Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
-diip- 22. oktoober 2016, kl 00.03
Mis seal ikka muretseda.
 
c*) 22. oktoober 2016, kl 00.08
eestlane on kord juba muretsejaks loodud. üks puha mida ta teeb, ikka muretseb
ats, ära nüüd nii arg poizz ka ole, et kohe saba jalgevahele ja jooksu. ega keegi sind siin hammusta ja, kui vahest natuke ka näksib, siis ellu jääd sa igal juhul ;-)
 
"ei mõista"le 22. oktoober 2016, kl 08.26
kui su kõik krüptitult alles, siis mine ajatelge pidi tagasi ja saad oma mõistmatusele vastuse. kui see sind muidugi üleüldse huvitab.
 
täpsusta 22. oktoober 2016, kl 14.10
mis ära krüptiti ja kus on ajatelje sissepääs?
 
elu-eluke 22. oktoober 2016, kl 17.07
krüpteerida saad ju igasuguseid dokumente või kirju või muud sellist. aga selleks, et ajatelje sissepääs leida, tuleb vist selle teema algusesse pöörduda. seal seiklesid praeguse aja inimesed minevikus, läksid läbi peegli, kohtusid erinevate müütiliste olevustega ja nautisid nii muusikat kui kunsti. astuge aga ligi ja otsige see salapärane koht üles!:)
 
noh 23. oktoober 2016, kl 14.03
hmm..mis ma nüüd ütlen...ma eriti ei taipa, mis siin räägitakse..maakas nagu olen..oskan lugeda ainult eesti keelset teksti:PPno mis teha:PP
aga atsikesele tänud..suure tähelepanelikuse ja heade sõnade eest...mis mind muidugi kohmetuks teevad..sest oleks need mõnelt annalt või annilt..siis oleks sellega kohe teised lood..palge lööks kohe õnnest särama:PPPP
 
nii-nii 23. oktoober 2016, kl 15.07
ega keegi polegi öelnud, et elu on lihtne. kõigest ei peagi aru saama. asjaosalised, kes selle krüptimisvärgi siia poetasid, lasid teil kõigil oma nuppusid nikastada, aga neil endal on sotid selgeks räägitud.

sellest olen ma väheste elatud aastate jooksul ammu aru saanud, et kõik janunevad kiituse järele. nii et tänane päevapakkumine olekski kõigile Annidele, Mannidele ja Annadele ning muidu seelikukandjatele selline - kiitke noh'i. no kasvõi niisama, sõbramehe poolest.:D
 
1 mõte 23. oktoober 2016, kl 15.32
08.26 postitas valesse teemasse;
17.07 silus ja sidus teemasse, meenutades Ernst von Byxenit;
15.07 naljatleb hammustades.
 
c*) 23. oktoober 2016, kl 16.17
vat kiitmine on jube raske töö ja seda ei või küll teiste hooleks jätta, nagunii jätavad pooleli ;-D
 
panther 23. oktoober 2016, kl 16.34
Aga mis siis kui kõik kolm postitust, mille "1 mõte" välja tõi ja mis peamurdmist tekitasid, on ühe inimese tehtud? Mida arvab teie kõhutunne?
 
1 mõte 23. oktoober 2016, kl 17.01
Selles on iva!
 
panther 23. oktoober 2016, kl 17.06
Kas see iva hakkab idanema või hallitama?:)
 
1 mõte 23. oktoober 2016, kl 17.19
Idanema. 3-ühes oli sel juhul heasoovlik.
 
noh 23. oktoober 2016, kl 18.48
nojah..naised on kiitusega kitsid...ma ise siis kiidan teid:PP
https://www.youtube.com/watch?v=E4thFyj1JgQ
 
-diip- 23. oktoober 2016, kl 19.55
Lugesin uudiseid. Tehakse selline ajukiip, et kõik saavad targaks. Siis ei ole maailma ajalugu enam lolluse ajalugu.
 
tarkus? 24. oktoober 2016, kl 00.58
Sofia Gubaidulina:
"Tsivilisatsioon ja kultuur on läbi inimarengu olnud üks ja seesama, tsivilisatsiooni areng eeldas kõrgemat kultuuri. Praegune kultuuri mandumine on vastuolus tsivilisatsiooni kasvamisega.
Üha sagedamini võib kohata väga tsiviliseeritud inimesi, kes pole enam kultuursed. Need kaks mõistet on lahku läinud teineteisest. Meil jääb üle vaid loota ja oodata OTSUSTAJATE üritusi muuta maailma."
 
nii-nii 24. oktoober 2016, kl 01.12
kui järele mõelda, siis olen isegi märganud seda, et inimene võib olla tsiviliseeritud, aga see ei tähenda, et ta oleks ka kultuurne.

hämaravõitu on minu jaoks selle tsitaadi lõpuosa. kes on need nn otsustajad, kes hakkavad maailma muutma. kui keegi tahab midagi hirmsasti muutma hakata, siis tähendab see revolutsioonilist olukorda maailmas. ega keegi lihtsalt niisama oma praeguselt võimupositsioonilt ei lahku.
 
otsustajad? 24. oktoober 2016, kl 01.35
Sofia Gubaidulina pidas silmas maailmas läbi aegade võimul olevaid otsustajaid, kelle ühise tahte, ühise ürituse korral, oleksid muutused võimalikud.
Ilma selleta pole muutusi oodata.
Ja näib, et polegi oodata.
 
nii-nii 24. oktoober 2016, kl 01.49
oleks vist päris utoopia, kui kõik maailmas juhtival positsioonil olevad inimesed ühel hommikul ärgates sooviks nagu üks mees kogu senise süsteemi hoopis teistmoodi tööle panna või ümber korraldada.

sellest Gubaidulina ideest jutlustasid kõik nn valgustunud inimesed kogu maailmas juba palju aastakümneid tagasi. muutunud pole seni midagi.
 
Heheehe 24. oktoober 2016, kl 02.41
... leppigem asjadega, mida me muuta ei suuda....

nalja:

muig 11. mai 2010, kl 16.41
Rööviti panka. Seifist varastati hinnaline pärl. Ainuke kes politseile pihku jäi, oli panga juures maganud jota. Mees viiakse jaoskonda, ning teda hakatakse turgutama, toppides mehe pead külma veega täidetud pesukaussi, samas kogu aeg kurjalt pärides: «Kus pärl on? Nooh, vasta!»
Peale järjekordset vettekastmist hakkab mehel pilt kergelt selginema: «Otsige endale mõni teine sukelduja! Mina siin küll mingit pärli ei näe!»
 
ära sa märgi 24. oktoober 2016, kl 16.27
ehheheee, lugesin seda anekdooti kaks korda nagu uut ja siis hakkas koitma, et ise ma selle kunagi ammustel aegadel siia postitasin. pagan, ma tahaks juba seda kiipi katsetada, millest diip kirjutas. mälu on nõdraks jäänud.:(
 
֟ 24. oktoober 2016, kl 18.54
Põhiline, et autoriõigusi pole rikutud.:)
 
to ֟ 24. oktoober 2016, kl 19.57
rahvasuu on allikaks, mis autoriõigusi siin ikka taga aetakse.
 
֟ 24. oktoober 2016, kl 22.03
Ikka korralikult nime ja kuupäevaga copitud, mitte oma pähe postitatud, viisakalt.:)
 
c*) 27. oktoober 2016, kl 01.10
ja ongi kõik õigustega ja õigusteta inimhinged hirmutatud? :-O

*keerab siis kuni kella keeramiseni, lihtsalt külge ;-D
 
noh 27. oktoober 2016, kl 06.19
mõnel ikka veab..muudkui keerab ja keerab:PPP
 
mul 27. oktoober 2016, kl 08.59
ka teinekord sees keerab, aga vedamiseks ma seda küll ei pea...
 
panther 27. oktoober 2016, kl 15.24
No selle "keeramise" üle võib ju pikemaltki diskuteerima jääda.:) Kasutatakse seda sõna ka siis kui kellelegi näiteks käkki keeratakse. Või midagi muud...:)

Ja see, kel sees keerab, olgu õnnelik kui keerab tasapisi ja õrnalt. Õudne on siis kui keeramine võtab sellised pöörded üles nagu täistuuridel käival segumasinal.:)

Näe, ilmataat keeras ka teise külje. Lumi lännu, rohi rohetab ja tuul tuustib puid, mil lehed veel alles.
Ropp-Raivo 28. oktoober 2016, kl 00.16
Proua panther diskuteeris pikalt "keeramise" teemal, kuid jättis välja ühe olulise "keeramise vormi". Või tähistas ta seda .... Pean nimelt silmas sõnapaari "taha keerama". Seda kasutasid eestlased juba eelmise sajandi alguses, eriti maapiirkondades.
Lihtsalt selline väike tähelepanek.
 
panther 28. oktoober 2016, kl 00.52
Etskae, Raivo ka ennast mullivannist välja saanud lohistada.:)

Eks igaüks kasutab oma rikutuse astmele vastavalt seda "keeramise" sõna. Loomulikult kasutatakse seda sõna ka sellises kontekstis nagu sina, härra Raivo, selle väikese tähelepanekuna välja pakkusid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!