Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
TÄHELEANU UNETUD !!!!
 
Eva 02. jaanuar 2011, kl 12.55
Ma olen üliõpilane ja teen kooli jaoks uurimustööd Delfi kohta. Tegu on grupi tööga ja minule sai ülesandeks võtta vaatluse alla Delfi foorumid ja kommentaariumid. Tahaks teha väikese statistika, kui paljud peavad neid foorumeid asjalikeks, kes siin käivad ja kuidas suhtute artiklite kommentaaridesse, mis on kohati üsna sobimatud...:) Olen ise siin foorumites üsna palju ringi liikunud ja selle teema püstitus just nimelt Unetute nurka tundus kõige asjalikum olevat. Siinsed olijad tunduvad ISE asjalikud olevat :)
Seega vajan veidi Teie kõigi abi, et panna kokku väike statistika.
Mis te arvate Delfi foorumitest?
Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
Mida võiks muuta?
Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?

Suured tänud neile, kes võtavad vaevaks vastata :) Ja kui on lisaküsimusi mulle, siis andke tuld ja küsige :)
 
Eva 02. jaanuar 2011, kl 12.55
Vabandan aga pealkirja tuli kogemata viga. Peaks olema tähelepanu....:)
 
Mii 02. jaanuar 2011, kl 13.51
Kas praegu ei ole mitte koolivaheaeg ?
 
mammu-metsa-alt 02. jaanuar 2011, kl 13.59
Mina võin täitsa vastata ja vastan, nii nagu oskan. Mida pole, seda pole kunagi olnudki.
Head Uuut Aastat!
 
Eva 02. jaanuar 2011, kl 14.04
Hmm. Ei ole koolivaheaeg. Jaanuaris eksamisess ja uurimustöö tähtaeg 14 jaanuar. Niiet tegu ei ole niisama lollitamisega :)
 
hm 02. jaanuar 2011, kl 14.09
kuidas nii, kõigil on ja sinul pole? arusaamatu, sa raamatuid ikka loed või veedadki oma päevad delikas?
 
hm 02. jaanuar 2011, kl 14.09
vabandust kirjaviga tuli: lugeda õigeks delfikas.
 
mammu-metsa-alt 02. jaanuar 2011, kl 14.19
Jäta jonn ja jäta
viha.
Täna sa ei pea
sööma liha.

Mõnele on ikka mingi vimm sisse jäänud, see ei ole tervisele hea.
 
mammu-metsa-alt 02. jaanuar 2011, kl 14.20
Õiged unetud, need ilmutavad end alles öösel.

Head uut ja paremat, kõigile!
 
Eva to hm 02. jaanuar 2011, kl 15.05
Ja hakkab tulema :D Kas tõesti ei suudeta mõnele asjale tolerantsemalt ja veidi intelligentsemalt läheneda? Ma ei käi keskkoolis vaid ülikoolis ja vaheaeg tuleb PEALE eksami sessi - seega veebruaris. Aga igasugune tagasiside on tagasiside, niiet tuleb huvitav uurimustöö...:P

Ühesõnaga. Kellel vähegi on seda tahtmist ja indu vastata, palun tehke seda :)
Ropp-Raivo 02. jaanuar 2011, kl 15.09
to Eva
Mul on sulle mõned lisaküsimused:
Kas sa õpid tasulises "kassikoolis"?
Millises?
Kui palju maksab semester õppimist?
Kas sinu perekonnanimi on ehk Longoria?

Tore oleks saada neile küsimustele asjalik vastus.
 
unistuste unetu 02. jaanuar 2011, kl 15.24
"kui paljud peavad neid foorumeid asjalikeks"
foorumeid on siin paljude teemade kohta ja kui aega on, siis loen seda, mis just parasjagu huvitab. olen paljugi kasulikku siit leidnud.

"kes siin käivad"
kas pean oma andmed siia panema?
eeldatavalt ikka naised

"ja kuidas suhtute artiklite kommentaaridesse, mis on kohati üsna sobimatud...:) "

üritan neid mitte lugeda. samas kõike ebameeldivat vältida pole muidugi võimalik.

siin unetuteski on üks räuskaja, vat see peletab küll mind mõneks ajaks siit minema.

"Mida võiks muuta?"

alles siin viidi muutusi läbi, see on praegu hell teema. pahameelt oli palju. mina isiklikult olen rahul nende muudatustega ja muud ei soovi.
alissandra 02. jaanuar 2011, kl 15.24
Mis te arvate Delfi foorumitest? foorum nagu foorum ikka, mida siin nii erilist arvata
Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik? eks kõik on kellelegi vajalikud, asjalikeks pean aianurka, kööginõu, töö ja koolitus, rahamured, remont jms.
Mida võiks muuta? mina ei muudaks midagi, muutusi on niigi piisavalt olnud
Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud? oleneb olukorrast, aga mida sa anonüümses foorumis ikka muud oskad oodata. Vähemalt lausroppusi sisse enam ei lubata, seegi hea, aga kes tahab ropendada leiab selleks nagunii mingi mooduse.
 
õrnahingeline 02. jaanuar 2011, kl 15.33
need sobimatud kommentaarid on mulle palju haiget teinud.
lihtsalt mitte millegi eest on mind läbi sõimatud täiesti valimatute sõnadega!

öeldakse küll- ole tugev. ma ei ole ometi mingi puunukk, kelle peal võib oma halba tuju välja elada:((((
 
Eva 02. jaanuar 2011, kl 15.41
Lõpuks ka asjalikke vastuseid :) Tänud!!
 
Anja 02. jaanuar 2011, kl 15.59
Mis te arvate Delfi foorumitest?
Pole kunagi midagi head arvanud. Alguses oli huvitav, siis ilmus igasuguseid välja, kes ilmselt oma elumõtteks on võtnud kõik delfi külastajad läbi võtta. Väga ebameeldiv tunne on jäänud ja arvamus pole aastatega muutunud.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
Halb kogemus. Seal kirjutatakse kõige paremini valupunktidest. Sealt olen ka paar asjalikku nõuannet saanud.

Mida võiks muuta?
Muuta pole midagi enam siin võimalik. Kümne aastaga on delfi imago välja kujunenud, seda enam ei muuda.

Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
Kommentaarium ongi viimasel ajal see, mis siin muutunud on, ja paremuse poole. Ilmselt jälgitakse seda rohkem.

Ise üritan sellest kohast nii eemale hoida kui võimalik. Kui satubki siia mõni huvitav kirjutaja, siis mattub ta labaste õelutsejate ja kibestunud nimetute vaheletorkajate turmtule alla. Ja jääb siia keskmine hall mass, kes ei oska oma ajaga muud teha, kui siin tühja juttu ajada või keegi foorumlane hammaste vahele võtta.

Lisaks, kui tõesti siia tahetaks täiuslikku foorumit, siis peaksid kõik kirjutajad sisselogijad olema. Kommentaariumile aga pole midagi ette heita.
Tänan tähelepanu eest:)
 
Eva 02. jaanuar 2011, kl 16.15
Vastused

Õpin TÜ-s reklaami ja meediat, tasulisel kohal, semester maksab ca 850 eurot.
Perekonnanimi pole Longoria ja ega eesnimi ka päriselt Eva pole.
 
DelfiKass 02. jaanuar 2011, kl 20.13
Lühivastus oleks, nagu iga teine foorumgi, ei halvem ega parem.
 
DelfiKass 02. jaanuar 2011, kl 20.14
Ja millal kokkuvõtte teed?
 
-frukt- 02. jaanuar 2011, kl 22.38
Mis te arvate Delfi foorumitest?
olen siit sealt ikka miskit kasulikku välja noppinud, nii et arvamus on suht positiivne.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
mul on oma lemmikud täitsa olemas. eks siin ole igaühele midagi.

Mida võiks muuta?
foorum on siin ju muutunud, nüüd võiks vahelduseks ka mõningad kommenteerijad end muuta.
samas issanda loomaaed on rikkalik ja seda oleks vist liig tahta.
mõni lihtsalt ongi ärapanemise peal väljas.

Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
mõned lähevad jah liiale, aga seda enam torkavad head kommentaarid silma!!!
 
Rexx 02. jaanuar 2011, kl 23.00
Mis te arvate Delfi foorumitest?
ma arvan: tore, et nad olemas on
Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?
kindlasti on siin nii asjalikke kui ka vajalikke foorumeid. hetkel on unetute foorum kõige lõbusam.
Mida võiks muuta?
tavaliselt toimuvad siin muutused ja muudatused omanike äranägemisel, vist.
Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?
on ka selliseid, kahjuks.:(
 
Mina 03. jaanuar 2011, kl 03.04
Soovitan sul küsida rohkem küsimusi, nt vastaja enda andmeid - vanus, sugu, haridus. Kui mul kunagi see uurimustöö oli, siis noriti just nende andmete puudumise pärast-
 
DelfiKass 03. jaanuar 2011, kl 06.26
hommik unetud!
no nii, minu panus siis

Hästi arvan, kui teisiti oleks, siis poleks siiin.
Kõik on vajalikud, igast teemafoorumis paistab postitusi olevat, kellele mida.
Muutustest ja muutmisest on siin samuti piisavalt juba juttu olnud, keda huvitab põhjalikumalt, see võib selle koha pealt otsingut kasutada.
Mis on sobimat? Kellele mis sobimatu on, see on väga lai mõiste, lausroppust tuleb ka siin ette.

Lisasin loo, kus oli Eva nimi sees, mille lõpp oli kole. Palusin ise selle eemaldad, see tähendab seda, kuulake alati lood ja lingid ise lõpuni, mida siia postitate. Laul oli iseeneset hea.
 
DelfiKass 03. jaanuar 2011, kl 06.30
Kes tööle, kes kooli, ma lähen nüüd magama, õhtuni ;)))
 
Eva 03. jaanuar 2011, kl 07.41
Kokkuvõtte teen ma paari päeva pärast :) Lasen tal siin vastuseid koguda veidi :P Ja ei, ma ei õpi reklaami ja meediat. Vanust, sugu ei küsi sellepärast, et neid ei ole vaja. Minu uurimustöö suunitlus on teistsugune. Enda vanuse lisamine on iga vastaja enda vaba soov :) Ka sellised vastused nagu jättis siin "hm" ja liba Eva (väidab teadvat kus õpin ja mida õpin) on tagasiside ja ma arvestan need ka töösse sisse :P
 
Eva 03. jaanuar 2011, kl 09.33
Lisan veel, et tegelikult õpin ma Vana-Vigala Tehnika-ja teeninduskoolis. Eriala jätan siiski saladuseks :P
 
Eva to "liba Eva" 03. jaanuar 2011, kl 18.34
Anna tulla :D Ega jh. Uus seadus ütleb, et autoremondi luksepa erialal on nüüdsest tähtsad uurimustööde tegmised :D Andekas oled! Mis ma oskan öelda...Aga hea, et vastad ja aitad selle teema solkimisega kaasa asja põnevamaks muutmisel :) Päikest sulle vahelduseks tihedale lumesajule!

Kes siiski vähegi viistib veel vastata, siis see oleks vägagi teretulnud :)
 
olavsu1 03. jaanuar 2011, kl 19.41
Mis te arvate Delfi foorumitest?

Üks võimalus suhelda tundmatuga.

Milline foorum siinsetest on Teie arvates tõesti asjalik ja vajalik?

http://naistekas.delfi.ee/foorum/index... seal leiduvad.

Mida võiks muuta?

See kupatus siin võiks püsida PHPbb3 portaali peal püsida. like http://pingviin.org/portal.php

Kas kommentaarid on Teie arvates liiga sobimatud?

Oleneb missugused. Mõtlematut lahmimist on mõnikord tõesti palju. Aga see kõik on meie eneste peegelpilt. Ma kunagi lugesin raamatut.
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?15593
seal oli lugu "Must muinasjutt" see väga hästi kirjeldas meie olemust. Just täpselt sellised sarvikud olemegi. Sageli paneme sarved risti.
 
hm 03. jaanuar 2011, kl 22.52
to Eva

Kas mitte õigem poleks lukksepp kirjutada? Ise veel üliõpilane, aga õigekiri lonkab:)
 
Eva to hm 04. jaanuar 2011, kl 08.33
Õpi käänama palun :) Lõpeta kenasti põhikool ka ära...;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!