Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida ootavad 50+ naised meestelt?
 
majavamm 29. mai 2016, kl 00.09
Ja jaa...kui kõik oleks vaid nii lihtne, et sõrmenips ja noor naine voodis.
Mõnel mehel on see võimalik, mõnel mitte.
 
seda et 29. mai 2016, kl 00.18
Vastates su kysimusele siis naised yle viiekymne ootavad mehelt tapselt seda sama mida 20+ naised, 30+ naise, 40+ naised:) Issand jumal tule appi, kas sa toesti arvad, et kui esimene number on viis siis naine kuidagi muutub voi mis?
 
juurikas 29. mai 2016, kl 08.45
No aga öelge siis see otse välja....mis te piinate vaest meest. Ta pole seda eluaeg teadnud, mida need naised ootavad ja elu viimases osas soovib ometigi need ootused täita.
 
mida 29. mai 2016, kl 09.07
Loe eestpoolt seal on kõik kirjas.
 
otse 29. mai 2016, kl 09.10
Naised tahavad meest, mitte keel ripakil peni. Kui keegi samastab ennast koeraga, siis ta ongi koer.
 
KniksMarihen 29. mai 2016, kl 10.01
Hmm, väga üldine lähenemine.
Kas sa mõtlesid korralikult läbi, kui endale nime "otse" valisid? Tekst on tõepoolest otse ja labidaga lajatamine. Loodan, et tegelikus elus kaldud kõrvale ka.
 
niisama 29. mai 2016, kl 10.17
Tegelikult on isegi seos olemas. Meeldivad koerad on hästikasvatatud, väärikad, arukad, targad, iseteadlikud. Sama kehtib ju ka meesterahvaste puhul.
 
otse 29. mai 2016, kl 10.39
Kuram, mees soiub, et ei leia naist. Mehe viga siis.
 
niisama 29. mai 2016, kl 10.55
Loomulikult mehe viga...mees ise arvab, et naised peavad lati kõvasti allapoole laskma...
 
abnormne le 29. mai 2016, kl 10.57
Tüdruk ära mängi tulega. Üks süda on ohus.
 
täpselt 50 29. mai 2016, kl 11.00
Lood on aga hoopis vastupidised....üle lati hüppaja peab veel kõvasti oma oskusi lihvima.
 
nabavaatleja 29. mai 2016, kl 11.14
Kas naised selle peale ei tule, latti liiga kõrgele upitades, on oht naba paigast tõmmata.
 
täpselt 50 29. mai 2016, kl 11.16
Ei, seda muret pole, see latt ei ole liialt kõrgel, ta on täpselt parajal kõrgusel.
 
abnormne 29. mai 2016, kl 11.35
kommija niisama mõtted võiksid olla nagu mu omad v nagu ongi.

aga kohalikule peni üle mõtiskledes - kle, aga sa teenust pole mõelnud osta? siis oleks aus kaup ja mitte mingit kõrvalist tegevust. sina saad täpselt seda, mida tahad ning igasugused poodlemised, rääkimised ning muud tasuta keplemisega kaasaskäivad khmm `kultuuriüritused` jäävad ära. sina rahul, teenindaja rahul, delfi naised rahul .... ma küll väga kindlalt seda viimast ei väida, ilma sinuta poleks nii intrigeeriv siin, aga jah ... ;)
 
elu 29. mai 2016, kl 11.45
Mida ootavad 50+ naised meestelt?

Midagi ei oota! Tuleb vaid ise naine olla, naine igas mõttes, abitu ja mehele toetuv. Ka siis, kui naine on tark ja tugev, on võimeline kõigega ise hakkama saama, peab mehele andma võimaluse end mehena tunda, tunda end naise kõrval tugeva. Tark naine ei nõua näägutamise abil mehe poolehoidu, tark naine võidab poolehoiu ja hoolitsuse abituse näol, ka mängitud abituse näol. Liigne agarus on ogarus. Mees ei vaja enda kõrvale endasarnast tugevat, mees vajab enda kõrvale õrna lille.
 
KniksMarihen 29. mai 2016, kl 12.11
Kuna siin figureerib vähe mehi, siis võivad nad laulda:
Suur lilleaed, ümber ainsa mehe ...! :D
 
HaukuvPeni 29. mai 2016, kl 13.08
abnormne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kle, aga sa teenust pole mõelnud osta? siis
> oleks aus kaup ja mitte mingit kõrvalist tegevust
> . sina saad täpselt seda, mida tahad ning igasugus
> ed poodlemised, rääkimised ning muud tasuta keplem
> isega kaasaskäivad khmm `kultuuriüritused` jäävad
> ära.

See on juba ammu ära tõestatud, et teenuse ostmine on kordades odavam kui naise olemasolu kodumajapidamises. Kui ostad, saad täpselt nii palju kui maksad. Oma naiselt heal juhul kuus korra ja sedagi suure kisa ja vingumise saatel! Selle eest tuleb aga kogu kuu teenistus naisele anda!
Kui nüüd hindadest rääkida siis krooni ajal kirjutati, et "300 kroonine naine." See tähendas, et kolme sotiga sai olmeneiu õnnelikuks tarbjaks. Kui nüüd majanduskriisi ja eurole üleminekut arvestada, siis pole tänapäeval teenusepakkujate tihedas konkurentsis üle paari euro mõtet maksta. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
abnormne 29. mai 2016, kl 13.29
no näed, jõudsimegi konsensusele:) ja ei mingit vihavaenu, ma loodan. vähemalt minu poolt mitte. sinusuguseid peab ilmselt samuti olema, nagu minusuguseidki, siis on maailm tasakaalus ja häppi.

a nüüd lähme päikest nautima, see sigudik paistab nii nagu oleks viimnepäev käes, päiksevõtmise suhtes, ma mõtlen:)
 
HaukuvPeni 29. mai 2016, kl 13.34
abnormne Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> > a nüüd lähme päikest nautima, see sigudik paista
> b nii nagu oleks viimnepäev käes, päiksevõtmise su
> htes, ma mõtlen:)

Mingem välja ilu nautlema. Siin küll päike poolenisti pilve taga aga ilm ikkagi ilus. Kui tuppa tagasi tulen siis loodan et minu eelmine kommentaar saab häid vastuseid, mida lugeda!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Alice 30. mai 2016, kl 20.35
Tellimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palun mulle meest, kes viitsiks veel
> käest kin
> ni käia,
> jalutada nii päikesetõusus kui loojan
> gus,
> olla mees voodis ja kokk köögis
> tegeled
> a spordiga,
> kanda naist kätel,
> hoolida ja
> hoida,
> olla toeks rasketel hetkedel elus,
>
> olla sõbraks keda saab pimesi usaldada,
> koos t
> oimetada kodus,
> kel oleks mõistev ja tolerantne
> ning aksepteeriks mind sellisena nagu olen...
>
>
> No Kutsikas, kas leiad mulle sellise?

Ma võtaks ka ühe sellise, kui kusagil neid leidub :)
 
abnormne 31. mai 2016, kl 10.30
te oleksite nagu turul! kusjuures üsna kehval turul kui kauba nõudmisi vaadata, mis turupidajale selgelt üle jõu ja arusaamise käivad. aaga jah, unistamine on inimliigi üks kenamaid omadusi, kuigi.., njah, mul oleks mõned küsimused kauplemise sekka hüüda, nagu kätel kandmise ja söögitegemise kohta - et mis nagu naise osaks jääks, kas ainult ilus olla ja meest juhtida kui kandmise ajal diivaninurk ette juhtub jääma? nagu päriselt!

/kellele läheb pruunisilmne ja läikiva karvaga, hambad terved ja iseloom hea....tulge kaubaleeee, homme on uued hinnad!!! :D/

olgu-olgu, turg peab ka olema, ilmselt ... võibolla:)

aga tõsisemalt.. tegelikult on selline kaaslane, nagu tellimus kirjeldas, iga paarissuhet väärtustaja unistus, olgu ta siis mees või naine, ainult, et sellise unistuse valmiskujul leidmine on minu arvates utoopia. selline ideaal kujuneb välja paaris oldud aja ja teineteisega kokkukasvamiseks tehtud ponnistuste jooksul ja inimestel, kes sellega hakkama on saanud, ongi taolised elud. tean, millest räägin, sest mu omad lähedased elavad üht sellist:)
 
HaukuvPeni 31. mai 2016, kl 11.27
abnormne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> et mis nagu naise osaks jääks, kas ainult ilus ol
> la ja meest juhtida
>
> / et sellise unistu
> se valmiskujul leidmine on minu arvates utoopia.

Siin ma ju küsisingi selliseid realistlike soove silmas pidades, mida naised soovivad. Nagu näha ei ela kõik naised reaalsuses, vaid kuskil seebikates ja romaanides. Muidugi seal ka ilus elada. Saab törts nuttu löristada ja õhata oma unistuste poole. Panna omale kuntstrinnad, kuntstkulmud, kuntsthambad, kuntstjuuksed, kuntsttuharad ... ja õhata kurvalt, et "miks küll pole olemas tõelisi mehi."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
vaaaal 31. mai 2016, kl 11.40
no ikka veeretavad pärleid:D
 
abnormne 31. mai 2016, kl 11.57
kallis koeraniru, jälle sa ei saanud aru. need soovid on ju täiesti realistlikud, kuid minu mõte oli, et need tekivad vastastikku panustades, aja ja kogemuste toel, mitte võluväel pakendpaberit ümbert rebides. ja mis kõige tähtsam -pane nüüd hästi tähele- kõige selle tekkimise aluseks PEAB olema olemas vastastikkune austus ja imetlus, füüsiline tõmme loomulikult ka, aga AINULT sellest ei jätku.

sa ei saa ilmselt must aru, sügavad tunded ei mahu su karvasesse rinda kuidagi sisse, oled teistmoodi loodud ja armastusest pulbitsevad romaanid ajavad su ulguma:) sellest pole tegelt midagi, leia vaid endale sobilik koeraplika, kellele sina oled tõeline mees.

aga neid/meid teistsuguseid aktsepteeri ka, milleks kurjalt kakelda kui teistmoodi on hulga lõbusam:)
 
HaukuvPeni 31. mai 2016, kl 12.39
abnormne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> armastusest pulbitsevad romaanid
> ajavad su ulguma:)

Ma just hakkasin igavusest lugema George Sand´i "Consuelo"'t Veel ei ulu aga lootust on. :-p


>
> aga neid/meid teistsugusei
> d aktsepteeri ka, milleks kurjalt kakelda kui teis
> tmoodi on hulga lõbusam:)

Ma ei kakle kurjalt! See siin on üks võimalus ennast lõbustada. Vaata kui palju häid vastuseid saab kui veidi torkida. Naistel ka lõbus lugeda, elust enesest. Vahel tigedatele printsessidele küll näitan hambaid. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
abnormne 31. mai 2016, kl 13.38
kõigepealt naksad kannast ja siis saad kurjaks kui sind mädamunaga loobitakse.. oh sind, koeraniru, oled ikka omale lõbustuse välja mõelnud.. ja mina küll aru ei saanud, et naistel eriti lõbus oli.. minu arvates on see puhas kius.. kas sina olid see, kes koolis plikasid patsidest tiris ja kui keegi ei näinud ka nätsu juustesse toppis? minu arvates tegeled sa sellega praegu edasi............ või consuelot, siis pidi küll mõjuv põhjus olema.. püssitoru ähvardus või paarituslubadus;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!