Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
diip 23. september 2015, kl 22.27
Muhan mõnuga selle artikli peale: http://rationalwiki.org/wiki/Conservapedia:Machi...

Ega jah, matšod mehed ei ole tegelikult homod. Kindlasti, kindlasti ei ole;)

Ja Margaret Thatcheril jäi täiuslikust mehelikkusest puudu vaid see pisiasi, et ta oli naine;)
 
avasin akna 28. september 2015, kl 05.11
aga taevas on pilves ja erilist täiskuud ei näegi
 
noh 28. september 2015, kl 06.38
ikka näeb, kui hästi tahta...kannatust peab olema:P
 
-diip- 28. september 2015, kl 23.01
Rationalwiki on vist tegelikult poliitiline. Nad ei salli Vabariiklikku Parteid ja mõnesid teaduse suundi. Algul tundus nii tore.
 
-diip- 06. oktoober 2015, kl 22.22
Kes "Päästja koolikella" mäletab? Mulle küll omal ajal väga meeldis. Kurvastusega loen, et kõigil neil näitlejatel ei ole edaspidi väga toredasti läinud. Lisa osatäitja on väidetavalt hulluks läinud ja Screechist pole ka enam suuremat asja.
 
-diip- 08. oktoober 2015, kl 23.24
Vagane on see lugu.
moosimadu 09. oktoober 2015, kl 01.37
Valmistume hibernatsiooniks, käib võistlus, kelle talvepesas olev lehekuhi on suurim :D
 
tahan 09. oktoober 2015, kl 05.31
soovida sulle head, kes iganes sa ka poleks, ära nukrutse.
 
Pixie 10. oktoober 2015, kl 16.40
tunnistage ausalt yles : kesse südametu elukas tappis maadami ja Aadami, kysimärk.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
mõtlesin koolikellale(mäletan ainult Slaterit, Screechi ja blondi peategelase soengut, tundub, et seal ei olnud mitte ühtki meeldejäävat tüdrukinimest) ja edasi läks mõte sujuvalt sellisele asjale: kas teil on film, mida vaatate alati, kui ta tv-s jookseb. mis siis, et ta on 100x nähtud ja pähe kulunud, mis siis, et vbl erilist sisu kui sellist, ei olegi.
 
-diip- 10. oktoober 2015, kl 21.25
"Suvi" näiteks;)
 
zxc 11. oktoober 2015, kl 04.01
Jah, nagu idioot, - "Ooperifantoom" G.Butleriga, nähtud üle saja korra, on DVD-l ja vaatan jälle, oeh.
 
zxc 11. oktoober 2015, kl 04.04
Appi! Tõesti kadunud Madam I'm Adam ??? M I K S ??
 
Pixie 11. oktoober 2015, kl 07.09
Minu film on "Düün", see esimene, noore Kyle Mclaughlaniga peaosa. Kõrb ja liivamadudega ratsutamine, kuninglikud intriigid, vürts ja vesi. Romaan ise ja järgnevad Düüni-filmid jätavad abs leigeks.
-------------------
dlfis hulgub ohtlik serialkiller - ja kus on noh´i teema?

OIETIHGSÕKTAEBUEVDRD

(vot nii, :P)
 
panther 11. oktoober 2015, kl 08.38
Avan mina viisakalt Delfi ukse ja mida ma näen, puid palju hõredamaks jäänud.

Ja nüüd tahaks mina küsida moderaatorilt, enne kui keegi siia üldse mingit asjalikku ja toredat ajaveetmisteemat julgeb tegema hakata, milliste reeglite vastu eksiti? Ja kas tegelikult üldse eksiti? Olen ennegi imestanud kustutamismeistrite nobedate näppude üle ja selle üle, kuidas ja mis alustel teemasid ära kaotatakse.

Kas piisab ainult sellest kui keegi frustreerunud isik, kes kogu maailma peale vihane, kirjutab moderaatorile, et kustutage see teema, sest see ei meeldi talle mingil põhjusel ja mode teeb oma tööd pealiskaudselt, ise teemasse süvenemata või seda lugemata? Või on veel näiteks mingeid salapäraseid põhjendusi, mis tingitud näiteks ületöötanud moderaatori näpuveast?

Mulle ei jõua kohale just see, et kustutatakse ära midagi, mis paljudele lugejaile ja kirjutajaile on meelisteemaks kujunenud ning neis teemades ju mingeid roppusi minu mäletamist mööda ei esinenud. Milles asi? Mina sooviks küll lähemalt teada, millised müstilised nõudmised tuleb edaspidi täita, et mõni tore teema püsima jääks ning kellegi näpuliigutuse tõttu avakosmosesse ei lendaks.
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 09.22
Kadunud...ma, loll, ei saanud Pixie küsimusest arugi...ongi kadunud...miks?

Saatsin modedele küsimuse "miks".
Näis, kas vastatakse.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 11.10.2015 09.39.
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 10.47
Aitäh modele, kes teema taas üles riputas!
Miks see kustutati on muidugi saladus...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 11.10.2015 10.48.
 
noh 11. oktoober 2015, kl 13.30
paistab, et mõni teema tuleb lihtsalt kustutada...olgu see siis milline tahes...seega..ei saagi ma enam kedagi külla kutsuda..ja romantikat teha:PPP..äitähh modedele ja kitupungadele:PPPP
 
soovitus 11. oktoober 2015, kl 14.05
noh võib enda elamises mõne teise toaukse avada. kutsu külalised kasvõi kööki ja paku neile kohvi, teed või romantikat.;)
 
noh 11. oktoober 2015, kl 14.10
ei tea milleks:PPP..see teema..noh..õnneks jõudsin selle enne ikkagi veel kord läbi lugeda...seal oli pisaraid ja naeru...aga las ta siis olla..või tegelikult peaks pidulikult ikkagi peied sellele teemale tegema:PP
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 15.29
Mis su teema pealkiri oli, küsiks selle kohta modelt otse? Ma ju ka mäletan toredat teemat, aga täpne peakiri ei tule meelde, piinlik tunnistada.....
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 15.29
Adam-madan pandi ju otsese küsimise peale tagasi...
 
salasilm 11. oktoober 2015, kl 16.19
"tulge aga külla" oli selle teema pealkiri. Ja sealt nad tulid...
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 16.23
Teen nüüd nagu eelmine kord: panen sellelesamale oma äsjakirjutatd kommentaarile nö "kaebuse" ("kohatu postitus"), milles küsin, miks kadus "tulge aga külla"-teema. Tookord vastust ei tulnud, aga teema õnneks ilmus, toredad teemad on ju mõlemad....
diip 11. oktoober 2015, kl 16.33
 
zxc 11. oktoober 2015, kl 18.37
Aitäh, moosimadu, oled viskunud kaitsma meie huvide eest!
Mõtlen, miks teema algatajad ise ei võiks huvi tunda? Või on asjaosalisena solvumus võimust võtnud?

Vastaste, kui nad on pahatahtlikud ja ebaloogilised, nõmeda käitumise peale pole mõtet närvirakke kulutada.
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 19.28
Ei usu, et sovumises asi,registreeritud kasutajatel on sellised asjad lihtsamad teha. Kindlasti oleksid teemaalgatajad ka ise asja kallal kui see nii jaburalt keeruline poleks.
Paraku on küllakutsumisteema koha pealt suur vaikus. Ehk on modede tööpäev läbi ja homme saab teema tagasi või siis mingi selgitusegi?
moosimadu 11. oktoober 2015, kl 19.30
"Düün"... Milline raamat! Kümnemilline!
Häbiga tunnistan, et film on mul veel to-do listis. Ehk jõuan. Kunagi.
 
-diip- 11. oktoober 2015, kl 21.05
Ma ei mõista mitte, miks just need teemad. Pikkuse pärast ei saa olla, sest palju pikemad teemad on alles. Üks variant on tehniline viga.
 
-diip- 11. oktoober 2015, kl 22.33
OIETIHGSÕKTAEBUEVDRD

Sellise kallal nuputasin kunagi oma sünnipäeval, ei saanudki jagu.

NATSNIVTTJIIÕIATSEOH;)
 
c*) 11. oktoober 2015, kl 23.03
ma saan aru, tähendab sellest ikkagi ei saa aru, miks kustutati aga sellest, et kurb on, sellest saan aru...võib olla. võib olla aga mitte, sest iga asi saab üks kord ju otsa, seda esiteks. teiseks, tunnistage nüüd ausalt, mitu korda te kodus ühte ja sama raamatut loete või filmi vaatate? (seriaalid ja muud seebikat jätame loetelust välja) korra, kaks? miks te siis tahate ühte ja sama teemat 100 ja rohkem korda lugeda, sellest ma küll aru ei saa. tõesti ei saa.
siin ju ruumi on, paberit ostma ei pea, suled ja pastakad ei kulu. tehke uus teema ja andke tuld! :-)
ei ole vaja taga nuttu mullu suvist lund või kadunud noorust, see ei päästa kedagi ja midagi :-DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!