Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
Hmm 23. september 2016, kl 19.33
Mis soost need tiivulised on? Ma enam ei saa aru.
 
Arvan 23. september 2016, kl 19.45
et Sirtsu soost.
 
Äkki 23. september 2016, kl 19.54
Ussisoost või äkki hoopis mingist rabast?
 
vastuseks 23. september 2016, kl 20.00
Eestis on umbes 10000 sood, kuskilt ikka.
 
täpsustuseks 23. september 2016, kl 20.11
Eestis on 9836 sood, mille kogupindala ulatub 1 009 101 hektarini. Eesti territooriumi pindalast moodustab see 22,3%

...millisest siis?
 
soost 23. september 2016, kl 20.18
Kaks naist sopsutavad tiibu ja saadavad pidevalt ülevaate oma hommikusest või õhtusest menüüst. Lisaks võtavad ja poevad üksteisele tiiva alla. Las nad olla. Omamoodi nähtus delfinaariumis, kus kõik on võimalik ja inglitiibade sahinat on ka kõik foorumid täis, sest naised on ju ingellikud olevused.
 
vuffel 23. september 2016, kl 20.23
mare, aitäh kapsasupi ja küüslauguaroomide eest, nuusutasime neid koos taksikoeraga nii et kõht sai lausa täis. ise avasin äsja surströmmingi konservi. saadan lahkesti lõhnad foorumirahva poole teele.

ps naabri karla lõi samakapudelilt punni pealt, saatis ka aroomid teele ja ühtlasi palus kõiki tervitada.
 
:):D 23. september 2016, kl 20.29
:DDDDDDDDDDDDDDD
 
soost 23. september 2016, kl 20.30
Samakalõhnadest ja sellest jubedalt haisvast konservist lendavad teie tiivulised lihtsalt üle. Hea kui nad teile midagi kogemata ülelennul sealt kaela ei poeta.
 
vuffel 23. september 2016, kl 20.34
vahet pole, kus pasandavad, aed vajabki väetamist.
 
soost 23. september 2016, kl 20.35
Vuffel, sa vaata ette, et see naabrimees sulle hiljem suurest samakapruukimisest hägustunud meeltega näiteks praeahju ei pissi ja teie olemist seal veelgi aromaatsemaks ei muudaks. See foorum talub küll kõike, aga kui see lõhn lisaks eelnenutele siia saadetakse, siis ei tea, mis juhtuma hakkab.
 
mis 23. september 2016, kl 20.39
meie tiivulised? üks iseendaga rääkiv tädi pole mingi foorumi maskott. ega teised selle eest vastuta, kuidas keegi peast soojaks hakkab minema.
 
naabri Karla 23. september 2016, kl 20.42
ilmad juba külmaks läind, äkki tiivulistele neist sorakil sulgedest enäm piisagi sooja saamiseks. saadan neile oma täispissitud nõukaaegsed kalsoonid peale laotamiseks.
 
ega 23. september 2016, kl 20.44
neil tee lõunamaale püsti ees ole
 
variandid 23. september 2016, kl 20.49
Üks inimene, kes kirjutab kahe nime alt.
Kirjutajateks on kaks naist.
tiivuline hobene on mees ja kah tiivuline naine.
tiivuline hobene on naine ja kah tiivuline on mees.
Kirjutajateks on kaks meest.

Milline on õige variant?
 
Tekst 23. september 2016, kl 20.59
on isetekkeline, keegi ei kirjuta.
 
õhupall 23. september 2016, kl 21.03
Ma arvan, et tegemist on kahe pedega, kes mängivad naisi. Kasutavad küünelaki-butafooriat suitsukatteks.
 
möh 23. september 2016, kl 21.13
kle ole normaalne õhupall, keda kotivad mingid virtukad suksud, ae mõistus, kus sa oled. no hallooo. ilgelt huvitav tõesti.
 
mäletaja 23. september 2016, kl 21.24
mul tuli meelde siinne nali mingist madu-ussi pesast, kuhu keegi lohakas lendlev kabjaline oli läraka sõnnikut lajatanud ;))) otsisin, ei leidnud üles.
 
Veel 23. september 2016, kl 21.26
Jätke tiivulised rahule.

Nad ei sega kuidagi teie elu või segavad?
 
uudishimutseja 23. september 2016, kl 21.31
mind segavad, lausa p.t torgib...
 
rebane 23. september 2016, kl 21.32
need sulerootsud siia väljanäitusele riputatud, ikka juhtub, et keegi rapib natuke.
kui suleline saputamist ei kannata, saab ju alati peegli ees edasi suhelda.
 
mare 23. september 2016, kl 21.33
a me juba koos Vellu ja Mardiga vallatleme sauna eesruumis, šašlõkk kärssab tähistaeva all, õlu vahutab sumedal õhtutunnil...
 
kah tiivuline 23. september 2016, kl 22.01
Õhtust, mu tiivuline hobene :) Eks ta ole, üllatused ei lase vähemalt igavust tunda ja hoiavad meeled erksatena ;)
Võtsin ka täna õunu alla ja panin nad kenasti kastidesse ritta. Homseks jäid veel paar puud, mis tuleb tühjaks teha, siis jäävad vaid Tellissaare ubinad, neid on veel vara korjata.
Murelid on head, enda puul võtsin eelmisel aastal ladva maha, et liiga pilvedesse ei kasvaks. Hästi tihe puu on ta küll ja võra laius kah üsna suur.
No eks vahel tuleb karvkatet piirata jah, muidu hakkab maailmavaadet varjutama ja sedasi võib pilt vägagi segaseks minna ;)
Kevadeks kasvab kindla peale parasjagu pikk saba, millega vehkida tüütuid putukaid minema ja millega on ka hea edvistada :)
Dixiti mängust ma ei tea midagi. Pole ennem kuulnudki...
Ma olin kah sunnitud täna poodlema. Kipsikruvid olid ootamatult otsa saanud, aga avastasin nende puudumise alles peale aukude puurimist...
Kodukootud kindad on käpikud, sinna on keegi sisse kudunud killukese oma hingesoojust...
Ma just ka tulin saunast, mõnus, mõnus, mõnus :))) Ahjuliha oli kenasti ise ennast seni valmisküpsetanud...mis sa hing veel tahta oskad ;)
Mõtlen nende erivärvi hortensiate peale, mida nägin. Üks oli eriti kena, selline tumepunase varjundiga, lausa imeline.
Üldiselt peaks üsna kihvt jääma oranžil taustal rohekad täpid ;)
Väsimus ründab...poen Su kaitsva tiiva alla ja jutustan edasi sündmustest, mida kogesin...
Head ööd ja värvilisi unenägusid, kiisudele pai ja Sulle tiivasopsutus :)
 
teistele, mitte tiivulistele 23. september 2016, kl 22.08
Lp seltskond, mida te üleüldse räägiksite, kui siin tiivulisi poleks??????????????????
rästu 23. september 2016, kl 22.20
aga sa mine korraks ja kiika teistesse teemadesse...saad teada...:D
 
tiivuline hobene 23. september 2016, kl 22.33
Mul juba juuksedki kuivad :) Pärast sauna on alati selline mõnus rammestus peal,ainult aelekski voodis. Kusjuures ma lappisin ka täna õunu kastidesse, kenasti külmkambris sügis-talve ootamas.
Hortensiatest on saanud minu vaieldamatud lemmikud - meie peres neid ei kasvatatud. Saaremaal on mul mingi palljate õitega puishortensia, ostsin juurde Silver Dollari - hästi lopsakad õiekobarad on, tahan linna ka seda saada. Linnas on mul Vanilla Fraise - see läheb valgeks, roosaks ja tumepunaseks, sirelilaadsed kobarõied on peal; ja veel miskid hortensiad, mis ei ole nii efektsed nimesid ei mäleta, aga peenra täiteks on nad ikkagi väga head. Me elame nii heal ajal, et kõike on saada, netiühendus on olemas, info kõikjal saadaval jne :) Dixitil on palju erinevaid komplekte, piltmaterjal kaartide näol on hea, minu rahvas armastab seda mängida ka, ma ei teadnud sellest samuti midagi enne, sest pole lauamängu inimene.
Täna tulen kohe hea meelega sooja, laotan oma tiiva Su üle... sügisõhtud on käes, saab teineteist mõnusalt soojendada. Kaunist ööd!
 
Hehehee 23. september 2016, kl 23.07
Löö laulu, väike laulik, löö laulu rästuke. :D
 
ihii 23. september 2016, kl 23.36
Rästu kui ussist nõelatud muudkui nõelub ja sõelub :D
 
mis 23. september 2016, kl 23.59
see rästu teile jälle tegi? magas tiiva ära?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!