Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kummalised mehed
 
HEI 03. aprill 2009, kl 15.57
kp millal sa ise vabandama õpid? Ära nõua teistelt seda, milles sa ise täiesti lootusetu oled.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 15.59
kraaks
mille üle sa imestad :) majanduslikult raskel ajal loetakse kõikide suutäied üle, kindlasti on keegi, kes ka sinu omi loeb :)))
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.02
valulla
kas nüüd just leivapalukesed...aga mehed kindlasti. näljahäda on näljahäda :)))
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.04
kraaks
vaat, leivapalukesi on kindlam lugeda, sest kes neid mehi üle lugeda jõuab ja kõik pole isegi nähtaval :)))
 
mari 03. aprill 2009, kl 16.11
Nüüd vähemalt teate, kes on teie kolleegid ja ega töökaaslasi valida saa:=)
Nii nagu siingi, foorum on kõigile avatud:=)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.13
valulla
näed isegi...aitab ühestki, kes laua lagedaks sööb... ülemaailmne katastroof ja kaos, missugune. kui juba üks mees naised nii pöördesse asjasid...mis veel siis juhtunud oleks, kui mehi hulgim seltskonnas oleks olnud :)))
 
naine 03. aprill 2009, kl 16.16
Milli, mehe poolt oli see teile, naistele, heategu. Oleks teie kõik need toidud ära söönud, tuleks teil mitu vaevalist trenni läbida :)
Tee ka sina heategu ja ära kedagi laima! :)
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.17
kraaks
kui mehi rohkem oleks olnud, oleks naistel hea dieediõhtu olnud ja äkki panigi ta suhkrut kürvale just seepärast, et naised lihtsalt seda ei tarbiks :)))
 
lihtsalt maria 03. aprill 2009, kl 16.19
"kena proua" sünniaastaga 52!
ma pole ei titt ega ka mitte noor laps! sinust küll 10 aastat noorem :)
vabandada sinu ees? hea nali!
ütlen veelkord, sa oled tõeline idioot, kes kahjuks ise sellest aru ei saa :(
 
mii 03. aprill 2009, kl 16.19
See on suur jama, kui pead pidevalt töötama koos inimestega, keda vaevalt talud. Mis võimalused siis ikka on? Praegusel raskel ajal ei alusta uue iseseisva äriga ka.
Arvan, et tuleks asjad selgeks rääkida. Mis segab, mis häirib ja seda üsna rahulikult.
Keegi ei pea taluma talumatut.
Mis puutub siia foorumisse, siis ka siin võib olla, kui mõnedest temadest sujuvalt üle libistada.
Need kes üritavad teiste eest mõelda, jäävad ise rumalasse olukorda.
Tahtsin veel öelda, et siin on palju toredaid tegelasi.
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.22
valulla
ma olen alati öelnud...räägi inimesega...siis selgub tõde. kuidas ma ise selle peale ei tulnud. muidugi...naised olid ülekaalulised ja mees tahtis päästa...mis veel päästa andis :)))
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.31
kraaks
tore, et me endiselt teineteist mõistame :)

mii
arvan, et töökohad, kus palju inimesi koos, ongi need paigad, kus näha väga erisuguseid inimesi ja usu, rääkimisel sellises kambas pole mõtet ja tegelikult pole seda ka vaja. Kui inimene teeb hästi oma tööd, ongi selles tema väljund ja eesmärk. Kuskil pole öeldud, et peaks oma töökaaslastega, eriti kõigiga, hästi läbi saama või suhtlema ja semutsema. Kui saadakse, on see lisaboonus, kui ei, pole hullu. Töökoht on töö tegemiseks ja suhtlusringkond kujuneb igal isemoodi ja vabal teel, kuhu kuulub kindlasti ka töökaaslasi, kellega ühised vaated ja arusaamad.
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 16.33
Hurraa! Elagu mehed, kes ei mõtle vaid oma kõhu täitmisele vaid hoopis hoolitsevalt naiste peale mõtlevad!...:)
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.37
Rozza
su hääles kõlab optimismi ja kevadist värskust :) Kas naudid juba nädalavahetust ette?
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 16.39
valulla
Tõesti, reedene rõõm pressib sisse uksest ja aknast! Ma täna millegipärast nii ülemeelik, kuigi hetkel alles tööl...:)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.43
mii
ja minu poolt pisut teemast. ma ei loe teemaalgatajat taktitundeliseks ja viisakaks inimeseks. viisakas inimene oleks teinud näo...nagu midagi ei ole juhtunud, veel vähem, sellest foorumis kella löönud. pealegi...see oli ju ainukordne , mees tuli juhuslikult kaasa. teiseks...nimetada foorumi külastajaid huumorivaeseteks ja meestenäljas olevaiks...no see on minu meelest liiast. nii, et...ei tea...palju selles loos tegelikult tõtt oli...ja kaheldav.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.43
Rozza
ülemeelikus on vahel väga hea ja eriti veel siis, kui tööl oled, samas aga ära ahista sellega töökaaslasi, kes ülemeelikud pole, sest nad võivad sinu peale kõõrdi vaatama hakata, puht kadedusest. Kurb võib alati olla, sest see inimesi ei häiri, kuid rõõmus olek torkab silma ja teeb paljudele haiget :)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.49
valulla
lõpeta jalamaid Rozza ahistamine! paar päeva tagasi...ahistasid sa mind. süüdistasid mind ...kuraasitamises. mingi foobia sul...vai mis :DDDDD

Rozza
terekes ka...tule mu tiiva alla...kui valulla hakkab väga liiga tegema :)))
 
valulla 03. aprill 2009, kl 16.50
kraaks
no mida muret :) igal oma vaatenurgad ja vahel on ruum lausa ümmargune. Ja sa ei lase ju ennast sest solvata, et keegi nii käitus või keegi nii ütles :)
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 16.52
Naera ja kogu maailm naerab sinuga, nuta ja sa nutad üksinda...:)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 16.52
valulla
muidugi...mul meri kogu aeg põlvini...vahel katab ainult varbaid :)))
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 16.55
valulla
Üks uusrikas palus arhitektil projekteerida endale ümmargune maja, et ämm ei saaks tulla küsima endale üht nurgakest tema majast...:))))
 
mii 03. aprill 2009, kl 16.55
Ma arvan, et siia võib igasugu teemasid üles panna, anonüümne fooru, kus keegi kedagi ei tunne, ei pea seda taktituseks. Lugu oli pigem naljakas, aga võibolla oli ikka kummaline hoopis?

Ei ole ka kuskil tootval tööl olnud, kus inimesi nende töö järgi vaid hinnatakse. Mul on õnnestunud töötada kollektiivis, kus on oluline meeskonnatöö ja tulemus on ka meeskondlik. Üksiküritajana on siiski jah olukord teine. Aga meeskonnas teeb ikka viha selline, kes üritab teiste kulul liugu lasta ja siis on veel esimene kes kiitust teenima läheb.

Aga et ongi reede ja varsti õhtu, siis õnnelikku nädalalõppu kõigile.
 
mula 03. aprill 2009, kl 17.01
Arvan, et igas teemas võib suvalist juttu ajada, teemat märkamata.
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 17.03
kellel õhtu...kellel mitte. paar tundi peab raudselt kohal istuma :P
 
valulla 03. aprill 2009, kl 17.05
kraaks
kas sul jalad nii lühikesed, et varbad ja põlved koos :) alles demonstreeriti siin su säärejooksu, tundusid küll pikemad olevat :)

Rozza
näed siis, vahel on nid ümmargusi maju ju vaja, tore, et mõistad ja ise mõtlen, et tore, et ametlikult veel kellegi ämm pole, mine sa seda majanduslangust ja uusi vajadusi te, ehk ka nurgakest vaja :)

mii
mina pole ka päevagi tootval tööl olnud, luuser, nagu ma olen, kuid inimesi hinnatakse ilmselt igal pool töö järgi, ka mittetootval tööl ja meeskonnatööd ei saa iialgi teha 30, 50 või enama töötajaga, ikka jaotuvad grupid: ühed teevad üht, teised teist. Samas ei saa söömist ja pidutsemist meeskonnatööks ju nimetada, see on puhkehetk. Ehk on see mees väga tubli töötegija ja oskab ka meeskonnatööd...
Sulle ka ilusat nädalavahetust ja see, mis räägime, on lihtsalt hüpoteetiline :)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 17.11
valulla
mis ajast sa säärejooksu spetsialist oled? :))
 
mii 03. aprill 2009, kl 17.26
Hakkasin mõtlema ja ka mul on selle teemaga haakuv kogemus olemas. Töötajaid oli palju ja igas osakonnas peeti omad tähtpäevad, ja isegi joogid olid laual. Ja oli ka üks mees, aastates 40, poissmees(see oli teada)ja oli igas osakonnas nagu 5 kopikat kohal, kui pidu oli. Sünnipäevad uuris alati välja ja siis tuli, üllatunud nägu peas: jutt oli alati ühesugune: oi kas teil on pidu, kellel sünnipäev ja siis muidugi õnnitles käesurumisega, edasi oli alati üks ja sama. Istus maha(isegi kui keegi ei palunud) ja hakkas pidutsema. Mida me ka ei teinud, et temast lahti saada, aga lootusetu. Me läksime puhketoast kõik ära, aga mitte tema. Lõpuks loobusime, sest siis oli juba imelik, kui teda ei tulnud. Siis oli ta kas lähetuses spordivõistlustel või haige.

Aga inimesi, kes teistele pähe istuvad või teistest ei hooli, ongi raske taluda, võiks öelda et nad on talumatud, teistele, kahjuks ei saa nad sellest ise aru.
 
õunasüda 03. aprill 2009, kl 17.27
Kuidas sa, valulla, tootval tööl ei ole? Kust need tuleviku (pehmelt öeldes)tarkpead tulevad? Sinu kuri käsi ju ka mängus...?
 
valulla 03. aprill 2009, kl 17.28
kraaks
ega ma suurt polegi, aga üritan ikka mõista, milline see parim. Rannahooaeg varsti tulekul, peab ju tegutsema hakkama, muidu kõnni kui narr mööda randa ja säärejooks valesti treenitud :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!