Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida ootavad 50+ naised meestelt?
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.39
Vaidlen vastu Riinule. Mulle ei meeldi sportlikud mehed, sest mina neile enamasti ei meeldi. Mulle meeldivad mõõdukalt sportlikud mehed. Mees, kes mind ei himusta, on minu jaoks luuser. Mott.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.41
Hell matšo - see mulle sobib!
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.51
Head und, mu armsad! Anna Kanatuust soovib teile ilusaid unenägusid. Tervitan ka oma suurt lemmikut, HaukuvPeni. Ta on tõeline mees, mitte nagu mõningad siin...
 
Riin 12. mai 2016, kl 23.51
Vaidlen omakorda vastu. Võrdle vanemat sportlikku härrat ja laiska eluaegset tugitoolisportlast. On ju vahe?
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.55
Näed nüüd, kujutasin ette - nüüd ei saagi enam magama minna... Õigust räägid Riin, sussmees ei kõlba ka kuhugi.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.57
See sõna "vanem" häirib mind, Riin, ma vaatan enamasti nooremaid mehi, sest ma ise näen paar aastakümmet oma east noorem välja.
 
Indigopensionär 12. mai 2016, kl 23.59
Ilusaid unenägusid, mu armsad!
Soovib Anna Kanatuust
PS! Nüüd lähen küll maggama
 
HaukuvPeni 13. mai 2016, kl 08.31
Nüüd on siis selle asjaga selgus majas miks te siin üksikud olete. Sellised mehed nagu teie soovite surid juba enne dinosaurusi välja.
Nüüd jääb veel küsimus. Kui head ja ilusad teie ise olete? Paluks kirjeldust ja ärge hoidke värvide ja detailidega kokku.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
abrakadabra 13. mai 2016, kl 10.00
Peni, kohe tisrkusetelgi juurde, marss! Seal näed, milline kirju seltskond on kokku tulnud, habemega naistest alates ja lõpetades krokodillidega.;)
 
panda 13. mai 2016, kl 16.43
haukuv, kes sulle üldse ütles, et siinsed naised üksikud on?
 
Penile indigopensionärilt 14. mai 2016, kl 00.01
Mina olen ilus, hea ja noor, kahju, et enamus meestest dinosaurused on. Nende oma viga, ise teavad, kellest ilma jäävad ;)))
Head und, mu armsad!
 
KniksMarihen 14. mai 2016, kl 10.32
Väga positiivne suhtumine, indigopensionär alias Anna Kanatuust.
Oleks selliseid vaid rohkem.
Vabandan, et hinnangut annan :D

HaukuvPeni, mida teed sa kokku kogutud mõtetega? Suudad sa ennast muuta mingis suunas?
 
vaaaal 14. mai 2016, kl 10.52
las olla nii kui oli,
las jääda nii kui on,
las jääda saladuseks
kes kurat see Peni on:D
 
hahhoh 14. mai 2016, kl 11.05
Kirjutasin tükk aega tagasi sellised soovid,
hahhoh 08. mai 2016, kl 10.16
Meest,kes toetab ka siis kui on hea ja kui on halb, lihtsalt ta on ja siinsamas ja alati kui vaja, on ta olemas.Kellega koos käia seal,kus ise tahame. Kuuldekuguses, nägemisulatuses ja kõrval. Vaheldumisi või korraga.Kes teeb toite ka siis kui ise ei jaksa,jõud kaob ja tahaks ainult magada.Aitab füüsiliselt tööd teha, jõudumööda, mida vaja,ilma et ta tunneks end halvasti.Lihtsalt sõber, kellele võib kõike rääkida ja kes ei kasuta seda mu vastu ka juhul kui suhe laiali läheb.Toob lilli aeg-ajalt. Rohkem nagu ei tulegi pähe.



aga neid ei pannud siinne koer üldse tähele,isegi mainimisväärseks ei pidanud, ometi on kirjapandu tagasihoidlik. Järeldus jääb vaid üks: HaukuvPeni on abielumees mees, kes ei tahagi siin kellegagi tutvuda, rohkem tahab virtuaalselt suhelda või juhuse puhul kõrvalhüppeks mingit naist.
 
Indigopensionär 14. mai 2016, kl 11.46
Ma olen ka veendunud, et peni on paadunud abielukas ;)
 
HaukuvPeni 14. mai 2016, kl 12.03
hahhoh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjutasin tükk aega tagasi sellised soovid,
>

Mida vastu pakud? Elu on nagu turg. Tasuta ei saa mitte midagi. Ütleme siis nii, et sina tahad omale koerakutsikat ja annad vastu papakoi. Koerakutsika müüja tahab aga oma eluka vastu kahte kassipoega.
See näide on loomulikult piltlik. Palun ärge hakake koduloomi pakkuma. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
PapaKoi 14. mai 2016, kl 15.40
Papa koi, papa koi, papa koi - kooner papa, kooner papa, kooner papa. Vahi, kus on alles penipapa, kaht miisukest tahab vastu saada... Hahhaaahaaa
 
von Freen 14. mai 2016, kl 16.40
misned tugi tooli sportlased seal eespool keskile hammaste vahele jäid ah? tuge vajab tool mitte sportlane.

mina tõstan tugi toolis näituseks hantleid.
vanasti tõstsin sang pomme aga keski kutsus demineerijad ja need viisid kõik pommid koos sangadega minema.

vahest aga vajavad lisaks toolidele tuge ka hea ja halb.
nagu üks hahhoh klassik eespool äraütles:

*****************************************************
* Meest,kes toetab ka siis kui on hea ja kui on halb,
* lihtsalt ta on ja siinsamas ja alasti kui vaja
*****************************************************

koera kutsikatest ja papa koidest ei tea ma kahjuks miskitki. aga kui vahetamiseks läheb, sis ma pigem annaks papa koi ja võtaks koera kutsika. tegelikult ma annaks papa koile pealekaubaks veel ka paar mutti ja vesirotti. veel tegelikumalt aga annaks viimased ära niisama ja need saab tasuta ikka kätte küll meie käest.

ja kuna mul pole koera kutsikat kah vaja, siis saaks anda papa koi kah tasuta, kui mul see papa ja koi siin kusagil oleks. praegu ei ole. või bolla muttide ja vesirottide vasta keski ükspäev annab, iial ei või teada.

*

lugudegapeetud vaaaalale tahaks ära ütelda, et viisi piate Teie ime hästi aga laulate valesid sõnasid sinna kõrvale.

annan eliargiga õiged akordid kohe ette...

Oh ära karda, kallim,
ei sind ma tülita,
mul pole sellest halli
et üksi külitan

las jääda nii kui oli,
las jääda nii kui on,
mul alles üks bro-koooli
ja kõõõva makaron

Võin uhkelt, külmalt, üksi
nüüd telkut vaadata,
käe pista vabalt püksi,
ning ennast sügada!

Las jääda nii, kui oli
las jääda nii, kui on.
võin lösutada toolil,
kui mängib grammofon!

Võin teistel suud nüüd anda
neid mujal armasta,
võin träääni kooju kanda
ei keski pläkuta

las jääda nii kui oli,
las jääda nii kui on,
las jääda kõik see koli
mis kokku kantud on

Võin vaikselt õuel sõuda
ka ilma niitmata,
võin hiljem koju jõuda,
või minna viitmata.

las jääda nii kui oli,
las jääda nii kui on,
mul nüüd on vaba voli
ja sõbraks samagon.
 
naine50+ ootab 14. mai 2016, kl 18.02
armastus, ausus , kallistused, kõva leil, ,küünlavalgus, lilled, loodus , meri, mets, päike, positiivsus, rahu
 
HaukuvPeni 15. mai 2016, kl 10.11
to:naine50+ ootab
Minul kõik olemas peale mere...

See pärast Rannapiiga Rannapiiga
kuula mind ja pane hästi tähele
kui lähed mehele siis ainult minule
teen sul toa taha pardi tiigi
ise puhun lained maru vahule
see mini meri selline meeldib ka sinule.

Pane nüüd endast ka midagi kirja. Kui ise midagi välja mõelda ei oska, siis otsi siit:
http://paber.ekspress.ee/blog/archive/EEFV-79DAR...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naine50+ ootab 15. mai 2016, kl 12.23
Peni, oled endast loonud peni kuvandi. Ja selleks jääd igavesti, üksikuks peniks.
 
vaaaal 15. mai 2016, kl 12.51
kassakae, mulle viitsitud serenaadi laulda :D, hea, et ma 9x majas ei ela, 8 suvalise anumatäit vett kraevahele oleks garanteeritud..., ja ega seda tea, mis mulle endale pähe oleks tulnud, kui kodus oleks olnud:D:D:D
 
HaukuvPeni 15. mai 2016, kl 14.36
naine50+ ootab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni, oled endast loonud peni kuvandi. Ja selleks
> jääd igavesti, üksikuks peniks.

Miks sa arvad, et ma üldse tahan omale mingit nõiamoori kõrvale kes päevast päeva ainult näägutab.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
noo 15. mai 2016, kl 15.48
kes see ikka viitsib iga päev näägutada, isegi sinu kallal. sõimata saad ülepäeviti ja pühapäeval malakat.
 
meeldiv daam 15. mai 2016, kl 19.32
Teistelt meestelt ei oota midagi, aga ühelt konkreetselt meesterahvalt siin ootan, et ta rumalate küsimuste asemel midagi asjalikku ja huvitavat räägiks.
 
HaukuvPeni 15. mai 2016, kl 21.19
meeldiv daam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teistelt meestelt ei oota midagi, aga ühelt konkre
> etselt meesterahvalt siin ootan, et ta rumalate kü
> simuste asemel midagi asjalikku ja huvitavat räägi
> ks.

Mina see asjalik, ei saa parema tahtmise juures olla! Peaksin siis nime vahetama. Minu imidž/image/maine delfis on juba selline krantsi oma.
Teistele meestele siiski soovitus: "Tulge daamile vastu ja püüdke meeldivalt käituda. Kutsuge privaatselt jalutama, kevadet nautima etc."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Chopini leinamarss 16. mai 2016, kl 03.35
Langetagem pea härdas leinas. Ainuke vana polt siinsel maastikul, HaukuvPeni, keeldub edaspidi virtuaalset mehefunktsiooni siin täitmast ja tagandab end lõplikult isase rollist. Seega ärge saatke talle enam karpide viisi via grat ja gigabaitides armastuskirju. Kõik! Rong on läinud!
 
jollecool 21. mai 2016, kl 17.48
naine50+ootab ja meeldiv daam, võtke minuga ühendust, vaataks kumb teist parem on ja tuleks temaga, aga siin oli vist veel naisi, nii, et palun, jollecool@hot.ee, tänud daamid, jään ootama
 
sihukesele külmale 21. mai 2016, kl 19.12
"naine50+ootab ja
meeldiv daam, võtke minuga ühendust"

Lesbi?
 
aleksa 21. mai 2016, kl 21.12
äkki pole eesti keel emakeel?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!