Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
-diip- 07. september 2015, kl 22.12
Kas õnnelikuks saab midagi tehes?

Mehe õnn sõltub kõigepealt sellest, kas ta kasvab 180 cm täis või mitte. Minul see ei õnnestunud ja ma ei näe mingit võimalust õnnelikuks saada. Ükskõik mida ma ka ei teeks või ette ei võtaks.

Võim ja raha ei aitaks. Ma ei taha inimesi millekski sundida. Ma tahaksin lihtsalt hästi läbi saada. Nagu normaalne inimene.
moosimadu 07. september 2015, kl 22.30
Sa oled enda meelest seepärast õnnetu, et maapind on su silmadele lähemal kui Müürsepal, mõni teine on õnnetu, kuna juustepiir kaob iga näkkupuhuva tuuleiiliga aina enam kukla poole, kolmas arvab, et ta kerajas kehakuju on õnne eemale peletanud...

Eh, õnn pole meeleseisund, õnn on pisike sähvatus arje hallil taustal.
 
-diip- 07. september 2015, kl 22.38
Ma olen omaenda mõõga otsa kukkunud.

Ma ei ole pikk, aga see eest olen laiuti kasvanud ja pidanud ennast suhteliselt tugevajõuliseks meheks. Sportlikud tegevused ja ka mõned kooliaegsed rüselused näitasid mulle, et füüsilist jõudu pole mul tarvis kelleltki laenama minna.

Olin selle üle veidi uhke ja vaatasin kiduraid ja pealtnäha nõrgajõulisi mehi natukese haletsusega. Suurt tähtsust ma sellele ei omistanud. Teadsin ju küll, et näiteks filosoof Kant oli lühikese kasvuga. Tarkadest meestest pidasin ikka tublisti lugu.

Asi on aga selles, et inimesed ei vaata mitte kogusuurust, vaid ainult pikkust. Nad peavad mind nõrgemaks, kui 190 cm pikkust kõrendit.

Ja kogu lugu. Midagi tõestada ja näidata pole mõtet, sest inimesed ei usu seda, mida nad uskuda ei taha.

Ja see, et ma nii lihtsat asja varem ära ei tabanud, näitab, et ma pole ka intelligentne. Nii et täisvärk.
moosimadu 07. september 2015, kl 22.58
Muig... (ei midagi isiklikku, lihtsalt pisike muie).
Mul pole plaaniski sind lohutama hakata, see oleks tobe.
Su suhtumist iseendasse muudad sa ise, mitte keegi, kes lohutab nagu lohutatakse näiteks paksukesi: "Ära põe, paks on ka inimene".
"KA inimene".
"KA".
Õudne.

Kuid kusagil ootab keegi, kellele tundub, et kogu maailm on täis taputeivastena pilvede vahel õõtsuvaid inimesi, kes temaga rääkimiseks peavad end kolmeks voltima ja kelle poole hõikamiseks peavad nemad kaela kangeks käänama.
Te pole lihtsalt veel kokku põrganud.

Mul oli kunagi kolleeg, kellega vestlemiseks palusin ma tal alati istuda. ta oli veidi üle kahe meetri pikk ja selle üle meeletult õnnetu, sest seal ülal olevat väga tuuline ja üksik olla.
Tollest on aastaid.
Nüüd on ta sinna üles endale kaaslase leidnud.
 
zxc 07. september 2015, kl 23.08
kuule, poiss, sul on täna nigel meeleolu, see peab kähku muutuma, enne veel, kui magama lähed.

Sest oled enese vastu väga ülekohtune selliseid sõnu kirjutades.

Mina tean intelligentset ja väga arukat -diipi-. Kui su tänaseks põhimureks on pikkus, siis seda juhtub ikka, et mõnikord kriipiv asi lained üle pea lööb.

Täna heida see enesest välja ja homme oled kindlasti jälle stabiilsus ise.
 
-diip- 07. september 2015, kl 23.35
Eks see lohutagi, kui saad ära ütelda ja vastatakse ka;)
la-femme 07. september 2015, kl 23.42
Sa, diip, oled väga tark ja intelligentne inimene, aga ikka ütled, et ei näe mingit võimalust õnnelikuks saada.
Sa juba oledki õnnelik, hinda seda ometi!
 
zxc 07. september 2015, kl 23.44
On ju meist igal (kes mõtiskleda oskab ja nartsissist pole) omad "luukered" kapis.
Ropp-Raivo 08. september 2015, kl 23.27
Pole ammu seda nurgakest külastanud, aga diibi postitus õnnest sunnib sõna sekka ütlema.
180 cm pikkust on mehe puhul napilt. Pikem mees peaks olema õnnelikum, sest tal võiks nooruses olla suurem valik naisi kui lühikesel (jässakal) mehel.
Kuid on ka teine oluline moment ja see on riista pikkus ja jämedus. Mehe õnn sõltub sellest, kas ta riist saavutab erekteerudes pikkuse 17 cm või mitte:))
Mul kunagi oli üks üpris kleenuke ja lühike sõber, kel oli suur ja jäme riist. Mul endal...ah mis ma ikka kiitlen:)
 
VagrantCat 09. september 2015, kl 09.55
diibikesekene!
1. sügis-maseka jaoks on veel liiga vara, oota oktoobri lõpuni ja ma tulen punti:P
2. 07.09.22.38-sellist lollust ma ei hakka kohe mitte kommenteerimagi, onu albertil oli õigus: ta on tõepoolest piiritu(ja me ei räägi universumist)
3. lingist- lugesin, tänud. kolmanda reegli viimane osa ajas kurjalt urisema, tapeeti kraapima ja järeldusi tegema.

Önnest:
mina kavatsen olla permanentselt õnnelik(sest see teeb mulle head) ja kavatsen olla õnnelik juba täna(sest "homme" ei pruugi saabuda).
Punkt.

Ma ei hakka soovitama, mida kõike teha saaks/võiks/peaks...olgem iseenda vastu natukenegi armulikumad, heasoovlikumad ja andestavamad?

Hingeseisund on muudetav, tuleb klotsid ümber laduda(lego? ego?), nii, nagu liigne agarus on ogarus, on seda ka ü l e mõtlemine, imho. Maailm meie ümber on neutraalne, meie peegeldus ei ole seda mitte.

Lõpetuseks: õunakooki, tükike, kõigile:)



Toimetatud 2 kord(a). Viimati VagrantCat 09.09.2015 09.59.
 
-diip- 09. september 2015, kl 23.13
Rumaluse saladus võib peituda selles, et inimene ei oska vahet teha plussil ja miinusel. Ta opereerib ainult absoluutväärtustega. Hiiglaslik kahjum tundub parem kui pisike kasum. Vägevat kahju tekitada on ka palju lihtsam. Tarvis pole muud kui "suurelt mõelda" ja aktiivselt tegutseda;)
diip 11. september 2015, kl 20.58
 
VagrantCat 13. september 2015, kl 12.58
:) uurin asja, kuigi strateegias olen ma viletsapoolne though.

kes niisama klõpsida tahab:
https://www.clickerheroes.com/

---------------------
mina piinan üht 1994(!) aasta ps1 mängu - kurja, tehti ikka häid asju! klassika.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati VagrantCat 13.09.2015 12.59.
 
-diip- 13. september 2015, kl 22.01
Mis mängul nimeks?
 
VagrantCat 13. september 2015, kl 22.48
Square Enix´i FF VII, aasta oli siiski 97.
 
zxc 18. september 2015, kl 03.27
kae, kui vinge, diip, vanad tuttavad tulid kui sügisseened sambla seest välja, kui hea!
 
näe! 18. september 2015, kl 23.10
Leidsin maasikaamplist 4 suurt punast maasikat.
Suvel olid hädised kribalad vaid. Nämma :))
 
hilisõhtune 18. september 2015, kl 23.33
See oli küll õnnelik juhus need maasikad pimedas üles leida!
Aga nüüd kõik unised unetud, aken kinni ja ruttu voodisse, muidu jääb uneaeg lühikeseks!
 
hilis... 20. september 2015, kl 00.06
Unetud kõik tuduvad kenasti. Tublid olete!:P Ilusaid unenägusid teile!

näe! Mina leidsin täna kaks vaarikat. Päise päeva ajal. Nämma :))
moosimadu 20. september 2015, kl 01.05
Kui ikka unetu, ei siis maga midagi. Lihtsalt...pärismaailmas on pärisinimesed kes teevad päris rõõmu. :D
 
suhkrusai 20. september 2015, kl 01.14
 
c*) 20. september 2015, kl 12.07
näe, sa jätsid suvel maasikad lihtsalt unarusse, vett andsid jaopärast ja rammu, seda ei pannud üldse. selleks nad kribalad olidki :-D
huvitav väljend #pärismaailmas on pärisinimesed, kes teevad päris rõõmu# nagu mujal oleks muinasjutt koos haldjate ja konnadega :-D
 
pärisinimene 20. september 2015, kl 13.05
parem üks päev haldjaga kui kogu elu konnaga :-D
 
c*) 20. september 2015, kl 13.17
kah õige, peale päeva haldjaga saad konna võludest kindlasti palju paremini aru :-D
 
näe! 20. september 2015, kl 17.44
maasikapuhmas kingiti, on amplist maha istutatud, niisama, ei osanud sealt midagi oodatagi, rammu ei pane, sest saagiks ei kasvata midagi.

hilisõhtusele, 1. olid ääretult vaimukas! teinekord, kui ma midagi üllatavat näen, torman kähku sulle teatama, sest unetute nurgas sa ei luba peale 23-e kirjutada. 2. esmalt annad korralduse: "Vait, voodisse!", seejärel ironiseerid, et kõik magavad.
3. said rõõmu ära rikkuda, kaif käes?
 
c*) 20. september 2015, kl 22.21
järgmisel aastal soovitan amplisse panna ja puhmast hea ja paremaga kostitada. saad varajasest kevadest sügiseni marju süüa. muidugi sügisel enne külmi, umbes täpselt siis, kui roose katad, pane maasikapuhmale ka kate peale. nad külmaõrnad
 
näe! 20. september 2015, kl 23.07
Ma mäletan:

"c*) 23. mai 2015, kl 11.14
selle aasta esimesed oma käega korjatud maasikad, otse amplist. punased, lõhnavad ja magusad. kas kirjeldan edasi või lepite oma kujutlusvõimega ?:-D"

Aitäh! Usaldan asjatundjat.
moosimadu 21. september 2015, kl 00.34
Aina leiname, näe, sügis nutab jaani
Talvel meenutame lume alla jäänud õuna
Kevadel ei raatsi kuuri panna saani
Suve matame me jaanipäeva lõunaks...


Aga-aga-aga praegu on veel pohlad mättal ja purjus liblikad peavad mahapudenenud õuntel beaujolais nouveau pilgarit.
Mmmmmmmmõõõnus aeg :D
 
-diip- 21. september 2015, kl 00.54
Leedukad ikka ei saanud oma rõõmu (korvpalli EM finaal). Ega seal palju lootust ka paistnud olevat, lõppu ma ei viitsinudki enam vaadata, läksin välja õlut jooma.
 
Pixie 21. september 2015, kl 10.16
Aga Jaapan tegi rägbis Lõuna-Aafrikale ära!

http://www.sport24.co.za/Rugby/WorldCup/Internet-pokes-fun-at-the-Boks-All-the-memes-20150920

gasell söögipulkade haardes on eriliselt hea pilt:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!