Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
peksan segast, täitsa vabalt 27. august 2015, kl 22.01
Unistav naeratus näol... kui tore.:) Ikka parem kui mossis ja vingus nägu, mida võib tänavatel pimedal aastaajal näha küll ja rohkemgi veel. Nii et kodanikud, armuge ja naeratage! Mida rohkem, seda uhkem!:)
moosimadu 27. august 2015, kl 22.16
Mis sest segasest ikka peksta, pole ta kellelegi liiga teinud.
Aga naeratada.. seda võiks tõesti...
 
-diip- 27. august 2015, kl 22.26
Jah, eks me ole kõik siin unetud romantikud;)
moosimadu 27. august 2015, kl 22.37
Romantika on alahinnatud kunst.
 
gondzaging 27. august 2015, kl 22.37
täna karjus üks tavaline eesti keskmine turjakas noormees kesklinnas: "Elagu naised! Elagu Eesti! Elagu!" ja hüppas sillatrepi viimsetelt astmetelt mauhhti kõnniteele, ise kätega vehkides. naeratus oli kõigil lähedalolijail kindlustatud. naeratage neh!
 
gondzaging 27. august 2015, kl 22.40
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Romantika on alahinnatud kunst.


Ilu päästab maailma!:)
 
-diip- 27. august 2015, kl 22.46
Lapseeas oli mul üks armumine. Tookord ei saanud ma absoluutselt aru, mis toimub:p

Noores eas oli kolm armumist. Oli ikke emotsioone ja unistusi, välja aga ei tulnud kokkuvõttes midagi.

Nüüd keskeas on veri märksa jahtunum. Mõni inimene lihtsalt tundub sümpaatsem kui teised.
moosimadu 27. august 2015, kl 22.58
Keegi suudab oma armumiste arvu mäletada... imestan...
Põhjamaine reserveeritus.
Kindlameelne, usaldusväärne, pisut võiks kirge rohkem olla.. aga seda teab vaid põhjamaalane ise.
 
gondzaging 27. august 2015, kl 23.10
hea kui eesti mees julgeb vähemalt tunnistada, et ta on armunud olnud. seda ei maksa lootagi, et ta julgeb üles tunnistada, et ta kedagi ka kunagi armastanud on või armastab.:)
tore on kui elu jooksul kuidagi vaevaliselt üle huulte oma abikaasale julgeb poetada, et teda armastab.

seda see põhjamaine reserveeritus tähendabki vist.:)
 
gondzaging 27. august 2015, kl 23.12
-diip- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Nüüd keskeas on veri märksa jahtunum. Mõni inimene
> lihtsalt tundub sümpaatsem kui teised.

eks ta muidugi tõsi ole, et vana ihu on hulga leigem ja veri ei vemmelda nõnda kui noorelt.;)
 
-diip- 28. august 2015, kl 19.49
Mis täna toimub? Väljas on ilm na vihmane.
 
gondzaging 28. august 2015, kl 19.58
Kas sa pole kunagi oma fantaasiat kasutanud? Kui vaadata üht tavalist mitmekordset linnamaja, siis pole vist eriti raske ette kujutada, mis seal akende taga toimub. Enim tegeldakse söömise-joomise, teleri vaatamise ja netis hängimisega, mõned leiavad aega seksida, vanema generatsiooni esindajatest võib keegi tegeleda käsitööga (kudumine või heelgeldamine näiteks), osa inimkonnast ilmselt loeb raamatut, paljud tegelevad kokakunsti suursaavutuste loomisega, mõni tegeleb kodus laste kakluse klaarimisega ja ... ah, lase mõttel lennata.:)
 
gondzaging 28. august 2015, kl 20.05
Diip, vaata aknast välja, äkki näed vikerkaart. Mina küll näen praegu.
 
-diip- 28. august 2015, kl 21.43
Jah, ja kuskil pannakse parajasti mõrva toime. Ma ei taha enam seda fantaasiat, mul on seda liigagi palju.

Õnn, et ma nooruses lolli peaga ühtegi last ei teinud. Minusugusel inimesel pole siin maailmas mitte midagi mõistlikku peale hakata. Kõik masendab ja kurvastab.

Pahaloomulised lollpead see-eest sigivad nagu jänesed. Tundub, et tulevikumaailm on paik, kus sugugi ei tahaks elada.
moosimadu 28. august 2015, kl 22.45
Pessimism on märk tervest talupojamõistusest, öeldakse.
 
-diip- 28. august 2015, kl 23.06
Nii võib olla küll;)
moosimadu 28. august 2015, kl 23.15
Puhas asi on alati kas liiga kange, liiga kallis või liiga terav.
Tembi oma pessimismi selle kuulahmakaga, mis praegu taevas tuigerdab. Täiskuu. Täis kuu.
Seslt saab sära nii silmi kui päeva.
 
-diip- 28. august 2015, kl 23.45
Ma nägin täna langevat tähte. Vist küll esimest korda elus. Soovida ei jõudnud midagi.
moosimadu 28. august 2015, kl 23.49
Jõudsid küll. Kõige sügavam soov loeb, ka see, mida pageva tähe nägija ise sõnastadagi ei oska.
 
-diip- 29. august 2015, kl 00.28
Ma püüdsin midagi soovima hakata, aga siis ta oli juba läinud ja kadunud. Võibolla sai kah midagi, kui sellised sõnastamata soovid ka loevad.
 
-diip- 31. august 2015, kl 22.56
Kuidas siis täna lugu on?

US Open tennises algas ja mõlemad eestlased said võidu kirja:)
 
c*) 01. september 2015, kl 08.40
avan akna ja hõiskan... head uut aastat, kooliaastat! :-D
 
-diip- 06. september 2015, kl 23.31
Parem on olla õigel põhjusel õnnetu kui valel põhjusel õnnelik.

Mina ei mäleta, missugune filosoof niimoodi ütles.

Mida arvate?

Mulle tundub õnnest loobumine ikka väga nadi värk. No kangesti tahaks ikka õnnelik olla;)
 
zxc 07. september 2015, kl 00.33
absoluutset tõde pole olemas, järelikult võivad eksida ka filosoofid.

Tuua õnne, luua õnne, olla õnnelik ja levitada õnne, see on Loojale meelepärane tegu. :D
 
mõtlen kaasa 07. september 2015, kl 16.21
ma küsiks, kas valel põhjusel on üldse võimalik õnnelik olla? milline on vale põhjus? kui miskit on valesti, kas siis saab üldse õnnelik olla? midagi peaks ju siis kuskil hingesopis ikkagi kraapima ja see pole õige õnnelik olemine kui miski segab.

samas võib tekkida küsimus valel põhjusel õnnetu olemise kohta. kes üldse ütleb inimestele on nad õnnelikud või õnnetud valedel või õigetel põhjustel?
 
Jah 07. september 2015, kl 17.10
Vastik naaber jäi kurttummaks - vale põhjus, aga õnnelikuks teeb :D
Viljandis hukatud varesed - mõned on valel põhjusel õnnetud :D
 
mõtlen kaasa 07. september 2015, kl 18.04
Jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vastik naaber jäi kurttummaks - vale põhjus, aga õ
> nnelikuks teeb :D

peab ikka suurt viha naabri vastu kandma, et selline asi kedagi õnnelikuks teeb. pigem liigitaks selle väiklase parastamise või kahjurõõmu alla.
la-femme 07. september 2015, kl 20.20
-diip- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub õnnest loobumine ikka väga nadi värk.
> No kangesti tahaks ikka õnnelik olla;)

Ära arva, et õnn tuleb niisama. Et õnnelikuks saada, tuleb midagi teha.

Mina ka ei mäleta, missugune filosoof niimoodi ütles.
Aga oled sa, diip, ikka piisavalt kõike teinud, et õnnelik olla?
 
To mõtlen kaasa 07. september 2015, kl 21.41
Mul on rõõm, et sul on head naabrid.
Ja veel on mul hea meel, et sul on hea huumorimeel.
 
-diip- 07. september 2015, kl 22.03
http://harmful.cat-v.org/people/basic-laws-of-human-stupidity/

Päris mõnus ja humoorikas lugemine:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!