Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 14. veebruar 2018, kl 05.13
kurja küll..ma lugesin jälle valesti..et kahekümnesele...loomulikult oleks ma kaheksakümmend ka pakkunud...aga ei hakkanud nii suurt nr siia kirjama..muidu mõni oleks ohkima hakanud..aga vabalt võin ka kaheksakümnesele öelda..aga mõtte jääb samaks..kui ta seda väärib:PPP
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 05.14
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 05.18
kangesti tahaks öelda, ta väärib muud ...kaheksakümnesest jutt, muidugi :-DD
 
noh 14. veebruar 2018, kl 05.21
muidugi ta väärib..aga see oleks vast kirss tordi peal:P
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 05.51
kui kahte muidu ritta ei saa, kasuta vana head soengut, nimega tagurpidi boks. varjab teatud puudused ja rõhutab mõningaid vooruseid ;-) sa ikka ju tead, mis soengust jutt?
 
noh 14. veebruar 2018, kl 06.05
kahjuks ei tea...mul läheb siiski kammi vaja:PP...et soengust saak soeng:PP hm..praegu oleks nagu jõulud..imesi sünnib:PP ja mul on päkapikud käinud..aga mina neid ei näinud:PP taskud on komme täis laotud....olin küll varane..aga päkapikud jäid märkamatuks:PP oligi väike mure..et pole midagi rahvale vastu pakkuda..nüüd taskust hää võtta:PPPvanal peal läks eile poes sõbrapäev täitsa meelest ära:P

aga head sõbrapäeva teile..kallid unetud:P
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 06.09
kui tuletad meelde lapsepõlve, siis see on see, mida ärni uduverest kandis ;-)
sõpra sullegi! :-)
 
c*) 14. veebruar 2018, kl 06.11
vaata, et komme enne pinslisse ei pista, kui tööle jõuad :-DD
mhh, minu taskusse pole keegi midagi pannud, isegi küünemusta mitte :-(
 
noh 14. veebruar 2018, kl 16.28
pean jällegi kordama lauset..saad, mida väärid:PPPP
alissandra 20. märts 2018, kl 12.34
Ossaaa, igatsete vanu aegu taga? Tegelikult vahel tahaks ise kah, aga mingi aeg läks siin delfi foorumites nõnna jamaks ära, et ei tahtnudki enam käia.
Kevadeti tuleb ikka delfi ka meelde, kui tuluka täitmise aeg on. Sel aastal jõudsin järeldusele, et inimesed on kas lõpuks arvutused selgeks saaud või kannatlikuks muutunud, enam ei taheta ka selles abi.
Vahel (väga harva) vaatan kas lolliklubisse või kööginurka, kui meelde tuleb, aga Unetud ei ole meeldegi tulnud. (Oi, häbene Alissandra!) Täna mingit asja otsides juhtusin selle teema peale.
Oehhhh...! No ja ei oskagi kohe miskit kosta. Aega pole. Varem olin mina see, kes ei saanud aru, kuidas kõigil nii kiire ja kiire on, nüüd ise samasugune. Uued kohustused, uued hobid jms. Niigi veedan arvutis liigagi palju veel aega, aga jah hoopis mujal kui foorumites (va üks hädavajalik foorum). Nina on pidevalt arhiivitolmune. Arhivaalide tuulamine on mul täitsa haigus kohe.
Lastega on palju tegemist: ühega peab õppima, teist peab vahel kantseldama (alles selline kolaja, kellele tuleb asju alles selgeks teha). Varsti kolmas ka tulemas... Nad ikka kõik minu lapsed, mis sest et ma ise neid ei sünnita ega sünnitanud... :)))
A nüüd tundub, et olengi pikaks jutustama jäänud - vanaks jäänud ja palju lobisema hakanud...
 
Oooo.. 20. märts 2018, kl 20.29
vanaema juba
alissandra 20. märts 2018, kl 21.15
Juba? Vanaemaks sain ma 8 aastat tagasi esmakordselt. :D Mind ei kutsuta vanaemaks, sest 8-aastane hüüab mind nimepidi ja väike veel ei oska nii palju rääkida. :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 20.03.2018 21.20.
 
R 21. märts 2018, kl 22.10
Ja hüüabki kohe alissandra?
 
justjah 22. märts 2018, kl 02.22
vanaemaks pole noobel kutsuda, mind kutsutakse "mana".
nimepidi kutsumine mulle ei meeldi, aga see on minu kiiks.
 
noh 22. märts 2018, kl 04.15
kenad kevade algust..teile vanaemad:PPkutsumisest siis niipalju..et mind kutsuvad kõik isemoodi..nimega , eeltiitliga ja tiitliga:PPPkaugemad ikkagi nimega ..ja eks selles kedagi süüdistada ei saa..võibolla kui lapsukesed suuremad..ehk siis jagavad ära ,kes see võõras nii harva käib:P
alissandra 22. märts 2018, kl 10.49
R, saad ju isegi aru, et ma pole ju päriselt Alissandra, eks ikka mu pärsinime ütleb mulle pojatütar. Tulevane tütretütar saab aga ise endale selle minu netis kasutusel oleva nime. :)
 
justjah 22. märts 2018, kl 13.39
igal suguseltsil omad kiiksud. Minu vanaemal ja vanaisal juba oli hüüdnimi peale ristinime, nii on see iseenesest 'allapoole' tulnud, kõigil on hüüdnimed. Veidramad näiteks: Karu, Parrot, Mann, Senku, Draku, Tikas, jm.
Lapsesuu: "Miks Parrotit Mihkliks kutsutakse?" :))
 
mp 29. märts 2018, kl 20.59
hüüdnimi oleks tõesti hea mõte ;)
diip 15. aprill 2018, kl 22.23
Eks jälle libista jah;)

Aeg on vist üsna hiline, isegi lobajuttudeks;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 15.04.2018 22.30.
 
aga 18. aprill 2018, kl 22.09
Täna ei joogi ma õlut, vaid paljast vett.
 
kuku 21. aprill 2018, kl 17.56
On alles külm ja tuuline ilm täna! Mis inimestel peale salli veel kaelas on?
 
jah 21. aprill 2018, kl 18.42
Tuuline on tõesti. Sellise ilmaga tahaks ainult kodus arvuti taga istuda ja brändit libistada;)
 
kuku 21. aprill 2018, kl 19.15
Sinul, jah, ei ole vist salligi kaelas, muust rääkimata?
Tahaks küll, aga kas sul pole siis täna võimalik kodus arvuti taga istuda ja brändit libistada?
 
jah 21. aprill 2018, kl 19.21
Seda ma just teengi. Kahjuks tükib märjuke otsa saama. Varsti on vaja poe poole marssida.

Mis veel saab peale salli kaelas olla, rangid?
 
kuku 21. aprill 2018, kl 19.48
Kohe näha, et jood Eestist ostetud märjukest! :) Kui sa natuke lõuna pool elaksid, siis oleksid varud arvatavasti suuremad, nii et iga pudeli järele eraldi poodi poleks vaja marssida. Aga teisest küljest on see jälle hea, muidu hakka veel alkohoolikuks!

Rangide all mõtled vist abielurange, jah need on nii mõnelgi kaelas, aga on veel midagi.
 
jah 21. aprill 2018, kl 21.52
Toots: „No ütle, Imelik, kuda ma pean hinge eest hoolt kandma? Ja kus see hing üldse on? Kuda kantakse hinge eest hoolt?“
Imelik: „Seo hing niidiga kaela.“
 
kuku 21. aprill 2018, kl 22.42
Jah, eks mõnel vahel olegi hing niidiga kaelas, kui laenud mitte üksnes kaelas pole, vaid lausa üle pea on kasvanud.
 
aga 22. aprill 2018, kl 13.04
Täna pole ka just eriti soe ilm
 
kuku 22. aprill 2018, kl 17.29
Ega ole küll! Aga hiired tulevad juba urgudest välja. Hiire eesnimi, mis see võiks küll olla?
 
kevad südames 22. aprill 2018, kl 18.27
Erni
Esiti oleks kiiruga Hermeliin tahtnud hõigata
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!