Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
vagrant cat 05. juuli 2011, kl 17.44
piiriületamisel äkki?
-------------------------------
Ropp-Raivo 05. juuli 2011, kl 17.45
Minu poolt ka üks mõistatus. Kui viis homo teevad üksteisele "rivi", siis kellel viiest on kõige mõnusam? Põhjendage.
 
vagrant cat 05. juuli 2011, kl 17.46
hullujussi on ka õllesort:P
 
nohik 05. juuli 2011, kl 17.46
mis meestele meeldib?
naised ja viin!::)

ah, kesse palava ilmaga ikka kanget jooki pruugib!
üks hea õlu hullujussi näol on palju etem!:D
 
-skiso 05. juuli 2011, kl 17.55
Jepadijee

10 pointsi tuleb Ropp-raivole ära siit ekskavaatori eest (12 sai vagrant cat juba enne salaja)

:))

____

ei ole varastatud hobene :))

hiaküll mis ma teid piinan

kui sõideti pikki vahemaid, või sõideti talvel rasketes tingimustes, kus ühe hobuse või hoburakendiga ei vedanud postijaamast-postijaamani välja, siis rakendi kõrval jooksis tühjalt priipassihobune, kes oli ainult päitseid pidi rakendi külge seotud. vahepeal siis pandi priipassihobune rakendisse ja sinnani vedanud hobune (hobused) said priipassiks.

väljendit kasutati halvustavalt ka inimeste kohta, kes niisama töllerdasid asjalike tegelastega (n.ö. "teoinimestega") kaasas niiütelda "kargasid tühja"

*********

siit tuleb järgmine küsimus nüüd:

Rootslane Axel Wenner-Gren leiutas esimese tolmuimeja aastal 1912 ja see kandis nime Lux 1. Lux 1 kaalus 14 kilo ja maksis EEK-ides ca 17 000 krooni.

Lõuna-Eestis (Tartu-Elva jne) kandis võeti esimeste imemasinate ilmumisel nende jaoks kasutusele üks tore nimetus. milline?
 
-skiso 05. juuli 2011, kl 18.02
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu poolt ka üks mõistatus. Kui viis homo teevad
> üksteisele "rivi", siis kellel viiest on kõige mõn
> usam? Põhjendage.

mnemoturniir läks lahti :))

nuuh mina kui mitte homo inimene, oleks selles rivis kõikse ees ja siis oleks vast minul kõige mõnusam, sest ma loodaksin loogiliselt, et need neli seal taga põrutavad üksteisele peppu nii, et minust järgmisel enam ei seisa.

aga homode puhul vbl pole loogikaga miskit pistmist maitea
Ropp-Raivo 05. juuli 2011, kl 18.11
to skiso
Ma teadsin seda vastust peast. Tõelised mehed ei kasuta googeldamist, et vastuseid saada, vaid teavad vastuseid loomulikust intelligentsist.:)) Enamus siinseid naisi ilma googeldamata ei oska ühelegi küsimusele vastata (näit.la femme), sest kui ikka pole laia silmaringi, siis pole...
Vihjeks niipalju: 1 saab ainult ise, 2,3,4 saavad ise ja panevad ise, 5 paneb ise. Nüüd mõelge edasi:)
 
-skiso 05. juuli 2011, kl 18.19
aiah

see mõnu ju siis erinev, oleneb eelistustest eksole.
ma arvan, et härra oksmaa tunneks kõige rohkem mõnu rivis 1 kohal, härra steinfeldt rivi keskel ja härra parvet 5-ndana

aga kunagi ei või teada
Ropp-Raivo 05. juuli 2011, kl 18.29
-skiso Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aiah
>
> see mõnu ju siis erinev, oleneb eelist
> ustest eksole.
> ma arvan, et härra oksmaa tunnek
> s kõige rohkem mõnu rivis 1 kohal, härra steinfeld
> t rivi keskel ja härra parvet 5-ndana
>
> aga k
> unagi ei või teada

:DDD tõeliselt nutikas mõttekäik, aga vastus on veelgi ootamatum...
 
vagrant cat 05. juuli 2011, kl 20.43
skisole -
mmmmmmmmm........mai´tiia ...aga piuksuks!
gren leiutas esimese põrandal liikuva tolmuimeja, eelnevad masinad olid lihtsalt paigalseisvad kobakad......(aitäh, google ja wiki ja armas jumal, kes sa lasid mõlemad leiutada!)
tolmuimeja rts keeles on "dammsugare", vbl sealt mingi hüüdnimi?(aitäh, google translator!)
või luksist? 1919.a. elektroluxi tolmuimeja näeb välja nagu piimanõu.....nomaitea!
-------------------------igatahes põnev!
 
nohik 05. juuli 2011, kl 20.44
protesteerin!
miks mulle hullujussi eest poolt punktigi ei antud?
kui postitamise kellaaegu vaadata, siis on ju selgesti näha, et ma kati pealt maha kirjutada kuidagi ei saanud.
kuugeldasin küll, aga see polnud ju keelatud? või oli?

pz
kuugeldan, kui tahan - omandan teadmisi ja vastan, selle asemel et üksainuke kord loomulikust intelligentsist midagi öelda ja siis sellega hullult ärbelda, et vaadake kõik, kui tark ma ikka olen!
 
nohik 05. juuli 2011, kl 20.46
miks ma katist alati sammu võrra taga olen?:(((
tahtsin ka tolmuimeja kohta vastata, aga sel pole ju nüüd enam mõtet....:(
 
-skiso 05. juuli 2011, kl 20.58
noo heakene küll.
saad 5 punkti pooliku vastuse eest
ega ma nüüd nii koi ka pole
oleks mul neid punkte siin nagu rabarberi lehti jalaga segada siis...

...aga ei ole :(

vihje oli, et see/too on tavaliselt kollane
kollase hullujussi õlle eest siis 5 pointšikut noh-ikule

a ma ikka ootan vastust tolmuimeja küsimusele
 
nohik 05. juuli 2011, kl 21.08
las härra Ropp-Raivo vastab selle küsimuse oma loomulikust intelligentsist nüüd ära.....:DDD

kui õige vastuse eest antavaid preemiapunkte ise välja peab kauplema, siis ma küll kuugeldama ei hakka....pzzz
peast nagunii ei tea, silmaring na ahtake....kahjuks:(
 
vagrant cat 05. juuli 2011, kl 21.51
Pudsunudsija.
hah. kui see nüüd õige ei ole, siis ....................:P
Ropp-Raivo 05. juuli 2011, kl 22.14
lisaks veel lõigu laulusalmist:
Kalle-Kusta ostis pudsunudsija.. ..mis oli must ja karvane ja tikkus talle kallale..?
 
hajokass 05. juuli 2011, kl 23.32
.....ja saabus vaikus............................................
järelikult ei ole ikka õige vastus:(
(tolmuimeja puhtas võru keeles)
----------------------------------------------------------------------------------------
külh tä makõt', a minno tä ärq es kynõlõq.
diip 05. juuli 2011, kl 23.37
Pakun, et esimese homo nina on aroomide allikaist kõige kaugemal.

Hullujussit arvas mu loomulik intelligentsus klouniks. Mis selles ekskavaatoris nii hullu siis on?

Tänan, kes nimetasid näitlejaid. Mujal on selline teema: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,109... . Tahtsin näha, kas lambist pakutakse ainult mehi või ka naisi. Minu arust on meestel laiem valik huvitavaid rolle. Andekuse osas ei märka vahet.
Ropp-Raivo 06. juuli 2011, kl 00.06
Esimese mehe nina on kaugel küll, aga vihjeks niipalju, et 1 või 5 mees ei ole õige vastus.
 
z 06. juuli 2011, kl 00.20
2, 3 ja 4 seast see, kes on kõige rohkem purjus;)
 
-skiso 06. juuli 2011, kl 08.38
terehommikust

p.utsunutsija e p.utsunutsutaja on õige vastus (armas telhvi ei lase ilma punktideta kribada)

ma annan nüüd kõigile 10 punkti
aga need on mu viimased punktid ka
praegu rohkem ei saa
 
nohik 06. juuli 2011, kl 09.20
skiso, kas sa oled siin tuuril?:))
 
nohik 06. juuli 2011, kl 09.23
kerget ajude gümnastikat ka.

Mihkel Raud, Edda Paukson, Eino Baskin, Kirsti Timmer, Aivar Riisalu, Eda-Ines Etti......seda loetelu võiks pikalt jätkata.

neid kõiki saab iseloomustada ühe sõnaga.
mis sõna see on?
 
vagrant cat 06. juuli 2011, kl 11.18
(nurru lööv ja loorberitel puhkav)
täna on mu mõttetegevusel saba stepslist väljas:)
aju keeldub isegi kergeimast gümnastikast(vhii-nah-marh-jad on hapud, nomaeitea vastust)
-----------------------------
aga eilsest: kas teadsite, et wikipeedia keelte valikus on ka võro keel? no nüüd igatahes teate:)
http://fiu-vro.wikipedia.org/wiki/P%C3%A4%C3%A4leht

.............ja hommik imeline!
 
nohik 06. juuli 2011, kl 12.25
ei teadnud, kuid sellelt leheküljelt saab minna ka keeleveebi, mida mina kasutan:
http://www.keeleveeb.ee/
kus on samuti võru keele sõnaraamat olemas.


vihje:
minu küsimusele on lihtne vastata ristsõnalahendajail, sest nemad teavad teisi omasuguseid, ja suure loomuliku intelligentsi pagasiga inimestel, sest nemad teavad kes on kes!
 
vagrant cat 06. juuli 2011, kl 12.58
ja ikkagi " inteligentselt möhh?" ei-punkt-tea-punkt.

mmmmm..............olnud mingi ristsõnaväljaande esikaane reklaamnäod?
 
Rex 06. juuli 2011, kl 13.02
meistriristiku kaanepersoonid?
 
noh 06. juuli 2011, kl 13.36
paistab siin hull äraarvamise mäng olema....RR mõistatus...no ei tea, pole selle rivi ja homo värgiga kursis...aga ehk keskmisel on ehk kõikse parem saab ühelt poolt ja teiselt poolt....see on umbes nii....et kui kolmekesi vanasti istuti autokabiinis ja viina võeti, siis keskmine sai ikka kõikse rohkem...sest pudel ei käinud ringiga, vaid ikka edasi ja tagasi...ehk nendel homodel ka siis nii....aga kindel pole ma millekis:PPPPP
 
nohik 06. juuli 2011, kl 14.30
kati ja reks, olete mõlemad õigel teel!:)
kasutage nüüd vihje teine pool, mis siit hiljuti läbi jooksis, ka ära ja väljendage vastus üheainsa lihtsõnaga!

õigele vastajale auhinnaks jutuke!:)
 
nohik 06. juuli 2011, kl 14.34
täiendan:
see, mis siit hiljuti läbi jooksis, ongi vastus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!