Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas saab teada, kas inimene neetud?
 
abipaluja 17. august 2010, kl 17.16
Kas nägija saab ainult foto järgi või emaili/ telefoni teel kindlaks teha, on inimene kurjast vaimust vaevatud või ära neetud? Või peab maag isiklikult nägema?
On sellist asja näiteks aurast näha? Samuti huvitab kas kaardid ka needust või musta energiat näitavad?
 
abipaluja 17. august 2010, kl 17.29
Ja muidugi huvitaks ka kelle poole pöörduda, kellelt olete abi saanud? Usun, et on häid tegijad, aga samas pole saladus, et ka niisama pettureid on palju (needuse teemal annab veel eriti hästi hämada)
Jätsin ka maili juhuks kui avalikult ei taha soovitada.
 
rigis 17. august 2010, kl 17.50
KUi needuse kandjat kohata tänaval või kasvõi koridoris vastu tulevana siis tekib automaatselt negatiivne reaktsioon. Justkui midagi sunniks sind temasse halvasti suhtuma. Kohe läheks ja paneks talle.... See tekitab sinus endas segadust kuna ei oska endale ära põhjendada miks see inimene sulle nii negatiivsena tundub. Teinud ta sulle midagi halba ei ole aga tekitab siiski sellise tugeva pahameele. KUi ise oled millegi üles korjanud siis tunned, et kõik kellega kokku puutud, saavad sind nähes pahaseks või käituvad nii nagu oleks sa nende halvim vaenlane.
 
...... 17. august 2010, kl 18.10
Omal kogemusel tean, et nõid saab ka foto järgi needuse kindlaks teha. Alati ikka ise ei tunneta, lihtsalt ei saa aru, miks järsku elus kõik halvaks muutub. Nõid saab selle ka maha võtta ja kaitse panna ja sa ise tunned hiljem, kuidas kõik taastub ja halb kaob.
Maili peale sulle kirjutada aadressi, kellelt abi paluda, ma ei taha. Sama hästi võib keegi sulle ka mingi vale maagi aadressi saata. Soovitan, kasuta siin otsingut ja leiad ikka midagi.
 
riia 17. august 2010, kl 18.32
"wannabe" nõiad kipuvad needust väga kergekäeliselt pähe määrima ja lahkelt valmis aitama, tihti vaja igasugu rituaale veel mitu korda teha, sest nii kõva needus peal. sina muudkui maksad, ka tulemused on kaheti, sest täielik vabanemine võtab aega, võta siis kinni, kas aitas või pettis niisama. kahjuks ei oska kedagi soovitada, sest head kogemused siiani puuduvad. tegelikult oleks ka ise õnnelik kui tõeliselt hea tegija leiaks. siin on soovitatud wolandi, ise pole tema juurde veel jõudnud.
 
... 17. august 2010, kl 18.47
Samad sümptomid nagu needusega võivad olla ka siis kui energiavälja on igasugu saasta kogunenud. Siis samuti inimene tunneb halvasti, haigused sagenevad, esineb stress jne

Niipalju kui mina googeldanud olen, esineb nn seisvat ja halba energiat oluliselt rohkem kui needust selle sõna otses mõttes. Siis piisab energiakanalite puhastamisest ja inimene tunneb mõju koheselt. Arvan, et kui on hea tegija, siis vahet pole on ta maag või kaardipanija või ravitseja, needuse või musta energia peaks nägija lihtsalt ära tundma. Loomulikult see on vaid minu arvamus selle põhjal, mida lugenud olen.
 
xx 17. august 2010, kl 18.59
Kaartide abil ikka needust ja energiat ei ravi. Energiate tasandil suudavad midagi parandada ainult nõiad. Kogu maagia toimib energiate tasandil. Peab oskama neid suunata.
Muidugi, telefonieenustajad on kohe nõus needust määrama ja ravima))
 
... 17. august 2010, kl 20.02
Ega ma ei arvagi, et kaardipanija ravib, aga ära peaks küll nägema.
 
$ 17. august 2010, kl 22.02
Siin on ju küllalt olnud sellest juttu, et on võimalik minna kirikusse, kui seal halb hakkab siin on midagi viltu, kas needus, nõidus, energeetiline rünnak, külgepoogitud haigus jne. (õigeusu kirik peab olema), siin on palju infot, enne on siin paljud venelannad kirjutanud, nüüd enam mitte, tulevad harva...

aga mis märkasin: selline tobe asi - Autor: rigis
Aeg: 08-17-10 17:50

Kust sa sellised andmed oled saanud, see pole absoluutselt nii, mitte sinnapoolegi, pole kunagi enne nii rumalat juttu kuulnud!
Mõtle ka ikka enne, mida kirjutad, ise olen elus kohutavaid asju läbi elanud seoses maagiaga ja mulle peale panduga, keegi ei hoidnud minust eemale, keegi ei suhtunud minusse halvasti...täielik jama siin kokku aetud ju!

Jah, kui saadad nõiale foto, (kui ikka ON nõid, mitte mingi eestis tegutsev tuntud nimega vana "tegija" :) - need on kõik eranditult šarlatanid!!!) , siis tema saab määrata mis on su peal ja kas saab midagi teha, otsi siit foorumist, keegi ikka teab. Mina reklaami ei tee, kuna selle eest saab siin jubeda sõimu osaliseks!
 
abipaluja 18. august 2010, kl 00.03
Tänan vastajaid. Võib ka vabalt olla selline variant olla nagu "..." kirjutas. Ma pole kindel, et just needus (kuid ka ei välista seda varianti), võibolla on mõni energiavampiir tühjaks imenud, võibolla ise omad halvad mõtted negatiivse energia tekitanud jne võimalusi rohkem.

to $
Kui tead kedagi soovitada, palun saada mulle mailile. Abi oleks tõesti tarvis.
 
K 18. august 2010, kl 00.35
ära fotot küll kellegile saada, eriti veel nõiale. mitmel pool soovitatud fotosid mitte saata.
nt biovälja puhastamist teevad
http://www.stv.ee/~ksenija/eesti/ksenia.html
 
sekkun ka 18. august 2010, kl 00.41
Panen venekeelse lingi, kui sealne tekst tundub autoriteetsem.
Порча, сглаз, проклятие: Внедрённые в биополе человека, они разрушают его благополучие, счастье, любовь, доброе отношение к нему близких...

http://www.magotboga.ru/index.php?menu_id=3

Sellest ei häbene kirjutada isegi venekeelsed lehed. Millest ma nüüd aru ei saa.
Keegi ei hoia eemale, keegi ei suhtu halvasti, õnn ja armastus õitseb! Aga peale on pandud, seoses maagiaga, kohutavad asjad... Aga keegi ei hoia eemale, keegi ei suhtu halvasti, õnn ja armastus õitseb. Ei saagi aru.

"(kui ikka ON nõid, mitte mingi eestis tegutsev tuntud nimega vana "tegija" :) - need on kõik eranditult šarlatanid!!!)"

Siinsed tegijad tõesti väidavad, et kui inimesele on peale pandud negatiivne energia, hakkavad ümbritsevad temasse jõhkralt suhtuma. Kild killu järel puruneb kõik: sõprus, töösuhted, peresuhted, armastus.
Piibel nimetab nõidasid zarlatanideks, kes ei ole vägevamad kui Jumal. Ooo, $, oled sa tõesti Kõiksevägevam Ise, et söandad nimetada kõiki eranditult šarlatanideks?
 
sekkujale 18. august 2010, kl 00.49
No aga nad on ju seda! Tead sa mõnda tõsiseltvõetavat ka või, kui ei tea, miks siis sekkud.
ja kellel see õnn ja armastus õitses - sinul või, no siis ju korras kõik, keri magama ära, jobu!
aga ma pole dollar...lihtsalt tunnen kah neid meie tegijaid-vägevaid...:D
 
sekkuja 18. august 2010, kl 00.55
Kellelt ma nüüd vastuse sain? Siin pole ühtegi eelnevat postitust "sekkujale" nimeliselt.
 
sekkuja 18. august 2010, kl 01.01
Kellelt ma nüüd vastuse sain? Siin pole ühtegi eelnevat postitust "sekkujale" nimeliselt. Kas väited otsas, et sõimlema hakkad?
Ehk püsiks pigem teemas.
 
see olin mina 18. august 2010, kl 01.02
minult said vastuse. dollariga nõus. nüüd teised ajad ja teised tuuled, tegijad on mujal, mitte siin, meie sit.ases konnatiigis...noh, said nüüd aru?
 
to sekkun ka 18. august 2010, kl 09.34
tundsidki ennast ära sellepärast vahutad siin, ainult tühjad pihud on jäänud ja terved inimesed käivad suure kaarega mööda kusjuures instiktiivselt panevad sind nähes ninad kinni
 
...... 18. august 2010, kl 09.50
to: Autor: K
Aeg: 08-18-10 00:35

Muidugi ära fotot saada, ära abi palu, vaid mädane edasi omas mahlas.

Kuule "K", kas ise oled kellelegi needuse peale pannud, et kardada, et keegi terveks saab?

Lihtsalt peab teadama, kellele saata, kellele mitte.
On ka meil tegijaid, uskuge on. Aga otsige ise. Kuid tõesti, neil ei ole suurt reklaami ja oma kontoreid ja vastuvõtu aegu.
 
rigis to $ 18. august 2010, kl 11.30
Kirikus võib paha hakata sel kes ise musta täis. Vihkamist, kurjust jne. Kes on needuse ohver aga süda puhas siis vaevalt, et ta kirikus midagi erilist kogeb.
Kuule dollar, võib olla sa oled igavuse ja tähelepanuvajaduse küüsis endale ise palju asju külge mõelnud, et end teiste silmis huvitavaks teha. Osad on sellised kes egotsentristmist kantuna endale kasvõi halba külge mõtlevad, et siis endale kasvõi selle läbi tähelepanu tõmmata! Sul, usun, raske seda tunnistada...
Mis sellesse puutub, et needuse saanud satuvad kaaskondsete halvustava käitumise alla, on selgemast selgem juba needuse enda loomuse tõttu. See, et seda sa ei tea, tõestab ära alguses mu poolt välja öeldu.
Need keda mina neetutena olen kohanud, on varsti lisaks sellele, et nad käisid ringi kõikidelt viha kogudes, ka halvaloomulise lõpu st surma. Kui see ei ole needus siis mis see on, dollarimärk?
 
Piibe 18. august 2010, kl 11.45
Mina soovitan väga Wolandit,tema võtab kõik needused maha ja ravib inimese terveks,tema on tõesti suur maag suure täghega ta nägi seda ette et suvi tuleb väga kuuma ilmaga ja andis hoiatusi aga inimesed ei võtt kuulda.
Kirjutage kindlasti Wolandile meid kõiki on ta juba aidanud.
 
..... 18. august 2010, kl 11.49
to: Piibe
see sinu krjutis on nagu mingi mahategemise algus.
woland on tõesti suurte võimetega nõid. pole vaja siin hakata provotseerima.
 
sekkun veel 18. august 2010, kl 12.50
Kas ma peaks nüüd raiskama oma aega ja energiat vastu sõimlemisele? Päris mitte teemasse, kasulik lugeda ikka.

"Unfortunately in this world of global communication energy vampires don't even need to know you. The Internet and email are modern ways to sap energy..."

http://www.bellaonline.com/articles/art41705.asp
 
a 18. august 2010, kl 12.52
kes neid needusi maha võtab?
 
ütlen 18. august 2010, kl 13.04
to $

tehtud armumaagia, tähendab armastad. elage ja olge õnnelikud. mis siis viga on, kas mees ei armasta? tõrjub sind hoopis?
käia läbi KÕIK eesti nõiad-ravitsejad-selgeltnägijad ja kurta tehtud armumaagiat, mida keegi ei taju. järelikult sharlatanid!
venemaa on suur ja lai. ei keegi keela sul sealsetele tiiru peale tegemast. rahakott puuga selga ja peale iga järgnevat visiiti hinnang- sharlatan! Kui viga on ainult kahe kõrva vahel, siis oleks parem psühhiaatri poole pöörduda.
 
mkm 18. august 2010, kl 14.04
http://www.neworleansmistic.com/spells/primer/cursed.htm

Tundlikematel inimestel võivad olla järgmised sümptomid: luupainajad, õudusunenäod madude ja vaimudega, südame kloppimine, väsimus, kõris poob, kaelavalud, seedehäired(nii kui midagi sööd, lööb kõhu lahti), pinged peas ja silmades, unetus, närvilisus, masendus, raevuhood, hirmud süvenevad, luulud, asjad kukuvad käest maha, pidevalt komistad, kukud, lööd ennast kuhugi vastu ära.
Diagnoositakse ka toore munaga. Võtad muna kätte ja keerutad seda mööda oma keha(käed, selg, kõht jne) ja siis palud, et muna, näita mulle kas mul on mingi negatiivsus peal. Seejärel lööd muna jääkülma veega kaussi ettevaatlikult, nii et kollane ei puruneks. Siis võtad kausi kätte ja hoiad seda kahe käega kinni hoides pea peal u 4 minutit, samal ajal lõuga allapoole surudes. Pärast seda peaks näha olema, kas munarebus on mingeid liiteid, niite, moodustisi(nt on nagu ämblikuvõrgu moodi kiht munal peal), musti täppe, plekke vms. Kui on, siis on midagi sulle ikkagi tehtud. Selle muna koos veega viskad vetsupotti sõnadega:"mine sinna kust tulid". Siis oleks arukas teha üks käik maagi juurde, kes selle maha aitab võtta.
 
K 18. august 2010, kl 14.42
to...... (09:50)
no issand, mis sul nüüd viga hakkas? siin samas foorumis on seda jauratud mitmeid kordi, et fotot ei tasu kellegile välja saata. ega ma peast ei luuleta. hea öelda, et tuleb õigele inimesele saata. aga kui ei ole õige inimene, kui sellele nõiale nägu ei meeldi...ma ei tea näiteks vihastab, et liiga vähe maksti jms siis võib ta fotoga midaiganes si.ta ära teha.
mina soovitan ise kohale minna, panin ka lingi kus vastu võetakse.
 
))) 18. august 2010, kl 14.53
Kallis K,, rahune, saame juba aru, et ksenjat reklaamid)
Kuid, kes annab kindluse et sinu rekaamitud inimene just nii ei tee, nagu sa siin kirjutad.
Mis puudutab seda, et nõid ei ole tasuga rahul,siis minuarust on see võimatu, ta ju ise määrab hinna. Tähendab selles probleeme olla ei saa.
 
21.sajand 18. august 2010, kl 15.09
need needuse tunnusmärgid on hoopis mingite haiguste tunnusmärgid ja loomulikult, kui inimene mõtleb endale külge, et ta on ära neetud, siis ongi ja tulevadki kõik need tunnusmärgid.
sõbrad hakkavad sinust siis eemale hoidma, kui ise selleks põhjust annad. südamlikust ja heatahtlikust inimesest ei hakka keegi eemale hoidma.
 
K 18. august 2010, kl 15.28
to )))
sest kui kohale minna, siis ei jää nõiale pilti "mälestuseks", pole ju kõrgem matemaatika? mis reklaami puutub, siis paluti ju soovitada. ilge kasu on sellisest infost, et häid tegijaid on küll, otsige ise. tegijaid on meil nagu seeni peale vihma, üks "võimekam" kui teine, olen selle kadalipu läbi teinud, võimekust ei kohanud! siin teemas (ja üldse foorumis) on ainus keda soovitatud loomulikult woland. kes need teised tegijad siis on, kui neid küll ja küll on. tahaks ka teada.
 
)) 18. august 2010, kl 15.32
Pole vahet, kas nõial on sinu pilt, või näeb sind. Kui tahab kurja teha, ikka saab!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!