed meeldivad kõikidele naistele.
Loomulikult ka ausad, truud ja mõistvad. Millegipärast osa mehi enda juures just neid omadusi ei hinda.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.33
Hea omadus: himur. Saate aru küll, mis ma mõtlen. St mees suhtub ellu kirglikult, aga samas on tasakaalukas. Oskab piiri pidada, aga samas saab aru, millal on mõistlik piire ületada, st muutuda metsikuks. Heldus on ka hea omadus, aga samas mõõdukus tuleb ka siin kasuks. On tõeline mees ja isane, aga samas näitab välja ka oma pehmemat poolt...
 
ahahh 12. mai 2016, kl 23.37
õrn ja hell matšo seega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!