Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida ootavad 50+ naised meestelt?
 
milles küsimus 21. mai 2016, kl 22.10
naine50+ ootab 14. mai 2016, kl 18.02
armastus, ausus , kallistused, kõva leil, ,küünlavalgus, lilled, loodus , meri, mets, päike, positiivsus, rahu


meeldiv daam 15. mai 2016, kl 19.32
Teistelt meestelt ei oota midagi, aga ühelt konkreetselt meesterahvalt siin ootan, et ta rumalate küsimuste asemel midagi asjalikku ja huvitavat räägiks.
..........
jollecooli tekst oli neile.
 
KniksMarihen 22. mai 2016, kl 11.02
Noh, kaua te seda kummi venitate?
Lootsin eest leida palju tarkust, aga on kulgenud nagu alati ;)
Usun, et HaukuvPeni lootis oma käitumises miskit parandada, arvestades naiste ootusi, aga võta näpust! Jälle läks materdamiseks.
Tundub, et naised, vaatamata vanusele, ei tea ise ka, mida nad meestelt tegelikult ootavad.
Mõnes mõttes (olen ju naine, sestap ka sellised järeldused) on see hea taganemise taktika, kui ootused mingi mehe suhtes mingis mõttes ei täitu (IRW)

Nii et, võib teema (vist) kokku võtta sõnadega: kust tuul, sealt meel.

HaukuvPeni, mul on kahju, et sa ei saanudki targemaks.
mansion ghost 22. mai 2016, kl 14.05
kust tuul, sealt mees.
 
KniksMarihen 22. mai 2016, kl 14.26
Aitäh, mansion ghost, tuju veel paremaks muutmise eest!
Vahest on vaimudel ikka asjalikke peatusi ka, selmet läbi, mööda tuhiseda :D
 
HaukuvPeni 22. mai 2016, kl 14.46
KniksMarihen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> HaukuvPeni, mul on kahju, et
> sa ei saanudki targemaks.

Sa suur tüdruk juba peaksid teadma, et koer võtab ajapikku üle perenaise kombed. Võimalik, et on olemas ka vastupidiseid juhuseid. Siine foorum on juba kord selline, et kui midagi ilusti kirjutad, saad ämbritäie solki mõnelt printsessilt kaela. Parem siis ette võtta profülaktiline ennetustegevus ja materdada printsesse. Vikside ja viisakate tüdrukute vastu pole mul midagi aga paar kohalikku printsessi viivad ka nende maine täiesti alla!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Päris printsess 22. mai 2016, kl 14.59
Ära nuta lillekapsas,
homme sööb sind hobune.
 
KniksMarihen 22. mai 2016, kl 15.08
Nohjah, ma unustasin sellise pisiasja, et enamik siinseid naisi võivad olla linnavurled (ma ka ;P) ja nad ei tea, et solk valatakse sigade künasse, koertele ulatatakse liharikas kont. Kui kont hambus, saab koer ainult uriseda, hammustamiseks pole võimalusi.

Nüüd asi lahti selgitatud :P
 
lugu 22. mai 2016, kl 15.17
koerast, kes leidis kondi.

Ta mõtles endamisi: "Nämma, mahlakas kont!" Ta võttis selle oma lõugade vahele, haukas seda ja see pudenes tema suus habemenoana teravateks kildudeks. See oli kuiv kont! Killud lõikasid koera igemetesse ja ned veritsesid. Kuna tema suu veritses, maitses ta omaenda verd ja omistas selle kondile, mõeldes: "Vau, on alles mahlakas kont. Aga küll see teeb ikka haiget!" Siis hammustas ta üha kõvemini edasi, maitstes rohkem omaenda verd, tundes rohkem valu ja omistades endiselt maitsvust kondile.

Kõlab tuttavana?
 
toomingalilleke, kergelt pudenev 24. mai 2016, kl 04.56
on ikka räige elu siinsetel penidel. meenus kohe see hambapasta reklaam, kus midagi igemeveritsuse vastu pähe määriti. proovi seda, äkki pole pärast eitesid tarviski.
 
kas 24. mai 2016, kl 07.10
haukuvpeni koos kniksmariheniga ongi need ainukesed siinsed reptiilid, kes ainult keppi ja keeksi otsivad? siis olete ajale jalgu jäänud tõesti. jagage õige neid palukesi omavahel ja laske teistel inimestel lihtsalt vestelda.
 
KniksMarihen 24. mai 2016, kl 23.30
kas!
Kas sa oled sellest reptiilindusest väga häiritud?
Ma ei hakka vabandama, et olen siin vaid niiöelda harvhulkuja. Ehk siis: arva ära, mitu hobust mul on, saad mõlemad endale.
Kui kõik teemad läbi loed, saadki teada, mitu hobust mul on, elik kui sageli minu nimi sinu silmi torgib. Ei kavatsegi sulle asja lihtsamaks teha.
Vaba maa, vaba foorum, võid ise kusagile mujale kamandama minna, kui siinne ei meeldi! Onju.
 
uiui 24. mai 2016, kl 23.33
nüüd läheb kismaks
 
kepitahtjaid ikka rohkem siisn 25. mai 2016, kl 01.01
Alu, Sid, välipreester, Punapea, carl loft, must Lesk, Charlotte ,prints.. jne siin on palju kepitahtjaid.

ma kunagi ei saa aru, miks nad omavehel paarituma ei hakka? oleks ju ökonoomsem.
 
vai 25. mai 2016, kl 02.05
jälle see kepiunelm kohal.
kõikse ökonoomsem oleks kui sa oma jalgevahet kusagil siit eemal sügaks. lipp sulle kätte ja via gra põske.
 
noorem mees 25. mai 2016, kl 16.43
siiski selles 50 pluss vanuses naisel peaks mees juba natuke noorem olema. 5 aastat ehk?
 
paras 25. mai 2016, kl 16.48
kuskil 5-10 a noorem, siis vast on asja mehest.
 
HaukuvPeni 25. mai 2016, kl 17.21
paras Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuskil 5-10 a noorem, siis vast on asja mehest.

50+ naised ainult arvavad, et nad tahavad veel ... Tegelikkuses on asi vägagi nutune. Nelja kümpised tulid ise kärmelt voodi. Minu vanused naised tahavad ainult pläkutada ja shoppamas käia. Kultuuriüritustel ka. :-( Ma muidugi annan endale aru, et viiekümnendates mees ei ole enam mingi tipptegija, selleks on ikka vaja olla 20...30 vahel.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 25.05.2016 17.22.
 
üks naine 26. mai 2016, kl 14.22
Kelle köhida see on, mida ma tahan või ei taha.
Ja igaüks saab ainult iseendast kirjutada...ja oma võimekusest...või võimetusest.
 
abnormne 27. mai 2016, kl 15.00
tead, koeraniru, et sa eksid? arvan, et sa ei tea, vastad siis, mis vastad, ja eksid sa seepärast, et räägid oma kogemuse järgi, muid kogemusi teadmata. muide, see oleks täitsa ok kui sa seda nii iseteadvalt ei teeks, aga seda sa teed ja see on sinust rumal. miks sa ei jäta ruumi eranditele. kuuled! ERANDITELE on see sõna. ja ma olen kindel, et erandeid jagub, nojah, mitte vast maasiliselt, mis erandid need siis oleks, aga erandeid on. ON TÕESTI. ise olen ja tean mõnda, kes on veel, ja siis veel aiman - oma ninaga tunnen siinsamas sarnaseid endale - naisi, kes erinevatel, kuid endale väga-väga olulisel põhjusel ei lennanud meestega kohtudes kärmelt voodi ning tegelt ei lenda praegu ka ning šhoppamist vihkavad. pläkutamine - mis selle sõna all õigupoolest mõeldakse, kas seda mida ma praegu teen? loodetavasti mitte, aga mine tea. ja mis sul kultuuriürituste vastu on? ega sa neist kõigist osa võta, läbimõeldult valitud kultuurne sündmus annab igapäevaelule oma tooni. või ei seeda sa neid mitte mingisuguseidki?
ah, nüüd läks tõsiselt pikaks, mnjah
 
abnormne 27. mai 2016, kl 15.20
oeh, ma unustasin su olemuse, koeraniru, minu viga, sina jahidki just kerget voodisaaki, tunneteta ihukergendust, seega on su kaebus täitsa omal kohal, mida vanemaks saad, seda raskemaks sul selle hankimine läheb. ma tegelt plahvatasin su esimese lause peale ning edasi tuli juba iseenesest. võtan omaks, särtsub mus vahel liialt, a mis sest, mõnele meeldib, ohutus kauguses eriti (mitte, et sa eksinud poleks, esimese lausega eriti:)
 
abnormne le 27. mai 2016, kl 18.49
Sa oled igati mõistlik naine. Sinusse võib ära armuda.
 
abnormne 27. mai 2016, kl 19.45
 
HaukuvPeni 28. mai 2016, kl 09.36
abnormne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oeh, ma unustasin su olemuse, koeraniru, minu viga
> , sina jahidki just kerget voodisaaki,
>

Minul on sulle küsimus. Mida sina siis otsid? Mingit vanameest kellega koos, käest kinni loojangusse minna? Või soovid leida kedagi kelle eest saaks vanaduses hoolitseda? Või plaanid endale hooldajat võtta? Võta siis parem kass ja hoolitse tema eest. Kuna kassi eluiga ei ole pikk, loodame, et elad ta üle.
Minul on kõik muu olemas peale stabiilse voodikaaslase ja ma ei tee sellest mingit saladust.
Naised võiksid elada reaalses maailmas, mitte unistustes. Saate vähem haiget kui unistus ei ühti tegeliku eluga.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
alfons 28. mai 2016, kl 12.30
Stabiilne voodikaaslane on armuke. Mis penil siis viga on, et ei suuda naist selleks leida?
 
rahutu maanooruk 28. mai 2016, kl 13.19
Yes! Pange aga edasi, kuskil mujal nii palju nalja ei saa :D
 
HaukuvPeni 28. mai 2016, kl 13.46
to:alfons
Mina elan reaalses maailmas. Naised soovivad elada unistustes ja me ei kohtu.

to:rahutu maanooruk
Ei ole siin midagi tasuta. Osta päevapilet lugemiseks. Saadan sulle oma panga rekvisiidid, et saaksid raha üle kanda.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
abnormne 28. mai 2016, kl 14.32
ma ei ütle sulle seda, koeraniru, lihtsalt ei ütle ja kõik;P
tglt mul on selleks täitsa realistlik põhjus kah (pole sa midagi ainurealist siin;), vada, kui sa seda siiani pole läbi hammustanud, sis ei aita mingi seletamine ega kikude teritamine miskit, sul lihtsalt puudub selliste naiste mõistmiseks soolikas. seega tuleb sul edasi jääda uudishimu kätte kihelema ja end sügama, mitte, et sa pole sellega harjunud, kirbuhammustused jätavad ju päris sama tunde!

/hingamiskoht : ) /

näh, tegelt ma ikkagi teritasin kikusid, kuigi tean, et see ei aita. mhh. pakun lepituseks midagi head su omal valikul, mis? ja togimistoika viskan kaugele põõsasse, mõned paid teen kah, ma pole üldse kade tüdruk, tegelt kohe üldse mitte, eriti koeranirude suhtes, kuigi reaalsuses mõjuvad nad mulle ... palju rahustavamalt:)
 
täpselt 50 28. mai 2016, kl 20.42
Ikka unistan...toredast ja meeldivast meesterahvast. Ja kui sellist minu jaoks ei leidu, pole hullu midagi. Latti igatahes alla ei lase, ebameeldiv meesterahvas ei kõlba kuskile. No ja vabandust....kes siis meie eas enam haiget saab...see rohkem noorte pärusmaa.
 
HaukuvPeni 28. mai 2016, kl 20.57
täpselt 50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja kui sellist minu jaoks ei leidu, pole hullu
> midagi. Latti igatahes alla ei lase,

Nüüd ma hakkan mõistma miks vanemad mehed noori tibisi landivad! Meestega samas vanusegrupis olevad naised hindavad ennast seda kõrgemalt, mida rohkem aastaid lisandub. Eks meestel tuleb sealt võtta kus lihtsam on. Kaotada ei ole ju midagi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Hee 28. mai 2016, kl 21.01
No näed siis, Peni, nüüd on sinu voodiprobleem lahendatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!