Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Loomulik ilu
 
õunasüda 08. juuni 2010, kl 15.54
kraaks - tahad kuulsaks saada?:))) Ära nüüd jummelipärast maini, et noote kah tunned:))) Stsenaarium nõuab Moskva kaudu naasmist:)
 
Le 08. juuni 2010, kl 15.58
Kraaks, ma just tahtsingi öelda, et ega naljalt e i k a n n a neid nii-ja naasuguseid pükse, s.t. keskmine inimene tahab olla nagu teised, "normaalsed" on. Mis tähendab ühtlasi ka paratamatult moe järgimist. Enda puhul olen märganud, et mõni asi tundub algul lausa nõme, nagu need teravad kinganinad . Aga siis...
 
Le 08. juuni 2010, kl 16.57
Oi, ajab naerma: "küüned kui vikatid ja juuksed kui varesepesa"...
Aga sealmaal me peaaegu ju olemegi. Kui vanasti pidi naisterahva pea olema ilusti-kenasti "üles tehtud", siis nüüd ilmub ta teleekranile (saatejuhina!) soenguga, mida meie siin omavahel nimetame "Lakast tulnud" või "Lakaluugi lukk (ingl.k."look"). Kusjuures sellele soengule on kulutatud 500 krooni vms., järelikult jälle vägagi kõva trend, millele kõik tasapisi järgi sörgime. Küüned kui vikatid on ka ju moes, aga nendega mina küll vist ei suudaks elada. Ometi näeb isegi teenindajaid siin-seal "vikatitega" vehklemas. Oot-oot, aga teema algus oli ju "Loomulik ilu". Aleks oli selle leidnud ja jääb soovida vaid head klappi.
 
piip 08. juuni 2010, kl 21.53
Kraaks käib Rootsist läbi Moskva narkotsi smuugeldamas. Õunasüda on tellija.
 
kaanekaunitar 08. juuni 2010, kl 21.58
ei, piip, niipidi see ei käi.
 
otsija 22. juuli 2010, kl 05.52
Krt. Kus see PARK on? :):):)
 
otsijale 20. juuni 2017, kl 14.22
Siin, kullake!;)
 
uu 22. juuni 2017, kl 11.54
jah, kus see park on -
ja kus see Aleks nüüd omadega on -
ja meie?
mind on 2010.aastaga võrreldes 12-13 kilo vähem
ja salamisi loodan, et lähen kogu aeg ilusamaks.
elutarkust tuleb ju tasapisi juurde:)
 
Ulakas tüdruk 22. juuni 2017, kl 13.34
Aleks59, mina küll vastu ei ole sinuga pargis jalutamisele, tore oleks muljetada.
 
Ulakas tüdruk 22. juuni 2017, kl 13.37
Ahjaa, mina küll nägu puhtaks ei pese, kui meeldib, siis meeldib.
 
okasroos 22. juuni 2017, kl 13.50
Ulakas tüdruk on väheke tähelepanematu või sutsuke seniilne juba, sest Aleks59 on juba 7 a õnnelikult oma pargist leitud prouaga koos. Nüüd juba 65, aga mine tea, võibolla juba taevases hingekirjas, sest mehed kipuvad varakult maiste mooride eest kaunite inglite juurde minema.
Aga miski pole võimatu, ka pargis vms kohas tutvumine, oleks selliseid alekseid vaid rohkem.
 
Ulakas tüdruk 22. juuni 2017, kl 15.06
Mul ükspuha milline Aleks, kas praegune või tulevane. Eks selle Aleksi taga ole ka praegune tutvuja peidus. Aga mulle ei meeldigi arad mehed.
Aga okasroos sulle ilusat ja üksikut jaanipäeva, vaata siis peeglisse ja mõtle, miks sa ikka nii õel oled!
 
herbert vingu häälega 22. juuni 2017, kl 16.21
okas roos on kahe peega mutikene.
 
okasroos 22. juuni 2017, kl 23.32
Kas ulakas tüdruk ei tea nii lihtsat elutõde, et kui soovid kellelegi halba, siis saad ise selle sama tagasi, ainult kordades hullemana. Elu on näidanud, et sellega annab pahasoovija hoopis enda õnne vms hea ära ja selle saab hoopis see, kellele kurja sooviti. Nii on lood, ulakas preili.
Vaatasin peeglisse ka, kena olen, mitte õel, sest pole kellelegi halba soovinud nagu sina ja üksinduse üle ka ei kurda:)
 
Ulakas tüdruk 23. juuni 2017, kl 09.39
Olengi täna jaaniõhtul üksi, sest olen tööl. Aga teistele head pidu.
 
yks mees 23. juuni 2017, kl 11.56
tahaks loota, et ulakas tüdruk kuskil med asutuses ei tööta. nii õel naine ei tohiks inimeste heaks töötada.
 
murelikult 23. juuni 2017, kl 12.42
yks mees = okasroosike
 
Ulakas tüdruk 23. juuni 2017, kl 13.04
Nii, elage nüüd ennast välja, hakkab kergem!
 
HaukuvPeni 23. juuni 2017, kl 17.14
Võtab kohe ohkama. Ei ole siin muutunud mitte miskit. Ikka käib see sopaga üksteise loopimine.
Kes nüüd tõsiselt soovi avaldab, sellele võin korraldada aia taga jõekäärus ägeda mudamaadluse. Pori on hulgi.
Head jaaniõhtut sellegi poolest.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
okasroos 23. juuni 2017, kl 20.15
Võtab ohkima jah:) Siin kõik nii õrnakesed, nii et pisemgi krõbedam sõna ja prouad näitavad oma mitmekesiseid palgeid:) Tegelikult ei tohiks ju konkurentsi karta, sest esiteks ei näe ma siin mehi ja teiseks, igaühele omasugune... need kes mind tahaks, ei tahaks teisi prouasid ja need kes mind ei taha, need himustavad neid sajatavaid prouasid. Aga tõesti, muutunud pole midagi, pole vahet, kas varateismelised plikad, küpsed 50+ tüdrukud või muldvanad mutikesed, kes veel sooja õhku suudavad suust välja ajada, meeste nimel ollakse valmis milleks iganes:)
Haukuv Peni, mudamaadlus on nendele, kelle koht ongi mudas, väärikad naised ei kakle meeste pärast.
Teiste arvamusi paluks minu kraesse mitte ajada!
Ilusat Jaani!
rästu 23. juuni 2017, kl 20.30
 
uu 25. juuni 2017, kl 09.47
haukuvpeni, sul on jõgi?
olen küll su klähvimisi siin aeg-ajalt jälginud, aga mida oled kirjutanud oma lähima ümbruse ja omanduste kohta (mitte segi ajada omadustega!), pole tähele pannud. nii et jõgi...päike ja heinamaa ka nagunii?
jätkugu Jaani veel kauaks ja paljudele.
 
HaukuvPeni 25. juuni 2017, kl 17.31
uu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
jõgi...päike ja heinamaa ka nagunii?
> jätkugu Ja
> ani veel kauaks ja paljudele.

Heinamaa on pigem mättamaa. Kui klassikat tsiteerida siis "Mis kinni ei jää, saab kinni löödud!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
seega 26. juuni 2017, kl 01.17
vana peni tallab nagu shrek crocsidega mättaid ja uriseb - kus kõik eided on?
 
eided 26. juuni 2017, kl 04.02
oleme siin! oleme siin! nagu lillekõrrekese põllul, kus te olete vanamehed vikatitega?
 
taadid 26. juuni 2017, kl 04.09
ei saa mette tulle, neerud hulguvad, reumatismuse raip ei anna seksikat poosi võtta ja konnasilmadest üldse ei räägi. peale kõikide muude hädade tekkis kõõm ka veel pähe. nüüd vaja apteeki longata.
 
Nonii 26. juuni 2017, kl 08.04
Siin eit ja taat ja veel mõned, üks ja sama isik.
 
kolmas konnasilm 30. juuni 2017, kl 04.02
tegelikult siin ongi ainult üks isik. ja teid, kes te siin aeg-ajalt sõna võtate, pole üldse olemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!