Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Uks
 
cbv 29. juuni 2013, kl 13.17
Kellelgi on ajud:)!!!!
Kõige lihtsam on võtta asju nii, nagu nad on, milleks järjestada järjestatut?
 
VagrantCat 05. juuli 2013, kl 22.32
Krii-uks..........

Napoleon
Ararat
Rosaline
India
Titanic
Argos
---------------------------------------
Lennujaam?
Juriidiline protseduur?
Mis põhjustel naised seda nõuavad?

.......krää-uks!!!
 
frukt 08. juuli 2013, kl 00.34
lennujaam-Narita
juriidiline protseduur- abiellumine
põhjused- kui abikaasaga lennu ajal midagi juhtub,no lennuk kukub näiteks alla, siis maale jäänud abikaasast saab tema varanduse täieõiguslik pärija
 
cbv 08. juuli 2013, kl 12.59
(pooled tolmurullid on toast iseenesest-jumalikult-juhuslikult kadunud, uksekääksutamine aitab. saime õhu liikuma)
-----------------------------------
sul on õigus, furukuto-chan!
Narita lennujaam - jeps! japs! (Jaapan)

protseduuriga on asjad otse vastupidised:)
vihje : lennujaamast lennatakse kahekesi...kuhu???
 
cbv-le 09. juuli 2013, kl 01.00
Protseduur on abielulahutus. Lennujaamast lennatakse kahekesi nt pulmareisile mesinädalaid pidama. "Narita lahutuseks" nimetatakse Jaapanis kohe pärast (Narita lennujaama kaudu mõnest välisriigist) mesinädalatelt naasmist toimuvat abielulahutust.
Kas pidasid seda silmas?
 
midagi neile, kes ei saa või ei taha praegu magada 09. juuli 2013, kl 01.11
http://www.youtube.com/watch?v=2EzWRPvgtP8 jne
 
cbv 15. juuli 2013, kl 13.49
Tõepoolest, tegu on vahetult mesinädalatele järgneva abielulahutusega:(
Preemiafondi vastajatele tegin ka, omaenese tarkusest. Valikuid on kolm: klipp, jutt, anekdoot.
Esimene on ulakas, teine muinas-, kolmas lühike.
Hilisemaid pretensioone ma vastu ei võta. Arvestades, et liiklus "unetutes" on üliülehelikiire, jõuan ilmselt vahepeal teha kiirabielu koos pulmareisi ja Narita-lahutusega:P
 
Rexx 17. juuli 2013, kl 23.28
kas siis mujal ei saa lahutust teha, kui ainult Naritas? või toimub see seal ülikiirelt? ma pole küll vastaja ja seega ei saa preemiafondist midagi valida, aga loodan, et see muinasjutt antakse ikka avalikult kõigile lugeda....D
 
frukt 18. juuli 2013, kl 03.09
elus tuleb kõik järele proovida- ka abiellumine lahutuse pärast. niiet jõudu selle "õige" leidmisel,cbv!

pikemalt tseremoonitsemata asun preemiafondi kallale. minu valik langeb kohe muinasjutu kasuks ja selle avalikustamise vastu pole mul midagi, lugejaid siin jagub.
 
lugeja 18. juuli 2013, kl 11.56
ootan ka muinasjuttu!
 
cbv 18. juuli 2013, kl 17.34
Muinas(ümber)jutustus, vol1
-------------------------------------------
Deemon silmitses vaevu täisikka jõudnud noormeest põlgusega.

"Sina! Sina kutsusid mu välja?"

"Ema ütleb, et ma olen hea loitsulausuja. Kunagi saab minust kuulus võlur, võibolla isegi peamaag."

"Ja mida teab sinu ema maagiast, poiss?"

"Ta on võlur Kuninglikus Ülikoolis!"

"Ah. Veel üks keskpärane võlukunstiga vusserdaja."

"Pea suu! Mina kutsusin sind, sa pead mu käsku täitma!"

Deemon vaikis. Loitsu jõud sundis teda kuuletuma.

"Ma tahan teada, kuidas muuta esemeid võlujõudu kandvaks. Mu emal on tulemas sünnipäev ja ma tahan kinkida talle kleidi, milles on võluvägi."

Deemon vaikis.

"Sa pead mulle vastama, sellised on reeglid!"

Noormehe poolt antud uus käsk vabastas deemoni häälepaelad ja ta lausus:

"Esiteks - sa pead kasutama hingekivi. Mul juhtumisi on üks, annaksin selle meelsasti sulle, sest sinu eesmärk on õilis ja su tegu omakasupüüdmatu."

"Sa annaksid? Miks mul hingekivi vaja on?"

Deemon peitis muige ja ulatas noormehele tuhmi pinnaga musta pärli.
 
cbv 18. juuli 2013, kl 18.21
vol2
--------------------------------
Nagu öeldud:

Deemon peitis muige ja ulatas noormehele tuhmi pinnaga musta pärli.

"Et kinnitada maagia elutule objektile, ei piisa loitsu mahalugemisest. Maagia nõuab mõtet, soovi, tahtejõudu ja emotsiooni. Hing annab võlujõule võimu. Mida suurem hing, seda vägevam võim."

"Kui suur on hingejõud selles hingekivis?"

"Oh, see siin on tühi, sa pead selle ise täitma. See hingekivi suudab vabalt mahutada ka suurima hinge...kas sa tead, kuidas seda teha?"

"Ei," ütles noormees pahuralt.

"Luba, ma näitan sulle. Sul on vaja lausuda selline loits...."

Hingelõksu sõnad voolasid deemoni huulilt ja peened võluniidid, mis tema sõrmeotstest välja siuglesid, põimusid pehmelt ümber poisi keha. Noormehe silmad läksid pärani.

"Mina küll ei tundnud mitte midagi," kaebles ta.

"Aga nüüd?" küsis deemon ja surus välkkiirelt oma teravad küüned nooruki rinda ja rebis välja viimast tukset tegeva südame.

Deemon napsas kiiresti tagasi hingekivi ja lukustas sellesse poisi hinge, mis püüdis kehast lahkudes vabadusse pääseda. Ainult musta värvi hingekivid suudavad mahutada inimeste ja haldjate hingi.

"Sinu tark ema ei maininud sulle ilmselt mitte kordagi, et kutsutud deemoni pakutud kingitust vastu võttes kaotab kutsuja loits oma väe," ütles deemon, vaadates ükskõikselt nooruki elutut keha. "Nüüd aga läheme ja otsime üles sinu ema. Mul on kaasas veel üks tühi must hingekivi."
-----------------
siit moraal:
-tasuta juust on ainult hiirelõksus.
-kui ei oska, ära parem torgi.
 
lugeja 19. juuli 2013, kl 09.22
see oli hea jutt.
 
Rexx 19. juuli 2013, kl 22.37
no see on nüüd küll väga õige:-kui ei oska, ära parem torgi.

tõesti hea jutt.
 
cbv 19. juuli 2013, kl 23.42
Mulle meeldis, et teile meeldis (:P),seda lugu oli ülilõbus (ümber)jutustada.
Keda jäi piinama Narita lahutus, võivad huvi korral saksakeelse Wiki otsingusse toksida:

Narita Rikon
 
olavsu1 20. juuli 2013, kl 00.24
_Tõepoolest, tegu on vahetult mesinädalatele järgneva abielulahutusega:(_

seda pidid tegema fiktiivsed paarid, kes on käinud hawail. ja nood paaridki pidid olema fiktiivsed. üksi ei pääse vallalised noored lendama. japs pidavat tõupuhutusest rohkem hoolima kui muud rahvad, nigu fritsu (keegi Aadu) aegsed aarialased.
see jant olla selleks, et pääseda ameeriklase kaissu. jaapani neiud tahavad olla pigem ameeriklase pruut kui japsi pruut. Jaapani enda pinnal on ameeriklase ja üldse välismaalstega vallatlemine keelatud.
Ropp-Raivo 20. juuli 2013, kl 11.23
Tere sõber olavsu1.
Kuidas sul endal see jaapani naise leidmise projekt edeneb? Kunagi küsisin seda sinult ka privas, aga vastust ei saanud. Kolm aastat tagasi rääkisid sa avalikult naisteka foorumis, et plaan jaapanist naine leida ja Jaapani kolida. Kas jaapani keel juba selge:)
 
salasilm 20. juuli 2013, kl 11.51
Ära torgi!
Mina tean, aga ei ütle, sest nagunii kaob mu postitus siis siit nagu vits vette. Ega kindel ole, et sinu omagi alles jääb!
Ropp-Raivo 22. juuli 2013, kl 10.52
to salasilm
Eks need kommentaarid vahel kaovad jah.
Võiksid kirjutada oma teadmistest privaatselt
kreisi.raadio(ät)hot.ee
 
salasilm 25. juuli 2013, kl 11.18
Privaatselt? Sa teed mind ettevaatlikuks, et mitte öelda - umbusklikuks, kuna kasutad võõrast meiliaadressi. Või ma eksin, ja sa ütled, kes neist kolmest oled sina?
Mida sa väljaõngitsetud infoga peale hakkaksid? Tahad sellega siin lagedale tulla?
 
cbv 26. juuli 2013, kl 10.06
kes võõrastes saladustes torgib, sel näpud ukse vahele, silm peast välja, tuvi turbiini ja pisted südamesse.
(eesti vanasõna)
Ropp-Raivo 26. juuli 2013, kl 12.49
to salasilm
Mis mõttes võõrast meiliaadressi?
Ma võin hot.ee teha erinevaid aadresse, näiteks vana.sokk(ät)hot.ee, kollane.auto(ät)hot.ee jne. Kas sa eeldasid, et minu meiliaadress peaks TINGIMATA olema ropp.raivo(ät)hot.ee:)))
Kes need kolm muidu on?
Info ei ole mulle eluliselt muidugi vajalik, niisama uudishimust küsisin. Info jääks mulle lihtsalt teadmiseks, siin ma seda ei avalikustaks. Mul muidugi mõningad eelarvamused on hr.O suhtes, aga neid ma võin privaatselt jagada.
 
salasilm 26. juuli 2013, kl 17.04
Ei eeldanud, et su meiliaadress peaks olema tingimata ropp.raivo(ät)hot.ee. Pigem juba vana.sokk, kollane.auto vms. - kas nimesid veel vähe on? - kui kreisi.raadio.

"Kreisiraadio" on Tarmo Leinatamme, Peeter Oja ja Hannes Võrno poolt 1993. aastal loodud Eesti komöödiarühmitus.

http://et.wikipedia.org/wiki/Kreisiraadio

Ma võin ka hot.ee-sse teha erinevaid aadresse, äkki teengi ropp.raivo(ät)hot.ee? :)))
Ropp-Raivo 26. juuli 2013, kl 17.11
Jah ma tean, mis rühmitus on kreisiraadio.
Samas miks ei võiks mul olla selline meiliaadress?
Pakun siis välja sobivama aadressi privaatselt info saatmiseks.
raivo.ropp(ät)hot.ee
 
salasilm 26. juuli 2013, kl 19.31
Et sa ka ei jäta! Tead mis? Uudishimu teeb ruttu vanaks.
Seda sa ju ei taha?:)
 
RR 26. juuli 2013, kl 20.04
Mis ma ikka ütlen. Ei saa santi sundida, kui sant ei taha kõndida.
Las ta siis jääb.
 
kuu 28. juuli 2013, kl 01.50
uudishimu on niiii naiselik! Raivo, näitad oma õrnemat poolt? :)
pole ammu piilumas käinud, tore siiski teid siit jätkuvalt eest leida :)
 
cbv 28. juuli 2013, kl 03.30
jaa-jaa, liiklus on meil siin ülitihe. kõik on vait ja vagusi nagu hiired kassi kartuses, no mina nii ei mängi.
jäneda laat? käis keegi?
viljandi pärimusmuusika? muljeid?
 
kuu 28. juuli 2013, kl 17.15
lõuna-eesti muljeid pole. aga läänemaal oli leplandi uimane kontsert, seal käisin küll :D
 
Rexx 28. juuli 2013, kl 19.10
ma pole eriline pärimusmuusika armastaja. aga võibolla ei ole ma lihtsalt sellega varem kokku puutunud ja ei teagi et see hea on. ühesõnaga - ei käinud viljandis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!