Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kummalised mehed
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.56
keegi
just ei naerda, vaid toetatakse, kui sa aru pole saanud ja kõik need, kes miskit foobiat mainivad, pangu sulgudessse ka eestikeelne, tuvastatav) vaste
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.56
Mina ka kardan äikest ja see on pärit lapsepõlvest, on põhjust karta. Mina lähen küll endast välja ja otsin vaikse koha inimeste läheduses. Võib olla ka seepärast meeldib linnas elada.
 
õunasüda 03. aprill 2009, kl 19.01
kas seal arvutifoobia ka on, ei jõudnud nii kaugele lugeda....
 
maksim 03. aprill 2009, kl 19.08
peeglike-peeglike, kes on kõige kaunim naine maailmas?
 
valulla 03. aprill 2009, kl 19.30
Käisin õues ja leidsin suure kevade, just sellise, mis mulle meeldib...
 
Tärnike 03. aprill 2009, kl 19.40
kõik foobiad on maailmas olemas, palun, siin arvutifoobia.

http://www.ria.ee/lib/am-2001-2005/5041_5BE.HTM
 
valulla 03. aprill 2009, kl 19.41
Mul südamest kahju, et neid foobiaid ei põe ...
 
üheõhtumees 03. aprill 2009, kl 19.48
Tahate ma räägin paat lugu pidudest, kus vastupidine situatsioon - nõme naine seltskonnas -> kummalised naised.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 19.52
üheõhtumees
arvan, et ühe õhtuga ei ole võimalik ei kellestki ega millestki ülevaadet saada- see kehtib nii meeste kui naiste kohta :)
 
sa 03. aprill 2009, kl 19.52
üheõhtumees
tahad ise väga rääkida, lase siis tulla.........
 
üheõhtumees 03. aprill 2009, kl 19.56
ei kibele rääkima aga mõelge ise see lugu välja, pole sugugi keeruline
 
Madu 03. aprill 2009, kl 21.06
Tuleb segaseltskonda tõeline Vaala-Daama, vaatab, hindab mehi, siis kamandab, et toodagu talle kaks tooli-kummagi kannika jaoks.
kannikad kohal, siis paremat kätt silguniisust mehike peab kallama veini, ei ulata hästi üle daama puusa ja lekitab veini tema priskele põlvele, saab karistada julma maopilguga, mees vasakul peab ulatama salatikausi, seda ta teeb korrektselt, sest daama parajasti ootas uut tooli (vana oli liiga pisike) ja kannikas oli õhkasendis. Autasuks sai vasakpoolne pisut kogukam mees matsuva musu, millest koos tooliga laua alla vajus, praegu otsib uut vaba kohta laua taga.
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 21.08
terekest teile .....saabusin teie juurde tagasi. olin paastulaagris täna saabusin koju ärge rääkige toidust ega Foobiast ....paluksin- rääkige armastusest....ma näen nüüd nii illllus välja DDDDDDDD
ja teema on ju meestest....missest et kummalised....neid on elus nähtu ...ma näen et siin üks selline om,,midagi tahab ..aga mida--- ise ka ei tea DDDDDDDD on nii üheõhtumees???
 
valulla 03. aprill 2009, kl 21.11
kotkas
vabandan su ees, pole paastunud ega muud jama teinud, kuid näen ka illus välja :))) ( ootan nüüd kingaviskamist ) :)))
 
Madu 03. aprill 2009, kl 21.13
Kotkale: Millest sa paastusid-pattudest?
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 21.18
kotkas
ära kelgi...kui sa ka ükskord nii ilusaks saad...et su säärejooksu delfis demonstreeritakse...siis alles hakkame rääkima :)))
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 21.26
Madu...no kuidas sa võid nii arvata,,,,sinu toidud tegid oma töö...aga kraaks, mina olen ma säärejooksu delfis küll ja küll demonstreerinud...sina see aeg käisid ringi kollastes pükstes..DDDDDDDDDDDDD ag täna ma võin jälle demonstreerida...DDDDDDDDD kuhu kadus see üheõhtumees???? saab siit hea praktikaDDDDDDDDDD
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 21.30
valulla.... muidugi sinul paastuda pole vajadust ... sina viksid oma kingi ise see hää gimnastika DDDDD aga minu suur käht seda ei lubanud ...DDDDDDDDDDDD
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 21.31
kotkas
sa vassid jälle...kollased retuusid on valullal :))
minul on tikkkontsaga saapad :))
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 21.49
kraàks ....aga - hea küll..mis sa tahad öelda et sa oled pükseta..DDDDDDDDDDD...
 
Madu 03. aprill 2009, kl 21.50
Just, just kollased püksid olid Valullal, kraaks oli püksata.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 21.51
Tahtsin kah kohe täie häälega kriiskama pista: no mida asja, kollased retuusid on ikka vaid minul, on ja jäävad :)
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 22.09
Üks legend...

Jumal lõi lehma ja ütles ...kogu oma elu sa annad piima,joodad inimesi piimaga,,selle eest ma kingin sulle 60 eluaastat
...Issand -lausus lehm--seda on palju..minule jätkub 20 aastast.. ülejäänud jätta endale.
Siis Jumal lõi koera..ja ütles ..kogu oma elu pead istuma kuudi juures,või siis kedagi ei tohi lasta sisse oma aeda...ja haukuma nendepeale kes mööduvad.... selle eest ma kingin sulle 20 eluaastat
..koer lausu.. et seda on talle liig.. et ta ei suuda nii palju ..et 10 aastat talle jätkub küll....ja teised 10 võib Jumal jätta endale.
Siis Jumal lõi inimese ja ütles talle SÖÖ,MAGA,LÕBUTSE,TRALLI...selleks ma kingin sulle 20 eluaastat...
Inimene ehmatas... et miks nii vähe ....ja pöördus Jumala poole
..Need...20 aastat mis sa mulle kinkisid on minu...anna mulle need 40 lehma aastad ka ... mis lehm sulle tagasi andis ja 10 koera aastad ka..siis kokku saan 70 aastat ja mulle peaks jätkuma.
Hea küll...ÜTLES Jumal!!!
Ja nii ta on!!!!!
20 aastat oma elust me magame,...sööme.... lõbutseme...ülejäänud 40- rabame teha tööd et teenida elatist ..viimased 10 aastat istume ja haukume teisi taga
 
sirel 03. aprill 2009, kl 22.14
Kotkas
Kas olid paastulaagris koos Kanal 2 reporteri tegijatega, nemad tegid saate viiest paastujast.
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 22.16
hea küll nendest retuusidest ... aga Madu ...mina mahun nüüd mõlema kannikaga ühe toolile...ja jääb veel ruumigi...DDDDDDDD
 
et siis 03. aprill 2009, kl 22.17
mida sellel kõigel on teemaga pistmist? kes oli nüüd kullamline või kes mitte?
 
et siis 03. aprill 2009, kl 22.17
kummaline
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 22.24
Sirel .... ma olin Lusikatalus Viljandimaal.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 22.27
No mida jaurate...
Mina mahun oma retuusidega ikka sinna, kuhu mahtuma pean...

Need, kes telepurgiorki sattusid, laske aga minna. Tore, kui inimesed saavad seda, mida tahavad ;()
 
kotkas 03. aprill 2009, kl 22.28
et siis.... mis mure????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!